Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Asia - wysłałam ale tylko jedno bo mi poczta siadłai zawiesza komputer. Sprawdź czy doszło ! Buber-zgaduj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wieczorkiem. .....Przez caly dzień nie mialam czasu tu zajrzeć. A teraz aż się boję coś pisać bo nie potrafię tak ładnie jak Wy. Może jutro będę miala lepszy humor, dziś jestem przygaszona, więc lepiej będzie jak sobie cichutko posiedzę i jeszcze poczytam Wasze wpisy, a jest co czytać. ......Rutkoś... z okazji Twoich urodzin zyczę Ci wytrwałości w dążeniu do celu i pogody ducha także w trudnych chwilach. Oraz wszystkiego co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, pomyślności. .....Nimfa Wodna....witaj, jak najbardziej jesteś mile widziana.Rozgość się, u nas dużo miejsca. Pozdrawiam. DOBREJ NOCY. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
Do Bubera.Zgodnei z zyczeniem - dpowiedz na pytanie :). Nie wiem , kim sa "dziewczyzny" tutaj, bo nie znam osobiscie, tylko z kafeterii a i to słabo . Kim jestem? Jestem pracownikiem placówki , ktora próbuje pomoc ludzim z trudnych rodzin, młodziezy i dzieciom, ktorzy nie radza sobie z problemami, a takze ich rodzinom. Mam dosc sprezyzowane poglady na zycie, dobre i złe dni, marzenia, cele - jak kazdy. Nie potrafie pogodzic sie z tym, ze ludzie skacza sobie do oczu, ze nei toleruja innosci- tej innosci, ktora nei robi krzywdy. Ze od razu wytykaja palcami, ze tu nawet kolor pomaranczowy razi, choc ma sie pacyfistyczne poglady i wyraza mysl. (Ktos taka mozlwiosc tu ustawil i korzystam z tego. Czy ma sens robienie stalego nicka , zeby sie wypowiedzec na jakis temat sporadycznie? ) Nie przepadam tez za zbieraniem sie w hermetyczne grupy tzw.wzajemniej adoracji , bo cenie otwartosc i tolerancje , a nie zbieranie sil w masie przeci jednostkom.Wszak powszechnie wiadomo ze jednsotka przeci wielu to zadna sprawiedliwa walka.Poza tym jestem pacyfistka, ktora w swej naiwnosci wierzy ze swiat jest dobry.Wtraca sie w ludzkie sprawy rzadko, nie staram sie oceniac, ale komentarze tak niegrzeczne w stylu "puknij sie w czoło idiotko" - wybaczcie, ale gdzie tu owa empatia i dobroc z natury ? Z pozdrowieniami od rana - i wybacz ze dopiero, ale obowiązki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam na poranną kawę.... Dziś będe piekła Karpatke ,,Buber narobił mi kiedys smaku:)) Takie ciasto z herbatnikow,,,,takze kiedys robiłam,,,pychota. Pozdrawiam wszystkich serdecznie,,,,,,RENI dotarły do Ciebie nowe fotki ,,,,tzn,moj synek i ,,,,,:)) Witam Nowe kolezanki w wątku. Dzis bede ok.18,,bo syn idzie na mecz więc komp bedzie wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Toogra Twoja aromatyczna kawka nawet zakatarzonego by zwabila do filizanki;) Biala Twoje fotki do mnie doszly-dwie,na jednej Twoja corcia z tymi dwubarwnymi teczowkami i zabojczym usmiechem a drugie Twoje z malzonkiem w Kosciele.A wiesz-tak sobie Ciebie wyobrazalam ...mila,ciepla ,tulankowa kobiete :) o cieplym usmiechu ,Twoj maz tez wzbudza takie dobre,cieple uczucia! Dzieki i prosze o jeszcze! Asiu ponawiam po raz kolejny probe wyslania Tobie moich zdjec!Uch juz sama nie wiem dlaczego nie chca dotrzec i ciagle dostaje zwroty!Juz nawet nie wiem co mam kopnac ;) ...kompa?monitor?... Pomaranczki :) a zwlaszcza \"poczytalam sobie\"dlaczego nie lubie pomaranczek(choc wiem,ze uogolniac nie mozna)..otoz widzisz ..zdarzaly sie tutaj takie wpisy i w wiekszosci byly zlosliwe,krzywdzace i pelne jadu.Czasem mialam wrazenie,ze owe osoby czerpia jakas chora satysfakcje z tego,ze komus dokopia,popsuja humor...ot tak ...Kilka razy probowalam podjac rozmowe i bronic atakowanych osob majac swiadomosc ,ze narazam sie na ich ataki i zlosliwosci.Ja nigdy nie moglam i nie moge zrozumiec takiej postawy ze \"im komus gorzej tym mnie lepiej\",nie lubie ranic slowami ani ciac nimi jak skalpelem,wiem tez z wlasnego doswiadczenia,ze takie slowa moga stac sie kneblem i przyblokowac czlowieka na dlugo. Ty jestes chlubnym wyjatkiem-jestes pomaranczowa ale nikogo nie obrazasz,nie ranisz,piszesz co myslisz i jak czujesz i za to Ci dziekuje!Sprawiasz,ze czlowiekowi staje sie lzej na sercu ,bo ma czytelny dowod na to,ze ludzie dobrzy,tolerancyjni nie sa gatunkiem ginacym:) Odnosnie naszych wpisow i roznego zabarwienia emocjonalnego ich tresci .Ja mysle,ze to nic zlego ani nagannego ,ze sa takie roznorodne \"nastrojowo\".Jestesmy rozne....mamy rozne charaktery,doswiadczenia,temperament.I to dobrze,ze pozostajemy soba ,wpadamy tu czasem szybciutko nie majac czasu czytac poprzednich wpisow(czynimy to pozniej)i dzielimy sie na goraco swoimi myslami .I to jest ta cennosc ,ze CHCEMY SIE DZIELIC!!Przeciez kazda z nas tak robi czasem,ze wpada do domu jak bomba i nie zwarzajac na humor domownikow opowiada cos ze swada ..bo po prostu \"musi bo sie udusi\" ;) :) A Ty pomaranczko ,ktora ocenilas Malisanke ,ze jest osoba niewrazliwa krzywdzisz ja.Ty jestes wlasnie taka.Pomysl sobie...do czego moga doprowadzic Twoje uwagi ..ano do tego,ze przestaniemy byc soba ,bedziemy udawali.Byc za wesolym?Oj nieeedobrze....inni ocenia nas,ze jestesmy kawiarenkowymi blaznami i glupkami.Byc powaznym ?uch Tez zle...powiedza,ze smecimy,jeczymy,biadamy i psujemy innym humor.Ze zamiast dzien dobry powinnismy mowic \"jek dobry\":) ;) Jeju ,ja juz tyle razy o tym pisalam ale powtorze..( ta moja mysl nie dotyczy wszystkich) .LUDZIEEEE dlaczego tak Wam latwo wyrazac zle emocje ,zlosc,niechec,nienawisc..a tak trudno te piekne ..jak serdecznosc,przyjazn,szacunek,troske!Czy naprawde o to chodzi w zyciu ktore i tak jest dostateczne trudne i twarde by je sobie nawzajem jeszcze uprzykrzac?Wszyscy z Was z pewnoscia znaja te madrosc\"zyj najpiekniej jak umiesz\'\'Wiec zyjmy pieknie,nikt nam drugi raz cudu zycia po raz drugi nie podaruje....Nie marnujmy wiec go :) Och pewnie tym wpisem naraze sie komus ...ale nic to!W tych slowach na gorze jest moja filozofia zycia i nie boje sie tego wyartykulowac.A na koniec zycze wszystkim..czxarnym,pomaranczowym i sobie milego,rodzinnego i w zgodzie ze soba i swiatem wypoczynku :) Nimfa wodna witaj u nas.Masz taki bajkowy nick :)a propos ..jaka kawke lubia nimfy?;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skarbeńki Moje 🖐️ U mnie dzisiaj bardzo cieplutko ale pochmurnie i pewnie będzie padać. Ropuszek wyspacerowany, śniadanko zjedzone i teraz trochę posiedzę z kawą i poczytam o czym piszecie. Mam na dzisiaj zaplanowane mnóstwo roboty ale mam taaaaakiego lenia, że aż mnie samą to dziwi !! Mam nadzieję że jakoś się zmobilizuję..... Skorpionku- wysłałam Ci więcej zdjęć i nie wiem dlaczego mie doszły bo każde wysyłam osobno ! Spróbuję jeszcze raz i dziękuję, że tak nas odbierasz, miło mi. Toogrusia- udanych wypieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - przepraszam. Tak nie lubię pomarańczowych, że nawet nie czytam co tam \"nawijają\" i nie zauważyłam Ciebie.... A teraz mi wstyd !!!! Ciebie też witam serdecznie oczywiście. Re-ni czy dzisiaj już lepiej ?? A gdzie Li-la, Kala, Jagdusia, Maria, MANNY bo pozostali jednak się pokazują ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko - a gdzie Ty ??? Nie daj się sprowokować dziewczyno, nie warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
Witajcie. Witaj, Biała...Melisanki najpewniej nie bedzie, bo sądze jest jej bardzo przykro... Przytocze taka hostorię ....W autobusie chłiopie c zwalnia miejsce kobiecie po 50 tce miejsce, a on aoburzona wydziera si ena neigo ze jaki o bezczelny, ona tak staro nie wyglada...Tak i tu było z Melisanką...Powiedizlaa dzien dobry i o tym ze w jej domu remont...podzielila sie refleksja i co- kazano jej sie puknac w głowe, eh, ludzie sa okutni, tylko dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała_____morskie Oko :) Skorpionku___podpisuje sie pod tym co napisałaś!!!!!! Poczytałam sobie ___witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poczytalam sobie - bardzo przepraszam ale...jeżeli już decydujesz się pisać (!!!!) to bardzo prosze o odrobinę kultury i szacunku do osoby o której piszesz. Nazywa się M A L I S A N K A a nie Melisanka. Pozdrawiam ale więcej nie napiszę bo z pmarańczami nie rozmawiam. Mamy zasadę, że wszyscy jesteśmy na czarno i wszyscy to respektujemy. Twoje zdanie : \"Nie przepadam tez za zbieraniem sie w hermetyczne grupy tzw.wzajemniej adoracji , bo cenie otwartosc i tolerancje , a nie zbieranie sil w masie przeci jednostkom.\" osobiście mnie ono obraża bo oddaje istote tego, co myslisz na nasz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam sobie
Witajcie :) Ciesze sie , ze wyjasniłysmy wszystko i postanowilam zrobic si ena siwo :) - ale nick bedzie taki : rozmowa_to _dobra_rzecz :), ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - coz, wyrazanei mysli to akurat nei ejst zabornione, przykro miz e sie oobrazasz, widac mas zpowody, ale ja tak odebralam atak na Malisankę.A co do szacunku dl aniej własnei- to mam duzy zdecydowanie i sympatii tez wiele. Nie ma zamiatu ponadto tu nikogo obrazac, natomiast wyrazic swoje poglady- jak najbardziej, bowiem nie jestem kims kto slepo ptrzy na innych i wazelinuje dla idei.A poza tym, poczytaj, prosze, uwaznie...Pozdraiwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się zrobisz na siwo - pierwsza Cię powitam. Nick trochę przydługi bo jak się do Ciebie zwracac?? np:słuchaj \"dobra\' ??? Albo: słuchaj \"rzecz\" czy też - słuchaj \"rozmowa\' ???? Mogą z tego wyniknąć nieporozumienia i po co Ci to ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powody mam (na pomarańcze) to fakt !!! Jeśli uważnie nas poczytasz od początku - to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze ldzie po pseudonimme tymczasowym potrafia robic swinstwa, bo sa nieuchwytni, to dotyczy i realnosci i wirtualnego swiata...Owszem ale nei mozna uogólniac ani tez osadzac jedna miara wszystkich, prawda :) Teraz jestem \"siwa\" i tak niech zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ...Toogrusia....dzięki za kawkę, chętnie dołącze. Zdjęcia dostalam, wyleciało mi z głowy żeby Ci podziękować. Masz ładnego syna, taki miluśki blondynek, a ten pan to nie wiem kto. ....Skorpionku.....nic dodać nic ująć, pięknie to napisalaś. ....Bielusia ja też poproszę o te drugie fotki. Dzisiaj już lepiej, wczoraj jak poczytalam to wszystko to mnie osłabilo. Wcześniej pode mnie ktoś się podszył, nie wiem czy zdążiliście to przeczytać. Rutkoś w każdym razie myślała że to ja. Była Re-ni z kropką, na szczęscie wpis został odrazu wykasowany. ...Dzisiaj przyjechał syn, wić troszkę będę miała ograniczony dostęp do kompa. POZDRAWIAM - SAMYCH UŚMIECHÓW. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dom posprzatany...musialam dzis robic to sama poniewaz corka zostala w Poznaniu _ jak juz pisalam -dorabia jako kelnerka .Wczoraj w lokalu w ktorym pracuje byl poczestunek dla Harleyowcow ...mam nadzieje,ze dziecie nie ma sladu protektora od opony na bluzce :) ;) Witam po raz drugi \"rozmowe...\":)Czesc Ewka!Nie jestem pewna,czy piszac o grupie wzajemnej adoracji i takim hermetycznym kregu mialas na mysli nasza kawiarenke czy to byla taka refleksja ogolna.Bo wiesz.....drzwi naszej kawiarenki sa otwarte dla wszystkich...bez wzgledu na wiek ,poglady itp,zawsze chetnie i milo witamy tu nowych:),czasami wpadnie tu ktos niemily ale coz ....pisac kazdy moze ...troche lepiej lub troche gorzej ;) ;)choc lepiej aby tych \"piszacych troche gorzej\" nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Skorpionku :) .Czasem formuuje i przedstawiam ludziom mysli i ...kazdy cos tam znajdzie wtym ogolniku cos dla siebie lub nie, jakas mysl, uwage, refleksję...Ludzie sa roznorodni, w tym cala ich uroda, sadze ze w kazdym jest cos dobrego i na tym skupic sie nalezy.Zycie nasz doswiadcza, wiec choc w rozmowach wspierajmy sie i pomagajmy a nie ranmy...Takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopak - chcecie szarlotki ?? Właśnie wyciągnęłam z piekarnika ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do widzenia
,,,, chciałam Wam podziękować za miłe chwile spędzone z Wami:) ,,,jeśli kogokolwiek uraziłam ,zrobiłam przykrość to -nie chcialam ,,,życze wszystkim wszystkiego dobrego. z całym szacunkiem Malisanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×