Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość golaska.B
Aktualne to będzie trzy wysokie prawidłowo zmierzone a nie trzy oszukane twoje ryzyko tylko później nie pisz ze kompik nabawił cię wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloksa1992
Golasko.B. (ladny nick). Nie powiem, ze to wina Pearly, bo wiem, ze narobilam glupot. Teraz tylko sie nad jednym zastanawiam: jak wybrnac z tej sytuacji. Czy moje pomiary wszystko juz zaklucily i powinnam przeczekac ten cykl grzecznie w celibacie. Czy te zaklucenia wplyna na nastepny cykl, a wiec wzrosnie ryzyko ciazy? (statystyki) Czy jak zaczne mierzyc temperature w tym cyklu, jak mi choroba przejdzie, to czy moge zaufac pierwszemu zielonemu swiatelku, ktore nadejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golaska.b
Jak już będziesz zdrowa i będziesz mieć trzy wyższe prawidłowo zmierzone to luz masz zielone to zielone. Ale skąd masz pewność ze choroba ci zaburzyła temperatury no chyba ze miałaś gorączkę? Mi przeziębienie nie zmienia temperatury. Obserwuj jeszcze śluz to już będziesz mieć mega pewność ze juz jest bezpiecznie :) P.S wiem co czujesz też mam czasami wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golaska.b
A jeśli chodzi o zakłucenia to spokojnie komputerek napewno w następnym cyklu cię w błąd nie wprowadzi on na bierząco oceni sytuację ewentualnie dłużej na czerwieni cię pociągnie ale to chyba lepiej niż ryzyko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej byłoby jak bys pominęła te 2 pomiary ale stało się jak jesteś jeszcze chora to już nie mierz inna sprawa to czy faktycznie masz wyższą tempkę przez chorobe czy jednak ni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloksa1992
Pisalam do Babki z ld i powiedziala jak Wy, ze mam nie mierzyc... No to nie mierze. Ze sluzu i innych objawow poowulacyjnych wynikaloby, ze jest ok, ale moja mama majac taka sama sytuacje, tyle, ze nie miala maszynki, sprawila mi mojego ukochanego brata... Ech, chcialabym byc znowu zdrowa, a tu pewnie wszystko stracone... : ( to taka motywacja, zeby dbac o swoj uklad immunologiczny xD Dzieki Dziewuszki, fajnie ,ze zawsze mozna na Was liczyc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirtua
jak ktos sie dorobi stada dzieci to jego autorytety kaplani nie pomagaja ale baby sa durne ze w ogole sluchaja kaplanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a u mnie zielono i super ale akurat na majówkę będzie czerwień szkoda bo wyjazd nad morze planujemy i fajnie by było mieć zielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam zameldować ze owu była :P z cholernym opóźnieniem.. dziś 32 dzień cyklu.czekam na okres..Wiec zielonego się doczekaliśmy i nie jednego, ale ześwirować idzie z tymi hormonami ;) Słodkich i zielonych majówek Wam życze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
Paflinka to super :)ja widzę ze u mnie znowu zamieszanie w cyklu z tąd też pytanie mianowicie dziewczyny czy zdarzyło się wam mieć skok bez śluzu płodnego u mnie właśnie tak jest choć jeszcze czerwień dodam ze trochę szybko te wysokie tempki a zdrowa jestem wysypiam się a tu skok 10 dc jak nigdy nie wiem może jednodniowy ale czy zdarzyło wam się mieć owu czyli skok bez śluzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemnozielona ja nie wiem bo nie zwracam uwagi na śluz ja całkowicie polegam na Baby Comp Ale moja znajoma która początkowo chciała stosować sam NPR narzekała że nie umie odczytywać śluzu i że jak ma skok to śluzu brak więc widać zdarza się i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plasterkowa 23
Witam wszystkie dziewczynki serdecznie :) rowniez rozwazam kupienie LD jednakze za jakies 3 miesiace bo trzeba najpierw kase uzbierac.od 1,5 roku uzywam plastrow evra,niby nic mi nie jest,ale dostalam strasznego cellulitu az do kolan,do tego pelno popekanych zylek na udach,nie mowiac juz o spadku libido,na seks mam ochote raptem 2 razy na miesiac .... Mam takie pytanko po jakim czasie po odstawienie astrow moglabym zaczac uzywac ld ? Bo zakladam,ze po odstawieniu bede miala znowu "burze w organizmie "..chce je odstawic juz teraz tzn do czwartku mam ostatni plaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
Zaczynasz pomiar LC od pierwszej fizjologicznej M. Ja po wielu latach tabletek zaczęłam pomiary od pierwszej fizjologicznej M u wszystko przebiega dobrze tzn. komputerek daje radę pomimo zawirowań hormonalnych po tabletkach. Tu najważniejsze jest żebyś sama się pilnowała tj. dbała o prawidłowość pomiaru a LC resztą się zajmuje. Szczerze mogę polecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plasterkowa 23
Dzieki :) do niedawna to nawet nie wiedzialam,ze istnieje takie urzadzenie...martwie sie tylko,ze wydam kupe kasy (w Anglii na ich stronce cena to 415. ) a potem okaze sie ze bede miec prawie non stop czerwone swiatlo...Ale zaryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
Też miałam takie obawy dziś wiem ze niepotrzebnie oczywiście w czerwień można wspomagać się gumką niektórzy tak cały miesiąc bo nie stosują npr a ja się cieszę ze przynajmniej te kilkanaście mam bez lateksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak dziewczyny pisały, czekasz na 1 fizjologiczna miesiączkę, a dlaczego miałabyś mieć same czerwone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plasterkowa nie obawiaj się jakbyś miała same czerwone to by oznaczało że masz problemy ze zdrowiem i cyklem które trzeba by było wyleczyć. W innym wypadku zawsze jest zieleń. JA mam w cyklu ponad 20 zielonych więc jest z czego korzystać i też gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plasterkowa 23
W sumie to powiem Wam ze zawsze mialam nieregularne miesiaczki ,i musze przyznac ze nigdy nawet ich dat nie zapisywalam ot,jak byla to byla,a nie zapisywalam bo ani nie wspolzylam ani mi sie nie chcialo :D przez uzywanie plastrow znowu mam okres co 3 tyg i tak pomyslalam ze moze znowu bede miala niezle zawirowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak z hormonami jest wygodnie bo zawsze się wie kiedy dostanie się M ale za to niezdrowo:P Zobaczysz teraz dopiero poznasz swój cykl bo z tego co piszesz nie zwracałaś nigdy na niego uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 dc...dalej nie mam okresu... jutro się chyba bede testowac ..co za pech.. :/ zdazylo się Wam ze bez zadnych stresow i ni z gruszki ni z pietruszki tak sie cykle wydluzyly? w zyciu takiego nie mialam....wprawdzie owu byla z opoznieniem, ale tak czy owak juz minelo kilkanascie sni od skoku temp..hmm zaraz zaczne doszukiwac sie objawow ciązy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
no ja właśnie tak mam w tym miesiącu mimo ze było bez stresów pilnowałam pomiarów i 19 dc bez skoku za to zaliczyłam podwójne śluzowanie :) to jakaś makabra w tamtym miesiącu miałam stresy więc mogło mi się pokręcić ale w tym nie ma powodów zawsze wcześniej miałam regularnie niemal książkowo a teraz masakra więcej czernieni niż zieleni koszmar w tamtym miesiącu zamknęłam cykl na 40 dniu w tym miesiącu obawiam się ze będzie tak samo a mój małżonek ma już dość lateksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten ból, bo też miałam kiedyś podwójne śluzowanie, a w dodatku jeszcze innym razem taką sytuację, że wyglądało na cykl bezowulacyjny, nie było skoku, temperatura niska, 30 dzień cyklu - ból brzucha mega jak na okres.....a tu nagle owulacja, skok temperatury i okres za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
no identycznie z tym mega bólem brzucha jak na okres miałam w tamtym miesiącu cały cykl bez skoku myślałam ze bezowulacyjny a dokładnie w dniu kiedy miałam dostać M ból i skok i cykl 40 dniowy tylko że wtedy miałam stresy a w tym miesiącu totalny luz i tak się zatkało i tylko śluzuje :) mam tylko nadzieje ze to kiedyś wróci do normy bo mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi pogratulować....Od dziś będę największą przeciwniczką ladycompow jaka chodzi po tym ziemskim padole, żadnej poprawności politycznej--to gówno to najdroższa moja pomyłka. Sex dopiero na zielonym, ale jak widać za wczesnie zapalonym. dwie kreski. bede miala czwartego dzidziusia na 48 m2 , w dwoch pokojach, kiedy jestem bez pracy a mąz zarabia grosze. Mowilam ze jesli komus ma sie to przydarzyc to będę to ja... :'( chce ktos odkupić pearly? KURWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka kurcze co ty piszesz a możesz wysłać PEarly do dystrybutora niech zrobią wydruk i wkleić ten wydruk bo aż mi się wierzyć nie chce. Ja od ponad 4 lat używam i jestem go bardzo pewna. A w czerwone zabezpieczałaś się jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czerwone W OGÓLE nie wspolzylismy. zawsze czekalismy na zielone. marudziłam tu ze tyle musimy czekac... teraz jak się cofam w temperaturach widze ze za wczesnie dał, moge wam wkleic..co da mi wysylanie do dystrybutora, tylko strace kase za wysylke... :( Nie wierzcie temu badziewiu.... :( 1) 36,53 z 2) 36,62 z 3) 36,20 z 4) 36,18 z 5) 36,13 ż 6) 35,87 cz 7) 36,12 cz 8) 35,96 cz 9) 36,05 cz 10) 36,12 cz 11 )36,28 cz 12) 36,19 cz 13) 36,26 cz 14) 36,39 cz 15) 36,19 cz 16) 36,29 ż 17) 36,02 ż 18) 36,26 ż 19) 36,17 ż 20) 36,40 ż 21) 36,39 ż 22)36,44 ż 23)36,32 Z 24) 36,30 Z 25) 36,51 Z 26) 36,55 Z 27) 36,61 Z 28) 36,61 Z 29) 36,65 Z 30) 36,69 Z 31) 36,71 Z 32) 36,81 Z 33) 36,48 Z 34) 36,79 Z 35) 36,81 Z 36) --- BRAK POM. Z 37) 36,63 Z 38) 36,82 Z 39) 36,89 Z 40) 36,93 Z I co wy na to ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imageshack.us/photo/my-images/585/dsc9236.jpg/ imageshack.us/photo/my-images/607/dsc9232.jpg/ imageshack.us/photo/my-images/12/dsc9234c.jpg/ imageshack.us/photo/my-images/842/dsc9230m.jpg/ imageshack.us/photo/my-images/41/dsc9229e.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po majówce i od razu z grubej rury... padlinka z tempek widać ze owulka była późno dość ale kompik dawał żółte a dopiero potem zielone bo i skok tam był więc... ale masz płodność mega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×