Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

A przypomniało mi się. Jak córcia była ma to pomyliły jej się przysłowia i mówiła :\" Kto rano wstaje leje jak z cebra\". A u mnie w domu mówi się na łazienkę \"Świątynia dumania\" albo że się idzie \"na posiedzenie zarządu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj biala i dzieki.Jak minal dzien w pracy?Czy prezesowi poprawil sie nastroj czy nadal taki kwasny?Jak Twoj piesek?-pytam dlatego,poniewaz chwalilam sie przed dziecmi jaka mam fajna \"internetowa paczke\",opowiedzialam rowniez o Twoim psie i zdarzeniu z rotwajlerem i teraz syn czesto pyta co porabia Ropuch i jak sie czuje.Kto wybral imie dla niego i dlaczego Ropuch?-czyzby to imie postaci z bajki.....no znowu zapomnialam tytulu tejbajki chyba \"O czym szumia wierzby\" czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku zaraz zaspokoję Waszą ciekawość. A czy ja pisałam jak to się stało,że ja go w ogóle mam ????? A terez zagadka - zgadnijcie co moja córcia dostała od chłopaka na Dzień Kobiet ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalas tylko,ze jest ze schroniska,A co Twoja corcia mogla dostac w prezencie?kurcze faceci sa nieobliczalni!Mam nadzieje,ze nie komplet scierek i noz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie. Wysilcie się trochę. O rany mało się nie popłakałam ze śmiechu i rozrzewnienia. Jak zwykle mam na uszach słuchawki .Pamiętacie Karela Gotta. Właśnie śpiewa \"Santa Lucia\" po czesku. Ale głos to on ma skubany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę uciekać Dziewuszki bo zaraz przyjdzie mój bratanek z żonką.Jak tylko pójdą to do Was wrócę.A nie będę ich wyganiać bo bardzo ich lubię.(młode małżeństwo-w czerwcu będzie rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety biala ale mnie dzis torturujesz,jeszcze z wysilku dostane czegoz zlego.... To pewnie w prezencie dostala pieska albo kota,moze stringi z koniakowa ;) nooo albooo eeeee mam niemoc umyslowa i nic nie moge wymyslic.I prosze mnie nie zagadywac czy znam K.Gotta-(znam,znam)tylko chce poznac historie Ropuszkaaaaa.Tak moja ciekawosc wystawiasz na probe,ze widzisz co zrobilas?-zestresowalas mnie :) i na uspokojenie ide sluchac Piotrusia Szczepanika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem- nakryłam do stołu pokroiłam babeczkę i czekam. Mają być o 19. Skorpion nie gadaj - Piotruś i jego \"Kochać\" albo \"Kormorany\' - uwielbiam !!!! No to już Was nie torturuję. Otóz dostała filiżankę z porcelany ręcznie malowaną a do tego zestaw \"IMIENNICZEK\" Czyli herbatek owocowych.Ale jakich. Same nazwy - wiśienka z rumem, biały jaśmin, Pachnąca Grecka Pomarańcza itp. A dlaczego imienniczek ????? Bo córka ma owocowe imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz słuchajcie. Moja córcia miała koleżankę, która wyrzucając wieczorem śmieci znalazła w reklamówce pieska.Wzięła go do domu, wykąpała,nakarmiła zabrała do weterynarza i odchuchała.Pa miesiącu jej młodszy braciszek zamiast iść z pieskiem na spacer wypuścił go samego i piesek nie wrócił. Szukały wszędzie,rozwiesiły ogłoszenia - słowem rozpacz. W końcu pojechały do miasta w którym jest schronisko. I znalazły. Siedzę sobie w pracy, godzina po 15, dzwoni córcia. -Mamuś wychodzisz?? -za moment a co się dzieje?? To ja po ciebie wyjdę. Wysiadam z autobusu a tu jak mi coś nie wskoczy na nogi, skacze do twarzy, cieszy się aż cały podskakuje. Piesek. Kolor gorzkiej czekolady. Zamiast ogonka śnieszny pędzelek składający się z 7 długich włosków skręconych spiralnie. Uszka krótkie, wiszące. Popatrzyłam w jego piękne brązowe oczy i zakochałam się na wieki. Zaznaczam,że pojechała cała klasa i każdy wrócił ze zwierzaczkiem. A jedna koleżanka pojechała następnego dnia z ojcem i rodzeństwe i każdy wrócił z kotem czyli z 6 sztuk bo dla mamy też wzieli. A imię. W skronisku miał Dingo. W domu okazało się, że jak śpi to wygląga jak rozjechana żaba. Tylne nogi na boki, przednie przed siebie, jakby pływał żabką i został Ropuchem - oczywiście córcia wymyśliła. No to ja już muszę uciekać bo już są. Pa na razie ACHA,CZUJE SIĘ BARDZO DOBRZE !!!! Na szczęście nic mu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie tak apetycznie i dziewczeco. Ja juz dzisiaj koncze swoj dyzur w naszej kawiarence.Przekazuje klawiature Wam dziewczyny.A jutro jak zwykle powitam Was z rana usmiechem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ale radość. Właśnie się dowiedziałam, że zostanę babcią. Wprawdzie cioteczną ale zawsze. Strasznie się cieszę. Potwornie boli mnie głowa. Żegnam Was, pozdrawiam choć tu dzisiaj jak na bezludnej wyspie. Idę się położyć. Byle do wiosny. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem,mialam przeciez cale kilometry pisania i jeszcze z mezem przez neta gaalam bo on juz w hiszpani,,tyle zaleglosci ale obiecuje poprawe,,,,,,,,,,,,,wiec maz przyjechal ,byl sex i te sprawy,ogolnie super,ale nie wiele sie nacieszylismy,no oz taki los teraz mamy kontakt przez neta ,nie chce awas zanudzac no i pozno juz,,,,jutro do pracy,,,,,,oczywiscie ze pracuje,to sie nazywa Handel obwozny,poprostu taka budka na targu hi hi,wiec kiedy zimno lub deszcz nie musze jechac,,,ale chce juz wiosny i do pracy no i zima handelek lichy,pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam napisac ze kilometry czytania,co ja tu jeszcze robie,,,,,,to mieszne,wlasnie sobie pomyslalam ze nie znamy sie tak w realu,,,,,a tesknie za wami .........pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,\"Wstawaj szkoda dnia\"2plus1-pamietacie? Biala wdowo no no gratulacje z powodu objecia nowej funkcji w rodzinie(mam na mysli nobilitacje jaka Cie spotkala -czyli tytui babci.Mam nadzieje,ze bol glowy juz minal-bo potrafi on zniechecic czlowieka do zycia! Jagqda milo,ze znalazlas czas aby skrobnac kilka slow.Piszesz,ze handlujesz,coz nastaly ciezkie czasy dla wszystkich,kazdy sie lapie czego moze aby przetrwac i dorobic ,zreszta zadna uczciwa praca nie hanbi.Masz ochote duzo pisac,to pisz.Mnie z pewnoscia nie zanudzisz,bo ja staram sie pisac duzo aby dojsc do wprawy w szybkim pisaniu.Piszesz rowniez,ze tesknisz za nami-to mile i nawzajem.Jak przetrwamy probe czasu tzn.nasz topik utrzyma sie przy zyciu jakis czas,to moze zorganizujemy sobie zjazd.Lokum i spanie zapewnie ja-mam duzy dom ,mieszkam na wsi. Jde zrobic sobie kawe-pa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Szczecin zasypany, mój syn jechał do parcy ponad godzine, komunikacyjny paraliz. A ja w czwatrek jadę na drugi koniec Polski, samochodem, samam nie wiem, az strach. Wczoraj miałam dzień gości i nie zdążyłam wieczorkiem z wami pogadkować, zawsze jestem do tyłu. Miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kawiarenkowe średniaczki :-D Kala powiedz gdzie jedziesz...moze bedziesz przejezdzac przez moje miasto to zapraszam na kawe i jakies ciacho ;-) Podziwiam cie za nic nie wybralabym sie w podroz w taki snieg.Wczoraj bylam z dziecmi u rodziny oddalonej o 80km od mojego miejsca zamieszkania...przezylam horror. Chociaz moj syn jest dobrym i rozwaznym kierowca to jednak cala droge drzalam.Na jesdni dziury koleiny snieg . Bardzo ciezko sie jechalo.Nastepny wyjazd planuje dopiero wtedy gdy juz bedzie NORMALNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, jadę do Łodzi, przez Poznań, Kalisz, w niedzielę jedzeimy do Wrocławia na jeden dzień i powrtót do Szczecina, w poniedziałek 13 marca. a Ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki Kropka, chętnie skorzystałabym z zaproszenia, gdybym jechała na dłużej. Ale to tylko 5 dni, z tego prawie 3 w podrózy, chce jak najwiecej czasu posiedziec z rodzicami. Bardzo stęsknieni czekają i jak ich znam to beda dzwonic co 2 godziny i pytac jak daleko jestesmy. Gdy Ty bedziesz w okolicach szczecina, nap gdzies nad morzem na urlopie w moim województwie zapraszam do siebie. Zapraszam wszystkie dziewczyny które byłyby niedaleko, na kawe, obiad, kolacje, zwiedzanie miasta. Lato niedługo i może któras z was tu przybedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki - żyję. Dzisiaj bez zmian (z prezesem) tylko głowa na razie nie boli. U nas zima wróciła cały czas sypie śnieg. Pewnie wracając z pracy znowu będę robić szpagaty. Trzymajcie się cieplutko. Pozdrawiam Wszystkie. na razie pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala wdowo czytam,ze robienie szpagatow wchodzi Ci w krew.Jeszcze kilka takich cwiczen rozciogajacych a bedziesz mogla startowac w \"Tancu z gwiazdami\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz Kala zaluje bardzo to tylko100 km w bok od Lodzi 😭 A z tym bolem glowy to jakis pomor..corka zwolnila sie ze szkoly i przyszla z takim bolem ze padla i lezy blada jak snieg. Syn takze narzeka na bol glowy. Tylko ja sie trzymam. Moze to wiosna sie zbliza? Oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam coś dla ciebie Skorpionku ...napis na drzwi łazienki.Jeden jest cenzuralny ,drugi troche be :-o Częste mycie skraca życie, bo skóra się ściera i człek umiera. Mam tu kupę do załatwienia. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, tak sobie poczytałam trochę i może bym czasem coś skrobnęła? Zauważyłam nawet \"dziołszkę\" z moich stron, a może to ja z Jej stron, no nie ważne, krajanki. Dziś jak szłam do pracy to baaardzo żałowałam, że nie mam kliszy w aparacie foto. tak było pięknie biało i słonecznie że dech zapierało. Mój stan rocznik jak w nicku dorobek: syn tuż15 letni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ten be jest fajny.Corka przyjedzie w sobote z akademika zrobimy narade rodzinna i zdecydujemy ktory napis wybrac.Nigdy bym nie pomyslala,ze moze byc tyle pomyslow i takich smiesznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×