Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość On1999
Mam pytanie czy penis o rozmiarach 14cm długość 14cm obwód jest w stanie zaspokoic kobiete? dzieki za odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu normalny. To jedna z mądrzejszych wypowiedzi w tym temacie.Masz naprawdę poukladane w glowie .Twoje spostrzeżenia są bardzo trafne .Szkoda ,ze wiekszosc postow jest prymitywna, ale plytkie sa także ich autorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bana
jaka wielkości powinna być penisa w wieku 14 lat prosze bardzo pilnie o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Daria 99. Wielkie dzięki. Tak przy okazji pozdrawiam. No wiesz juz taki jestem, człowiekiem który patrzy na świat racjonalnie, realnie, a nie pod kątem wielkości penisa, grubości portfela i innych rzeczy mających znikome znaczenie w stosunku do samego pojęcia - CZŁOWIEK. Chudzi czy grubi, z małymi czy z dużymi, czarni czy biali, jesteśmy wszyscy podobni , a najważniejsze żeby poznawać Prawdziwą MIŁOŚĆ!!!!!!! Trzymajta się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam888
moje długości i obwody: penis podczes spoczynku:3 cm .......obwód:2 cm penis podczas puł wzwodu:5 cm.........obwód:3 cm penis podczas pełnego wzwodu:8,5 cm............obwód:5 cm I JAK MAŁY,RACZEJ ZAMAŁY ale ja mam dziewczune i jak jej to powiedzieć :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja1888888
Jezu człowieku, twój penis jest bardzo bardzo mały....... Na 100% nie zaspokoisz dziewczyny, niedosc ze krótki to jeszcze cholernie mały obwód......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka17
MAm pytanie Jak zmierzyc penisa swojemu chlopakowi :P czy od dolu od jader czy od gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoooorki/a
Witam wszystkich! Temat dosyć fajny i założony zapewne nie po to żeby się z kogokolwiek wyśmiewać, lecz po to żeby opowiedziec anonimowao swoje przeżycia. Jeśli komuś ni pasi to nie powinien tutaj wchodzić a tym bardziej wypowiadać się!!! Moja historia... Mój jedyny facet ma niestety baaardzo małego 10,5-11 we wzwodzie. Przez pierwsze lata nigdy ni patrzyłam na niego przez pryzmat wielkości jego penisa i specjalnie mi ten rozmiar nie przeszkadzał, ponieważ właściciel pena robił cudne minetki i wogóle był niezły jeśli chodzi o technikę! Zawsze miałam orgazm , oczywiście łechtaczkowy(pochwowego nigdy nie przeżyłam). Poprostu potrafił mnie zaspokoić. Ale niestety przyszedł czas i mam go dość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6666*****
hehehe natura nie wie co robi.no to zostaniesz zrzędliwą samotną kobietą bo uważałaś że facio miał małego.a wogólę to odnoszę wrażenie ze dla wielu kobiet duży penis to długi penis.pożałowania godne.nie mam nic do gadania pierdół ale te mają konsekwencje.już padło pytanie czy jakiś tam penis wystarczy itp.to czytają ludzie młodzi.żyć będą w fałszywym przeświadczeniu że są jakąś anomalią zakompleksieni i nieszczęśliwi, a tym czasem będą całkiem normalni i przecętni.o to ma chodzić?nie liczenie się z konsekwencjami cZasem jest b. drastyczne.np.kierowcy.sami mistrzowie.im wypadki się nie zdarzają i można zasuwać ile fabryka dała.przecież tylko mameje jeżdżą przepisowo.potem płacz i tragedie rodzin i przerażenie społeczne bo tyle trupów na drogach.no to żyjmy dalej w przeświadczeniu ze konsekwencji nie ma.dochowamy się frustratów i agresywnych bandytów domowych z rzekomo małymi ch u ja mi lejącymi durne kobiety pieprzące bzdury nt.wielkości członka.leczcie się panny na głowę.serio serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danex
Z tego co pszeczytalem to niektóży faceci majom naprawde male penis a ja hodze do 1 gim i już pszerastam kilku dorosłych facetów mało tego cierpie na nisko rosłość i jestem bardzo hudy i niski ale i tak zaraz bede miał kuracje hrmonalnom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6666*****
czarodziejka22 my sie mamy leczyc??faceci to sa idealni??a przez kogo albo i moze dla kogo my sie odchudzamy,dbamy o siebie,niektore nawet robia operacje plastyczne np biustu itd,to wy sie za super chudymi i mega pieknymi laskami ogladacie i co??jak idzie przecietna grubsza dziewczyna to nawet nie spojrzycie w nasza strone.co najwyzej zeby sie glopio zasmiac I co wy to nas niby mozecie wpedzac w kompleksy?? Macie do tego takie same prawo jak my do oceniania waszych penisow!!! dalej czytaj glamour i resztę tzw kobiecego gówna.faceci wolą normalne kobiety a nie jeakieś wieszaki czyli te z tłuszczykiem jak najbardziej też.tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6666*****
jakie wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6666*****
zapewniam,ze wielu.nieliczni mają spaczone poglądy na urodę kobiecą.zdecydowana większość to normalni ludzie.poza tym jak się ma pryszcze to gówniane pojęcie o życiu i o tym co dobre /w tym jakie kobiety ;) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała ta dyskusja jest zupełnie bez sensu, bo polega tylko na tym, że baby dały się sprowokowac jakimś niewyżytym napalonym dzieciakom, które tworzą mit, że tlyko duże piersi mogą się podobać. Zrobiły więc odwet pisząc o penisach. Dziecinne. Bo - faceci na poziomie nawet jak lubią duże piersi to nie wybieraja partnerki tlyko na tej podstawie. A z dzieciakami i erotomanami - onanistami dyskutować nie ma co. I nie rozumiem dlaczego się tak oburzacie - piersi to atrybut kobiecości i każdemu facetowi podoba się jak kobieta ma czym oddychać. Nie mylić z tym, że ich jedynym celem jest mieć dziewczyne czy żonę bez mózgu ale z cyckami. Tak było, jest i będzie. Duże cycki przyciagają uwagę i jest to normalne. Kobietom natomiast podobają się mężczyźni wysocy, dobrze zbudowani, silni.. Co nie znaczy, że nie pokochamy niskiego łysolka. Penisy mają tu dużo mniejsze znaczenie, myślę, że dopóki nie są wybitnie mikroskopijne nie mają żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoooorki/a
Ja po swoich ubogich doświadczeniach chciałabym aby mój facet miał 15-16 cm pena we wzwodzie, oczywiście z odpowioednią grubością. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligenty
Od dłuższego czasu czytam ten watek. Musze powiedziec ze dla mnie jest to chore.... Kurna dziewczyny patrzycie tylko na penisy?? Do jasnej cholery gdzie miłość?? romantyzm?? Chcecie zmieniac ciagle facetów ze wzgledu na penisa?? Scigacie sie w tym która wiecej zaliczyła... Dla mnie to nienormalne... zostaniecie strarymi babami.. bo jak dla was liczy sie tylko seks to jak bedziecie stare to co wy bedziecie z facetem robic?? bo napewnie nie uprawiac sex. Myslicie ze to takie fajne gadac, wielu ludzi przez takie gadanie popada w duze kompleksy... Jesli dla was liczy sie tylko seks to niejestescie leprze od tych co stoją pod latarnia.... I nie mówie tego w formie obrazy ale to szczera prawda... Zastanówcie sie nad tym... Bo dawać dupy moze kazdy ale to nie jest fajne i napewno nie mozna sie tym tak chwalic... znajdzie sobie prawdziwa milosc za która bedziecie mogli zycie oddac.. ale watpie ze dacie rade bo gdy penis to priorytet to idzcie do psychologa.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artes
a ja jestem słaby. mam 14cm długości i tylko 11 obwodu. jestem juz 1,5 rokku z kobeta ktorej wcześniejszy partner miał 17cmm a ze mną jest jej o wiele lepiej. miałem 4 inne dziewczynyi one też nie narzekały..... tylko ten obwod mnie denerwuje troche. wiec zadam pytanie z innej beczki... panowie czy te ćwiczenia niby powiekszajace penisa które chodzą po internecie w rzeczywistości daja jakies rezultaty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w75
Mój ma 12-13 cm i od 10 lat moja obecna żona nie miała orgazmu trzy razy. Przeważnie szczytuję wcześniej ode mnie. Tej wielkości penis bezbłędnie znajduje punkt G. Może rzeczywiście trzeba się trochę namęczyć, ale my to lubimy. I jeszcze jedna sprawa... mój krasnal jest twardy jak kawałek metalu, a jak u wielkoludów? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo wszystko...
Heh... właśnie się dowiedziałem że mam dużego penisa.. coś podobnego.. zresztą nieważne jakiego się ma pędzelka tylko jak się nim maluje i zostanę przy tym stwierdzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser
a czy to prawda ze bardziej obwod sie liczy..? chyba nie, bo i tak te 2 cm w obwodzie niweluje tolerancja rozciagliwosci pochwy.. a w wygladzie wazne jest chyba zeby penis byl proporcjonalny. wydaje mi sie ze 17 cm dlugosci i obwodzie 15 jest proporcjonalny i wcale nie maly.jakby w dlugosci mial te 18 to moze troszke lepiej, ale nie narzekam. wedlug mnie wyglada smiesznie jesli zaladz jest sporo mniejszy w obwodzie niz jakby to nazwac... trzon penisa, no i odwrotnie:) ciesze sie bo mam proporcjonalnego zoledzia do calego penisa.. :P podobaja mi sie te zyly na nim, to swiadczy o takiej meskosci :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEPRZYCIE_głupoty
Heheheheh... nie ma to jak pisanie postow na temat: "małego penisa" . Kobiety zawsze byly wybredne, zawistne i miały swoje widzimisie... heheh! To, że ktos ma małą "fujarke" wcale nie znaczy, że nie jest "fajny"!!! A jak byście sie czuły "Wy kobiety" gdybyście sie rozebrały a wasz partner by zaczął krzyczeć i śmać sie, poczym by uciekł z przerażenia na widok niekształtnych piersi???????????????????????????????? Nikt nie jest idealny i kazdy chce byc akceptowany takim jaki jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moim zdaniem jest to konwersacja o niczym... Bo skoro jest miedzy "Nią" a "Nim" jakieś uczucie które przestaje istnieć zaraz po ściągnięciu spodni to wychodzi na to że kobieta jest próżną EGOISTKA myśląca tylko o sobie..... Czy nie mam racji??? :P :P:P:P:P:P:P;];];];]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna575
Mały źle, za duży to też porażka. Ale dobrzeby było gdyby te wszystkie mądralińskie paniusie pomyślały, czy facet wchodzi w nie całkowicie do końca!! Połowa to pewnie by się z bólu zesrała. Popatrzeć jest fajnie, ale co z praktyką pustaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm...............
maly to ponizej 13 od 14 zaczyna sie sredni wedlug mnie a duze kutaski to tak powyzej 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoDuChA
Wielkość fifola ma dla mine ogromne znaczenie. Jak poczuję małego fiuta to nie pakuję się z nim do wyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curian
Liczy się technika, a nie długość. Poniżej 14 cm to mały, a powyżej 18 to duży, powyżej 20 to gigant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbok zdzich
Drogie panie,dziewczyny-przestancie wreszcie wypisywac te wasze POWAZNE idiotyzmy.Przepraszam,ale odnosze wrazenie,ze poruszacie bez przerwy temat meskiego atrybutu z dwoch powodow.Po 1-sze z prostej zazdrosci o penisa;macie swiadomosc ze jestescie o niego ubozsze i stad ta dziwna zazdrosc(jak ktoras ma watpliwosci,lub nie wie oczym pisze-to do seksuologa sie pytac).Po drugie-macie swiadomosc,ze czytaja was mezczyzni i po prostu chcecie nam przez te zlosliwosci i zmyslone opowiastki dokuczyc.Od razu wyjasniam,ze to co w tej chwili tu pisze nie jest wynikiem moich kompleksow.Po 3-ie dlugosc pochwy wynosi od 12 do 13 cm!!! To gdzie mamy wam pakowac nasze duze penisy?Chcecie byc laskotane po watrobie,czy moze lubicie drapanie w gardle?Smiesza mnie te wasze dyrdymaly.Moze bardziej przydalyby sie wam niektorym bliskie spotkania z wiekszym rozumkiem???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większosc kobiet woli srednie penisy ,aprobuja takze mniejsze.Najwazniejszy w tym wszystkim niajest penis -liczy sie techmika i umiejetnosci partnera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa święte słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LexyLane
ok bylam kiedys w facetem ktory mial najmniejszego penisa na ziemi... nie wiem czy mozna miec mniejszego.. siedzielismy u niego na kanapie i zaczelo robic sie goraco.. wsunelam mu reke w spodnie i dotknelam jego malego... >> popatrzcie sie na waszego najmniejszego palca u reki.. taka dlugosc mial w stanie EREKCJI !!!! ( mowie o damskiej dloni:P) oczywiscie do niczego nie doszlo bo powiedzialam mu ze musze isc do domu sie uczyc;) unikalam go jak ognia po tym wydarzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×