Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

O rany! Tyle się napisałam i wcięło mi wszystko Już nawet nie próbuję, bo taka pora, to 💤 . Dobrej nocy wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie robaczki , ale mi się udało Was chociaż raz powitać rankiem. Ha ha to wszystko zasługa szpitala bo tam pobudki miałam o 6 rano kiedy pani z mopem wieżdzała na salę.Pewnie taki zwyczaj wstawania o tej porze zostanie mi na jakiś czas. Ale to miło być pierwszą, więc witam serdecznie i życzę wszystkim milutkiego i zdrowego dnia. Lila taki żandarm chociaż jeden w rodzinie zawsze musi być i basta.Ja osoby Twojego pokroju nazywam REALISTAMI ;-) Witaj Milczek miło cię poznać i gościć na naszym topiku...sorki teraz już i Twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hejjj dzien dobry !:) Kropeczko ciesze sie ,ze jestes juz z nami!Wiesz?Moja sasiadka miewa podobne problemy z sercem jak Ty _na wskutek stresu dostaje czestoskurczu napadowego .....laduje wtedy zawsze na pogotowiu i tam ja wyciszaja lekami .....pewnego razu trafila na lekarza ktory kazal jej zrobic badanie krwi na poziom magnezu i okazalao sie ,ze ma go tragicznie ponizej normy,dlatego teraz prawie non stop bierze pod kontrola lekarska tabletki z magnezem i potasem i jej serduszko uspokoilo sie znacznie!!:) Li-la to smutne co piszesz i synu Twojej siostry...dzieci potrafia byc czasem takie egoistyczne.......Przypomina mi sie stwierdzenie jakiegos psychologa -nie pamietam nazwiska ,ze jezeli rodzice tak bardzo staraja sie stworzyc dziecku gdy przebywa z nimi raj na Ziemi to wtedy strasznym szokiem bedzie dla niego reszta zycia!I w ten sposob wyhodujemy egoiste ktory tylko potrafi brac i brac......i zadac! Miałczek mnie tez sie zdarzylo kilka razy ,ze napisalam tak duuuuzooo i mi wszystko wcielo! Napisz prosze kilka slow o sobie!!!:) U nas piekna ,sloneczna pogoda wiec jesli gdzies u Was jest pocmurno to przesle Wam troszke slonca z Wielkopolski!Starczy go i dla Was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku toś mi ćwieka zadała...faktycznie robiono mi dużo badań , ale tego jednego na poziom magnezu nie mam zrobionego. Może faktycznie przez stres , kawę i papierochy skutecznie sobie ten magnez z organizmu wypłukałam. Powiedz mi czy takie badanie da się zrobić w labolatorium prywatnie to chętnie to uczynie? Nie chcę już tam wracać, a sam fakt takiego ataku wywołał u mnie straszną panikę i jeszcze większy stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko oczywiscie ,ze mozesz je sobie zrobic prywatniei nie jest to drogie badanie -kosztuje chyba 14 zl :)a kawa i papierosy to straszliwi zlodzieje magnezu poza tym nasza woda jest raczej uboga w magnez -przynajmniej w Wielkopolsce ....wiec dla swojego spokoju pojdz do laboru :) pozdrawiam Cie serdecznie i prosze..dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim średniaczkom 🖐️ Zaczynam i mam nadzieję, że już nie będzie niespodzianki z wcięciem mojego posta (chociaż dziś 13-ty) brrr..... Mam nadzieję, że za to , co teraz napiszę mnie nie wykurzycie stąd, bo sama mam wątpliwości, czy ja jestem średniaczka? Stuknęła mi już, niestety, 50-ka :( , no i jestem już babcią :) Co Wy na to? Mogę przesiadywać tu z Wami? Mam swojego chłopa (męża), córkę i syna,są dorośli, ale wieczne jakieś problemy z nimi są ;) Tyle o mnie :O kropka 45, nie chcę Cię w żadnym razie straszyć, ale uważaj na siebie, bo znam to , co Ciebie spotkało. U mnie był to częstoskurcz nadkomorowy. Atak chwycił mnie w czasie jazdy samochodem ( prowadziłam i byłam sama) Szczęściem było to blisko szpitala i tam też wylądowałam na \" R-ce\".Było cięzko, nawet praca serca ustała na chwilę. Poleżałam tydzień. Żadnej choroby serca nie stwierdzono, wyszłam z receptą właśnie na magnez i skierowaniem do kardiologa. Tam powtórzone zostały badania i recepta wręczona na tabletki Isoptin Mam je teraz w każdej torepce i jak tylko czuję, że wróg nadchodzi, to je zażywam. Dobrze mieć też pod ręką tabletki uspakajające ziołowe :( Li-la, pilnuj, żeby siostra nie skrzywdziła siebie podejmując złą decyzję, bo póżniej nie będzie odwrotu..... Dopijam już kawkę i wybywam z domku, bo jest piękna pogoda i żal w domu siedzieć. Trzymajcie się średniaczki 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):) jest przepiękna pogoda,słoneczko,ciepełko:) to prawda ,ze szkoda siedziec w domu ,jak sobie pomysle ,że juz niedługo zima to mi ciarki przechodzą:( ,,,wszyscy do Naszej kawiarenki mogą zaglądać ,usiąść,odpocząć ,napić sie kawki i pogadać wirtualnie o smutkach, radościach, nieważne kto ile ma lat czy 15 czy 100:):) ,,,Miałczek -bardzo Cię prosze nie wymyślaj!!! wpadaj kiedy będziesz miała na to ochote:) ,,,ja ,że nie napisze kilka słów to nie znaczy ,że nie zaglądam do Was,czasami i w necie jestem milczkiem,ale to nie znaczy ,że jest mi źle:) trzymajcie się milusio:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie, witajcie !!!! Oj aż się boję, czy tam gdzies nie czycha na mnie Biała ze swoją ścierką.....Tyle czasu do Was nie zaglądałam... Ale ten wieczny brak czasu. I gdzie my się stale tak śpieszymy ??? W pierwszych słowach chciałam Was poinformowac, że Ewunia uwielbia las. Pojechaliśmy z nia na pierwszy spacer a ona cały czas miała oczy szeroko okwarte, patrzyła zachłannie na kolorowe listki a już szyszka wprawiła ją w taki zachwyt że śmiała się w głos !!!! Jak jest zadowolona to wydaje z siebie takie dziwne dźwięki podobne do gulgotania indora... i robi przy tym tak komiczne minki... Zaczynają jej rosnąć ząbki i jest bardzo marudna ale noc ładnie przesypia (odpukać). Piotrka znowu nie ma w kraju - pojechał załatwiać różne sprawy związane z naszą przeprowadzką do Szwecji... Mnie czeka powrót do pracy po półtorarocznej przerwie ... i właśnie się waham czy nie wziąć wychowawczego bo jak tu zostawić taka kruszynkę ??? Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Kawiarenkowiczów.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałczek......50-tka to jeszcze z medycznego punktu widzenia wiek sredni!Wiec spoko dziewczyno!A poza tym niewaznyyy wiek metrykalny........:) Nikus bardzo sie ciesze.ze Ewunia zdrowa i jest takim pilnym obserwatorkiem otaczajacego swiata ...to swiadczy juz teraz o jej duuuzej intekigencji i bystrosci.Badania naukowe wykazaly ,ze wsrod dzieci -wczesniakow jest bardzo duzy procent wybitnie inteligentnych :) Przetrwac zabkowanie to straszny okres dla rodzicow,moje dzieci mialy wtedy goraczke i biegunke i byly baaaardzo marudne! Musisz to przetrwac jak i kazda mama :)......poradzisz sobie-jestes taka swietna i troskliwa mamuska! Planujecie wyjazd do Szwecji....niech Wam sie tam szczesci kochani a odnosnie urlopu hmm trudna decyzja ...kazda mama chce byc jak najdluzej ze swoim dzieckiem....musisz to gleboko przemyslec!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..Kropeczko droga nareszcie jesteś, bardzo się cieszę.Serducho sie odezwało i bardzo dobrze, bo serce \"milczek\"jest bardziej niebezpieczne, grozi rozległym zawałem, a to wiadomo co oznacza. A tak przynajmniej daje nam znak że coś się dzieje i najwazniejsze zeby tego nie lekcewazyć. ..Miałczek....masz wątpliwości czy do nas pasujesz ?, ja się cieszę bo mnie będzie razniej, jezeli zostaniesz na dłuzej. Oprocz mnie jest jeszcze Babcia Kalusia, ale ostatnio coś malo do nas zagląda. Bycie babcią jednak kojarzy się z wiekiem, byl taki czas ze w związku z tym czulam się trochę \"staro\", ale nic nie mówiłam żeby nie zebrać \"opiernicz\" od Dziewczyn. Miałeczku....o udało się, a juz myslalam ze nie da się zdrobnić-dzięki za KAWKĘ, jak ktos poczęstuje, lepiej smakuje. przepraszam, muszę na chwilę do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Skorpionku za informację...jutro idę zrobić to badanie. Miałczku ja dostałam lek o nazwie Betaloc ZOK i muszę go brać codziennie. Nika jak to miło czytać dla odmiany nie o chorobach a o radości rodziców maleńkiego berbecia...jeśli wolno mi radzić to przemyśl fakt kożystania z urlopu wychowawczego , bo największa więż jaka rodzi się między matką a dzieckiem wypada na ten okres.Szkoda to zmarnować. Miałczku znamy już Twój wiek i stan posiadania hi hi ( rodziny) ale powiedz nam jeszcze z jakiego miejsca na świecie do nas klikasz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) w paskudny deszczowy dzien.Wczoraj zmoklam jak szczurek:),ale zdazylam obejrzec Taniec z Gwiazdami.Zycze Wam milego popoludnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani. Dalej mam \"banicję\" niestety. Jestem na zwolnieniu do piatku ale z dnia na dzień jest lepiej. I jak na złość na dworze piękna letnia pogoda.. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. O!!!! Witaj Kropeczko - smutno było bez Ciebie. I Nika się znalazła. Może i Kala się odezwie ?? miałczek - witam nową duszyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialczek,chyba nie przywitalam sie z Toba,a jakze witam w naszym gronie.Ja tez juz tutaj zadomowilam sie:),czego i Tobie zycze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitajNIKA....no trochę Cię nie bylo, ale wiadomo najwazniejsze jest dziecko. Dobrze że zdrowo się chowa, jeśli chodzi o ząbkowanie, to moze być gorzej -temperatura i nie przespane noce, ale nie martw się, matka wszystko wytrzyma. ...Li-lcia....może Twoja siostra przejrzy na oczy i nie da się wykorzystać do reszty. Za to mieszkanie powinni być jej wdzięczni, ale niestety to często się zdarza, dasz palec, rząda się ręki. ...Manny....romantyczny spacer ?, kolacja przy odpowiedniej muzyce ?, ale się rozmarzyłam. ...Jagqdusia...mozesz biadolić po to jesteśmy, to chyba kręgosłup daje Ci się we znaki. Tylko zabiegi mogą tu pomóc, tabletki są przeciwbólowe, nie leczą, masz rację że szkoda żołądka. Musimy coś robić, najgorzej poddać się dolegliwościom, mam tego świadomość a jednak.......a szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R-ni,spacer:) a jakze,w starej rybackiej knajpce za jedyne 25 cento ,plynie muzyka The Beatels czy Elvis Presley.,a ile zabawy:) Knajpka jest \"stara\",rybe na wynos zawina w najprawdziwsz gazete,jak dawniej bywalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dziś było tyle o chorobach to na dobranoc o chorobach na wesoło :-D choroba sprzątaczki - wymioty choroba listonosza - torbiel choroba górnika - zawał choroba myśliwego - zastrzał choroba astronoma - zaćma choroba wynalazcy - nowotwór choroba polarnika - biegunka choroba kierowcy - zapalenie opon (mózgowych) choroba leśniczego - próchnica i korzonki choroba projektanta mody - trąd choroba rybaka - zapalenie stawów choroba osoby towarzyskiej - gościec choroba lenia - nudności choroba komunisty - czerwonka choroba kapitana barki - odra choroba piromana-wulkanizatora - zapalenie opon choroba listonosza wędkarza - torbiel stawowa choroba pracownika obsługującego młot pneumatyczny-udar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha:),od razu widac ,ze Kropeczka wrocila:) Jagqda,oszczedzaj sie troszke:).Wracam do pracy,na polu coraz ladniej,nawet Sloneczko niesmialo wyglada zza paskudnych,ciemnych chmur.Wyglada na to,ze wieczorem nie zmokne tak jak wczoraj.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór drogie dziewczyny. Wyszłam o 17 spotkać się ze znajomą i niespodziewanie zostałam zaproszona na balet Desdemona w wykonaniu Litewskiego narodowegoTeatru Baletu.Organizatorem jest Instytut Adama Mickiewicza. Zespół baletowy był młody, taniec sprawiał im przyjemność.Choreografia niezła, mało udziwniona, kostiumy mieli ładne. Jednym słowem sama przyjemność. Po spektaklu miało być przemówienie ambasadora litewskiego, kręciło sie tam kilku ministrów jakaś dyplomacja, stała pani Penderecka, ale nie mogłyśmy zostać bo moja znajoma mieszka poza Warszawą , była bez samochodu i musiała wracać. Przedstawienie odbywało się w Teatrze Wielkim, dawno tam nie byłam. Trochę odstresowałam się zwłaszcza że jutro czeka mnie pół dnia w Inst.Onkologii. Siostrze otworzyłam oczy na sytuację w jakiej się znalazła. Oczywiś-cie o różnych wcześniejszych afrontach z ich strony nic mi nie mówiła.Już się opanowała . Oni do niej nie dzwonią - ona też nie dzwoni. Chciałabym pogadać z każdą z Was ale mam jutro ciężki dzień i idę spac. Dobranoc do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko szybciutko powiem dobranoc i musze uciekac do domu,ciemnosc coraz glepsza.Musze dodac,ze zaczela sie piekna kanadyjska jesien,liscie klonow juz czerwone,wyglada to pieknie,dzisiaj podziwialam panorame mista z 10 pietra,piiiknie:) Li-la,pobytu w Teatrze Wielkim zazdroszczeeeeeee;)Zycze kazdemu milego Dnia;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcieeeeee ...ale pieeknaa pogodaaaaaaaaaaaaaaaa ummmmm Kropeczko wszystkie Twoje \"wesolosci\"odczytuje rodzince i mamy z tego duuuuzooo radosci! :) :;) .Jestem bardzo ciekawa jaki bedziesz miala wynik badania krwi na poziom magnezu i wapnia! Napisz potem prosze! Manny ....ryba w gazecie.....:) echh to jak teleportacja w lata dziecinstwa i wczesnej mlodosci...uwielbiam takie klimaty.....kojarza mi sie z radoscia,beztroska ..widze wtedy rozesmiana ,psotna nastolatke z szalonymi ,psotnymi pomyslami(taka bylam a jakkkk....:) ;)) Jagodka bardzo ciezko pracujesz...ale rozumiem-takie zycie i tak trzeba ale pozwol sobie sama czasem na chwile oddechu i odpoczynku !!!!!!:) Li-la dobrze ,ze wybralas sie do teatru...trzeba nam czasem odskoczni od codziennych problemow .....potrzeba obcowania z pieknem ze sztuka! Tak bardzo chcialabym Ci jakos dodac sil-Tobie i mezowi......ale ponoc dobre i serdeczne mysli potrafia tez pomoc ....to taka teoria metafiyczna......niech bedzie prawdziwa! Bo wtedy pomoglabym ci choc tak!!!! Pozdrawiam wszystkich......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) mam troche zaległości, wieczorkiem nadrobie:) czas mnie zaczyna gonić narazie to tylko pomacham dużo uśmiechu i pogody ducha :) mamy kolejny sloneczny dzień:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Buber Twoj wpis był 5000 ...stawiasz wódkę A tak wogóle co Ty robisz w Angli!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka___OK moze być Old Canadian Club? Kanadyjska Whisky? Albo szkocka Ballantine? Adlaczego w Anglii ? jestem w Polsce:) WAnglii bywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber a czy nie moze byc nasza poczciwa polska czysta wódeczka...myślę że z wyżej wymienionych jest najzdrowsza. O Anglię pytałam bo masz adres mejlowy wskazujący na to iż żyjesz sobie właśnie tam. A tak wogóle to po różnych topikach brykasz a u nas ledwie zawitasz.....upsss rymnelo mi się niechcący :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×