Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vnv

Chcę poznać

Polecane posty

Chcę poznać miła, kobiecą, normalną, delikatną i uczuciową dziewczynę/kobietę......... nie heterę, babo chłopa, majacą normalne podejście do życia z jego wadami i zaletami.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rwnież życzę powodzenia. Jednak może wyjaśnisz - a raczej uściślisz jakiej kobiety/dziewczyny szukasz? HETERA -pojęcie względne, według Ciebie znaczy.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnej bez przegięć.....................bez wymagań on 2.00m 100kg wagi 20cm w spodniach szczupły, mercedes 600/l\\ub clk.............konto 1.000.000 EUR kochający bez granic..codziennie kwiaty i takie tam.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
Jak to? A ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła \"jestem sobie\" służę, ale masz braki mimo iż dostep do netu: hetera w staroż. Grecji - kurtyzana; kobieta wiodąca swobodny tryb życia; nierządnica, ladacznica, kokota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
Zbieram wentyle od opon rowerów Wigry-3 i przechowuję je w prawym uchyłku odbytnicy .:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed - teraz to przeginasz.....:O jest pełno kobiet które nie oceniają mężczyzny po zawartości jego portfela. źle szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary druchu szukam.......... i może znajdę..................... Diogenes: Wędrował w dzień po ateńskich ulicach z zapaloną latarnią, szukając jak sam mówił \"prawdziwego człowieka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed - to brzmi jak propozycja matrymonialna, czy masz nadzieję że znajdziesz tą o której marzysz tutaj........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinka wielkanocna
to już znalazłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuinka wielkanocna
rozsmarowuję sobie pastę BHP na lewym pośladku i recytuję przy tym wiersze Juliana Przybosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawość............... poznanie .......................... na tle pewnych wynaturzonych zwierzeń chce zobaczyc cos innego.............w co można wierzyć........przecież życie to nie tylko byt i odbyt..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły (?) COHEED nie mam braków, gdyż pojęcie HETERA, każdy rozumie inaczej - stąd moje pytanie, chodziło mi o Twoje subiektywne pojęcie terminu HETERA. A Ty mi regułki przytaczasz. \"bez wymagań on 2.00m 100kg wagi 20cm w spodniach szczupły, mercedes 600/l\\ub clk.............konto 1.000.000 EUR kochający bez granic..codziennie kwiaty i takie tam.............................\" Czy naprawdę sądzisz, że kobietom tylko o to (ww.) w życiu chodzi? Hm...........no to pechowo trafiasz:( Jednak mimo wszystko życzę powodzenia w poszukiwaniach. No............chyba, że Twoje wymagania co do kobiet powodują, iż same materialistki Ci się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coheed, nie sadzillam ze jestes samotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinka wielkanocna
na prawym pośladku jak już:P marny podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc moim skromnym zdaniem, masz nikły horyzont percepcji w temacie ocen kobiet i wymagań jakie one same stawiają - w kwestii tematu FACET - nawet patrząc przez pryzmat kobiet bywających na forum. Nie wspominając już o reszcie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu: Jękły - głuche kamienie: Ideał - sięgnął bruku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FENTI - powiedziałabym zbyt wyidealizowane......... Do tej pory zresztą autor nie uściślił o co mu wlaściwie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O normalność...........................ale co to norma? ale czyzbym był mało precyzyjny? dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenti - bez przesady: \"miła, normalna, kobieca, delikatna i uczuciowa\" chyba każda kobieta (albo prawie każda) mogłaby tak o sobie powiedzieć - co oczywiście nie znaczy, że tak jest, ale to nie są wygórowane oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc oczekujecie opisów? Profili psychologicznych? Charakterystyk? Może opinii rodziny, przyjaciół i wrogów? ;-) Poza tym coheed "pochwalił się", że chce poznać, nie że na kafeterii ;-) Że się wtrącę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.....no znam tu osobiście - w moim subiektywnym odczuciu - wiele miłych, ciepłych, kobiecych - nie wiem nadal poza suchą regułką co Autor rozumie pod pojęciem HETERA - delikatnych, uczuciowych, nie babo-chłopów, mających normalne podejście do życia z jego wadami i zaletami kobiet / dziewczyn. Skoro Autor Szanowny, uważa, że takich kobiet tu brak............to.........albo ja czegoś tu nie pojmuję, albo (raczej) Autor ma inne wyobrażenie o ww. cechach niż ja. W końcu pewne pojęcia każdy z nas rozumie inaczej, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiasz się................. jedna regułka wiosny nie czyni ...mało dysponuje drugą............: Etym. - gr. hetaíra dosł. \'towarzyszka; hetera\', r.ż. od hetaíros \'towarzysz; kompan\'. Kobieta kłótliwa i złośliwa. A quarrelsome and malicious woman; a shrew Hetera (gr. hetaíra - dosł. towarzyszka; r.ż. od hetaíros - towarzysz kompan) - w starożytnej Grecji grupa zawodowych kurtyzan. Różniły się od zwykłych prostytutek niezależnością i dość wysoką pozycją towarzyską. Inna nazwa to córa Koryntu. W okresie Grecji klasycznej hetery były y często bogatymi i wykształconymi kobietami, które prowadziły swobodny tryb życia ale zarazem były towarzyszkami ważnych osobistości, jak wodzowie, politycy czy filozofowie. Najbardziej znanymi heterami były Fryne i Lais. Pozycja towarzyska heter wiązała się z usytuowaniem kobiet w społeczeństwie greckim, które poza heterami nie brały udziału w życiu towarzyskim i publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×