Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Go艣膰 On1999
Mam pytanie czy penis o rozmiarach 14cm d艂ugo艣膰 14cm obw贸d jest w stanie zaspokoic kobiete? dzieki za odp...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Po prostu normalny. To jedna z m膮drzejszych wypowiedzi w tym temacie.Masz naprawd臋 poukladane w glowie .Twoje spostrze偶enia s膮 bardzo trafne .Szkoda ,ze wiekszosc postow jest prymitywna, ale plytkie sa tak偶e ich autorki .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bana
jaka wielko艣ci powinna by膰 penisa w wieku 14 lat prosze bardzo pilnie o odpowied偶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do Daria 99. Wielkie dzi臋ki. Tak przy okazji pozdrawiam. No wiesz juz taki jestem, cz艂owiekiem kt贸ry patrzy na 艣wiat racjonalnie, realnie, a nie pod k膮tem wielko艣ci penisa, grubo艣ci portfela i innych rzeczy maj膮cych znikome znaczenie w stosunku do samego poj臋cia - CZ艁OWIEK. Chudzi czy grubi, z ma艂ymi czy z du偶ymi, czarni czy biali, jeste艣my wszyscy podobni , a najwa偶niejsze 偶eby poznawa膰 Prawdziw膮 MI艁O艢膯!!!!!!! Trzymajta si臋:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 adam888
moje d艂ugo艣ci i obwody: penis podczes spoczynku:3 cm .......obw贸d:2 cm penis podczas pu艂 wzwodu:5 cm.........obw贸d:3 cm penis podczas pe艂nego wzwodu:8,5 cm............obw贸d:5 cm I JAK MA艁Y,RACZEJ ZAMA艁Y ale ja mam dziewczune i jak jej to powiedzie膰 :

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja1888888
Jezu cz艂owieku, tw贸j penis jest bardzo bardzo ma艂y....... Na 100% nie zaspokoisz dziewczyny, niedosc ze kr贸tki to jeszcze cholernie ma艂y obw贸d......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elka17
MAm pytanie Jak zmierzyc penisa swojemu chlopakowi :P czy od dolu od jader czy od gory?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do autoooorki/a
Witam wszystkich! Temat dosy膰 fajny i za艂o偶ony zapewne nie po to 偶eby si臋 z kogokolwiek wy艣miewa膰, lecz po to 偶eby opowiedziec anonimowao swoje prze偶ycia. Je艣li komu艣 ni pasi to nie powinien tutaj wchodzi膰 a tym bardziej wypowiada膰 si臋!!! Moja historia... M贸j jedyny facet ma niestety baaardzo ma艂ego 10,5-11 we wzwodzie. Przez pierwsze lata nigdy ni patrzy艂am na niego przez pryzmat wielko艣ci jego penisa i specjalnie mi ten rozmiar nie przeszkadza艂, poniewa偶 w艂a艣ciciel pena robi艂 cudne minetki i wog贸le by艂 niez艂y je艣li chodzi o technik臋! Zawsze mia艂am orgazm , oczywi艣cie 艂echtaczkowy(pochwowego nigdy nie prze偶y艂am). Poprostu potrafi艂 mnie zaspokoi膰. Ale niestety przyszed艂 czas i mam go do艣膰!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 6666*****
hehehe natura nie wie co robi.no to zostaniesz zrz臋dliw膮 samotn膮 kobiet膮 bo uwa偶a艂a艣 偶e facio mia艂 ma艂ego.a wog贸l臋 to odnosz臋 wra偶enie ze dla wielu kobiet du偶y penis to d艂ugi penis.po偶a艂owania godne.nie mam nic do gadania pierd贸艂 ale te maj膮 konsekwencje.ju偶 pad艂o pytanie czy jaki艣 tam penis wystarczy itp.to czytaj膮 ludzie m艂odzi.偶y膰 b臋d膮 w fa艂szywym prze艣wiadczeniu 偶e s膮 jak膮艣 anomali膮 zakompleksieni i nieszcz臋艣liwi, a tym czasem b臋d膮 ca艂kiem normalni i przec臋tni.o to ma chodzi膰?nie liczenie si臋 z konsekwencjami cZasem jest b. drastyczne.np.kierowcy.sami mistrzowie.im wypadki si臋 nie zdarzaj膮 i mo偶na zasuwa膰 ile fabryka da艂a.przecie偶 tylko mameje je偶d偶膮 przepisowo.potem p艂acz i tragedie rodzin i przera偶enie spo艂eczne bo tyle trup贸w na drogach.no to 偶yjmy dalej w prze艣wiadczeniu ze konsekwencji nie ma.dochowamy si臋 frustrat贸w i agresywnych bandyt贸w domowych z rzekomo ma艂ymi ch u ja mi lej膮cymi durne kobiety pieprz膮ce bzdury nt.wielko艣ci cz艂onka.leczcie si臋 panny na g艂ow臋.serio serio.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Danex
Z tego co pszeczytalem to niekt贸偶y faceci majom naprawde male penis a ja hodze do 1 gim i ju偶 pszerastam kilku doros艂ych facet贸w ma艂o tego cierpie na nisko ros艂o艣膰 i jestem bardzo hudy i niski ale i tak zaraz bede mia艂 kuracje hrmonalnom :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 6666*****
czarodziejka22 my sie mamy leczyc??faceci to sa idealni??a przez kogo albo i moze dla kogo my sie odchudzamy,dbamy o siebie,niektore nawet robia operacje plastyczne np biustu itd,to wy sie za super chudymi i mega pieknymi laskami ogladacie i co??jak idzie przecietna grubsza dziewczyna to nawet nie spojrzycie w nasza strone.co najwyzej zeby sie glopio zasmiac I co wy to nas niby mozecie wpedzac w kompleksy?? Macie do tego takie same prawo jak my do oceniania waszych penisow!!! dalej czytaj glamour i reszt臋 tzw kobiecego g贸wna.faceci wol膮 normalne kobiety a nie jeakie艣 wieszaki czyli te z t艂uszczykiem jak najbardziej te偶.tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 6666*****
jakie w膮tpliwo艣ci?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 6666*****
zapewniam,ze wielu.nieliczni maj膮 spaczone pogl膮dy na urod臋 kobiec膮.zdecydowana wi臋kszo艣膰 to normalni ludzie.poza tym jak si臋 ma pryszcze to g贸wniane poj臋cie o 偶yciu i o tym co dobre /w tym jakie kobiety ;) /

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ca艂a ta dyskusja jest zupe艂nie bez sensu, bo polega tylko na tym, 偶e baby da艂y si臋 sprowokowac jakim艣 niewy偶ytym napalonym dzieciakom, kt贸re tworz膮 mit, 偶e tlyko du偶e piersi mog膮 si臋 podoba膰. Zrobi艂y wi臋c odwet pisz膮c o penisach. Dziecinne. Bo - faceci na poziomie nawet jak lubi膮 du偶e piersi to nie wybieraja partnerki tlyko na tej podstawie. A z dzieciakami i erotomanami - onanistami dyskutowa膰 nie ma co. I nie rozumiem dlaczego si臋 tak oburzacie - piersi to atrybut kobieco艣ci i ka偶demu facetowi podoba si臋 jak kobieta ma czym oddycha膰. Nie myli膰 z tym, 偶e ich jedynym celem jest mie膰 dziewczyne czy 偶on臋 bez m贸zgu ale z cyckami. Tak by艂o, jest i b臋dzie. Du偶e cycki przyciagaj膮 uwag臋 i jest to normalne. Kobietom natomiast podobaj膮 si臋 m臋偶czy藕ni wysocy, dobrze zbudowani, silni.. Co nie znaczy, 偶e nie pokochamy niskiego 艂ysolka. Penisy maj膮 tu du偶o mniejsze znaczenie, my艣l臋, 偶e dop贸ki nie s膮 wybitnie mikroskopijne nie maj膮 偶adnego znaczenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do autoooorki/a
Ja po swoich ubogich do艣wiadczeniach chcia艂abym aby m贸j facet mia艂 15-16 cm pena we wzwodzie, oczywi艣cie z odpowioedni膮 grubo艣ci膮. :0

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inteligenty
Od d艂u偶szego czasu czytam ten watek. Musze powiedziec ze dla mnie jest to chore.... Kurna dziewczyny patrzycie tylko na penisy?? Do jasnej cholery gdzie mi艂o艣膰?? romantyzm?? Chcecie zmieniac ciagle facet贸w ze wzgledu na penisa?? Scigacie sie w tym kt贸ra wiecej zaliczy艂a... Dla mnie to nienormalne... zostaniecie strarymi babami.. bo jak dla was liczy sie tylko seks to jak bedziecie stare to co wy bedziecie z facetem robic?? bo napewnie nie uprawiac sex. Myslicie ze to takie fajne gadac, wielu ludzi przez takie gadanie popada w duze kompleksy... Jesli dla was liczy sie tylko seks to niejestescie leprze od tych co stoj膮 pod latarnia.... I nie m贸wie tego w formie obrazy ale to szczera prawda... Zastan贸wcie sie nad tym... Bo dawa膰 dupy moze kazdy ale to nie jest fajne i napewno nie mozna sie tym tak chwalic... znajdzie sobie prawdziwa milosc za kt贸ra bedziecie mogli zycie oddac.. ale watpie ze dacie rade bo gdy penis to priorytet to idzcie do psychologa.. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 artes
a ja jestem s艂aby. mam 14cm d艂ugo艣ci i tylko 11 obwodu. jestem juz 1,5 rokku z kobeta ktorej wcze艣niejszy partner mia艂 17cmm a ze mn膮 jest jej o wiele lepiej. mia艂em 4 inne dziewczynyi one te偶 nie narzeka艂y..... tylko ten obwod mnie denerwuje troche. wiec zadam pytanie z innej beczki... panowie czy te 膰wiczenia niby powiekszajace penisa kt贸re chodz膮 po internecie w rzeczywisto艣ci daja jakies rezultaty ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w75
M贸j ma 12-13 cm i od 10 lat moja obecna 偶ona nie mia艂a orgazmu trzy razy. Przewa偶nie szczytuj臋 wcze艣niej ode mnie. Tej wielko艣ci penis bezb艂臋dnie znajduje punkt G. Mo偶e rzeczywi艣cie trzeba si臋 troch臋 nam臋czy膰, ale my to lubimy. I jeszcze jedna sprawa... m贸j krasnal jest twardy jak kawa艂ek metalu, a jak u wielkolud贸w? pozdro

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimo wszystko...
Heh... w艂a艣nie si臋 dowiedzia艂em 偶e mam du偶ego penisa.. co艣 podobnego.. zreszt膮 niewa偶ne jakiego si臋 ma p臋dzelka tylko jak si臋 nim maluje i zostan臋 przy tym stwierdzeniu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 laser
a czy to prawda ze bardziej obwod sie liczy..? chyba nie, bo i tak te 2 cm w obwodzie niweluje tolerancja rozciagliwosci pochwy.. a w wygladzie wazne jest chyba zeby penis byl proporcjonalny. wydaje mi sie ze 17 cm dlugosci i obwodzie 15 jest proporcjonalny i wcale nie maly.jakby w dlugosci mial te 18 to moze troszke lepiej, ale nie narzekam. wedlug mnie wyglada smiesznie jesli zaladz jest sporo mniejszy w obwodzie niz jakby to nazwac... trzon penisa, no i odwrotnie:) ciesze sie bo mam proporcjonalnego zoledzia do calego penisa.. :P podobaja mi sie te zyly na nim, to swiadczy o takiej meskosci :P hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PIEPRZYCIE_g艂upoty
Heheheheh... nie ma to jak pisanie postow na temat: "ma艂ego penisa" . Kobiety zawsze byly wybredne, zawistne i mia艂y swoje widzimisie... heheh! To, 偶e ktos ma ma艂膮 "fujarke" wcale nie znaczy, 偶e nie jest "fajny"!!! A jak by艣cie sie czu艂y "Wy kobiety" gdyby艣cie sie rozebra艂y a wasz partner by zacz膮艂 krzycze膰 i 艣ma膰 sie, poczym by uciek艂 z przera偶enia na widok niekszta艂tnych piersi???????????????????????????????? Nikt nie jest idealny i kazdy chce byc akceptowany takim jaki jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moim zdaniem jest to konwersacja o niczym... Bo skoro jest miedzy "Ni膮" a "Nim" jakie艣 uczucie kt贸re przestaje istnie膰 zaraz po 艣ci膮gni臋ciu spodni to wychodzi na to 偶e kobieta jest pr贸偶n膮 EGOISTKA my艣l膮ca tylko o sobie..... Czy nie mam racji??? :P :P:P:P:P:P:P;];];];]:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justyna575
Ma艂y 藕le, za du偶y to te偶 pora偶ka. Ale dobrzeby by艂o gdyby te wszystkie m膮drali艅skie paniusie pomy艣la艂y, czy facet wchodzi w nie ca艂kowicie do ko艅ca!! Po艂owa to pewnie by si臋 z b贸lu zesra艂a. Popatrze膰 jest fajnie, ale co z praktyk膮 pustaki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hmmmmmmmmmm...............
maly to ponizej 13 od 14 zaczyna sie sredni wedlug mnie a duze kutaski to tak powyzej 18

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PoDuChA
Wielko艣膰 fifola ma dla mine ogromne znaczenie. Jak poczuj臋 ma艂ego fiuta to nie pakuj臋 si臋 z nim do wyra.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Curian
Liczy si臋 technika, a nie d艂ugo艣膰. Poni偶ej 14 cm to ma艂y, a powy偶ej 18 to du偶y, powy偶ej 20 to gigant.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zbok zdzich
Drogie panie,dziewczyny-przestancie wreszcie wypisywac te wasze POWAZNE idiotyzmy.Przepraszam,ale odnosze wrazenie,ze poruszacie bez przerwy temat meskiego atrybutu z dwoch powodow.Po 1-sze z prostej zazdrosci o penisa;macie swiadomosc ze jestescie o niego ubozsze i stad ta dziwna zazdrosc(jak ktoras ma watpliwosci,lub nie wie oczym pisze-to do seksuologa sie pytac).Po drugie-macie swiadomosc,ze czytaja was mezczyzni i po prostu chcecie nam przez te zlosliwosci i zmyslone opowiastki dokuczyc.Od razu wyjasniam,ze to co w tej chwili tu pisze nie jest wynikiem moich kompleksow.Po 3-ie dlugosc pochwy wynosi od 12 do 13 cm!!! To gdzie mamy wam pakowac nasze duze penisy?Chcecie byc laskotane po watrobie,czy moze lubicie drapanie w gardle?Smiesza mnie te wasze dyrdymaly.Moze bardziej przydalyby sie wam niektorym bliskie spotkania z wiekszym rozumkiem???!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wi臋kszosc kobiet woli srednie penisy ,aprobuja takze mniejsze.Najwazniejszy w tym wszystkim niajest penis -liczy sie techmika i umiejetnosci partnera!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艣wi臋te s艂owa 艣wi臋te s艂owa...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 LexyLane
ok bylam kiedys w facetem ktory mial najmniejszego penisa na ziemi... nie wiem czy mozna miec mniejszego.. siedzielismy u niego na kanapie i zaczelo robic sie goraco.. wsunelam mu reke w spodnie i dotknelam jego malego... >> popatrzcie sie na waszego najmniejszego palca u reki.. taka dlugosc mial w stanie EREKCJI !!!! ( mowie o damskiej dloni:P) oczywiscie do niczego nie doszlo bo powiedzialam mu ze musze isc do domu sie uczyc;) unikalam go jak ognia po tym wydarzeniu..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×