Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vnv

Chcę poznać

Polecane posty

23:43 jestem sobie Miły (?) COHEED nie mam braków, gdyż pojęcie HETERA, każdy rozumie inaczej - stąd moje pytanie, chodziło mi o Twoje subiektywne pojęcie terminu HETERA. A Ty mi regułki przytaczasz. \"bez wymagań on 2.00m 100kg wagi 20cm w spodniach szczupły, mercedes 600/l\\ub clk.............konto 1.000.000 EUR kochający bez granic..codziennie kwiaty i takie tam.............................\" Czy naprawdę sądzisz, że kobietom tylko o to (ww.) w życiu chodzi? Hm...........no to pechowo trafiasz Jednak mimo wszystko życzę powodzenia w poszukiwaniach. No............chyba, że Twoje wymagania co do kobiet powodują, iż same materialistki Ci się trafiają. 23:45 coheed Sadzę po kafeteri Droga CARLITTO Wyżej przytoczyłam fragment rozmowy, w której Autor odpowiada na mój post. Myślę, że on sam za się mówi - Autor wypowiada się na temat kobit tu bywających - jednoznacznie zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mylę sie? moze jestes wyjątkiem......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że statystyka jest za mną........nie było to z naukowego i formalnego punktu wdzenia badanie naukowe jak uczył mnie docent ................ na WSP!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam. Nie miałam w zamyśle czepiania się - skoro taki jest Twój pogląd w temacie hetery to rozumiem już o co Ci chodzi (domniemam, że to właśnie Twój subiektywny pogląd). Więc, chyba naprawdę mało kobiet znasz na tym forum, jeśli uważasz, że pozbawionych \"Twoich wymogów\" tu brak..... Ponadto, uważam osobiście, że chcąc naprawdę poznać daną kobietę, trzeba z nią nawiązać bardziej ..... osobisty kontakt. Internet (m.in. to forum) ma tę \"zaletę\", że można się w tym miejscu \"wcielać\" w rózne osobowości, nie zawsze wypowiedzi kobiet - które zapewne śledzisz (lub może zdawkowo czytasz) - odzwierciedlają ich faktyczną osobowość. Nie należy ludzi oceniać po pozorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmilej wspominam nie: mówiąc po koszykarsku pierwszy wsad ;) ale muśniecie jej ust moja dłoń na jej piersi, na sukience....................świezy zapach............... do dziś to pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbys była od niedawna na forum? bo jakoś świerzo i inaczej Twój poglad brzmi???? albo za mało czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżo, krna chata świeżo................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dziś kolejny raz do mnie dotarło jak to wszystko jest gówno warte..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły (?) COHEED Nie jestem \"świeżynką\" na tym forum - uwierz mi na słowo....... Za mało nie czytam - poprostu lata praktyki za moim poglądem przemawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iroaria
Pzepraszam, tak sobie czytam ten Twoj topik i nie wiem, moze cos przeoczylam, ale dlaczego wlasciwie piszesz o tym? Spodziewasz sie tu, na forumie, znalesc kobiete swojego zycia? Chcesz sie wyzalic? Poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiesz czytac ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiem czytać ze zrozumieniem - jesli to było do mnie ale \"to wszystko\" to pojęcie bardzo ogólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iroaria
To do mnie chyba bylo...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Dość na dziś tej demagogii ;) Muszę iść spać - jutro znów rano trzeba wstać:( Życzę Wszystkim spokojnej nocki. A Tobie Autorze powodzenia w poszukiwaniach tej idealnej:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani pożalić ani poradzić szukam \"prawdziwego człowieka\". Są tu hetery, ladacznice rozbuchane żądzami w cm mierzonymi, , dziewice z problemami, a gdzie środek panie, którym jest nieobca erotyka niekoniecznie związana ze spełnieniem? Obudzić się rano i mieć o czym porozmawiać to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed - to może poszukaj gdzie indziej, skoro masz takie zdanie o forumowiczkach.... ale to, że wszystkie wrzuciłeś do tego samego worka, to troche niesprawiedliwe... czuję się pokrzywdzona, bo chyba jestem \"prawdziwym człowiekiem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe, myslałem, że to on??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet biorąc pod uwagę, że lwia część tematów to prowokacje i \"umilanie\" sobie czasu, to też oczy otwieram ze zdziwienia. Odarcie z intymności. I co z tego, że anonimowo? Czasami nie wiem kto odstaje od normy, a kto nie. :O "Prawdziwy człowiek" to też relatywne. No i obiektywizm to abstrakcja :] Coheed, a jednak Twój temat w \"Życiu erotycznym\", nie \"uczuciowym\"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn Ty to on...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem?czy prowokacja, czy erotyczny ma znaczyć zboczony? kał na napletku itd? trochę inaczej sobie erotykę wyobrażam..................eureka......no jasne to ja jestem zboczony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderia Ty do mnie sie nie odzywaj, a dlaczego chyba wiesz........skoro Ty nie odpowiadasz ja tez nie muszę............... cos mi sie przywidziało chyba............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle mnie zrozumiałeś czy taki zadziorny jesteś, hę? Ale w sumie nie podałeś celu tej upragnionej znajomości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×