Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

dzieki ERLEND za te kilka slow! No teraz Twoje skarby wracaja do formy.!!!!Mysle ze juz moge smialo zyczyc malemu szczesiu ktoremu na imie Ewa i ktore wzbogacilo dom Rodzicow szczesliwego i udanego zycia a szczesliwym Rodzicom moc wiary i milosci w prowadzeniu prze zycie malenkiego czlowieka RADOSC U NAS W KAWIARENCE WIELKA_NIECH ZYJE NOWA OBYWATELKA!!!!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERLEND - no i dzięki Bogu, bardzo się cieszę że jest coraz lepiej. Napewno Ewunia jest śliczna, wyobrażam sobie, choc bardzo maleńka. Prawdę Rutkos mówiła ze wszystkie Ewy sa silne.Uściskaj swoje skarbeńki ode mnie, i trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK JEST -NIECH ZYJE, NIECH ZYJE NAM !!! a kto ?- NOWA OBYWATELKA ....BRAWOOOO !!! .....🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę ,,ze dziewczyny dochodzą do zdrowia.......Ciekawa jestem co panie z tego forum myslą o szalenstwie mundialowym,,Ja jestem antysportowa i antypolityczna.Buziaki dla wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra moj m.to sreni wielbiciel pilki noznej ale dzis juz od rana z synem sie ekscytuja i obstawiaja......zazyczyki sobie w tym celu placka z rabarbarem,napojow chlodzacych bo emocje beda gorace i wielkie.......to ich slowa ! wiec dla slubnego piwo(faaceeeciiii:) ;)-hihi i tak mu troszke podpije Ha! ) a dla Juniora sok. Ja tez dzis bede kibicowac naszym. choc nie jestem wielbicielka pilki noznej ....ale takiego waznego meczu nie odpusze ! O nie!Mistrzostwa sa w koncu co 4 lata !!!!! Wspierac naszych trzebaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani po przerwie. W mojej rodzinie też szał meczowy. Przed chwilą dzwonił mąż z wiadomościa, że później będzie bardzo zajęty bo mecz. Nawet mój Tato pytał czy ja też kibic. Wprawdzie nie przepadam ale raz na 4 lata się poświęcam. Wszak trzeba chłopaków wesprzec. No to do telewizorów Kochani. Spotkamy się po meczu.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zimne deszczowe popołudnie. ..Zimny deszczyk sobie pada jak by nigdy nic i śmieje się z naiwniaków którzy liczyli na czerwiec. W dzień było ładnie i nawet ciepło, a teraz jak na jesieni.Szkoda że nie można strajkować ..Toogra - generalnie też specjalnie się nie interesuję, tak tylko by mieć ogólne pojęcie o piłce bo syn jest piłkarzem.Niech będzie mu milo ze z matką moze podyskutować, więc dzisiejszy mecz oczywiscie będę oglądać. ..Skorpionku -masz rację że \"naszych\"nalezy wspierać, pozytywna energia działa podobno i na odległość, więc trzymajmy kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ! zapomniałam powiedzieć że kupiłam sobie piwko na ta okolicznośc, a WY dziewuszki tak na sucho ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja mam herbatkę cynamonową ale niezbyt dobra bo nie wiem dlaczego dodali do niej hibiskusa- co zepsuło jej smak. Na razie zmykam wspierać telepatycznie chłopaków, Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!:D Już po jednym meczu i zaraz nastepny najważniejszy a PIWKO sie chłodzi.:) Pozdrawiam serdecznie i znikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....cholera przegrywamy....jak oni grają tak się dawać rolować..toż to obciach wręcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic straconego Malisańciu, trzeba wierzyc w chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chłopaki - co jest ??? Do boju !! Ruszać sięęęęęęęę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... niestety chłopaki nie popisali się,jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ten gol to już naprawde obciach...zrbli z naszymi to co chcieli...a nasi hm jeszcze cos Smolarski chciał zdziałać ,ale niestety.... nie było ani ataku ,ani obrony,ani ...eh szkoda mojego zdrowia ,przez rok czasu nie powinni dostać pensji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak. Nic dodać nic ująć. Porażka totalna. I po co my się pchamy gdzie nas nie chcą. Janas wyleci z ciepłej posadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tylko może ,może, może...zawsze mówie ,że konsekwencja to podstawa a nasi piłkarze to jak\" baby niezdecydowani \"a może tak a może jeszcze inaczej...eh a teraz zaczną sie usprawiedliwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni i jak tu wierzyć w chłopaków? przeważnie tylko mozna się zawieść... papatki nic już więcej nie powiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety Dziewczyny, Malisańciu masz racje, myślałam ze jakiś cud sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc porankowa pora...dzionek zapowiada sie sloneczny i oby tak bylo bo jednak sloneczkoterapia to najlepsze lekarstwo na dobry nastroj!:) ....i po meczuu....hmm szkoda ....mialam nadzieje,ze wypadniemy lepiej.Moi faceci tyle nawrzeszczeli i naekscytowali sie podczas meczu az z corka dostalismy napadu glupawki(ja rozumiem ...emocje itp ale dojrzaly facet jak podskakuje na fotelu...wzrok ma bledny....nic do niego nie dociera oprocz slow komentatora....a syn mu dotrzymuje dzielnie kroku....)po prostu zaczelysmy chichotac obydwie!I to byl nasz najpowazniejszy blad!!!!Zostalysmy zwyzywane od \"glupich bab\":) ;) odeslane \"do garow mi juuzzz albo zimne piwko mi tu przyniesc\":) ;).Kare i ich zlosci znioslysmy w pokorze i ze zrozumieniem hihi.No ale mowiac szczerze nasz tez wkrecila ta Mundialowa i meczowa atmosfera! Teraz w spokoju i ciszy ide sie delektowac kawka!Milego dnia wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️🖐️[czesc} Oj nastrój mam dzisiaj nieciekawy. Pewien problem w pracy tak zwany \"twardy orzech\" nie daje mi żyć i za nic nie mogę sobie z nim poradzić. Może dzisiaj w ciszy i spokoju uda mi się znajeźć rozwiązanie (nie ma prezesa). Pogoda niezdecydowana, niby nie pada , ale silny wiatr i chmury. Zobaczymy. Miłego dnia Kochani. Zmykam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku- piszesz o emocjach. Pamiętam, byliśmy wtedy u dziadków. Zjechało się mnóstwo narodu bo było jakieś rodzinne święto. Było nas tak ze 30 osób. W telewizji pamiętny mecz w którym Tomaszewski obronił karnego !! Ryk radości był taki, że uszy puchły.A najgłośniej krzyczał mój wujek, który potem miał tydzień zwolnienia bo nie mówił. A głos jest mu potrzebny w pracy (milczący sędzia ?). No i kanapa nie wytrzymała podskoków !!!! Musieliśmy dziadkom odkupić. To były czasy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam WSZYSTKICH, u mnie ciepełko - słoneczko pięeeęęęęknie świeci ale nie wiadomo jak na długo. Bielunia to Ty kochanie dziś pracujesz ???, no cóż jak mus to mus -MIŁEJ PRACKI. ..Skorpioś - u mnie w domu było spokojnie bo nie ma syna, ale za to co w moim wieżowcu się działo. Wieżowiec stoi tak jak rozłożona książka więc balkony są blisko siebie i doskonale wszystko słychać - ciągle NOOOOO KUR.......!!!!!!! itp. a butelki i puszki tylko fruwały. Buberku - a TY co sądzisz o naszej reprezentacji ??? A reszta Dziewczyn ?- co porabiacie ?a moze już w ogródeczkach swoich ??? Miłego dzionka:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: i pogody ducha sobie Wam żzyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z super slonecznej Gdyni:)))o 16 ide na grila do znajomych,,,mialy byc uroczystosci urodzinowe mojego syna,,ale wszystko się pogmatwało... A teraz nietypowe pytanie.....moje dziecko pierwszy raz w zyciu wyjezdza na oboz na 2 tygodnie ,,,a ja jestem maniak bagazowy,,nie mam umiaru w pakowaniu.Kochani doradzcie ile i co mniejwiecej wapkowac dziecku na oboz w gory,,bo inaczej chyba bede musiala z nim jechac do dzwigania bazgazu:)) Co do meczu rano sprawdzilam w telegazecie wynik,,,,,no cuz obiach chyba,,,,,,oj panie Janas,,,:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni___ jestem zniesmaczony.... Bo prawda jest taka że mamy druzyne slabszą niz 4 lata temu ale i rywale (oprocz Niemiec slabszy) i tak naprawdę to Ekwador nic nie gral tylko na m przeszkadzal w grze strzelajac przy tym dwie brami czyli jak beznadziejnie słaba musi byc w tej chwili nasza reprezentacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a gdzie to wszystkich wywiało? Siedze przed telewizorem i oglądam mecz i bardzo mi się podoba.... a i sędziowie jacy są tolerancyjni... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie {czesc] 🖐️ 🖐️ Jestem tutaj nowa wycztalam na poczatku ze nie odrzucacie, ludzi ktorzy tutaj do Was pukaja. :D Czy przyjmecie mnie do swojego grona? :D U mnie jest cieplutko bardzo cieputko juz od samego rana i tak ma byc przez kolejne nastepne dni zobaczymy czy sie sprawdzi, a jak komus zimno to przesylam troche tego ciepelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cindy w naszej kawiarence.Milo,ze do nas zajrzalas .U nas dzis w kawiarence teraz pustki ale nie martw sie...zawsze wieczorkiem robi sie tu gwarno i tloczno.Ja pelnie tu funkcje porannego witacza wszystkich gosci.....dobrej nocki zyczy nam najczesciej nasza mama zalozycielka -czyli Re-ni. Napisz prosze kilka slow o sobie,z jakiego regionu Polski jestes,moze jestes Wielkopolanka cooo?Bo ja jestem i baaardzo bym chciala zeby zawitala do nas jakas\" poznanska pyra\" :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×