Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temperaturkaaaa

temperatura przed miesiaczka

Polecane posty

przewaznie tak jest ze na kazdym forum czasem sie tematy poruszaja w inna strone hehe to przynajmniej wiesz kiedy dokladnie małego zobaczysz :) u mnie wszystko narazie pod kontrolą , brzuszek nie duży i nie za mały choc mówia ze jeden z miejszych jak na koniec 5 miesiaca, i mniej wiecej 5 kilo juz mam do przodu czyli wszystko w normie póki co :) pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelkashea
Hej dziewczyny, od dwóch miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Mierzę temp. już drugi cały cykl. cylke trwają po 23 dni. Właśnie dzisiaj powinnam dostać @ wczoraj temp. spadła o kilka stopni ale dzisiaj znów skoczyła do góry. Między temp. podstawową a tą z "po owulacji" jest cały czas 0,2 lub więcej stopni różnicy na +. Piersi pobolewają ale jakoś nieszczególnie mocno. Jedyne co, to już kilka razy bolało mnie podbrzusze tak jak w pierwszym dniu okresu,ale ból zamiast się nasilać zanikał. I nawet wczoraj wieczorem, byłam przekonana że już dzisiaj z @ wstanę... a tu nic. Wiem, @ może przyjść w każdej chwili i w sumie na to się nastawiałam, ale ten dzisiejszy skok znów mnie zmylił. Myślicie że mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
hej annaanna27, zaglądasz czasem jeszcze na forum? Twoje maleństwo już się urodziło czy jeszcze czekasz?? :) Z tego co pamiętam u Ciebie też miał być synek ;) Mój urodził się 16 kwietnia, a więc jutro kończy tydzień. Miałam cesarkę na początku 40 tygodnia ale urodził się malutki 2900g przy wzroście 52cm. Ma na imię Karolek :) A jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
miesiąc jutro kończy, nie tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gosiam .gratuluję synka :) a to cesarka planowana czy Maly.nie chcial sam wyjść ?? Jak się czujesz ??? Ja czekam .tydzień temu zostawilam pracę ,jutro zaczynam 39 tydzień .także u mnie poród tuż tuż .Coraz gorzej śpię ,ale jakos sobie radzę .mój bobus to Mateusz ;) nadal szaleje w brzuszku ale Coraz mniej się rusza także pewnie się przygotowuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
Mój się kręcił do samego końca ;) Jak byłam na KTG tydzień przed cesarką to aż pielęgniarka która robiła to badanie dziwiła się, że się ciągle rusza dziecko w 38 tygodniu bo zwykle wtedy mniej się ruszają. Czuję się dobrze, czasem się zdarzy mało przespana noc ale ogólnie maluch dużo śpi ładnie je i szybko przybiera na wadze. Ma już 6 tygodni. A co do cesarki to miałam planowaną ze wskazań okulistycznych a poza tym chciałam, miałam wyznaczony konkretny termin na tydzień przed orientacyjnym terminem z miesiączki. Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwka
Witam Jestem tu nowa. Problem mam następujący, jestem w 28 dc. Dzisiaj i wczoraj podskoczyła mi temperatura pochwy o 2 stopnie. a przedstawia mi sie to w ten sposób: 20dc - 36,7 21dc - 36,9 22dc - 37,1 23dc - 37,0 24dc - 37,1 25dc - 37,0 26dc - 37,0 27dc - 37,2 (nie wiem dlaczego temp podskoczyła mi o 2 kreski) 28dc - dzisiaj - 37,3 Śluzu od owulacji do 26 dc miałam biały i bardzo dużo go było. W 27 i 28 dc było mniej białego, natomiast pojawił się przezroczysty. Mam uczucie że jest mokro. Cykle mam głównie co 28 dni. Jutro mam dostać planowaną @ Czy możliwe jest że jestem w ciąży. Bóle przedmiesiączkowe które miałam zawsze teraz ich brakuje, natomiast od 2 tygodni czuję się ospała, bywało że miałam mdłości i kłucia raz w prawym jajniku raz w lewym. Proszę o pomoc jestem prawie że zdesperowana. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do tematu... jestem przed spodziewaną @ a mam 37.3/37,4 temp. rano sprawdzałam i teraz, nie spadła nie wzrosła. I czuje się taka przepełniona, a piersi bolą jak nie wiem. Choć co miesiączke tak bolą.. A staram się z facetem o dziecko. Nie wiesz czy ja już sobie objawy wymyślam. robiłam w zeszły weekend test ale jedna kreska, sama nie wiem.. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gosiam!! ja dopiero teraz bo jakos tak czasu brak, urodzilam w 41 tyg. i 3 dniu , porod planowany, wywoływany, do szpitala zapisano mnie na sobote 1 czerwca o 8 rano na wywolywanie a urodziłam w niedziele 2 czerwca o 10.35, poród naturalny ale z pomocą kleszczy, bo mały nie chciał wyjsc i nie był ułozony prawidłowo.55cm i 4050gr, ja mam sie juz dobrze :) zyce rodzinne pełną parą :D pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do koleżanek to poczekajcie pare dni po spodziewanej @ i wtedy na spokojnie sprawdzcie temp. i ewentualnie test :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
apropo temperaturki: właśnie dziewczyny najważniejsze w tym wszystkich to zachować spokój ;) I spokojnie poczekać do paru dni po spodziewanej.. My dokładnie rok temu się o tym przekonałyśmy, starając się o dzieci, a teraz mamy już swoje maluszki. A swoją drogą strasznie szybko minął ten rok,prawda annaanna27? ;) W ciązy (przynajmniej mi) czas leci strasznie szybko i ani się nie spodziewacie, a się wydaje że dopiero robiło się test a tu już szkrab jest z Wami :) A co do dzieci: to duży był Mateusz jak na pierwsze dziecko! Mój Karolek ważył tylko 2870g ale już bardzo szybko nadrobił bo waży już ponad 5kg ;) U mnie też życie rodzinne pełną parą tylko znow nie mogę się doczekać aż pogoda będzie lepsza żeby więcej spacerować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie gosiam, rok juz minął od starań, i gdzie to mineło??? a ciąza mineła w mgnieniu oka!! mój mały jutro bedzie miał miesiac, ten czas po urodzeniu tez przeleciał nawet niewiem kiedy, mam wrazenie ze pare dni temu rodziłam! pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy okres spóżnia mi się 3 dni a zawsze mam regularny i mam temp 37.1 czy to coś oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SN89
Mam cykl 26-28 dni.. Ostatnio @ miałam 23 października, 4 listopada czyli 13 dnia (prawdopodobnie dni płodne), zdarzył nam się chłopakiem wypadek przy pracy :p nast. @ powinnam dostać teraz miedzy 18-20 listopada, ale póki co jej nie ma. Wcześniej temperatury nie mierzyłam, ale dziś mam 37.1 ... Wydzieliny nie mam żadnej, sucho jak nigdy.. trochę bolą mnie piersi i czasem zakują jajniki.. Mam ochotę zrobić test, ale boje się być w ciąży i nie być w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres powinnam dostać dwa dni temu, wiem że to jak na razie zaden powod do nadziei ale temperatura jest 37,7 a sluz tak dziwnie, poniewaz raz mam przez caly czas biały gesty nastepnego dnia przez caly dzien sucho a pod wieczor znow duzo bialego. Co to moze znaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobitki ja mierze temperaturę rano i w dniu kiedy ma przyjść okres spada o 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spalam z gosciem 14 marca dzien przed owulacja 29 mam dostac okres od tyg pobolewa mnie brzuch i piecze troche przy sikaniu goraco mi w twarz tez czesto. Raczej to nie ciaza albo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×