Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKODLASZCZERYCHKOBIET

SONDABLISKIE SPOTKANIE Z MALYM PENISEM

Polecane posty

Gość Szczery
Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego na tym swiecie jest coraz wiecej lasek, ktore patrza tylko na dlugosc penisa, wyglad i to czy facet jest dziany, a nie na to co jest najwazniejsze...na serce, charakter.Tak naprawde to liczy sie wspolne zycie, wspomaganie sie w potrzebie, wzajemny szacunek, zaufanie i MILOSC, a nie sex. Osobiscie fakt ten mnie bardzo smuci i zal jest mi osob, ktore chca kochac, ale sa samotne, tylko ze wzgledu na to, ze matka natura odpowiednio ich nie wyposazyla. Owszem, jak kazdy mezczyzna lubie fajne laski, ale jak widze ladne 15stki, ktore biegaja po dyskotekach, w miniowach, z duzym dekoltem, to az mnie sciska w srodku, ale jednoczesnie jest mi ich zal. Staraja sie spodobac facetom z duzym bicepsem, ktorym zalezy tylko na sexie. A przeciez na tym swiecie jest wielu facetow nieco mniej urodziwych, ale wrazliwych z wielkim, mocno bijacym sercem. Wystarczy sie tylko rozejrzec... Ten moj krotki referacik skierowany jest przede wszystkim dla dziewczyn, ale mam nadzieje, ze facet, ktory to przeczyta tez zdecyduje sie na chociazby chwilowa refleksje. mam 18 lat i jeszcze nigdy w zyciu nie mialem laski. nie dlatego, ze nie chce, ale dlatego, ze nie znalazlem kobiety dla ktorej najwazniejszy jest charakter. nie moge powiedziec, ze jestem brzydki,slyszalem bowiem opinie kobiet, iz jestem przystojny. nie mowie tego dlatego, ze chce sie pochwalic, lecz kieruje te slowa dla facetow, ktorzy sadza, ze sa samotni ze wzgledu na wyglad.Mozna byc przystojnym, ale samotnym. Jestem z wami! Nie przejmujcie sie. Jesli macie byc teraz samotni,ale w przyszlosci trafic na bardzo watosciowa kobiete, to mysle ze warto poczekac.Ja bede czekal z wami... Wiedzcie, ze pisalem to ze szczerego serca i jest mi lzej na serduchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela z Poznania
Laski patrzace tylko na dlugosc penisa, to typowe nimfomanki.Nic im w glowie tylko sex.Facet je zostawi zanim sie obejrza. Porucha i pojdzie w dluga. Te, ktore mowia, ze liczy sie tylko dlugosc paly, to sie przejada i nie zaznaja prawdziwej milosci.Do konca zycia beda nieszczesliwe. Wiem to z autopsji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam jeszcze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariannna wtarka
dziewczyny maly fiutek to moze jeszcze nie taka tragedia.ja kiedys mialam niezla przygode... trafilam na fiutka.. takiego z 13-14cm dla mnie norma ale on jak stanal to byl taki bardzo miekki i gowno wiekszy... nie wyobrazalam sobie ze tak moze byc. patrze gosc mi wsadza taki miekkie ptaszatko i mysle co on odpierdala??? a on mial takigo miekkiego w zwodzie! i mnie takim czyms "posuwal"jakies 40 sekund po czym mial taki obfity wytrysk ze ho ho. najgorsze sa wlasnie te fiutki! miekkie i szybkie! gosc mial w zwodzie takiego prawie jak przed!zupelnie go nie czulam! najwazniejsze od tamtej pory to dla mnie twardosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorek zofii jana
ja to mam przejebane, na plazy jak sie kapie w zimnej wodzie, to mi ze strachu przed zimnem schowa , ze jakby mnie zobaczyla jakas laska to pekla by ze smiechu, ale jak sie rozgrzeje to milo popatrzec. Kto jeszcze tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIG
A JEST TU KTOS TAKI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 14 cm, ale jak stanie to jest twardy jak stal :) Nie ma mowy o żadnej sflaczałości, penis niemal styka się z brzuchem. I wcale dłuższy mi niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie grube :) moj pierwszy chlopak mial malego gdzies ok 14 cm ale bardzo grubego :) zawsze czulam jak szczelnie wypelnia moja cipeczke :) byl moim najlepszym kochankiem pozniej byl drugi , mial penisa normlnaego 17 cm nie za grubego ale nie byl chudy taki wsam raz ale w lozku nie byl za dobry .. moze to kwestia namientosci a moze przyrownywalam go do tego pierwszego nie wiem.. pozniej byl trzeci mial 18 ale chudego i na przyklad na jezdzca to wogole go nie czulam ( zastanawialam sie czy on jeszcze jest we mnie czy moze sie wyslizngal i gdzies tam lezy hahahahaha ) a od tylu mnie bolalo tylko beznadziejny byl, muesielismy sie rozstac bo sex kolpletna klapa a sex jest wazny w zwiazku wiec to nie ejst regula czy dugo czy krotki ale gruby powinien byc :) ale takie mniejsze niz 13 cm to przegciecie moim zaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta penis jest wtedy okey kiedy zadowoli kobiete, bo jesli nie to jest bezuzyteczny.. wiec faceci nie szczyccie sie tak swoimi palami , bo to jaka jest pala tlyko moze ocenic jego Pani :) a nie wy tylko pewnei zaraz kazdy facet napisze ze moja kobieta to jest wniebowzieta tylko ciekawe czemu az 60 % kobiet w polsce nie jest zadowolonych z sexu ze swoim partnerem a az 80% nie ma orgazmu pochwowego hehehe jak ma sie szable to trzeba jeszcze umiec nia wymachiwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delila
Wiecie co,mój facet ma małego. Kochamy się planujęmy zaręczyny itp. W łóżku za szybko kończy. Ale,ale,ale ,ale jest kochany i stara się . Nie narzekam . Mały czy duży to jeden i ten sam chuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio
mój penis ma 23cm długości i co to gigant wy mata ptaszki sikorki a ja mam orła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwiceOrange
Prawie kochalam sie kiedys z moim dobrym znajomym, wyszlo to zupelnie przypadkowo...nie wyszlo, bo mial tak malego (moze okolo 7cm) ze malo nie peklam ze smiechu, w sumie to bylam w szoku i bardzo wspolczuje gosciom z mega mikro kutaskami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facelift
A OTO PODSUMOWANIE: TA DYSKUSJA, JAK WIĘKSZOŚĆ, W KTÓRYCH GŁOS ZABIERA CIEMNY PLEBS, PRZERODZIŁA SIĘ W BIJATYKĘ NA SŁOWA. PRAWIE WSZYCY SĄ TU EKSPERTAMI I INTERPRETUJĄ ŚWIAT SWOIMI WĄZKIMI UMYSŁAMI. LASKI, KTÓRE OCENIAJĄ FACETÓW WYŁĄCZNIE PO DŁUGOŚCI PENISA - MACIE MÓZGI?? WASZE WYPOWIEDZI SUGERUJĄ, ŻE NI MYŚLICIE GŁOWĄ LECZ PIZDĄ. NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ, ŻE FACECI MAJĄ WAS ZA MIĘSO DO RUCHANIA. FACECI, KTÓRZY OBRZUCACIE LASKI OBELGAMI I CHWALICIE SIĘ DŁUGOŚCIĄ PENISÓW - JESTEŚCIE ŚMIECIAMI. TAKIM JAK WY POWINNO SIĘ ZAKAZAĆ WYPOWIADANIA, BO POTRAFICIE TYLKO SIAĆ NIENAWIŚĆ. SUMA SUMARUM SEX TO WAŻNY ASPEK ŻYCIA, ALE BEZ PRZESADY - TO NIE WSZYSTKO. JEŚLI KTOŚ MA 7 CM NIC NA TO NIE PORADZI. JEŚLI JAKAŚ LASKA MÓWI, ŻE TO NIE PENIS LECZ JEGO ŻAŁOSNA NAMIASTKA, TO JA MÓWIĘ - TO NIE ON MA ŻAŁOŚNIE MAŁEGO, TYLKO TY MASZ ŻAŁOŚNIE WIELKĄ PIŹDZIOCHĘ. CÓŻ, NALEŻAŁO SIĘ ZNIŻYĆ, ŻEBY WAM ODPISAĆ, CHOĆ BRZYDZĘ SIĘ TYM, BRZYDZĘ SIĘ WAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srewdnio zawansowany
oojoj drogie panie tak czytam te wasze posty i czytam ja mam 19 lat lestem szczupłej budowy facetem czemu o tym pisze poniewaz w której ś wypowiedzi doczytałem sie ze któras z was nie radz spotykać sie z chudzielcami bo maja małe ?? skad taka teoria??? moja mała ja mam 188cm wzrostu wagi 65 kg i 19 cm długości i wcale nie zapałka a wiedz to naprawde nie zależy od budowy człowieka tylko od natury czym goobdarzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjh z takimi
zgin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaaa
a ten niby maly penis czyli ok 10cm to macie na myśli w spoczynku czy we wzwodzie...? Tak wogóle to mam pytanko- o ile sie wydłużają penisy waszych facetów jak się podniecą...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojego o 10cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież to załamka
Nigdy w życiu nie dotknę żadnej kobiety, o zdjęciu portek przed nią nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miłam 2 partnerów i moze nie jestem taka doświadczona jak niektórzy tutaj ale ten pierwszy miał około 13-14 cm a ten drugi około 18-19 cm i było mo lepiej z tym pierwszsym z tym drugim bolało jak cholera i nie mógł wchodzic do końca i teraz musimy uważać i moje zdanie jest takie ze wole grubsze niz dłuższe pochwa kobiety jest najbardziej wrażliwa na 4tym do 5ego centymetra tak więc drogie panie nie długość sie liczy chodźbyś wybudował tysiąc mostów i zrobił tylko jednego loda to i tak cie nie nazwą budowniczym tylko lachociągiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrootka
no cóż, mój pierwszy pan miał penisa ok. 13 cm. Nie powiem, nie było mi z nim źle. Technicznie był rewelacyjny, nauczył mnie wielu bardzo ciekawych rzeczy, które budziły zachwyt u jego następcy:) Niestety facet miał straszne kompleksy na punkcie swojego członka... Szukał dowartościowania u innych kobiet, mówiąc wprost - zdradzał mnie. To było powodem naszego rozstania. Niedługo potem poznałam swojego męża, z którym jestem po dziś dzień:) Maż ma penisa ok. 19 cm - jest rewelacyjny! Orgazmy jak trzęsienia ziemi. Za nic nie zamieniła być obecnego na poprzedniego! Wystarczy że go zobaczę w zwodzie - takiego ogromnego, grubego i już jestem mokra:) Może dodam, że swojemu ex nigdy nie powiedziałam że ma małego, choć podświadomie to czułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam do konca
stookrotka-----przez takie wypowiedzi wiem ze do konca zycia musze byc sam .mam 12 cm i mogl bym mimo najwieksyzch staran odliczac tylko tylko czas az kobieta znajdzie sobie te wspaniale 19 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleki od spotkania
a ja czytam to co piszecie i zastanawiam się ile w tych wymiarach prawdy..... Czyzby kazda z was nosiła przyrząd pomiarowy aby zmierzyć długość członka w stanie spoczynku i erekcji? Oj głupiutkie wy! Nimfomanki, marzycielki, ktopre próbują sie tu dowartościować swoimi brakami anatomicznymi czy tez brakami w urodzie. Miłego marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgie
no właśnie, skąd znacie wymiary tych wszystkich waszych facetów? Ja nie mam pojęcia ile ma mój mąż, nie mówiąc już o poprzednich partnerach. Mierzycie im, czy co? A w ogóle to cała ta dyskusja jest żałosna, kilka wartościowych wypowiedzi naprawdę coś wnoszących, ale większość to żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Destroy
Hahahahaha! Maskara... jak widze te posty to mi słabo. Gratuluje waszym chłopakom doboru partnerki na całe życie. Kochają was, szanują a w nagrode dostają komentarz na jakiejś stronie odnośnie wielkości ich penisów.... ha ha ha. Moje kondolencje chłopaki. O takich kobietach można tylko pomarzyć. Żeby nie odbiedz od tematu. Ja daje mojej dziewczynie 5 orgazmów pod rząd i k... wcale nie mam giganta, a jej poprzedni miał większego i nie dał jej nigdy rozkoszy. Moja kobieta tez nie ma dużych piersi, a kocham ją nad życie. Niektóre kobiety to by sobie lepiej w zoo poszukały partnera :) I PUENTA: Wiadomo że jak sie chce jeb.. a nie kochać to zawsze na człowieka będzie sie patrzyło jak na przedmiot. Więc wypier.... do psychologa, ginekologa albo zaszyjcie sobie waginy bo chyba z wami coś jest nie tak. A sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Destroy
Wiem również że jest na ziemi zgraja chłopców klasyfikujących kobiety wg wielkości biustu. No cóż tak już jest że po obu stronach musi być reprezentacja tych o niższym poziomie intelektualnym. Równowaga w przyrodzie musi być więc panowie leczcie sie również :) A autorce gratuluje dobrej prowokacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohoho haha
Destroy Twoja dziewczyna to niezla aktorka, jak udaje ze ma 5 orgazmow, a z wiekszym nie miala hahahahhahahahaa smieszny to ty jestes nie chodzi o to ze facet z malym nie sprawia przyjemnosci kobiecie ale to 5 razy to juz przesadzone.... normalnie za jednym razem po 2 orgazmach kobieta ma dosc Aha jestem kobieta, zebys nie pisal, ze nie umie 'swojej kobiecie dac 5 orgazmow'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kobieta
ja mogę mieć siedem... później padam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×