Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witajcie wszyscy. Poczytalam Was ,wczoraj niestety wieczorem nie klikalam juz-musialam wyjechac po corcie na pociag -wracala ze szkoly do domu,potem chcialam sie nia nacieszyc i nagadac i tak zeszlo. Zreszta i ten nasz \"kawiarenkowy dzien\"byl taki rozedrgany emocjami.Musze to sobie wszystko poukladac. Dyskutujecie o niezrozumieniu na forum i o tym,ze nalezy miec do tego dystans.Zgadzam sie z tym calkowicie,ze takie netowe dyskusje czasem powoduja niezrozumienie i nieporozumienia,bo przeciez taka \"rozmowa\"to jednak pewna forma\"zamiast\".Nie widzi sie przeciez czlowieka,nic sie o nim nie wie ,czasem swoje emocje,uczucia trudno \"zamknac\"w klatce slow i robi sie to nieprecyzyjnie,niedokladnie-stad potem owe \"niedomowienia\" Pewnie mnie znowu zaatakuje pomaranczka ,ze Ci sie Buber podlizuje ale uwazam,ze nie popelniles zadnego nietaktu ,zachowales sie kulturalnie chciales dobrze i wykorzystales forum tak,jak powinno byc wykorzystywane.Ale rozumiem tez troche przygnebiona,tak sobie mysle,ze czasem czlowiek z \"ranami\"na duszy reaguje troche\"nadwrazliwie\"\"na wyrost\"-tak wiem to wynik rozchwiania emocjonalnego...i faktycznie nie zrozumiala czym jest takie forum PUBLICZNE ale przeciez jestesmy rozni,roznie reagujemy w okreslonych sytuacjach,trudno jest przewidziec co na przyklad ja bym czula bedac w skorze owej dziewczyny . Dlatego wiec ,jesli takie nieporozumienia powstaja-to nie powinno sie na nie reagowac tak bardzo mocno i tak emocjonalnie bo nikomu to nie przynosi korzysci. eee wybaczcie,jestem bez kawy,glowe mam zapelniona czyms innym i nie moge sklecic kilku logicznych zdan!Potem o tym pomysle! Zycze Wam i sobie wiosny w sercu i pogody w duchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Wstawać śpiochy - piękny dzień się zapowiada. Wyspałam się, specjalnie wstałam wcześniej aby się dotlenić na spacerku z pieskiem a teraz piję pyszna kawkę i chce mi się żyć. Miłego dnia wszystkim życzę i zmykam do pracki. Jeszcze się odezwę.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie i panow serdecznie i majowo ,wstal nowy dzien ktory zapowiada sie dobrze islonecznie ,wczoraj byla u nas pierwsza burza i majowy pierwszy deszcz [podleje ogrodek] ,ale padalo krotko ,a zdzisiejszym dniem mam wielkie plany najpierw ide zrobic torta potem zakupy i na dzialke grill i torcik bo u nas Dzien Matki mam nadzieje ze moje latorosle pamietaja [bo maly napewno ] ale wszystko sie uda gdy tylko nie bedzie padac juz uciekam ide robic tego torta dozobaczenia POZDRAWIAM goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - witaj. Jak to Dzień Matki ?? To w Niemczech jest obchodzony w innym terminie??? Acha ja chcę kawałek. I o Kropce nie zapomnij, bo ostatni się obijała o torcik od Re-ni. Miłego dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany - miało być - O Kropce nie zapomnij, bo ostatnio się dobijała o kawałek od Re-ni. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesety jest w innym terminie i na doklatke Dzien Matki to swieto ktore jest w maju ale w roznych terminach w tym roku jest dzisiaj a na torcika sie wszystkie zalapiecie zrobie duzego zapraszam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie. Asia daje torcika, Rutkowski obiecał winko, ja też dołożę. To co robimy imprezkę ?? Dziewczyny i Chłopaki - co Wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego jestescie takie
naiwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Nie będę dziś podzielać Waszego radosnego nastroju...od rana bardzo mnie boli głowa...wiecie te dni. Ani piękna upalna pogoda , ani torcik Asi nie są w stanie mnie ucieszyć. Czuję że głównie będę jęczeć i leżeć. Ale Wy bawcie się miło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki -hej, hej !!! ...No więc tort się udał, Wdowciu miał byc kawowy ale wyszło inaczej. ..Skorpionku Ty tez pytałas o masę - próbowałam nowy przepis - do masła dodaje się kefir,syrop z cukru i wódkę, wychodzi taki puszysty krem. ..Skorpionku myślę że nie ma co przejmowac się \"atakami \" - ......co nam tam szkodzi, mnie to nie przeszkadza - jeżeli ktoś myśli że sobie w ten sposób pomaga ???- niech no SE ulży, to w końcu o NIM świadczy. ..Asia - a czy Twój torcik tez sie udał ?, jaki Ty robisz krem ? Wdowciu myślisz o imprezce?,no i dobrze, ale ja niestety idę do siostry na imieninki - BAWCIE SIĘ DOBRZE ...Kropeczko - biedactwo, nie wiem jak Cię pocieszyc, napewno jutro będzie lepiej. Kalusia - trzymasz sie jakos ? - nie poddawaj się, życie jest brutalne - trzeba walczyć. ŚCISKAM CIĘ MOCNO. Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście POZDRÓWKA również dla .......Rutkowski ......GRACE .......Jagqda .......Buber .......ERLEND Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Buber, mam nadzieję, że nie podpadłam Ci na dobre, jeszcze raz przepraszam. Naprawdę miałam piękne dni, pełne emocji, wszystko się dobrze układało, wszystko tak, jak bym sobie życzyła, trochę się tego dobrego uzbierało w te dni wokół mnie, radość, uśmiech, itd.... Być może, byłam według Ciebie za odważna, być może, tak jak napisałeś były to moje emocje, ale naprawdę byłam szczęśliwa. A to się nie opłaca, bo z radości często przychodzi smutek. A że czuję się młodo, myślałam, że taka forma rozmowy też jest dozwolona w naszej kawiarence, lecz się pomyliłam, no cóż.... Przepraszam. A że jestem osobą wrażliwą na czyjeś słowa /bardzo!/ to.... było fajnie tutaj, będę być może Was czytać i może od czasu do czasu pomacham. Muszę ochłonąć z tego, że kogoś dotknęłam. Bo mnie to boli, niestety. Buziaki dla wszystkich! Czy takie słowo \"buziaki\" też może nie pasuje tutaj, Buber?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace nie denerwuj się ,nie odchodź,źle zrozumiałaś ,przecież to żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej !!!! uwaga będzie się działo, ale muszę to wygarnąć. Po pierwsze to do pomarańczki-nie życzę sobie żeby jakiś durny pomarańczowy stwór obrażał mnie i moje towarzystwo, jeśli uważasz że jesteśny beznadziejne to łaskawie zabierz swoją pomarańczową dupę i zamknij drzwi z drugiej strony.Obiecuję Ci że na topiku pt \'\'Ja mu ciągłam, a on mnie zostawił\'\' lub \'\'gdzie się lepiej puszczać pod latarnią czy pod mostem\'\' znajdziesz osoby o podobnym do Twojego IQ i będzie Ci tam jak wniebie.Sorry, ale zbyt wiele w życiu osiągnełam własną ciężką pracą ,żeby mi teraz jakiś pomarańczowy półinteligent wytykał że niby jestem naiwna....ha ha ha . Grace chyba zbyt się przejełaś reakcją Bubera, a jeśli On się faktycznie obraził(nie miał o co -naprawdę) to jest to prawdziwy \'\'bubek\'\' a nie Buber, wracaj dziewczyno i nie przejmuj sie duperelami, życie jest zbyt krótkie żeby tracić czas na bezsensowne waśńie i obrażanie się. Dziś wieczorem widzimy się w komplecie w naszej kawiarence!!!!!!! ja przynoszę wino i ciasto reszta dobre chumory Grace i Buber co najwyżej dają sobie po 1 razie po pyszczychach i znowu będzie ok\':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace____ co ja się z Tobą mam...:) Czy Ty uważnie przeczytałas to napisałem? Przecięż wyraźnie napisałem ,ze sie nie obrazilem.Wiec nia masz za co przepraszac.Zrozum...to jest internet kolejna forma komunikacji lub poznawania ludzi. Po prostu nabierz wiecej dystansu do tego niezaleznie od tego jak bardzo polubiłąs tu bywać(bo ja też lubię) Uważam sprawę za zakończoną:) Pozdrawiam CIę serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos Twojego pytania: na forum wszystko jest dozwolone na co pozwolą sobie piszący lub jakie niepisane reguły ustala jego uczestnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie.🖐️ Pazdrawiam serdecznie.Jestem trochę zalatany ale szczęśliwy i mam dla Pań niespodziankę (bo myślę, że to będzie niespodzianka). Chcecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam kolegę Bubera też witam oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski patrol a może My ja jesteśmy za bardzo naiwne już nie raz to w swoim życiu słyszałam.Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Wpadłam się przywitać i znowu muszę uciekać. Będę za godzinkę.Trzymajcie sie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Erlend nie trzymaj nas w niepewności tylko dawaj tą niespodziankę, bo zaraz zniose strusie jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace, Malisanka i Buber - dajcie już spokój bo robi się smutno w kawiarence. I Erlend ma niespodziankę. Ja jestem ciekawa - chcę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - trochę się boję bo tu atmosfera nie bardzo i nie wiem czy mogę. I chyba poczekam na wszystkich do wieczora ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko ja 100% podpisuję się pod tym co napisał Rutkowski. Bynajmniej nie uważam się za naiwną, a już zupełnie nie biorę sobie do serca tego co tu wypisuje jakieś pomarańczowe gó... Faktycznie poziom tego czegoś jest tak płytki że szkoda na to coś zwracać uwagi , więc na litość boską nie bierz sobie tego do serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erlend zmiłój się prosze...czy ty wiesz jak bolesne jest znoszenie takiego strusiego jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×