Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka 27

dyskotekowe fajne piosenki ! wpisz swoje ulubine kawalki

Polecane posty

Gość dara300
dlaczego-003 get down toples-zaproś mnie do swego domu glamoours-ferigie i wiele innych a i jeszcze sectres of love-djbobo&sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dara300
a i jescze rock this party ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madritista
wg mnie dobre sa : Bootyluv - boogie 2nite velvet - dont stop movin Todd Terje - Eurodans :) mam nadzieje ze sie ze mna ktos zgodzi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia1112
french kiss itp... disco polo a wy lubicie disco polo ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanryn-szalona moje gg 298336
moim zdaniem tepiosenki sa fajowe -house baby -wait a minute -my hump -fergalicious -arash arash -cha cha CHELLO -sextasy -uS wszystkie piosenki -bob sinclar rock this party e -mika relax -girlfriend -glucha noc -za jeden usmiech twoj(sumptuastic) NAPISAŁABYM WIECEJ PIOSENEK ALE MI SIE NIECHCE MAM NA DZIEJE ZE NAPISZECIE NA MOJE GG KTORE PODALAM W PSEODONIMIE NARQ WSZYSTKIM I BUZIOLE DLA TYCH KTORZY NAPISZ ANA MOJE GG PAPAtki:*:**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelhsb
LUUDZIE SCIAGNIJCIE SOBIE KANIKULY - BUM TO JEST PRZERABANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska_16
Velvet-Fix Me Darren Styles-Save Me DJ Krissy-Sweetheart Max Farenthide-ask my hand september-Looking for Love Casteam-like no other Baracuda-ladida Nelly Furtado-showtime nelly furtado-say it right Royal Gigolos- tell it to my heart Mika-Grace kelly C-bool&Adam.B max farenthide-second nature Shaun Baker-Push! 2Paqc&Elton John-Ghetto gospel 9ine-Please don\'t go East Clubbers-My Love Casteam-Exstasy2006(DJ Pawlo) September-cry for you september-it doesn\'t matter disco blu-i don\'t cry max farenthide vs dj hubertus-i don\'t know Polecam te nutki warto posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochaniutka *
Miał być ślub i Doar cu tine =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agie
posluchajcie tego :) piesek leszek- Hau Hau :) albo clivr- zaufaj mi :) papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONUSIA
JA MAM ZAJ*****TE KAWALKI ALE TO JEST MUZYKA TAKA POD HOUSE BADZ ELEKTRO! JESLI KTOS CHCE TO PISZCIE NA POCZTE! POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka14
1.Uniting Nations - Out Of Touch 2. Timbaland - Give It To Me 3. Cascada - Everytime We Touch 4. Dj Tiesto - Touch Me 5. Sean Paul Feat Rihanna - Break It Off 6.Rihana - Umbrella ft. Jay-Z 7.RAPTILE FEAT. VALEZKA - da unbeatables 8.Pussycat Dolls - Buttons 9.MBrothers - What Energy 10.Max Farenthide vs DJ Hubertuse - Easy Lady (Extended Version) 11.Jean Michel Jarre - Teo And Tea 12.Hilary Duff - With Love 13.Gorillaz - DARE 14.East Clubbers - Sextasy 15.East Clubbers - My love 16.Dj Lhasa - Super Tanz (Veranos Punchy Extended Rmx Edit) 17.Ciara - The Evolution - Like A Boy 18.Black Eyed Peas - Pump It 19.Benny Benassi-Hit my heart 20.Benny Benassi - Love Is Gonna Save Us 21.BassHunter - Vi sitter i Ventrilo och spelar DOTA 22.Avril Lavinge - freak out 23.Andrew B. Feat. Dj Alex Vs. Na - Kalyna 24.elephunk_-_old_skool 25.Royal Gigolos - Tell It To My Heart 26.nandk_vs_denis_the_menace_feat._alex_prince_-_crusing 27. Benny Bennasi - Benassi Bros. feat. Dhany - Every Single Day 28.petey_pablo-show_me_tha_money 29.Pakito - You Wanna Rock 30.fortminor_remember-the-name 31. Rob Dougan - Clubbed To Death (Radio Edit) 32.Basic Element - I'll Never Let You Know 33. Kelly Clarkson - Since U Been Gone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalgo
Kortezman Feat. Rozalla - Everybody's Free ' 06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-sia
Moje ulubione piosenki to: ,,Bo ja tanczyc chce" xD ,,Don't matter" ,,I wanna love you" ,,Relax" I jeszcze pare innych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjj
ku*wa czego wy słuchacie?!?!?!?! do enegry sie to nadalje ale dyske to tylko DYSKO polo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypas
najleprze pioseneczki to ; kur.. , piz.. , dziw.. , szma..! piosenka i takie inne utworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna-16
dla mnie wypasionymi piosenkami [ ale wolnymi ] sa : amy diamond-another day nelly-fly away boa-jawel song ATB-renegade Us5-come back to me baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołeczek *
Hmmm... Wiec ja coś zapodam :) 1.Kalwi & Remi-Explosion 2.Daddy Yankee-Gasolina 3.Booty Luv-Boogie 2 nite 4.East Clubbers-Sextasy 5.C-bool-It do it easy 6.Gwen Stefani-4 In the morning 7.Mario-Gallery :) Moje gg 1486010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka*
Na dyskoteki są najlepsze te zdecydowanie i radze je puszczac !!! :* : -Millennium - Day After Day (Fat Bass Club).mp3 -Mika- Relax (Take It Easy).mp3 Jessica Simpson - A Public Affair.mp3 -Rihanna - Break It Off (Feat. Sean Paul).mp3 -Rihanna feat Jay-Z - Umbrella.mp3 -Fergie - Fergalicious (www.strefa-mp3.net).mp3 -The Pussycat Dolls. Minute mp3. -East Clubbers - My love(1).mp3 -Doda Virgin - 07 - 2 Bajki.mp3 -Cassie-Me & U.mp3 -Beyonce & Shakira - Beautiful Liar.mp3 -Avril Lavigne - Girlfriend.mp3 -02 Even Heaven Cries.mp3 -09 Don't Matter (Full Tilt Remix).mp3 -217_monrose_-_shame.mp3 -Activ-Doar Cu Tine.wav -Akcent - French Kiss.mp3 -Akon- Don't Matter.mp3 -Akon ft. Snoop Dogg - I Wanna Love You(Clean).mp3 -15-verona_-_la_musica_(radio_edit)-vanilla.mp3 No i tyle jeżeli chcecie jeszcze piosenek to piszcie na gg 5627750 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landryn
moim zdaniem te piosenki sa fajne na dyske:D: -Mika Relax,take it eysy -Nelly furtado,say it right -september -byonce -basshunter Oraz wiele innych a tu daje tak na wszyelki wypadek gadu-gadu:4457933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajn.
ehem. ;pp. wolniak. : Sacrum, Tylko mnie kochaj, Mamy Siebie, Zaufaj mi. ;p , Shut Up. ;p, Don't Lie, Don't Phunk With My Heart, itp. :DD. ;* PzDr. ;]. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Songo
1. _zero_vision-overdrive 2.Rihanna ft Jay-z-Umbrella 3.Sean Paul ft Rihanna- Break It Off 4.Master Blaster-Walking In Memphis 5.Snaketeam-bass Mego Bass Pozdrawiam Wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinuś *
hehe....super kawałki tu są Ale cóś tam może jeszcze dorzuce: Technotec - I want be with you Moving too fast Podnieście w górę ręce - Mateo shake your boom boom day after day - millenium Party all the time magic destination fajne kawałki ;D szczególnie te disco polo^^ można się pośmiać no i wytańczyććć ;];];] hehe pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit
Fajne są np.mbrothers, dj Tiesto , Stereoliza i np.September

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit
Wcale się nie znacie na muzyce klubowej.Najlepsze są moim zdaniem wszystkie piosenki z ENERGY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundziaPP
najlepsza piosenka na baletach jest "botten anna" po polsku.. uwielbiam tą pioseneczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogini-Jezebeth
Moim zdaniem zespół Prodigy pasuje wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roda
myslem ze wszystkie kawalki sa super -"Get down" - " Time to pray " - "Botten Anna " - " dżaga " w*Caskada - Everytime We Touch *Chamillionaire - Riding Dirty *Dj Micro - Rosa Helikopter *Justin Timberlake - Sexy Back *Llyod Banks ft 50 Cent - Hands Up *Marcel Woods - Advanced (Trance energy theme 2006) *Pakito - Living on video *TEDE-BLASK *When You Gonna (Give It Up To Me) - Sean Paul Featuring Keyshia Cole *westbam - Manieczki remix jadąca wiara daje czadu 2006 *01.Peja-Slums Attack - Szacunek Ludzi Ulicy *Akon - Smack That Feat. Eminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznana
Damo ale żeś pojechał/a co Cię to obchodzi jakie Adzia lubi piosenki ciekawe dlaczego ty nie podałeś/ałaś swoich ulubionych tylko innych krytykujesz :/ Sam jesteś zjeb*ny/a jak nieszczęście a się udzielasz niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×