Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka 27

dyskotekowe fajne piosenki ! wpisz swoje ulubine kawalki

Polecane posty

Gość Aprilla
Moim zdaniem fajne piosenki na imprezke to: Bum- "Kanikuły" ruski hit wymiata... Pakito- (nie będę pisać pojedynczo tylko powiem że jego cała płyta wymiata :) ) Akcent- "Kylie" i "French kiss" Basshunter- "Botten Anna" Benassini Bros- "Hit my heart" Cascada- "Magic summer night" "One more night" "Miracle" itp... Crazytown- "Butterfly" Dj Tiesto- "Adagio for strings" "Just be" "Traffic" Groove Coverage- "Runaway" "Moonlight Shadow" Ian Van Dahl- "Just a girl" : Nieco spokojniejsza piosenka ;D Loona- "Bailando" : Trochę stare ale super moim zdaniem ;) Milk inc- "Run" "The sun always shines on TV" Millenium- "Day after day" (fat bass club) Rhianna&Jay-z- "Umbrella" oraz "S.O.S" East Clubbers- "Sextasy" Sharam- "Party all the time" Eminem&Akon- "Smack that" Age pee- "When the rains begins to fall" "Hymn" Sylver- "The one" "Take me back" Crystal Waters- "Destanation Calabria" Dj Sammy- "Heaven"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aprilla
Aha i jeszcze: Alice Deejay- "Will I ever" też stare ale super Cilver- Lekarstwo na gorzkie łzy- czyli "Botten Anna" po polsku September- "Cry for you" (Extended mix) Royal Gigolos- "Self Control" Active 8- "Take breath my away" Enrique Iglesias- "Do you know" Fergie- "London Bridge" Black Yead Peas- "Pump it" "My humps"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kawałki Moby\'ego z płyt: \"Moby\", \"Early Underground\". Płyty może już trochę zapomniane, a wielka szkoda, gdyż to początki działalności muzycznej tego artysty. Styl trochę inny niż na późniejszych albumach, ale świetny i wart uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodii
Szukam piosenki dyskotekowej z lat 90 tak mysle..;p uslyszalem ja w klubie remix w refrenie leci eeoo eeoo eeaa eeaa..i cos dalej po hiszpansku;p Pomozcie z gory dzieki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twist Shout
Velvet-Fix Me Yarabi-Yarabi Enrique Iglesias-Do You Know September-Cry For You Basic Element-I`ll Never let You Go Michael Min-Blinded By The Light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitula
ja uwielbiam : *Forever Yours *I WSZYSTKIE THE RASMUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszko
DPM Przezyj To Sam DPM Pozar w Klubie DPM Wyprzedzic Czas DHT White Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2711
To mój dyskotekowy skład - bez tego żadna impreza nie istnieje :P Alex Gaudino - Destination Calabria Ernesto vs. Bastian - Dark Side Of The Moon Above & Beyond - Can't Sleep Kaiser Souzai - Wild Side Soulshakerz - Turn Me Upside Down Sound Players - Omega (Dj Irvin Remix) C-Mos ft. Kathy Brown - Turn Me One Million Ways Till West & Dj Delicious - Same Man Syke'n'Sufarstarr - Ticket 2 Ride Monte E Fago - Esta Loca Poker Pets ft Nate James - Lovin You (Raul Rincon Remix)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiperka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiperka
Moje najlepsze piosenki : Justin Timberlake-What Goes Around Nelly furtado-All Good Things Richanna-Umberla Doda-dzaga Malolat Ajron-Tej grze Canadace ft Akon-Dont matter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yanko
Dj Zany- Science Religion Dj Zany- 100% pure cocanine disco shit Thalamus- Flash Foward Deepack- The prophecy Tiesto- Adagio for strings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLcIaaaaaa=
M.Rozynek-Deszczowe dni P.Markowska-Swiat sie pomylil M.Moore-Only hope Myslovitz-Chcialbym umrzec z milosci Ramada-Clap your hands Stok-Wyznanie Synonim-Znow mi sie snisz G.Andrzejewicz-Kocham cie Laura Pausini-It's not goodbye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C Bool - Would You Feel (stare, ale ciągle wymiata) C Bool - Dj Disco M Brother - Trebles (fajnie mi się kojarzy) Alchemist Projeckt - Music is my extasy (ostatnio mi się spodobało) Benny Benassi - Turn Me Up Benny Benassi - Hit My Heart Benny Benassi - Every Single Day Benny Benassi - California Dreaming (dalej wymiata ;) ) Pakito - Living on video Pakito - Moving on stereo Pakito - You Wanna Rock East Clubbers - Sexplosion East Clubbers - Sextasy (fajny kawałek) Malancia - Deep Teep Malancia - Feel Diskoteka Avarija - Malinki Bum + - Kanikuły Ruskie Techno - A Kalina ne verba Nowe Techno - Heaven Is A Place On Earth Dj Tiesto - Traffic (super wspomnienia) Dj Tiesto -Adagio For Strings Eiffel 65 - Blue (super) Long & Junior - Helenka (przy tym to były cyrki :) ) Long & Junior - Tańczyć chcę Manieczki - Majorka ... i wiele, wiele innych ... bo ja z natury to imprezy kocham... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalusiiaxd
MOJE ULUBIONE KAWALKI TO: :) Justin Timberlake - LoveStoned, Losing My Way Yung joc feat 3lw - Bout it Chris Brown feat Juelz Santana - Run it remix Jessica Simpson - A Public Affair Gym class heros - Cupids chokehold Fan Factory - Don t Gow Away Peja - Bania u cygana Mika - Relax , Grace Kelly Avril Lavigne - When You're Gone i Girlfrend Gwen Stefani - 4 In The Morning, Rich Girl, Cool Linkink Park - What I've Done Rihanna - Umbrella Tede - Pszczółka maja Jadakiss feat anthonny hamilton - the hamp is here - why Petey Pablo - Show Me The Money Liber - Jest nas wielu Enrique Iglesias - Do You Know Doda - Piosenka na impreze OTO MOJE PIOSENECZKI!! :):) ZYCZE MILEGO SLUCHANIA (naprawde sa swietne) Jesli chcecie to mozecie do mnie napisac i dam wam wiecej fajnych kawalkow- to akorat byly moje najlepsze ktore teras slucham ^;^ xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krettka
Troche starawe ale na impreze w sam raz:) : Chuck Berry - Let's Twist Again haddaway - what is love Lou Bega - Mambo #5 Loona - Bajlando Music & Lyrics - Buddha's Delight majorka Cuba+Club-+Cuba Dr. Alban - Sing Hallelujah 2004 --> i nadchodzi pomoc dla Wlodii. Piosenka, o którą Ci chodzi to najprawdopodobniej GeeSee & Ra-fee - Eo Ea (Paul Van K Remix) (też jest git:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuŚ .
hmm. moim zdaniem fajne piosenki to ; - Kasa - Wszystko od Nowa . -Kasia Cerewicka -SOS. -Rihanna-Umbrella. -Enrique Inglesias- Do You Know.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkagx
moim zdaniem jest mnóstwo piosenek które się nadają żeby sie przy nich bawić i nikt nie jest w stanie ich wypisać bo każdy ma inny gust i każdemu się coś innego podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuunia xD
TWENTY 4 SEVEN - WE ARE THE WORLD!!!!! MUSICIE TEGO POSłUCHAć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRO DLA PATRYCJI =* I WSZYSTKICH CHłOPAKóW Z JP2 90 I 90A W SIERADZU !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuunia xD GG 521897
TWENTY 4 SEVEN - WE ARE THE WORLD MUSICIE TEGO POSłUCHAC!!!!!!! POZDRO DLA: PATRYCJI I WSZYSTKICH CHłOPAKóW Z JP2 90 i 90A W SIERADZU !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonkaXXL
nie ma to jak Cyganeczka Zosia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisco disco
"Lekarstwo na gorzkie łzy" CLIVER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mi się spodobała stara już \"Rock down to (electric avenue)". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×