Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Hejka ! Wpadlam dopiero teraz bo przed chwilą mnie przywiało do domu. ..oooooo witaj Kropciu, jak miło to słyszeć, bardzo się cieszę, i w Twoim przypadku się sprawdziło że warto cierpliwie czekać dla takiej właśnie chwili. ..Cindy -wyjechałas z miłości,tylko Cię podziwiać. Należysz do wyjątkowych kobiet, wymagało to dużo odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia, no właśnie, mecz to napewno Malisańcia ogląda, a reszta Dziewczyn ?- pewnie obowiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.......Toogra-to twoj tato musi miec charakterek,ale jak to Skorpionek potrafi ubrac w slowa nie ty jedna masz przechlapane(i tak nas kochaja)i wiesz co idz dziewczyno do lekarza,ja wiem,zawsze sie takie rzeczy odklada na pozniej...............Kropeczko cieszymy sie twoim szczesciem.kurcze to sobie pozwiedzalas.............Skorpionkumozesz pisac jak chcesz,jak ci sie myli(mam na imie Marzena).......................Asia u nas tez wkoncu cieplo,a syn powie ci ze jestes nadopiekuncza,wiec daj na luz,sam musi dojsc do tego ze masz racje...........................Malisanko czyzbys chciala sie wybrac do Australji,.........Re-ni-pozdrowionka-piszesz jakbys sie spieszyla................Cindi-fajna historia,nie tesknisz za polska,czesto przyjezdzasz(ja swojego meza poznalam na cmetarzu,wlasciwie to on mnie znalazl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.......ale piekny poranek.....ummm.........:) Jagodka ale mnie zaciekawilas tym ,jak sie poznaliscie z mezem .....opowiedz prosze jesli nie uznasz tego za naruszenie Twojej prywatnosci...... ja Wam tez w skrocie opowiem bo to troszke hmmm smieszna historia a nawet hmmmm ....frywolna leciutko......:) ;) choc owa frywolnosc byla niezamierzona i nie z mojej \"winy\" Otoz ...byly lata 80-te .....moja kolezanka wielka wielbicielka kina postanowila mnie wyciagnac na owczesny przeboj \"Walka o ogien\"......\"sluchaj daalej chooodz,to ponoc taaki przeboj....moj brat nas podwiezie nawet...bo tez sie wybiera...... Nie bardzo mialam chec(3 dni temu mialam pogrzeb ukochanego dziadka....)ale tak namawiala ,ze sie zgodzilam.Krotko przed poczatkiem seansu wpada do mnie......\"jeeejkuu Ty jeszcze nie gotowa?Ubieraj sie szyybko....gablota czeka......Poniewaz bylam po pogrzebie mama kazlala mi sie ubrac w odpowiednio ciemne ciuszki (mialam 19 lat)i czarne ponczoszki(kryzys byl....latwiej bylo upolowac ponczoszki niz rajstopy).Ale ja nie znosilam ubierac paska i zapinac tych wszystkich zabeeeekkkkkkk.......bo byly widoczne pod dopasowana spodnica.....Ale mus to mus!!!!!!!Zapinam te glupie zabki i...........z nerwow urywam niechcacy dwie z nich........jeejkuuu co robic?Czas mnie goni....kolezanka mnie popedza...rece sie trzesa.....Sluchaj...(to kolezanka)nie ma czasu na szycie.....bierz ziarenka fasoli...zamotaj je w ponczoszki ,zapnij i bedzie dobrze.....Ha....zgodzilam sie bo coz innego moglam zrobic! idziemy do auta (duzy Fiat ..wtedy to chocho bryyykaaa :) ;))za kierownica siedzi szczuply szatyn.........eeeee niezaciekaaawyyyyyy-ocenilam! Wysiadamy...idziemy do kina wtem......czuje.......jak cos mi sie zeslizguje... po nodze jakis koralik albo cos podobnego......Patrze?maatkooo FASOLA!!!!!!!!Odpiela sie zabka.......za chwile drugie ziarenko.........normalnie kleskaaaaaaa ,wstyd,poruta(tak sie wtedy mowilo)Ponczoszka zaczyna sie zsuwac z nogi..ja ja lapie przez spodnice......a brat kumpeli intensywnie sie wgapia w moje manewry manualne kolo nog...ale czas wchodzic..do lazienki juz nie zdarze aby jakos zaradzic klesce!:) ;).Film ciekawy..nie powiem ale...caly czas kombinuje jak wyjsc i dojsc do auta aby mi ta cholerna ponczocha nie spadla na ziemie.......Dowloklam sie jakos....trzymajac ja przez spodnice pod bacznym obstrzalem wzroku blekitnych(!!!!)oczu brata kolezanki! I tak sie zaczelo.....:):) ;).....ale sie czasem oboje smiejemy z tej historii......Ale mi sie wspominkowo zrobilo...az sie usmiecham do monitora!Milego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :):):) Jakie wspomnienia :):) Jak wygram w totolotka to napewno pojade do Australii:):) Na razie jeszcze nie wyjeżdżam siedze na dupci ... miłego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i ja witam słonecznie:classic_cool: Och jak cudownie tak z rana posiedzieć z kawką na balkonie, dodaje mi to energi na resztę dnia i wpływa na dobre samopoczucie. ..Skorpioś.. takie fajne zabawne historyjki to zawsze jest co wspominac. ..Jagqdusia - wczoraj zamknełaś Kawiarenkę,chociaz raz ktoś mnie wyręczyl. To co Dziewczyny, dzisiaj kibicujemy, czy......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ..pytaaanie......pewnie,ze bedziemy kibicowac,juz tyle sie nasluchalam fachowych opini ,ze Niemcy maja dobry atak a kiepska obrone i ze nasi musza to wykorzystac.....Zobaczymy jak bedzie...oby ten najgorszy mecz mieli za soba (Ekwador)...a najlepszy przed soba.......:) Malisanka ....dziewczeta zjawia sie tu z pewnoscia:) bo sa juz \"uzaleznione \"od kawiarenki jak i ja !;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ 🖐️ 🖐️ Jak tam nastroje przed meczem? Bardzo zdenerwowoani? U mnie pogoda sie zepsula i sie ochlodzilo wreszcie Juz za godzine mecz nie moge sie skoncetrowac na pisaniu, nerwy siegaja u mnie ze nitu. Moze jutro napisze cos wiecej. Trzymajmy kciuki za naszych.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KROPKA ciesze sie ze tyle zwiedzilas na pewno przywiazlas ze soba mase zdjec i duzo filmow nakrecilas z tych pieknych zakatkow Ameryki, powiedz jak dlugo bylas tam? Mysle ze Ameryka robi wrazenie wybierasz sie jeszcze gdzies teraz we wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kibicow i tych obojetnych,,,,,,ja juz pisalam,,ze nie jestem kibic;))Bylam u lekarza,,znowu ta sama diagnoza-NERWY!!!Z ledwoscia wyblagalam wolne na piatek,,,,,wczoraj do poznej nocy liczylam w domku dane ,,,,oddałam rano Dyrekcji,,,a przed chwilą mialam telefon,,ze cos im nie pasuje,,cholera mieli czas od 7 rano,,,,,nie wiem kto im podal moja prwatna komorke??/I wychodzi na to,, ze w piatek musze isc jednak do roboty ,,,,Malisanko Australia tak daleko chcesz uciekac?? Jagoda jakis dziwny czas nastal,,,,juz 2 dni cisza ze strony rodzicow,,,dzwonią tylko do mojego syna,,,,,,nie wiem o co się znowu obrazili,,,,,ale Niech zyje wolnosc:)) Pozdrawiam wszystkich...Oby tym pilkarza jakos poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisańciu mnie dopiero przywialo do domu, byłam u wnuczek, niezła gimnastyka ale nie na mój kręgosłup. ..Skorpioś dobrze mówisz, to już uzależnienie, napewno w moim przypadku tak jest. ..Cindy - trudno przejść obojętnie, atmosfera jak by nie było się udziela,nie wiem czy kto kolwiek jeszcze wierzy że im się uda, tym bardziej że presja niesamowita. Nawet jeśli nie wygrają to niech przynajmniej zagrają tak by nie przynieść wstydu. Ja kciuki oczywiście trzymam - kto wie, a może jednak????? ..Toogra - przykro że w piątek musisz jednak pracowac, odpoczełabyś trochę a tak ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni ,,,jakbym mogla juz bym jutro poszla do pracy,,teraz siedzę i się denerwuje o co im chodziło????Ten nowy szef z Anglii,,to ma takie pomysły ,,jak przyjezdza raz na miesiąc ,,że tylko usiąść i płakac;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie i miałabyś to z głowy,doskonale Cię rozumiem, tez bym się denerwowala. Trzymaj się trzeba czekac nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nasi chlopcy dobrze graja tak bym chciala zeby wygrali zeby utarli nosa niemcom za ich szyderstwa w prasie i telewizji dziewczyny przeslijcie im dobra energie niech walcza niech wygraja narazie maja wole walki ale czy im starczy sil do walki w drugiej polowie POLSKA GOLA niezawiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OObbeecna cholewcia chyba już jajko zniose a co sie dzieje w moim domciu ho ho ho! Jeszcze gości mamy to już zupełnie atmosfera dopiduje...ciężko ciężko chłopakom idzie ,tylko jeden dobry strzał plissss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak narazie to tylko kibicom nalezy się medal....kurcze jeszcze czerwona kartka Sobolewski ale dałeś dupy...sorki,ręce mi opadają ale w dziesiątke też można wygrać,marzenia -nierealne kondycje mają taką jak ja hahah więc do poprawki,mam już głupawke :):) wszystko przez ten mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko slucham,compa mam wolnego ,wiec musze wykorzystac,bo zblizaja sie wakacje wiec dzieci beda go obstawiac z kazdaj strony,,,Toogra,,ale Niech zyje wolnosc,,---tak trzymaj,moze jeszcze jutro daja ci spokoj----czy moze meczy cie to i zastanawiasz sie ,,o co im do cholery znowu chodzi,,niech sie ten mecz juz skonczy.......skorpionku opowiem wam,,,,,,,,mam 22 lata 10 miesieczna coreczke(panna z dzieckiem)1 listopad,wieczor,poszlam na spacer dziecku pokazac cmetaz wieczorem,a tam przyplatalo sie dwoch beszczelnych malolatow(jeden z nich to moj maz,jest mlodszy odemnie)odprowadzili mnie i tyle,a tu po miesiacu czy dwoch jeden z beszczelnych malolatow zjawia sie w moim domu z moja kolezanka ,wtedy pomyslalam ze to jest charakter jakiego mi potrzeba,szkoda ze taki mlody,wspolne imprezy,dyskoteki,rozmowy,naprawde cala ksiazke moznaby napisac,bardzo burzliwa znajomosc zakonczona slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie pięknie no no bramkarz przepięknie,przepięknie i o to chodzi ,tylko ,że to wszystko za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malisanko widze ze ostry kibic zciebie,,,niech chociaz remis utrzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boruc naprawde ładnie broni-klasa światowa... jeeesuuuuu rany .mój ojciec nerwowo nie może wyrobić a bidulke moją siostre to wyśmiali no i cococoocococ do dupy wiedziałam ojejku ojejku nic już nie powiem,wszystko przez te 3 minuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jak zwykle tylko szukamy usprawiedliwienia bez sensu ....po prostu wstyd wstyd-chociaż mozna uczciwie powiedziec ,że dzisiaj z honorem przegrali czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malisanka ale z Ciebie kibic........!!!wystarczasz za gromade bylejakich dopingujacych\":) ;) Nasi lepiej gral iniz z Ekwadorem,wlozyli w to wiecej serca....kibice byli super.....nie udalo sie....szkooodaaaaa Jagodka ale wzruszajaca ta historia Waszej milosci...popatrz ..Amor fruwa i strzela nie zwazajac na wiek,narodowosc..na nic......:):)fajnie jest tak byc ustrzelonym z wzajemnoscia!;) Dzis po poludniu mamy gosci -robimy imprezke w ogrodzie...ale sie ciesze..pogoda piekna..... Zycze Wam milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️witam wszystkich serdecznie macie wolne aja do pracy szkoda ale juz niedlugo wolne w sobote na dzialke popracowac i odreagowac ciezki tydzien .Szkoda tylko ze nasi przegrali ale mieli serce do walki z kibicow na stadionie tez super dopingowali ale bylo mase takich ktorych policja zatrzymala i przed i po meczu ale to chuligani Pozdrawiam i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! No jak Dziewuszki dzis samopoczucie ?, bo u mnie dobre. Tak niewiele brakowało by przynajmniej zremisować, tez byłby sukces. Szkoda mi chłopaków, tak ciężko pracowali, ale to było widowisko, nie przynieśli wstydu i za to należy im się podziękowanie. Na razie Babeczki idę robic kawusię Pa:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×