Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witajcie kochane Średniaczki ! Zima wróciła ale słoneczko świeci , aż chce się żyć . Wdóweczko troszkę mnie zawstydziłas - poprawię się , obiecuję .A co do życia towarzyskiego toć to ostatki , a kto obchodzi ostatki to jest ładny i gładki. Skorpionku nie przejmuj się , nie każdy musi umieć piec , napewno masz inne zdolności . Witaj Roztargniona - tak pojawiasz się i znikasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka45
Czesc dziewczynki . Jestem juz po porannej kawce , cala w skowronkach i gotowa do zycia. NIC MNIE JUZ NIE BOLI Skorpionku mam w tobie bratnia dusze. Po pierwsze jak widze obie nie grzeszymy talentem "WYPIEKOWYM" Po drugie obie lubimy arie z oper a aria Nadira z Poławiaczy pereł jest naprawde cudowna. W 1981 roku ta opera była wystawiana w teatrze Słowackiego w Krakowie . Poniewaz bylam w tym czasie w Krakowie nie omieszkalam na nia pojsc. Do dzis pamietam jakie to bylo cudowne przezycie.Ale zeby nie bylo zapowaznie to lubie jeszcze muzyke z pokolenia mojej corki. Ona na okraglo jej slucha wiec ja sila rzeczy takze.Musze przyznac ze niektore kawalki sa dobre. Nie cierpie tylko hip hopu i techno. Tego nie da sie sluchac nawet przy duzej dozie cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11
hej skowroneczki ja już też po kawusi teraz zrobię mojej męskiej części trochę pączusiów bo ja jedna a ich trzech niech chł opaki mają ostatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tos mnie Biala ..wyprzedzila -zabraklo mi parenascie minut. Witaj cierpliwa,czekamy niecierpliwie na wiadomosci od Ciebie. Wiecie babki czytam nasze wpisy od poczatku i wynika z nich,ze jestesmy\"rozrzucone\" po calej Polsce bo tak:mamy dziewczyne z woj.lodzkiego,Pomorza,Slaska,Wielkopolski,Mazowsza,woj.lubelskiego i z Dolnego Slaska.Sa tu dziewczyny z miasta i ze wsi.Fajne to prawda? Re-ni fajny jest dzien wyplaty to prawda,tylko ze zawsze jest tyle wydatkow i oplat.Ja wiem-czesto zle robie bo np,wole kupic cos dzieciom niz sobie. (dam pieniadze corce na nowy ciuch bo ona mloda....,synowi dam pieniadze na nowa wedke bo tak o nia prosi) i w ten sposob sama sie spycham do roli meczennicy.Chyba za bardzo kocham dzieci,ale z drugiej strony czy mozna kochac za bardzo? Kropka-ja hormonow nie zazywam,ale moja sasiadka je bierze.Najpierw miala klopoty z okr esem takie jak Ty,doszlo do tego zle samopoczucie,drazliwosc,arytmia serca.Poszla prywatnie do gina,ten skierowal ja na badanie hormonow we krwi,mammografie,ekg i dopiero na tej podstawie ustalil jej lek i dawke.Obecnie czuje sie bdb i zaluje tylko tego,ze zdecydowala sie tak pozno.Wiele dobrego slyszalam tez na temat prearatow z soi na takie przypadlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Ale tłok się zrobił.Witajcie - ja też mam humorek.Ostatki to prawda.Ja uwielbiam piec,pączków jeszcze nie robiłam ale chruściki robię w mig.Może która chętna to proszę bo mam całą paterę. Gosia a z czym robisz pączki?? z różą, konfiturami, marmoladą ? Skorpionku- jak pojadę do męża to będę Opolanką ale on teraz w Niemczech buuuu Re-ni - witaj Mateczko nasza. Dziewuszki ja też mam ten problem - jak biorę wypłatę to idziemy z córcią na zakupy do Reala a potem obowiązkowo pizza, wstępujemy do księgarni (obie uwielbiamy czytać).A na zakończenie po ciasteczka dla naszego Ropuszka od uwielbia te z mózgiem no i bezikom nie przpuści ale lubi tylko te różowe.Rozpuszczony co???? Ja mu wynagradzam wszystkie lata niedoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka45
Dzieki serdeczne za informacje Skorpionku. Ja takie badania mam za soba i wiem ze powinnam je brac. Nie chce isc po recepte bo boje sie panicznie ze znowu zaczne tyc a po drugie i najwazniejsze to pale papierosy. Slyszalam ze polaczenie nikotyny z tego typu lekami to baba z opoznionym zaplonem.O paraceutykach z soi takze slyszalam. Musze o tym pomyslec i cos z tym zrobic , bo tak dalej byc nie moze.Nie mam klasycznych obiawow menopauzy ale te ktore mam sa dokuczliwe.Nigdy nie wiem kiedy dostane i ile dni bedzie trwac miesiaczka. Czasami 3 dni czasami 2 tygodnie i ten bol ktory powala mnie na ziemie.Dobrze ze nie mam jeszcze uderzen goraca bo slyszalam ze to koszmar.Inne sprawy tez w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka45
Biała wdowo ja sie pisze na twoje chrusciki- uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU jesli chodzi o gusty muzyczne w moim domu to kazdy lubi co innego:maz J M .Jarre i Vangelis,ja-troche muzyka klasyczna i pop,corka Vanessa Mey,syn rap i techno.Wiec dosc czesto w naszym domu dochodzi do zazartych klotni-ale sa i dobre strony:wszyscy po trochu \"ogladzamy\"sie muzycznie i osluchujemy z roznymi gatunkami muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Kropeczko a proszę bardzo częstuj się. A wiecie dziewuszki, że ja piekę wszystko a babka piaskowa to u mnie zawsze zakalec??? A najbardziej lubimy wszyscy serniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
U mnie w domu leci taka muzyka, kto pierwszy się dorwie do odtwarzacza. Córa wiadomo młoda to techno i jakieś wyjce, nie pogardzi Wiśniewskim i Mandaryną, obie słuchamy Bajora, Ja uwielbiam głos Janusza Radka i Szymona Wydry, no i Wielkich Francuzów. Oper i muzyki poważnej (uwielbiam Carmen) słucham w słuchawkach. Mąż uwielbia niesmiertelną ABBE. Słowem mieszanka wybuchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
kropka - ja ci radzę idż.Ja pracuję z panią, która ma uderzenia i strasznie się męczy a do lekarza nie pójdzie i już.Straszne to wszystko. Ale nam prababka Ewa w raju nasmrodziła. U mnie w domu i u męza NIKT nie pali,więc może ja nie będę się tak męczyć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Uciekam - zaraz będę miała kołowrót.Ale wrócę do Was. Może MAXmara się odezwie jestem ciekawa tego gipsu. To na razie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka nie zakladaj z gory,ze bedziesz tyc,teraz dawki leku lekarz modyfikuje w trakcie terapi na podstawie monitorowania poziomu hormonow we krwi.Wiesz-czasem trzeba wybrac mniejsze zlo.Na temat wplywu palenia podczas terapi nic nie wiem wiec sie nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka45
Dziekuje wam dziewuszki za rade dzis bede miala dzien do przemyslan, a jutro cos zdecyduje. W pewnych dziedzinach życia jestem strasznym tchorzem.W rewanzu za dobre rady podam wam stronke ktora warto poczytac dla poleprzenia nastroju www.kurde.pl Mnie ona bawi i wprowadza w dobry nastruj. Uciekam do codziennych obowiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka45
Sorki za byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszcie w wyszukiwarce na onecie film ze mucha nie siada jest to 2 minutowy filmik animowany.Moze go juz znacie -obecnie to przeboj numer 1 w akademiku corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdóweczo ja też chętnie się chrustem pczęstuję , zwabił mnie zapach . Ja na muzyce poważnej się nie znam i nie słucham , ale doceniam podobno uspokaja .Na co dzień słucham \"Radio 3-ka\" i \"Złote przeboje\" Dziewczyny jeśli chodzi o \"babskie sprawy\"to Wam współczuję ,moje koleżanki mają takie problemy , mnie jakoś tak ominęło Tak sobie myślę ,że jedyną babcią tu jestem i chyba tylko ja nie pracuje . Na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filomenkaaaaaa
Witam:) Mam do was pytanko...od ilu lat powinno sie brac hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszytkie, chetnie przylacze sie do was i wstapie na kawe do waszej kawiarenki. przepraszm ze pisze malymi literami i bez poslkich liter, ale mam reke w gipsie i kilikam tylko jedna. poruszacie tematy wychowania, mam 2 dzieci, juz doroslych i na szczescie nie mialam wiekszych klopotow wychowczych z nimi, ale okresy buntu byly, bylo takze to ze rodzice mowia same glupoty, czepiaja sie itp. byly pierwsze szalencze milosci, no kazda z nas musi przez to prrzejsc, nie da rady. i nie ma jednej recepty na wychowanie, bo tak naprawde wychowujemy nasze dzieci od urodzenia. zycze wam aby wasze pociechy dostarczaly wam duzo radosci i zebyscie potrafily rozwiazywac wszelkie problemy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filomenkaaaaa, to nie zalezy od wieku, musisz isc do lekarza, porobic testy i inne badania i on okresli jakie i w jakiej ilosci hormony masz brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filomenkaaa
tak wiem, ale chyba jest jakis ogólnie średni wiek!!! Tzn. blizej 50 lat czy po 40 -tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie blizej 50-tki, bo wtedy najwiecej kobiet wchodzi w okres menopauzy, a ty czujesz sie zle, masz jakies typowe objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kala - ja obydwie mam sprawne ręce a piszę jedną,dobrze ze do nas zajrzałas - cieszymy się Witaj Filomenkaaa - ja naprawdę nie mam pojęcia , mam 48 l. i czuję się dobrze ,zostań z nami na dłużej napewno dziewczyny coś ĆI poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku filmik obejrzałam - świetny - rozbawił mnie , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kochaniuskie muszę zmykać do kuchni, bo ciasto na racuchy wyrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
re-ni, ale narobiłas zapachu tymi racuchami, jak tylko ktos sie pojawi w domu do pomocyo tez zrobie, niezla wyzerka. a dzisiaj sledzik, jak zegnacie karnawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Ja tylko na momencik, ale muszę.Witam Nowe-Zapraszamy,każy mile widziany. Słyszałam super kawał Starożytny Rzym. Spotyka się dwóch znajomych i jeden woła -" A Achilles,witam ! Jak żona, dzieci ??? JAK PIĘTA ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne co byle dużo
wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne co byle dużo
mało śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×