Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Skorpionku____pociesz bratową bo na pewno jest to dla niej sytuacja b.stresująca. Ale o ile sie orientuję każda kobieta miała w swoim zyciu sytuację gdy była niezadowolona po wizycie u fryzjera. Ale rzecza nieroztropną jest udanie sie znow do fryzjera w celu poprawienia fryzury , wrecz niedopuszczalne jest poprawianie fryzury samemu...Trzeba cierpliwie czekać az włosy odrosną. Pamiętam...moją żonę też to spotkało:) ale chodziła zła jak osa i co chwila spoglądała w lustro :) lecz cierpliwie przeczekała te niewątpliwie stresujące dla damy chwile. Pozdrawiam panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 64
przepraszam zdjecia wyslalam z pomoca synka i z predkosci pomylilam meila podaje wlasciwy asia641@op.pl a teraz czekam z utesknieniem na wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko ale z Ciebie laseczka gdzie mi do Ciebie a coreczka bardzo ladniudka podobna do mamusi napisz jak ci sie podoba moja rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia____serwer Twojej poczty zwrócil przesylke , to wysłałem ją jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re-ni renataa3o2.pl
Hej ! ........Buberku....nie mam pojęcia co to za miejsce, nie zgadnę za zadne skarby.Poprosilam nawet męża o pomoc bo dobrze zna okolice, ale on też nie wie. Mam nadzieję że nie chodzi tu o moje miasto bo spaliłabym się ze wstydu. ........Asia...wysłałam Ci fotki, na wszelki wypadek przypominam jeszcze że w profilu mam zły adres i nie mogę tego zmienić. Nie wiem dlaczego pojawia się napis że wystąpił błąd w wykonywaniu zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O litości !, co ja wyrabiam. Ta pomarańczka to ja - Re-ni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni __mialem na mysli to zdjecie robione latem:) Tamto drugie bylo pstrykniete gdzie indziej:) Wiec spróbuj zgadnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od godziny próbuję wejść w pocztę ale mi się nie udaje :( Jak tylko się tam coś odblokuje to powysyłam Wam zaległe zdjęcia,które nie doszły. Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widzę,że fotografie nadal krazą,,,,,Reni nic nie dosyłam od Ciebie:(.Dziękuje wszystkim za miłe slowa,,,,na moj temat. Wszyscy wygladacie sympatycznie ,,,,,:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze zdjecia wyslalam do tych do ktorych mialam e-mail niewiem czy dostalyscie jesli tak to dajcie znac bo niewiem czy doszly ..........................Bubr do twojej przesylki niewiem jak sie dobrac cos doszlo ale niemoge otworzyc niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widzę że korespondencja mejlowa sięga apogeum. Asiu dzięki piękne za miłe słowa tyczące mojej osoby, ale proszę nie umniejszaj sobie. Postrzegam cię jako ładną kobietę o ujmującym uśmiechu. Syn i małżonek także wspaniali. W zasadzie przyszłam się tylko pokazać że żyję....mam straszliwego doła i przeryczałam cały dzień....pogrzeb. Rutkowski daj mejla jak chcesz mnie poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parafrazując znany program - \"Co z ta pocztą \" do diabła ???? Cały czas mi wywala komunikat o błędach. Buber, Asia, Skorpionek i pozostali - spisałam już listę Waszych życzeń ale proszę - cierpliwości !! Nie mam dzisiaj humoru bo Ropuszek chory, wygląda jak kupka nieszczęścia a to baaardzo przykry widok... Kropeczko droga bardzo, bardzo Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni i Rutkowski - zgadłyście. Ja też go bardzo lubię, prawdziwy cukiereczek i bardzo dobrze wychowany i z zasadami.. Mąż się krzywił ale już się przekonał bo on się na każdego chłopaka krzywi- chciałby dla córci chyba Williama angielskiego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie! Ja jak ogon za kotem - na samym końcu. Skorpionie przede wszystkim przyjmij życzenia z okazji urodzin, wszystkiego, wszystkiego dobrego , zdrowia i piękna wokół Ciebie.. Zdjęcia, a właściwie postaci na nich - bardzo sympatyczne. Ciebie o dziwo mniej więcej tak sobie wyobrażałam.Wyglądasz bardzo młodo,cória śliczna, mąż dostojny, ...a ogród wspaniały. Biała Ty jesteś podobna do aktorki francuskiej /pamiętam że lubisz wszystko co francuskie/ Marii Schreiber. Grała w filmie Ostatnie tango w Paryżu - z leciwym już Marlonem Brando. Córeczka wspaniała ale Ropuszek urwał się ze smyczy i nie mam jego zdjęcia. Re-ni - zdjęcia śliczne, Ty zgrabna i powabna, a wnunie jak cukiereczki. Kropeczko otrzyj łzy, co prawda smutek trzeba wypłakać i przyślij mi swoje fotki. U mnie jeden aparat jest w pracy u męża, drugi ma syn, a ja nie mam zdjęć, ale postaram się uzupełnić do końca tygodnia. Asia , Toogra poproszę o fotki, adres podałam. Jutro mam ciężki dzień - szpital, powinnam się już przyzwyczaić, ale nie umiem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj....kawiarenka otwarta!Przynioslam Wam luskane orzechy wloskie....syn je obieral ..wyobrazacie sobie jakie ma teraz lapska :) ;) ale myl je w czym mogl i co bylo dostepne w lazience(lacznie z mleczkiem do demakijazu hi hi)i wygladaja nienajgorzej. Li-la dzieki za zyczenia i mile slowa :),na tych fotkach to wiele ogrodu nie widac....musze porobic zdjecia ogrodu wiosna -jest piekny.Zawsze chce mi sie smiac jak mamy gosci i oni podziwiaja nasz ogrod ( to JA w nim pracuje ) ale maz chodzi dumny jak paw i przyjmuje komplementy na klate jakby to ON tam dzialal hihi :) ;)Ech faaaceciiiii.Jak bedziesz miala foto ,to przeslij prosze :) Dzis masz ciezki dzien...wiesz Li-lu do takich wizyt nie mozna sie przyzwyczaic NIGDY! tak mysle....... Asiu Twoich fotek nie mam ,na GG podam Ci adres emailowy syna na wp ,moze wtedy dojda! Biala czekam cierpliwie na Twoje foto choc z ciekawosci... az mam czerwone plamy na buzi..ale dam rade....:) ;)plamy zamaskuje pudrem w kremie! Ale ze mnie spryciulaaa Z bratowa pogadulkowalam sobie dluuugo ,dlugo...i mysle,ze udalo mi sie ja pocieszyc.Ma troszke klopotow z corka,rozpoczela pierwsza klase i od poczatku bardzo zrazila sie do szkoly.Poprosila pania wychowawczynie czy moze wyjsc do toalety,owa pani niestety nie wyraza zgody na takie wedrowki podczas lekcji,nakrzyczala na nia,dziecko sie posikalo na lekcji...pani kazala jej to zetrzec.....biedna mala rozplakala sie i taka mokra siedziala do ostatniej lekcji.Nauczycielkoa nie zadzwonila do rodzicow by zabrali lub przebrali corke.Pozostale dzieci bardzo sie z niej smialy chociaz same bardzo sie zloszcza na owa pania....Jeezu jak ktos taki moze byc nauczycielem nauczania poczatkowego i wyobrazcie sobie ze szkola nosi imie \"Unii Europejskiej\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie piszac to jeszcze mna miota zlosc! Uffffffffffffff Ide na kawe bo sie rozeszlam ..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim i ja wyprawilam najmlodsza pocieche do szkoly i zasiadam do2kawy Skorpionku czy do Ciebie doszly fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ I ja się przysiadam z moją Primą. Walczyłam wczoraj z pocztą do północy ale była to walka przegrana !! Dzisiaj zaczynam od nowa.....bo nie chcę byc przyczyną czerwonych plam - czerwony Skorpion no no no to chyba jakaś nowość zoologiczna.... Skorpionku - zabić taką to mało !!! Biorąc pod uwagę fakt,że dziecko czeka 12 lat nauki -zrobiła jej straszna krzywdę !! Ja bym tego nie podarowała !!! Pamiętam- moja córka miała wychowawczynię, która kończyła studia podyplomowe i czasami jej nie było i dzieci miały zastępstwo. I jedna z zastępujących ją kolezanek na lekcji nakrzyczała na dzieci. Dzieci się poskarżyły swojej ukochanej pani - rezultat: okropna awantura zrobiona tamtej i nikt jej już potem nie widział !!! Tak trzeba !! Miłego dnia Kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie:))) Reni dziekuje za fotki))))))cala rodzinnka sympatyczna,,a wnusie ohhhh cudne. pozdrawiam i dalej ide pracowac;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ....U mnie słoneczko świeci i nie jest nawet zimno. I bardzo dobrze, syn przywiózł mi wnunie pojdę z nią na spacerek. ...Skorpionku....jak mogla ta nauczycielka tak postąpić, to oburzające. Mam nadzieję że bratowa tak tego nie zostawi. ...Asia....wysłałam Ci zdjęcia dwa razy, za drugim razem jedno wrociło, nie wiem co się dzieje. ...Toogrusia.....Tobie też wysłałam dwa razy, jeśli nie otrzymałaś to będę coś kombinować ale wieczorem. ...Buberku.....ja też to zdjęcie robione latem mialam na myśli. Umieram z ciekawosci. POZDRAWIAM WSZYSTKICH - MIŁEGO DNIA. Toogrusia.....teraz przeczytalam ze fotki doszły, cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toogra cos nie tak z twoim e mailem nic niemoge wyslac wszystko wraca Reni ja nic niedostalam ale cierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Asia coś jest z Twoim mailem nie tak bo moje przesylki nie docieraja i wracają z powrotemJest gdzieś jakiś bład. Reni to Kozłówka:) Pozdrawiam panie Biała no i co z Twoimi fotkami????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani proszę cierpliwości. Dzisiaj zeskanuję parę zdjęć i spróbuję wysłać. Mam problem bo nie mogę wejść w pocztę - nie wiem co się dzieje ale na pewno wyślę wszystkim !!! Asia i Buber - nie wiem czy coś przyszło w związku z powyższym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×