Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

dziewczyny zrobił się tłok przy komputerze wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo Ci sie Gosia,ja dzis okupuje kompa bo syn czyta lekture\"Syzyfowe prace\". Fajnie ,ze masz taka muzykalna rodzinke,maz tez taki muzykalny?A moze wygrywal Ci serenady pod oknem aby zdobyc Twoje serce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane średniaczki. Ale tu dzisiaj wesoło. Wczoraj przegrałam bitwę z życiem i dostałam od niego \" w mordę\" a dzisiaj miałam humorek. A bo same oceńcie. Nie cierpię butów na obcasie i zawsze noszę płaskie, a w tą zimę coś mi odbiło i kupiłam sobie kozaczki na słupku. Rano wyszłam do pracy, wszędzie śnieg, pogoda bajkowa. Zanim doszłam na przystanek autobusowy zrobiłam dwa piękne szpagaty.Torebka w jednej zaspie a reklamóweczka ze śniadankiem w drugiej. Jak sobie uświadomiłam jak wyglądam popłakałam się ze śmiechu i chichotałam nawet w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety umiejętności zdobył w trakcie naszego małżeństwa serenad nie wygrywał witaj biała to było śmieszne ale całe szczęście że sobie nic nie uszkodziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala wdowa, to mialas przygodę, ale nożki w butach na obcasie wyglądają ładnie, więc noś je i tyle. tylko uważaj przy takiej pogodzie. Zrobilo mi się jakos sennie, slucham muzyki, wcześniej to byla A.M. Jopek, teraz Adam Makowicz. To mistrz nad mistrzami, świetny pianista. W domu pusto i cicho a mnie oczy zaczynają się kleić. Chyba przejde się trochę i dotlenię, siedzenie w domu mi nie słuzy, chociaz musze przyznać, ze coraz lepiej radzę sobie tylko jedną ręką, w niektórych czynnościach oczywiście. Odezwijcie się, jak wrócę to jescze tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się nóżki w bucikach na obcasie wyglądają super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki napiszcie mi tytuły Waszych ukochanych książek. Moja - \"Krystyna córka Lawransa\" znam prawie na pamięć. No i Melchior Wańkowicz. A z lżejszych Joanna Chmielewska i Katarzyna Grochola. I jeszcze \"Mały Książę\" ( także w oryginale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się na te nóżki ale miałam zapalenie stawu skokowego (okropnie bolesne cholerstwo ) i nie bardzo mogę. Jak sobie przypomnę ten potworny ból to mam blokadę psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala wdowo mysle,ze wcale nie przegralas bitwy z zyciem,przywalilo Ci porzadnie ale nie jestes przegrana -znow mnie nachodzi moje dziwactwo tzn.przypomina mi sie fragment wywiadu z P.Coelho powiedzial cos takiego:przegrac i byc pokonanym to nie to samo.Przegrywaja ci ktorzy nie probowali walczyc,a pokonanymi sa ci co byli zdolni do walki. Skoro dzisiaj bylas zdolna podzwignac sie ze szpagatu i jeszcze z tego sie smiac-to kobieto droga tylko bic przed toba poklony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jakis specjalnie ulubionych,moj ksiegozbior nie jest wielki-wysoka cena ksiazek,ale jestem stala czytelniczka biblioteki.Lubie ksiazke P.Coelho\"demon i panna Prym\"Jest to opowiesc o odwiecznej walce dobra ze zlem a takze refleksje nad wolnoscia wyboru swojej wlasnej dtogi.Inne jego ksiazki sa \"trudne\"i nalezy je czytac po kawalku.Czasem jak mnie \"najdzie\"lubie poczytac jakis romans-o lubie Anne Karenine i lubie sie straszyc ksiazkami o tematyce s-f np.\"Mutant\"Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że żyję przed chwilą wróciłam. Trochę odsapnę i zaraz wrócę , muszę dokładnie wszystko przeczytać , mam duże zaległości widzę . Na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tak troszkę pospacerować, zaraz złe mysli uciekają z głowy. No, ale ja mam teraz na to czas, bo normalnie wracam z pracy późno, a wiadomo w domu zawsze coś do zrobienia, chciałoby się trochę poczytać, porozmawiać z rodzinką, i na spacery to przeważnie zostają weekendy. Biała wdowa, gipsu łatwo się dorobić, w moim przypadku był to bieg do autobusu. A co do moich ulubionych książek to czytam dużo i najróżniejszych, od klasyki jak Tołstoj, po Jonathana Carrolla, ale i również lekkie, wspólczesne, Chmielewską również, jej to chyba wszystkie powieści zaliczyłam. Lubię tez horrory, czego moja rodzina pojąć nie może, nie wiem dlaczego, fajnie się to czyta. Jest jednak jedna ksiązka o ktorej bezprzecznie moge powiedzieć że to Ulubiona, właśnie przez duże u. A mianowicie \"Smażone zielone pomidory\" - F. Flagg. przepiękny klimat tej powieści i takie lubię najbardziej. Gosia, zazdroszczę Ci tej muzykalnej rodziny, w sensie pozytywnym oczywiście. Ja, mój mąż i co za tym idzie nasze dzieci jestesmy antytalentami, nie tylko w dziedzinie muzyki, ale wogóle pod względem artystycznym. Nikt nie gra, nie rysuje, nie maluje itp. A wszystcy lubimy i muzykę i teatr i wystawy, chodzimy na wystawy malarskie, rzeżby, fotograficzne,. Zawsze sie śmiejemyże chyba na świecie nie ma tak nieuzdolnionej manualnie i artystycznie rodziny. Witaj re ni, dobrze, ze jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie wasze posty i widze ze zeszlismy na temat ogrodow , muzyki, książek i zgrabnych nóżek.Niestety nie mam ogrodu chociaż zawsze o nim marzyłam Kiedyś miałam ale to mozna było nazwać raczej ogródeczkiem. Taki mały kawałek ziemi za domem.Chodowałam najróżniejsze kwiaty.Szkoda ze już nie mogę tego robić. Miłość do kwiatków jednak pozostała...chociaż mogę chodować tylko doniczkowe. Mam ich wiele w swoim mieszkaniu taki mały ogród botaniczny.Lubię o nie dbać, a one odwdzięczają mi się bujnym wzrostem.W zasadzie to takie moje hobby przy którym odpoczywam.Lubie też czytać. Mam kilka ulubionych pisarzy - Elizabeth Adler , Fleszarowa Muskat...te autorki czytam na okrągło Przeczytałam wszystkie wydane w Polsce książki P.Coelho-pierwszą z nich był \"Alchemik\" rodzaj traktatu o szukaniu swego miejsca na ziemi. Zafascynowało mnie pewne zdanie w tej książce...\" I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu\" . Jest w niej wiele mądrych myśli.Właśnie ta książka spowodowała że rozczytałam się w tym autorze. Polecam jeszcze tego autora 11 minut, Weronika postanawia umrzeć , Nad brzegiem rzeki Piedry usiadłem i płakałem no i oczywiście tą o której wspomiał Skorpionek. Czytałam książki Grocholi ale nie zachwyciły mnie. Nie moje poczucie humoru, chociaż obydwa filmy na kanwie jej książek bardzo mnie ubawiły.Czasami jak mam wisielczy humorek czytam trilery medyczne Cook-a Uwielbiam poezje ...szczególnie Poświatowską Kocham poezję śpiewaną więc nikogo nie zdziwi że w mojej płytotece gości Bajor , Gepert. Nie pamiętam która z was stwierdziła że lepiej poczytac dobrą książkę niż tracić czas na nudny film i ja się pod tym podpisuje 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki jestem. Temat zszedł na sztuke i przypamniało mi się pewne zabawne zdarzenie. Moja teściowa (ojej okropnie nie lubię tego słowa w odniesieniu do matki mojego męża - ona jest THE BEST) mieszka w Brzegu a tam jest piękny Zamek Piastów śląskich. Wybrałam się z mężem na wystawę malarstwa. W pierwszej sali wiszą obrazy właścicieli dawnego miasta. Stoję, patrzę, zachwycam się każda fałdką ubania, rubinowym guziczkiem ,klamerką na buciku pań (jak to pięknie namalowane). Peroruję cały czas do męża : \" a popatrz na to, a tamto i jeszczu tutaj\".Oglądam z bliska, z daleka, pod różnym kątem i się napawam. Odwracam się i stwierdzam,że męża nie ma. Za chwilę przylatuje i woła: \" Ty jeszcze przed tym obrazem a ja już wszystkie sale obleciałem. Dziewczyny- ręce mi opadły.Do dzisiaj mąz nie rozumie co ja takiego widziałam w tym obrazie,że tak długo przy nim stałam. A ja się lubię delektować. Dla mnie ważniejszy jest piękny talerz niż potrawa,która się na nim znajduje.Dla męża odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże. Zapomniałam o jeszcze jednej ukochanej książce \"Piknik na skraju drogi\" braci Strugackich. Cudo absolutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala - ja \"Pomidory\" czytałam i bardzo mi się podobały. Czytam wszystko co mi w ręce wpadnie. Nie lubię literatury angielskiej typu \"Rozważna i romantyczna\". Lubię czytać w wannie podczs wieczornej aromatycznej kąpieli. Niejedna ksiązka już mi wpadła do wody. Oj miałam ja wtedy reprymendę od mamy. Dzisiaj też czytam w wannie ale przeważnie czasopisma. Kropka - a czytałaś ostatnią powieść Grocholi \"Osobowość ćmy\" - nietypowa dla niej, piękna rzecz o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala i wcale Ci się nie dziwię z tym gipsem , to diabelstwo jest męczące też bym przeklinała jak szewc -przesyłam Ci kwiatuszek na pocieszenie 🌼 mam nadzieję że się uda . Skorpionku dom z taaakim ogrodem to jest to ! Masz rację nie tylko pracą człowiek żyje ,sama się rozmarzyłam w tym momencie . Żyjesz blisko natury - potrafisz ją docenić ,Według mnie taki człowiek jest wartościwy , inaczej patrzy na swiat -bardziej szanuje siebie i innych ludzi . Gosiu miałaś doła , to często się zdarza , najważnieje by podnieść się i iść dalej . Wdóweczko - ale mnie rozsmieszyłaś, dobrze że nic się nie stało, w przeciwnym razie miałybyśmy drugi gips .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię Fleszerową zaczytywałam się w Chmielewskiej ale najbardziej wciągnęło mnie Nad Niemnem i Emancypantki teraz potrzebuję coś lekkiego co się szybko czyta Bajora uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobowość ćmy fajna zresztą przeczytałam wszystkie jej książki osobiście wolę to co w książce niż w filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kwiatów - to ja uwielbiam w ogrodzie mombrecje, piwonie i szfirki.Moja córcia BIAŁE tulipany. Namiętnie hoduję fiołki alpejskie i kaktusiki (to w domu oczywiście). Witam Re-ni. Ciekawe gdzie ARA55 ??? I czy Jagqda do nas wróci. Roztargniona też sie zgubiła. Tori także nie ma. Maxmara zaginęla. Gosia się \" smędzi\". Cierpliwa się zniecierpliwiła. Co z Wami dziewczyny?????? A przepraszam Gosia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm Biała wdowo ale zadałaś mi ćwieka...cóż to za kwiatek mombrecja i szfirki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam kolor co do kwiatuszków to latem wychodowałam przepiękną daturę miała mnóstwo kwiatów lubię storczyki róże tulipany krokusiki wogóle wszystkie kwiatuszki lubię 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku dziewczyny jakie Wy oczytane jesteście - podziwiam ! Szczerze mówiąc to wolę robótki ręczne / druty , szydełko / ostatnio czytałam może z rok temu M. Rodziewiczównej , jak chorowałam i nie mgłam chodzić to czytałam ale kryminały . Nie mam się czym chwalić ale taka prawda jest . A jeżeli chodzi o buciki na obcasie to tylko mogę pomarzyć - - z powodu kręgosłupa . Przez całe życie nosiłam bardzo wysokie buty jeszcze teraz nie mgę się przestawić - chodzę jak kaczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monthbrecja to inaczej cynobrówka jest z rodziny dalii a szfirki to takie niwysokie niebieskie lub białe kwiatuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko miało być szafirki.To takie kwiatuszki niziutkie o niebieskiej barwie przypominające kiście winogron. A mombrecja ma kolor rdzy , kwiatuszki podobne do lilii tylko dwucentymetrowej wielkości (kwiatki oczywiście a nie całe). Ja muszę uciekać Dziewuszki . Idę na spacerek z Ropuszkiem potem wanna i łóżeczko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie molestuje mnie mąż bo chce usiąść do komputera to ja się zmywam troszkę poczytam i idę spać do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×