Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temperaturkaaaa

temperatura przed miesiaczka

Polecane posty

Gość gosiam
do annaanna27: akurat napisałaś w idealnym momencie, bo dosłownie wczoraj dowiedzieliśmy się, że mamy synka :) Zdrowiutki i waży już 340gram, a co do płci to było tak wyraźnei widać co ma między nóżkami, że nie było najmniejszych wątpliwości. Fajnie wiedzieć, bo już można kupować ciuszki i myśleć nad imieniem. Ale powiem Ci ,że od jakiegoś miesiąca czułam że będzie chłopczyk, to się chyba po prostu wie :) A co do samopoczucia, to czuję się dobrze, minęły mi wielkie napady senności i mam dużo energii, u mnie już 21 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluję !!!! Cudownie, pierwszy syn ;) najważniejsze że zdrowiusienki !! My 16 stycznia się dowiemy co będziemy mieć .ja mam przeczucie na córkę ale to tylko zwykle przeczucie ;) ją też dobrze się czuje, co do sennosci to szybko idę spać ale w ciągu dnia nie czuje się senna.i tak od ok dwóch tygodni dokuczaja mi bóle podbrzusza.i od tego czasu zauważyłam powiększenie delikatne brzuszka o parę cm. Wczoraj cudem zrobiłam analize krwi na wykrycie chorób i anomalii u dziecka bo u nas strajkują już drugi tydzień i nadal będą strajkowac.ale najważniejsze się się udało i zrobili !! Ja teraz jestem w 17 tygodniu ;) już się nie mogę doczekać usg kiedy nam powiedzą co będziemy mieli bo mam straszna ochotę już coś kupić hihi. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu czytam wasze posty i chciałam wam pogratulować! Ja niestety mam problem z zajściem w ciąże. Od 8 miesięcy staramy się z chłopakiem od dzidzie i nic. Faktem jest ze ma on złe wyniki z speriogramu. Także chyba już straciłam nadzieje. Co prawda bezpłodny nie jest ale przy takich wynikach zajście w ciąże to chyba cud. Już myślałam że może w tym miesiącu się udało, ale dziś w 25 dniu dostałam @. Ale wam naprawdę gratuluje i aż miło poczytać jak pisze że rosną wasze pociechy. Dlatego dawajcie znać jak tam u was :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ona000 .a twój m bierze jakieś leki na poprawę nasienia , albo jakieś witamin ? Słyszałam że dobre są witaminy androvit czy jakoś tak. A lekarz co mówi ? Czasami tak bywa że się napotyka trudności na drodze. Trzymam kciuki aby się wam niedługo udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna27 tak ale dopiero 1,5 tyg bierze androvid, i to dlatego ze wyczytalismy na forum. Lekarze to porazka w ostatnim czasie odwiedzilismy 3, kupe kasy wydalismy na wizyty a diagnozy brak. Chcieli go wyslac na operacje zylaka powrozka nasiennego, ale bo zrobieniu usg wyszlo se go nie ma. I tak kazdy lekarz co innego mowi. Tez boimy sie poddac takiej operacji bo niby teraz jest to nasienie slabe ale jest, a po operacji roznie bywa. Dlatego teraz chyba przejmiemy my stery i podfaszerujemy sie witaminami, a potem zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam tez i internecie ze juz nawet po miesiacu stosowania nasienie jest lepszej jakosci, dajcie sobie czasa zobaczysz ze wszystko bedzie ok i za niedlugo znajdziecie sie w gronie rodziców :) a co do lekarzy to i tutaj w hiszpanii różnie bywa, zalezy na kogo trafisz, mnie jak w srode nie przyjmie moja ginekolog to popoludniu pojade na pogotowie .bo tylko pogotowie pracuje 100% a lekarze ciagna dalej swój strajk. trzymam za was kciuki :) i zobaczysz ze sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.wczoraj udało mi się mieć wizytę z moją ginekolog. Wszystkie badanie wyszły zdrowe i także dowiedziałam się kogo mam pod sercem ;) będziemy mieć synka :) jak ty gosiam .ginekolog mi powiedziała że widać jak cza i to nie dziewczynka :) do połowy stycznia mam spokój z lekarzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
najpierw do ona000: Dzięki :) Też napewno niedługo będziemy gratulować Tobie ;) Czasem stosowanie odpowiednich witamin naprawdę wystarcza, poza tym moja koleżanka, która przez jakies 10 miesięcy nei mogła zajść w ciażę wykupiła taki żel Conceive plus, i zadziałał za pierwszym razem ;) Ten żel stosuje się przed stosunkiem i poprawia jakośc nasienia , sprawność a na dodatek plemniki żyją po nim dłużej, tak przynajmniej reklamują ten środek i wiele osób to potwierdza więc coś w tym musi być ;) Poza tym inną słyszałam historię, że jedna para się starała prawie 2 lata o dziecko (a wcześniej już mieli 5letniego synka) i nic , i okazało się ,ze wystarczyły witaminki dla niego a poza tym jej mąż miał dużo stresów związanych z budową domu i to wpłynęło na jego plemniczki ;) Jak stres się skończył, to i problemy z zajściem w ciąże minęły jak ręką odjął, zaraz zaszła w ciąże i teraz mają roczną córeczkę. Więc głowa do góry! do annaanna27: to już chyba naprawdę wojna będzie, bo sami chłopcy dookoła się rodzą ;) Przynajmniej w moim otoczeniu. u nas też było widać eweidentnie, lekarka powiedziała że możemy być pewni na 100% że to chłopczyk więc już pomału kupuję ubranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokół mnie też przewaga chłopców się rodzi. Mi wszyscy mówią abym poczekala na usg w 5 miesiącu że w 4 za wcześnie.no ale ją też widziałam na monitorze że to chopiec :) ważne że zdrowe !! Kolejnym razem się nam dziewczynki urodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annolina
Hej:) Mam nieregularny okres, wiec nie potrafie go zdefiniowac co do dnia...mysle ze cykle mam w granicach 30-32... Ostatnio okres miałam 18...dzisiaj jest 15, wiec okres powinnam dostac za 3-5 dni... Zmierzyłam tempke przed chwilą, ot tak by zobaczyc o co w ogole chodzi...no i mam 38,14...Czy tomoze cos oznaczac? staramy sie o dzidzie, ale puki co nie wychodziło...Czy moge robić sobie nadzieję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
do annaanna27: wiesz co, jakoś nigdy specjalnie mi nie zależało na konkretnej płci ani żeby akurat mieć córkę, i teraz nawet jak juz wiem, że mam synusia, to nawet wolałabym żeby drugi był też synek, żeby się razem później bawili. Tym bardziej że mam 3 bratanków ,samych chłopaków i widzę jak świetnie się razem bawią i dogadują, i zdecydowanie nie chcieli mieć siostry. ;) I teraz też się ucieszyli ,że będą mieli małego kuzynka do zabawy ;) Ja akurat jakoś zawsze chciałam mieć dzieci jednej płci, a nie parkę. Od jakiegoś czasu miałam przeczucie że będzie synek i się sprawdziło więc ja się bardzo cieszę, mąż też bo wiem że chciał syna, chociaż mówił że wszystko mu jedno.;) Mam nadzieję,że za jakieś 4-5 lat będzie miał braciszka. do Annolina: samo to ,że akurat teraz parę dni przed okresem masz podwyższoną, to jeszcze za wcześnie i za mało żeby coś konkretnego powiedzieć, bo od owulacji do okresu jest zawsze podniesiona temperatura przez te około 14 dni. Często spada dopiero jak się dostaje okres, ja przynajmniej właśnie tak mialam. Więc nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwośc. Ja akurat nie do końca wierzę w te temperatury, bo akurat w miesiącu w którym w końcu udało mi się zajsć w ciąże,to wcale nie mialam jakoś szczególnie podniesionej temperatury ;) Dodam, że cykle miałam też od 28-32 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie wiedziałam co bym chciala pierwsze :) wazne aby zdrowe i tak w sumie to nigdy do tego wagi wiekszej nie przywiazywalam :) ciesze sie ze mały póki co jest zdrowy i to jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
dokładnie :) a ja dziś wieczorem mam usg 3 D i już nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
Po badaniu ok, wszystko wyszło w normie.:) Tylko ciągle zasłaniał buzię ręczkami, bawił się pępowiną i wogóle śmieszne rzeczy robił. Czuję już bardzo wyraźnie te ruchy, ale raczej kopniakami bym tego nie nazwała tylko takie bulgotanie i podskakiwanie ;) Ma już ponad 500gram, a 3 grudnia jak byłam na tym zwykłym USG to ważył 340gram, wiec trochę mu się podrosło w ciągu tych 2 tygodni ;) A jak u Ciebie ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak maly zdrowo rośnie to najważniejsze :) ja tez juz czekam na pierwsze ruchy małego, choc dwa razy mi sie zdawało ze poczulam jakby mi tam cos bulgotało :) ale napewno juz za ok miesiaca poczuje jak szaleje w brzuchu :) ogólnie to dobrze sie czuje , miewam mocne bóle brzucha przewaznie w nocy lub rano ale po paru minutach mijaja, ginekolog powiedziala ze to normalne takze musze przeczekac :) kolejne usg mam 16 stycznia na 2 trymestr, juz sie nie moge doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak tam wasze male pociechy, pewnie rosna jak na drozdzach. U mnie zbliza sie koniec kolejnego cyklu. Mam przeczucia ze chyba znowu cos sie do mnie przyplatalo tzn. Torbiel moze nadzerka. Dzisiaj mam 29 dc zgodnie z moimi regularnymi cyklami @ powinnam dostac wczoraj. O 4 miesiecy mam ja regularna zawsze w 27 lub w 28 dniu. W ciazy niestety nie jestem wczoraj popoludniu robilam test i negatyw wyszedl, . Zastanawia mnie to co sie teraz tam dzieje. Z tana mam bardzo leciutkie bolesci w podbrzuszu, temperatura powyzej 37, gesty sluz - co prawda nie wyplywa ale przy mierzeniu tempki dopochwowo, ly termometr jest w sluzie. Pewnie @ pojawi sie lada dzien. Pozdrawiam was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak tam wasze male pociechy, pewnie rosna jak na drozdzach. U mnie zbliza sie koniec kolejnego cyklu. Mam przeczucia ze chyba znowu cos sie do mnie przyplatalo tzn. Torbiel moze nadzerka. Dzisiaj mam 29 dc zgodnie z moimi regularnymi cyklami @ powinnam dostac wczoraj. O 4 miesiecy mam ja regularna zawsze w 27 lub w 28 dniu. W ciazy niestety nie jestem wczoraj popoludniu robilam test i negatyw wyszedl, . Zastanawia mnie to co sie teraz tam dzieje. Z tana mam bardzo leciutkie bolesci w podbrzuszu, temperatura powyzej 37, gesty sluz - co prawda nie wyplywa ale przy mierzeniu tempki dopochwowo, ly termometr jest w sluzie. Pewnie @ pojawi sie lada dzien. Pozdrawiam was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Spokojnie ,nie stresuj się, poczekaj jeszcze z parę dni nie myśl pesymistycznie, prostu zapomnij że okres powinnas dostać.jeśli za parę dni nie nadejdzie to na spokojnie zrób test ;) ja zrobiłam pierwszy test 6 dni po spodziewanej @ i miałam ledwo co widoczną kreseczke pozytywną. Też miałam gesty ale nie wpływający śluz i temperatura równa 37.00 spokojnie , a zobaczysz że się uda :) a u mnie ok, zaczynam za parę dni 5 miessiac ,mały już od dwóch tygodni da się dobrze wyczuć.szaleje w brzuszku jak jakiś diabelek :) brzusio już oczywiście lekko. Widać ;) pozdrawiam i trzymam kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anna. Niestety nie, w 31 dniu dostałam @ i to z podwojoną siłą. na 16 stycznia jesteśmy umówieni do kliniki leczenia niepłodności, zobaczymy co tam nam powiedzą. Na razie czekamy, to już 10 miesiąc starań. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj szkoda.ale glowa do góry .nie poddawajcie się !!!! Znam pary które latami się starały a jak w końcu przestali myśleć o dziecku to się udało !! Jeszcze czas na klinikę .wiem że się łatwo mówi ale musicie być dobrej myśli !!! Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby jeszcze czas. Ale wole iść i zobaczyć co mi powiedzą. podchodzę do tego tak że szkoda czasu tych kolejnych miesięcy lat bez diagnozy. Potem się okaże że jednak np. inseminacja to ostateczność. A tu jednak latka lecą do przodu a nie do tyłu. Co prawda ja mam 24 a mój m 28 no ale nawet się nie obejrzymy a już będziemy po 30. Także dam znać co mi tam doradzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliss778
co oznacza spadek temperatury o 5 kresek kilka dni po owulacjii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliss778
co oznacza spadek temperatury o 5 kresek kilka dni po owulacjii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
Po owulacji zawsze jest wzrost temperatury o kilka kresek i taki utrzymuje się do okresu, potem (najczęściej w dzień okresu lub dzień przed) spada. Więc może nie miałaś wtedy napewno owulacji? Robiłaś test owulacyjny czy na podstawie obserwacji myślisz że była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, tak jak pisałam w ostatnim poście wczoraj miałam wizytę w klinice w katowicach. Powiem wam, że po raz pierwszy mam wrażenie i przeczucie że trafiłam na bardzo dobrego lekarza. Polecam p. dr Biernat. Mam nadzieje że coś ruszy w tej mojej sprawie. Zleciła komplet badań, następna wizyta 30 styczeń. Także nie moge się już doczekać. Na razie w jestem w trakcje badań. I powiem że mam nieziemskiego stresa. Mianowicie Pani doktor mówiła ( po obejrzeniu dotychczasowych wyników jakie robiliśmy na zlecenie innych lekarzy) że sytuacja wygląda następująco: faktycznie wyniki mojego m są złe ale zwróciła uwagę na wysokie leukocyty co wskazują na stan zapalny (i nie ma mowy o żadnym żylaku powrózka nasiennego jak twierdzili inni i chcieli ją go wycinać! dzięki bogu się nie zgodziliśmy). Złe wyniki mogą być powodem stanu zapalnego oraz bakterii, dlatego zleciła nam badania na potwierdzenie tego. Z tego co mówiła to badania na bakterie będe ja robić gdyż u kobiety są bardziej wiarygodne wyniki, jeżeli ja je będę mieć to mój m też. I w sumie to by była dobra wiadomość dla nas gdyż te bakterie są do wyleczenia i te nasienie się wtedy poprawi. Gorsza wersja jest taka, ze jezeli wszystkie wyniki będą ok, to znaczy że tak poprostu mój m ma złe nasienie i tyle. Niestety z tymi wynikami nie można podejść do inseminacji, i zostaje tylko in vitro. Mam nadzieje że ta pierwsza wersja będzie prawdziwa. Chociaż cieszę się że to jakiś krok do przodu, bynajmniej już coś wiemy. A nie tylko wizyty płacenie ciężkiej kasy a diagnozy żadnej !! Także już po pierwszej wizycie mogę stwierdzić śmiało że polecam dr Biernat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. O widzisz a jednak w polsce istnieją dobrzy lekarze. Trzymam kciuki za was i oby wszystko szybko i dobrze się skończyło :) gosiam a co tam u ciebie ?? Jak tam brzusio ?? Jak się maluszek miewa ?? Jak samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
Trochę zbaczamy z tematu na tym forum, bo on dotyczył temperatury przed miesiączką no ale ok ;) u mnie wszystko dobrze, brzuszek rośnie, chociaż raczej należy do mniejszych jak na 29 tydzień. Ale to dlatego pewnie ,że mam ilość wód płodowych w dolnej granicy normy, sam maluszek nie wiem już ile ma cm, bo USG już nie obejmuje od dawna całości, na ostatniej wizycie nie miałam wogóle robionego USG, bo lekarka powiedziała że nie ma sensu tak często robić jak jest wszystko w porządku. Ostatnie USG miałam więc 19 grudnia to było to 3 D i wtedy ważył jakieś 0,5 kg, teraz pewnie grubo ponad 1 kg. Zaaczynam już odczuwać lekki ciężar, choć sama przytyłam tylko jakieś 5 kg od początku ciąży. Mam wizytę za tydzień to może już będe wiedziała ile teraz waży ;) I będę miała cesarkę w okolicach 15 kwietnia, bo muszę mieć ze względu na problemy z oczami mam skierowanie. a jak tam u Ciebie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×