Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

To poproszę duży kawałek. I proszę przekazać żonie najlepsze życzenia. Szkoda, że nie chce do nas dołączyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ widzę przegapiłam jakies atrakcje,,,,,,czy tez moge dostac fotki,,,prosze,,,,, moj adres napisze zaszyfrowany aby spam mnie nie dopadł toogra potem @ i wp.pl opuscic prosze \"potem\" i \"i\" ijest moj adresik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RE-NI właśnie wysłalam Ci kilka fotek- hurraaaa, umiem wysyłać zdjęcia!!!!! znowu coś sie naumiałam, tylko napisz proszę czy doszły.Bielutka, i togra Wam już też wysyłam, tylko proszę o trochę cierpliwości, bo ja laik w tej dziedzinie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wszystkim! Przeczytałam zaległości zauważyłam że wicher przeszedł przez kawiarenkę, ale już się rozpogodziło. To dobrze czasem potrzebny jest przeciąg no i poczucie humoru. Wybaczcie, że mało piszę ale jak się zabiorę do pisania to zaraz się coś nieprzewidzianego dzieje.Ostatnio wyciągam mm do znajomych, porozmawiać, pośmiać się.Daje to narazie niewielkie efekty, ale zawsze to jest coś. Aha, zapraszam Panie i WSzPana Bubera na pieczeń z łosia. Mąż przywiózł go z Finlandii i jest to bardzo dobre mięso, trochę suche- trzeba zwierza obłożyć boczkiem przed pieczeniem. Do tego po kieliszku fińskiej wódeczki o nazwie \"Kosken korva\" czyli ucho rzeki .Na jesienny wieczór i poprawę nastroju w sam raz. Kropeczko, przykro mi z powodu Smierci Twojej koleżanki, ja też niedawno dowiedziałam się, że moja koleżanka taka ładna i dbajaca o siebie umarła. Strasznie to przeżywałam, ale pomyślałam później że miała bardzo dobre życie. Cały czas miała przy sobie na każde skinienie męża, piękny dom, mieszkała w Bieszczadach. No taki los. Nie zna nikt dnia ni godziny. Re-ni ja też chcę fotki podaję adres mailowy zaszyfrowany tak jak toogra krystyna potem@ csl.pl. Proszę opuścic potem - reszta to mój adres Inne fotki też poproszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani oglądaliście \"Taniec z gwiazdami\" ?? Właśnie mąż dzwonił, że wygrała Kinga. Cieszę się bo ją lubię ! Li-la - dobrze, że się odezwałaś. Ale łososia to chyba jutro skonsumujemy bo jutro do pracki a ja nie libię być \'pod wpływem klina\" hi hi hi. Ja jutro będę robic fotki to wyślę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała to jest ŁOŚ - duże zwierze jeleniowate, z rogami. Czekam na fotki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Li-la - miemożliwe !! No tak, myślałam łoś a napisałam łosoś - at gapa ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja, gość się trochę zasiedział. Normalnie jeszcze boli mnie brzuch ze śmiechu, tak facet sypie kawałami.Mówię Wam zrywanie boków. Rutkoś....fotki doszły, dziękuję Ci bardzo. Z tym porównaniem to grubo przesadziłaś, według mnie to malo istotne.Jesteś przesympatyczna, miła i widać że z poczuciem humoru. Rodzinka też fajna. Buberku.....a Ty nie czarujesz ?, nie otrzymalam maila. DOBRANOC pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni __wysłałem na adres ktory masz w swoim profilu Pozdrawiam panie w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani!:) Rety od rana czytam o samych smacznosciach...losie,alkohol fiinski i inne smacznosci.Wczoraj na GG moj brat pytal mnie o przepis na potrawe Eliasza a poniewaz chcialam mu dokladnie podac przepis ,poszlam po moj zeszyt z przepisami....jak zaczelam go przegladac ......lody domowe,kura po krolewsku ,ryby po japonsku,potrawka mysliwska ..to normalnie zaczelam myslec tylko o jedzeniu.Ale to na mnie podzalalo1 Uchhhhh Mam znajoma ktorej dzieci uwielbiaja slodkosci ...a ona nie bardzo lubi piec ciasta wiec kupuje gotowe slodkosci.Niestety jej dzieci zawsze je wynajda i wszamaja na poczekaniu.Dlatego musi sie z nimi bunkrowac i chowac .Kiedys mowi do mnie \"wiesz ..znalazlam fajny schowek..tam nie znajda ciastek\"!! Jaki? pytam\"Nooo wkladam w jednorazowke reklamowke i agrafka podwieszam na tych grubych zaslonach ..tak od tylu...rozumiesz...\"Hihi Ale jestem sprytna co?\" Dziewczyny ja Wam powysylalam zdjecia swoje i rodzinki ,podaje dla przypomnienia moj adres i czekam na Wasze! Reni ja Tobie wyslalam foto na adres z profilu...powinny dojsc! Moj adres wit-a_1@ tlen.i teraznapiszcie literki pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo dziękuję za słowa współczucia. Wczorajszy dzień był paskudny, pełen przemyśleń i wspomień. Faktycznie Lila nikt nie zna dnia ani godziny.Ciężko tylko że to już ten czas odchodzenia. Reni bardzo dziękuję za miłe słowa skierowane pod moim adresem....jest mi bardzo miło że mnie tak postrzegasz....i pewnie coś w tym jest :-) Skorpionku wysłałam ci swoje fotki na adres który podałaś na tym topiku, czyżby nie doszły? Twoje fotki do mnie dotarły i powiem ci że jestem pod wrażeniem . Masz piękne oczy, takie przenikliwe i cudną rodzinę. Dziewczyny wczoraj nie miałam siły wysyłać fotek, ale dziś będę to robić sukcesywnie. Asiu tobie także prześlę tylko daj adres. Jeśli nie chcesz na podawać go na topiku to podaj na gg Pozdrawiam i zmykam....przeżyłam wczoraj duży wstrząs i dziś muszę gonić do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko Twoje fotki jeszcze nie doszly ..ale nic to ..najwazniejsze to dbaj o siebie i staraj siie ze wszystkich sil uspokoic bo znowu serduszko zacznie Ci szalec1 Za mile slowa pod moim adresem i adresem moich bliskich ..dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dopiero wstałam i odrazu przybiegłam sprawdzić pocztę, ale ze mnie gapa. Skorpionku i Buberku przepraszam,wzieliście adres z profilu a tam jest pomyłka, dopiero zauważyłam. Więc podaje tu prawidłowy. renataa3@o2.pl Pozdrawiam - hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni wysylam Ci wiec moje fotki jeszcze raz :)Na jednej z nich mam czerwone oczy ale wiesz....nie przerazaj sie...nie sa to cechy wampirze;) to mowiac prawde jedno z pierwszych foto cyfrowka ,mam ja od niedawna i syn je robil a nie umielismy jeszcze likwidowac efektu(czerwonych oczu). Kropkaaaaaaa ale Ty masz znajomosci ...jak ranyyyy..a corcia to Twoje lustereczko a usmiech ma firmowy...i d e a l n y !!!!! Ja mam takiego chyzia na punkcie usmiechu poniewaz z dziecmi jezdzilam kilka lat do ortodonty poniewaz mialy fatalny zgryz.(maja to po mamci ...czytaj mnie!)teraz jest juz w miare oki.....ale kasy w ich buzie to natopilismy sporo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️. Ja dzisiaj chyba jajko zniosę !!! Nie wytrzymam do 16 bo z ciekawości cała płonę !!! Skorpionku - Bardzo dziękuję, własnie córcia dzwoniła, że zdjęcia doszły a ja w pracy nie mogę otworzyc poczty bo mi hasła nie przyjmuje a nie ma informatyka - pewnie znowu coś zablokował... BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpioniku dziekuje za fotki,,wieczorem się zrewanzuje :))Super kobitka z Ciebie.dziewczyny czekam,,,wiecej mi sie nie chce nikt ujawinic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee dziewczyny dziekuje Wam,milo mi (tutaj powinien byc wstawiony emotek zawstydzonej kobietki i rumiencem na kalafie ( to po poznansku czyli ..z rumiencem na buzi!) :)a tak naprawde ,to nie znosze byc fotografowana! Ale ten nowy aparat to troszke mnie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej, witam wszystkich słonecznie, choć pogoda pochmurna, skorpionku, nie wiem czy doszedł do Ciebie mój meil, bo wyskakuje mi jakiś błąd, i nie umiem sobie poradzić-ot, blondina.Skorpion, słuchaj moja zodiakalnasiostro, czy 13-tka, przy Twoim nicku znaczy to co myślę????!!!!!, jeśli tak to STO LAT, STO LAT, i wogóle wszystkiego naaajjjj, a jeśli się mylę, to te życzenia już na przyszłość;) Re-ni dzięki za te miłe słowa, o, szkoda że nie widzisz, jak puchnę z dumy.....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowskiii przed Toba nic sie nie ukryje ;) ;) Ech ta Twoja zylka tropiciela ,....Ty moja zodiakalna blizniaczko...dobrze kombinujesz alee.... noooo przyznam Ci sie a wlasciwie przyznam Wam sie ( tu skorpion duka na klawiaturze literki mocno zawstydzony)ze hmmm ja wole imieninyyy..jakos tak po 40 tce troszke urodzinki \"znielubilam\";) :)eee pewnie to przez lusterko ...a bylo to tak...corka kupila lusterko..z jednej strony powiekszalo ...noo i jak ja zaczelam tak sie wgapiac w swoje oblicze to przyuwazylam tam roozne rzeczy ktore mnie troszke zmartwily......Uchhh glupie to pewnie ..ale co na to poradze?Chociaz z drugiej strony to zmarszczki smiechowe -takie promyczki wokol oczu dodaja ponoc wdzieku!!!!!!Wiec wole myslec ,ze z wiekiem sie coraz bardziej uwdzieczam :) ;) Dzieki za zyczenia ,Twoje fotki dostalam ....masz przesympatyczne dzieci ,maja Twoj usmiech a Ty w oczach masz psotne chochliki i iskiereczki.Widac zes babka \"z jajem\" co oznacza zachwyt nad Twoja osobowoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRopka,Rutkos,,poszło ale na Wasza odpowiedzialnosc heee REni tez wysłałam,,,czekam na twoje Bielusia i pozostale laseczki ,,,,,,,dawac podobizny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkos widocznie moje fotki to ohydy i poczta chce ci tego widoku oszczedzic;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Re-ni,Skorpionku i Rutkoś fotki doszły i jestem zszokowana , bo ja przy Was to istna szara gąska..Gdzie mi tam do Was... Toż Wy jak jakieś \"młódki\" :) Rutkowski- mniej więcej tak sobie Ciebie wyobrażałam tylko nie wiem dlaczego myślałam,że masz długie i ciemne włosy,ale w rzeczywistości jesteś osóbką do której ja chętnie bym się przytuliła i wypłakała na Twoim biuście ;). A Twoje dzieci i mąż- super!!!! Aż żałuję,że mam tylko jedynaczkę. Skorpioś- w przypadku Twojej osoby baaardzo mało się pomyliłam.Jesteś super laską i widać,że kochasz cały świat.Nie wiem dlaczego pisałaś kiedyś,że mąż jest mało przystojny,bo mnie się bardzo podoba i Twoja Mama nie ma racji ;). bardzo mi się podobały Twoje dzieci,szczególnie rzęsy Twojej córki. ...Moja córka kolekcjonerka kolczyków wypatrzyła,że masz identyczne dwie pary jak ona.Pierścionek też, z tym że ona ma srebrny, bo złota nie cierpi. Re-ni- jakże ja Ci zazdroszczę. Po pierwsze figury(inne dziewczyny też), po drugie promiennej twarzy, po trzecie- przepięknych wnusi :) Masz piękne dzieci(znowu mnie ukuło,że mam jedynaczkę). Teraz ja- gwoli wyjaśnienia: nie mam aparatu cyfrowego,więc zdjęcia porobiłam kamerą internetową ale wyszły niezbyt wyraźne,więc wysłałam Wam takie narazie a później doślę ładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes, yes, yes!!!!!otworzyłam!!!!! toogra-wypluj to bo cię pobiję, zdjęcia są super!!!!, dzięki,bielunia, teraz mam jeszcze krótszev włosy-zrobiłam się na \'\'nastroszoną\'\'chłopczycę, a co do przytulenia się do mojej piersi, to hmmm....obawiam się że mogłabyś się rozczarować, bo one są jak(Buber nie czytaj) jajka tyle że sadzone hi hi..., skorpioniku, a Twoje zdjęcia gdzie??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×