Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Kropka____och czym zasłużyłem sobie na TWoje zainteresowanie moja osobą? A adres mailowy.... mam ich kilka . A tamten to moj pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoim nickiem Buber i szczupłością wypowiedzi ;-) ale może dajmy sobie spokoj bo to jest forum a nie gg tak czy siak stawiaj wódeczkę, bo tego Ci nie odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka___nie ma problemu prosze bardzo:) Moze być i polska czysta z tym ze ja tylko serwuje bo ma alergię naczysty alkohol.Zatyka mi nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka___moze sie kiedyś spotkamy w Londynie. Bardzo lubie to miasto....Wiec jak?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejzeeee impreza bez skorpionaa i to wtedy gdy stawia napitki Buber no nieeeeeee:) ;)........jakies przeczucie mnie przywiodlo do kompaaaa......och naprawdeeee moja intuicja czasem wprawia mnie w samouwielbienie ;).......... Buber piszesz ,ze masz alergie na czysty alkohol to moze dla Ciebie podprowadze troszke nalewki wisniowej mojego slubnego cooo?Jest baardzo dobra (podpijamy mu ja w tajemnicy z corka po troszenku...ale ostatni skapowal,ze cos szybko ubywa ........wmawialismy mu ,ze to wynik intensywnego parowania bo nie dokrecil korka!:) ;)Chyba nie uwierzyl bo tak jakos dziiwnie na nas spogladal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Skorpionku dla naelwki wisniowej wszystko!!!;) Jesteś boska!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber ty niepoprawny facecie ze mna chcesz się umowić w Londynie , a do Skorpionka że jest ...boska W Londynie będę w święta jak mi zdrowie pozwoli więc nie ma problemu możemy się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko____jedno drugiemu nie przeszkadza, Skorpionek jest boska, a z Tobą moge sie spotkać w Londynie ale nie w święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ponurym nastroju:( Na pewno juz slyszeliscie o szalencu,ktory otworzyl ogien do studentow w Dowson College w miescie Montreal.Sama jestem matka studenta Uniwersytetu,podzielam bol tamtych rodzicow.Eh,zycie:( Dzisiaj od rana w dzienniku tylko o tym mowa,wywiady z mlodzieza i nauczycielami.Ranni sa na Intensywnej Terapi,oby tylko wyszli z tego.Jwszce odezwe sie do Was,moze nastroj troszke mi sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼:) ,,,Manny trzymaj się ,,,jejku ,skąd tyle na świecie zła ? cały czas coś się dzieje,już strach jest wyjść na ulice w nocy,przeraża mnie to wszystko ,,,, złodzieje,mordercy ehhh ,,, nawet w necie już gdzie niegdzie panuje zła atmosfera ,kłótnie i takie tam ,,,dobrze ,że jeszcze u Nas jest sympatycznie i miło:) pozdrawiam miluśko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda,szalencow nie brakuje,ludzi zlej woli tez,Manny,lacze sie z toba w smutkuKropeczko mam nadzieje ze juz ok,napisz jak wyniki,Biala mam nadzieje tez powracasz do zdrowka,Skorpionku,dzieki za troske,ale u mnie tak jest,teraz na pelnych obrotach a zima(styczen ,luty i troche marca)luzczasem taki ze mnie trafia,mam wtedy handre i totalnego dola,ale i teraz znajduje czas dla siebie,tylko organizm daje znac o chwilowym przeciazeniu,pozdrawiam wszystkich forumaniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...Manny ja nic nie słyszalam ,nie ogladalam dziś telewizji. Bardzo współczuję tym ludziom że coś takiego muszą przezywać. Trzymaj się Widzę że ktoś tu dzis stawiał, Buber - gratulacje, taki wpis warto uczcić. Czy załapię się jeszcze na jednego ?, to może puszczą mi nerwy i pojdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczek
Właśnie Buber, gdzie ta flacha? Oj, napiłabym się ;) Witam wszystkich wieczorową porą Zasmuciła mnie wiadomość od Manny - przykre, że tyle zła jest na tym świecie :( , ale jak to w życiu: raz smutno, raz wesoło i stosownie do tego rozbawiłam się chorobami na wesoło kropeczki :D Fajnie, że Li-la załapałaś się na taką wzniosłą imprezę, bo przyznaję się bez bicia, że dawno nie byłam w teatrze :O Skorpionek, dolewaj troszeczkę wody do tej naleweczki wiśniowej, to M się nie dopatrzy braków :) Mam nadzieję, że dla mnie też żdziebko uczkniesz ;) Jagqda, nic Ci nie zazdroszczę tej harówki i cieszę się, że ja już nie muszę. Zapomniałabym! - mieszkam sobie na terenach Zachodniej Polski i z tego też miejsca wszystich gorąco pozdrawiam 👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja, witaj Miałczek. Buber chyba śpi jak suseł, albo buszuje po innych topikach. Moninka....no witaj, witaj - zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana,,,juz pracuje..dziewczyny trzymajcie się cieplutko:)))Widzę,,ze Buberek wam tu dokazuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manny czasem tak mysle ,ze brutalnosc i okrucienstwo ludzi czesto porownuje sie do zachowania zwierzat....mowi sie \"to zwierze nie czlowiek\"...ale zwierzeta zabijaja aby przetrwac aby zyc,nakarmic potomstwo ..wiec czy my czasem nie obrazamy zwierzat przypisujac im takie podlosci i okrutnosci jakie czlowiek czyni drugiemu czlowiekowi? Buuubeerrrr Ty ty lubiacy wisniowe nalewki......:) ;)moja boskosc mierzysz iloscia owego plynu w butelce ...och Ty......i tu powinien byc emotek z biczykiem a tak na powaznie......zadna ze mnie \"boska \";) istota......gdybys Ty mnie slyszal jak sie rozezle okrutnie........wtedy niewiele ze mnie z \"boskosci\":) ;) Mialczek a pewnie ze nalewke mam i dla Ciebie :)..piszesz,ze jestes z zachodniej czesci Polski ,ja jestem z poznanskiego wiec hmmm witaj mi rodaczko! Monika -witaj !Fajnie,ze wstapilas do naszej kawiarenki mam nadzieje,ze polubisz jej klimat i igosci w niej przebywajacych!:) Jagodka ..zima to chyba ciezki czas dla wszystkich! Niestety slonca i zieleni nie da sie nalapac na zapas w jakis sloik czy inny pojemnik!:) ;)Ale wiesz...mamy siebie......czyli nasza kawiarenke ..w niej zawsze cieplo i przyjaznie i serdecznie! Pozdrawiam reszte gosci...aaaa ja dzis walcze z buraczkami ,bede wiec miala baaardzo czerwony wyglad ...blee :) ;)ale dam rade!A wlasnieeee dziecie mi pomoze.a tak! Och jestem taaka sprytna hi hi papa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku___buraczki powiadasz , rozumiem ze przetwarzasz je na zimę :) tym bardziej jesteś boska:D Musze namierzyć Twoją piwniczke:) Moninka świetna autoreklama. Podoba mi się taka pewnośc siebie 🖐️ pozdrawiam panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moninka przepraszam Cie ,ze zgubilam w Twoim pseudo literke \'n\' wieeeszzz jedynym moim usprawiedliwieniem jest brak kawy..:) Buber moja piwniczka jest pilnie strzezona przez 3 baaardzo glodomorowate osobniki ..:) zwlaszcza jeden z nich (maz)ma silna potrzebe napyszniania sie najpierw wzrokowo zasobami spizarni a potem nooo smakowo.......ale ...ale .....poniewaz Cie lubie to z checia podziele sie z Toba moimi zapasami na zime...dzielenie sie daje przeciez tyyyle radosciii:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez przypadek trafilem taki dowcip: Po seksie on pyta- Moge mowic do ciebie Ewa? -Dlaczego? -Bo jestes moja pierwsza -A ja moge do ciebie mowic peugeot? -Dlaczego? -Bo jestej moj 207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...Kochani....słoneczko, kawka zawsze dodaje mi energi, ale kontakt z Wami,świadomosć że gdzieś jesteście - mili, sympatyczni, wrazliwi na ludzkie cierpienia jeszcze bardziej sprawia że chce się żyć. A pomyśleć że jeszcze wczoraj myślałam ze nie dam rady, dziś wszystko wydaje się prostrze. ...Li-lcia...pobyt w Instytucie masz za sobą, bardzo Ci wspołczuję, rozomiem ze to jakieś badania.Trzymaj się - oby starczyło Ci sił. ...Skorpioś....szczęściarz z Buberka, wiem ze masz dobre serce ale nalewkę i grzybki zostaw dla nas. Pozdrówka dla Wszystkich pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moninko,witaj:),witam rowniez reszte \"gangu\";) Nareszcie Piatek,jutro mam wolne,ale czeka mnie reszta pomidorow.Dzisiaj jest ladnie,nawet pranie wyladowalo na polu.W ten weekend mam randke z wlasnym mezem:) My widujemy sie tylko sporadycznie w ciagu tygodnia,a czasem wcale:( Ale dwa dni teraz naleza do nas,jeee:) chociaz mielibysmy nudzic sie,ale to bedzie nudzenie we dwoje:) Chcialam tylko powiedziec,ze wszyscy jestescie KOCHANI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem ...Manny....randka z męzem......jak to ładnie brzmi .Dlaczego macie się nudzić, musi być milo jesli malo się spotykacie, napewno coś wymyślisz. Życzę Wam dobrego samopoczucia i miłej zabawy we dwoje. ...\"Wyspacerowalam\' pieska, jak to mówi Biala, teraz piję herbatkę i rozmyślam - gdzie się podziały Dziewczyny - Asia, Kalusia, Kropcia się nie odzywa, a Biała ?, juz nie wiem co mam myśleć, przepadły na Amen. Pewnie mają powody,nic na to nie poradzę, mogę mieć tylko nadzieję ze niebawem się odezwią. Wiedzcie ze myslę o Was i zyczę wszystkiego co najlepsze. ...Wspominalam kiedyś że ocieplają mi blok, na szczęście powoli kończą. Nareszcie będzie mozna wyjść na balkon, och ! jak mi tego brakowalo. Takie piękne słoneczne dni, a nosa nie mozna bylo wystawić. DOBRANOC - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pije piwo i jem picce i chyba kocham was ..............jestem pi................ paaaaaaaaaaaaaaa picce sama robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialczek wciaz o sobie nie wiele piszesz,maz dzieci rodzina,,,,,,,,,moze przeoczylam,co robisz??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×