Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Taakkk chcemy wiedziecc i juz!Obnazac sie tu panowie ale juz raz raz(obnazac swe wrazliwe na krew dusze znaczy) ;) ;) ,bo moj maz odnosnie \"krwawiacych ran \"jest baaardzo podobny do faceta z tego kawalu!I gdzie ty ta silna plec? Hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Robaczki po przerwie. Ale piękny dzień dzisiaj. Widzę, że humorki dopisują. Obiecałam Wam, że dłużej popiszę a tu córcia umówiła się ze swoją paczką. Przychodzą do niej i będą okupować kompa bo robią jakieś wykresy do swoich zaliczeń. Tak że mam małą szansę na dopchanie się dzisiaj do Was kochani. Mówi się trudno i żyje się dalej. W tej chwili w kuchni produkuje jakąś sałatkę bo pachnie wiosną w całym domu. Zaraz podejrzę z czego ją robi bo pachne naprawdę bosko. Grace - a kto Ci powiedział, ze nie można się stale od nowa zakochiwać we własnym mężu. Mnie się to zdarza i są to szczególne momenty. Kropka - jesteś boska z tymi swoimi wpisami. A jaka to świetna gimnastyka dla brzucha. A odnośnie ćwiczeń Skorpionku - mój m cały dzień jest ciężko zmęczony, nie może ruszyć ręka (czeka zmywanie), boli go kręgosłup (odkurzacz się uśmiecha) ale po wejściu do łózka przechodzą mu wszelkie dolegliwości i ma ochotę na gimnastykę. Wasi też tak mają ??? Re-ni powodzenia z tym tortem. Buber - ja też chcę wiedzieć co robisz jak się skaleczysz. Orany Dziewczyny.Pamiętam jak mój wujek ( 9 lat starszy ode mnie) był młodzieńcem 18 letnim i w niedzielę przed pójściem do kościoła golił się .Z jakiś powodów strasznie się pozacinał z że właśnie skończył mu się ałun - pozaklejał wszystkie ranki strzępkami z gazety. Po czym się pięknie ubrał i podreptał do kościoła przez całe miasto.Wraca i mówi, że strasznie się za nim zaczynają dziewczyny ogladać.Miał ciekawą minę jak mu babcia podsunęła lusterko.Zaznaczam, że jak wychodził to nikogo nie było w domu. pozdrawian wszystki Pa na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Kropeczko, no i to mi się podoba, że jestem w życiu zakochana, a ja głupia od razu nie wiadomo o czym sobie pomyślałam, prawda? 🌼Biała, we własnym mężu? chyba można ale to już nie to, co dawno, dawno temu w facetach. Wtedy to był cały piękny urok zakochania. Ale majowo! I kochliwie w kawiarence! Tak, mój szanowny również jest taki, jak piszesz Bielutka. Również, nie wiadomo , jak może być zmęczony i padnięty, to w łóżku jakoś odżywa i to bardzo! Następne pytanie, dziewczyny do 🌼Buberka: czy Pan, Panie Buber też tak ma / z tym łóżkiem/? Chcemy wiedzieć? - chcemy, będziemy mieć większe porównanie ze swoimi, ha. Tylko pamiętaj, Buber o poprzednim naszym pytaniu! A Ty, Bielutka - to pięknie, że tak się zakochujesz we własnym mężu, ma facet dobrze pewnie. I na rękach Cię nosi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich pięknie 🖐️ Ostatnio wręcz chronicznie cierpię na brak czasu a to z tej przyczyny, ze moja żona wyjdzie na weekend do domku !!! Strasznie się cieszę i szykuję domowe ognisko. Al;e pamiętam o Was. Pozdrawiam wszystkie Panie i kolegę Bubera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace______cos Ci zdradzę: jestem zodiakalnym Lwem, chadzam wlasnymi drogami, jestem idywidualista, i nie prównuje sie z innymi meżami:):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Buber, czy Cię obraziłam? Jeżeli tak, to przepraszam! A zodiakalne Lwy znam bardzo dokładnie, mój mąż jest również Lwem. I widzicie dziewczyny? nie warto być wesołą i cieszyć się życiem, bo można niechcący kogoś urazić. Tak, jak przypuszczałam - spadnie na mnie jakieś bum. Czuję się, jakby mi ktoś wylał wiadro wody na głowę. Buber, przepraszam, nienawidzę się kłócić, czuję się teraz źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na momencik i co widzę - prawie awantura. Grace- wiem, ze w tej chwili źle się czujesz. Buber - może i poczułeś się obrazony ale ja myślę, że korona by Ci z głowy nie spadła jakbyś odpowiedział na pytanie co robisz ze skaleczonym palcem. W dodatku, jeśli już piszesz na babskim forum to miej na uwadze, że będziesz porównywany z innymi panami. Serdecznie Was pozdrawiam bo i tak Was lubię. Erlend - pozazdrościć.Wyobrażam sobie Twoją radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Grace ja sie nie obrazilem. Po prostu jestem taki jak napisalem.Pozdrawiam Cie serdecznie:) Ech kobiety....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace może ja Ci humor poprawię? Ta bardzo potrzebna i szeroko korzystana rzecz waha sie w granicach 15 - 18 cm dlugosci jest po to by dawac zadowolenie i chec do zycia zarowno mezczyznom jak i kobietom. Przewaznie wisi to swobodnie luzno dyndajac sie... ale odrazu jest gotowe do szybkiego uzycia. Z jednego konca przyozdobione jest mala kepa wlosow a na drugim koncu posiada mala dziurke. Przy uzyciu, wkladane jest dosc szybko czasami powoli ale zawsze z najwieksza rozkosza w cieply, wilgotny i miesisty otwor gdzie szybko jest poruszane ruchem posuwisto-wzrotnym.. do przodu i do tylu.. calosci towarzysza wijace sie ruchy ciala w polaczeniu z rytmicznym i pulsujacym dzwiekiem... wynikajacego z plynnej i sliskiej pracy owego przyrzadu trwa to tak dlugo az do pojawienia sie gestej zawiesiny, ktora zaczyna przelewac sie na zewnatrz. Po skonczeniu zamierzonej funkcji i powyciagnieciu na zewnatrz... otwor z ktorego wyciagnieta zostala dana rzecz oblepiony jest biala, swiecaca i lepka substancja jak i sam przyrzad na calej jego dlugosci. Na sam koniec, po dokladnym umyciu i oplukaniu powraca to do swojego pierwotnego luzno zwisajacego sie polozenia gotowe do ponownego uzycia... dwa, trzy razy dziennie, jakkolwiek uzywane jest to zazwyczaj tylko raz :-( . . patrz ponizej . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . (i co ?) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . oczywiście, że szczoteczka do zębów! (z dziurką na jednym końcu do wieszania na ścianie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Re-ni jak tam torcik wyszedl,a z jak masa byyl?pooowiedz ?! Kala co tak zamilklas dziewczyno?Daj choc znak emotkiem,ze 3masz sie jakos bo sie martwie . Erlend ale raaadosc cooooo!Nos swoja ksiezniczke na rekach :) ;) i cieszczie sie soba i Waszym szczesciem!Mnie tez radosnie z Waszego powodu :) Grace ,jestes baardzo wrazliwa kobieta ,ale rozumiem Cie doskonale poniewaz ja tez bym sie tak poczula.To bardzo uciazliwa cecha charakteru taka \"wrazliwosc na dotyk slow\",walcze z tym juz sporo lat ale niestety zawsze przegrywam. Kropkaa co ja myyyslalammm czytajac ten kawallll!!!! No mowie Ci az wstyd(matka Polka siedzi i sie rumieni:) ;)) Biala piszesz o swoim wujku,to ja Wam tez cos opowiem. Poszlismy z mezem na badanie krwi,ja w 8 miesiacu ciazy..... Moj silny? mezczyzna po chwili wychodzi z laboratorium.......blady jak oplatek,opiera sie o sciane......i.....obsuwa sie po niej na podloge mamroczac jeszcze w miare swiadomie\"jeeezuu ale wstyd\"!!!!Ludzie na poczekalni zaczeli chichotac(kobiety)a mezczyzni co niektorzy baaaardzo mu wspolczuli:) ;) Co u reszty dziewczat:Malisanka,Asiunia ,jagoqa hej hej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Piękny dzień aż radość duszę rozpiera - Wy też tak macie ? Ja tak strasznie kocham słońce a nie wolno mi się opalać niestety. Skorpionku - ja mam tak samo z tym badaniem krwi tylko u mnie jest sytuacja odwrotna - to JA jestem tą osobą , która się osuwa po ścianie. Re-ni - tylko nie pisz, że krem był kawowy lub orzechowy bo nie przeboleję. Trzymajcie się. Życzę promiennego dnia. Pa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buber buber ty jestes
ze spizu.... nienaruszalny.... niewzruszony....nieprawdziwy....nieprzekonujacy....jak makaron, co to na nim pisze "szesciojajeczny".... a w skladzie tylko maka i woda.....jaj ani sladu....... co wy go tak przepraszacie i na plasko przed nim lezycie? Kobiety nie macie 16 lat - troche godnosci i dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buber buber ty jestes
i napisz im koniecznie rozkaz: zadnych dyskusji z pomaranczami...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie - hej ! hej ! ...........P O Z D R O W K A....................... Dziewczynki moje drogie,biszkopt się udał, a masa jeszcze nie wiem jaką zrobię. Troszkę przyspałam, mama fochy stroi, no ale jakoś sobie poradzę. Na razie za wile się nie rospisuję, zmykam do kuchni Miłego dzionka Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane mam nadzieje że dzisiejszy dzionek będzie dla was rownie udany jak wczorajszy. Ty Skorpionku to masz łaciate myśli ha ha ha...ale nie przejmuj się tym to było formą tekstu zamierzone. Reni ja chcęęęęęęę tortu ...proszę zrób dla nas. Wdowciu twój dobry nastroj poprzez topik i mnie się udzielił chociaż wstałam dziś lewą nogą i teraz się uśmiecham. Jaqodka , Kala , Rutkowski napiszcie chociaż trzy słowa. Asia , Malisanka czy jesteście tak mocno zapracowane że wpadacie jak po ogień i już Was nie ma. Grace widzisz tacy są faceci poprostu z Marsa i nie ma co się nimi przejmować. Już tyle dowcipow wam podrzuciłam na ten topik o facetach...skoro są dowcipy to coś jest na rzeczy. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku z pominięciem tchórzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu mam coś na dobry humor EMOTIKONKI (_!_) zwykla pupa (__!__) gruba pupa (!) cienka pupa (_._) plaska pupa (_X_) pupa ocenzurowana (_$_) pupa wartosciowa pupa kwadratowa (_:_) pupa dziwna (_@_) cyberpupa (_?_) pupa tajemniczna (_#_) pupa skaleczona (_%_) pupa z hemoroidami ------------------------------------------------ (o)(o) biust doskonaly ( + )( + ) piersi na silikonie (*)(*) piersi ze stwardnialymi sutkami (@)(@) piersi z wielkimi sutkami (^)(^) piersi zmarzniete (o)(O) piersi niesymetryczne (:o)(o) piersi pogryzione przez wampira \\o/\\o/ piersi babci ( - )( - ) piersi rozgniecione na drzwiach od prysznica |o||o| piersi androidki . . piersi Kate Moss ( o Y o ) piersi do playboya ------------------------------------------------ O- Sikajacy meksykanin (widok z lotu ptaka) -O- meksykanin na rowerze -O-O- meksykanie na tandemie O~ O- O~ 3 meksykanow sikajacych. Ten w srodku opowiada dowcip O~~~ O- O- 3 meksykanów sikających. Ten na górze sie brechta ze sika najdalej ---EO Meksykanin z widelcem w tylku ......O Meksykanin który wzlazł w psie gówno (prawa noga, podobno przynosi to szczęście) OOOOOOOOOO Pluton meksykański OB(OO)O para mexów w pizzerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, czytam i juz pisze do was. Skorpion, Kropka- chyba wpadam w depresję, tak myslę. Chciałabym być sama, bez żadnych ludzi dookoła, bez słów, żebym nie musiała z nikim rozmawiać, o niczym nie myślec, a najbardziej chciałabym spać i nie budzic sie, czuję całkowitą niemoc i bezwad. Nigdy czegoś podobnego nie miałam, to nie jest przyjemny stan. Marzy mi sie samotny wyjazd nad morze, do malutkiej miejscowości, gdzie nikogo nie znam i nikt mnie nie zna, gdzie nie będę nic musiała. Ale jestem w pracy. Życzę wam dobrego nastroju, przyjemnego weekendu i słonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia nie rob tego to jest najgorsze co mozesz zrobić. I to sa niestety pierwsze obiawy depresji. Jak się zaskorupisz w sobie z kazdą chwila bedzie gorzej.Teraz jeszcze mozna to przerwać nawet zwykłym Deprimem pod warunkiem ze bedzie brany co nakmniej 2 tygodnie. Jeśli tego nie przerwiesz natychmiast w mozgu robia sie nieodwracalne zmianu chemiczne , ktore pogłębią ten stan apati i niemocy zyciowej. Wpadniesz w takie doły ze nie bedziesz widziała zadnej drogi wyjscia co w efekcie moze doprowadzic do najgorszego. Daj sobie pomoc dziewczyno i nie zaskorupiaj się. Uciekaj biegiem do lekarza pierwszego kontaktu , opisz mu obiawy . Możesz zasugierować lek ktorego nazwe ci podam jesli ewidentnie stwierdzi depresje u ciebie ...jest to Coaxil. Lek ten bardzo poprawia nastroj i szybko zwalcza procesy , ktore juz powstały w twoim mozgu. Proszę przemyśl to bo wychodzenie z głębokiej juz depresji trwa latami. Pozdrawiam cie i pamiętaj ze tak łatwo nie odpuścimy. Pamietaj ze z kazdej sytuacji jest wyjście tylko trzeba dać sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kropka, wiem że musze się zmobilizować i pójśc po pomoc. Zdaję sobie sprawę że dzieje się ze mną coraz gorzej. Ale nie wiem czy ktoś albo cos mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala prosze Cie bardzo odezwij sie do mnie prosze na gg albo emaila! Kalusia slyszysz?!Moze Cie chociaz wyslucham -choc tyle ,tylko sie tak nie\"zamykaj\"!Proooszeeeee moje G .G 7122470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku...zaufanie ograniczone ale ja to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kALA - tak Cię czytam i staram się zrozumieć co spowodowało ten Twój depresyjny stan ??? Czy jesteś pewna, że powód jest tego wart? Zamykać się w sobie, nie dostrzegac piękna otaczającego świata, tracić swoje najlepsze lata dla..... Przmyśl to sobie. Ja nie wiem o co chodzi ale proszę, zastanów się CZY WARTO ????? A skutki mogą się ciagnąć latami i po co Ci to ? Dziewczyny chcą Ci pomóc więc nie odrzucaj ich dobrych chęci - proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie odrzucę waszej pomocy, zaraz wpiszę Skorpiona nr na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×