Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość kotecek1
zwrócone to i owszem, ale te z Niemiec sa nowe, jedna dziewczyna z innego forum tam kupiła: http://vitalia.pl/forum11,24555,24555,0_Antykoncepcja_-_lady_comp.html&cookie=1 Na stronie jest napisane, że jest i gwarancja.(tej po niemiecku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecek1
http://vitalia.pl/forum11,24555,24555,0_Antykoncepcja_-_lady_comp.html&cookie=1 Trzeba wpisać bez spacji po "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecek1
A tak w ogóle, nasz lokalny dystrybutor popełnia podstawowy, kardynalny błąd: Tak drogie urządzenie powinno być dostępne na raty! Dziś każdy sprzęt RTV, AGD, a nawet głupią komórkę za parę groszy można kupić na raty w każdym większym supermarkecie. Natomiast to, może i dobre, urządzenie kosztuje tylko co polowa przeciętnej pensji. nie wiem jakim cudem dystrybutorzy spodziewają się, że nagle stanie się bardziej popularne przy takiej zaporowej cenie (termometr w aptece kosztuje 2 zl, dla dziewczyn świadomych własnego ciała wystarczy). Malo która dziewczyna wyskoczy o tak sobie z takiej kasy na dzień dobry i to w dodatku na urządzenie, które nie ma jeszcze wyrobionej marki na polskim rynku. Wszędzie za granica można kupić Lady-comp na raty, tylko w naszym morderczym wydaniu kapitalizmu jak zwykle dystrybutor jest nastawiony na szybki zysk, a nie na pójście klientce na rękę. Ja jeśli kupię to urządzenie to na pewno nie w Polsce. Wolę kupić na raty za granica. Nie mam min. 1100 zł do wywalenia, zresztą jakbym miała to wole za te pieniądze jechać na wakacje do Tunezji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie taniej i prościej
skorzystać z tego np? :http://www.fertilityfriend.com tam wstukujecie swoją temperaturę i macie też analizę czy dni płodne czy nie. i za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedicik
Na stronie www.raxmedical.com chwalą się, że mają najniższe ceny no i rzeczywiście "Pearly" jest za ok. 950 zl (299$), Mozna kupić na raty(6 lub 12, przy 6 miesięcznie ok 133 zl, przy 12 miesięcznie ok. 67 zl-a na tabsy wydawałam ok. 40 zł miesięcznie! :D). transport 49$ (trochę dużo, ale na zamówienia do 15 czerwca z "kuponem" na zniżkę wysyłka gratis-Na stronie można poprosić o kupon na zniżkę (trzeba tylko wklepać mejla) i dostaję sie parę$ zniżki. (pearly 5, lady 10, baby 15$). ), Napalilam sie na zakup :P Gwarancja 2 lata, na Lady-comp 5 lat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady comp
moze mi ktos wyslac polska instrukcje dla Lady Comp na maila lara635@wp.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a co to zmasowany atak dystrybutorów z zagranicy Szczerze po pierwsze nie kupiłabym używanego i zwróconego żadnego komputera cyklu bo po pierwsze skoro ktoś go zwrócił to mógł mu się np zepsuć a po drugie to właśnie jak ktoś już tu pisał nie wiadomo z jakich źródeł a co jeżeli się zepsuje??? Kupując w Polsce ma się przynajmniej serwis na miejscu i jak coś się dzieje można zadzwonić i się poradzić. Ale co do rat to się zgadzam ale to chyba nawet nie wina dystrybutorów tylko banków bo to one są niechętne na udzielanie rat wiem cos o tym bo mój mąż pracuje w banku. Co do instrukcji to jest ona dość gruba w formie książeczki i elektronicznej wersji nie posiadam ( jeszcze jeden powód żeby kupować w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym kedicik Jak tam nawet pearly jest za 950 zł to z dostawą która wynosi min 160 zł wychodzi taka cena jak w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się tak zastanawiam
oczywiście, wygląda na to że LC jest bardzo dobrym i skutecznym rozwiązaniem, ale właśnie chodzi o tą cenę. I tak się zastanawiam czy nie będzie równie dobrze jak kupię taki termometr owulacyjny z citizena, widziałam za jakieś 150 złotych plus do tego codzienne obserwacje organizmu...hmm LC podoba mi się o wiele bardziej ale tyle kasy bym oszczędziła kupując ten z citizen...... co myslicie o tym dziewczyny? czy któraś z was używa lub kiedyś używała jakiś inny termometr ale również z tych droższych, nie za 2 złote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedicik
jak na razie...to tu jest zmasowany atak polskich dystrybutorów... A banki jakoś dają na inne urządzenia a na to nie... jak by dystrybutor chciał to by to załatwił, ale nie chce, ot co... Poza tym $ tanieje, niedługo to się będzie naprawde opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedicik
a cena jest za nowe urządzenie, nie za używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolar to raczej drożeje jak i euro i raczej tańsze już nie będą. Odnośnie termometru za 2 zł to jak ktoś chce to prosze bardzo, ale trzeba dużo poczytać i uczyć się aby móc tak na prawdę dobrze zinterpretować tempkę śluz szyjkę. To nie jest takie proste... odnośnie sprzętu z zagranicy to ja dziękuję postoję. Kuzynka tak kupiła i serwis tez niestety ma zagranicą..... a dystrybutor pl miał jeszcze nie dawno raty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się tak zastanawiam
jeszcze jedno mam pytanie do was:) bo tak się zastanawiam i czytam po różnych forach, jak na razie mierzę temperaturę zwykłym termometrem elektronicznym w ustach, ale właśnie zauważyłam że temperatura się waha jak jej się podoba, nie jest to pomiar bardzo precyzyjny, czytałam właśnie ze jak się mierzy w ustach to tak może być:( że temp może się zmieniać w zależności od nawet niewielkiej zmiany w ułożeniu itd....jak to jest z LC, czy przez to że pomiary są wykonywane w ustach temperatura nie jest mniej precyzyjna niż jakby się mierzyło np w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się tak zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ladycomp jest przeznaczone do pomiaru pod językiem dokładnie ja mając już długo kompa zauważam że pomiar jest ok, widać skok i fazę wyższych i niższych temperatur więc widać jest ok. Szczerze powiedziawszy gdyby pomiar w LC byłby wykonywany w pochwie to nie wiem czy zdecydowałabym się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!ja caly czas sie zastanawiam nad zakupe peraly lub lc ale na zwykly termometr nie zdecydowalam bym sie nigdy!lLC LUB PERALy to co innego masz prognoze na 6 dni-)i wszystko wiesz co i jak..na mierzenie w pochwie tez nie .kosztuje sporo ale chyba wiemy za co sie placi.skutecznosc 99,3% (w 21wieku nigdy bym nie poszla na takie cos zeby sama obliczac obserwowac wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie 22andzia2222 tu masz czarno na białym (a raczej czerwono na zielonym :D) co jest pięć więc jak dla mnie to mega przewaga nad zwykłym termometrem. Niestety cena jest wysoka to fakt ale może w końcu zrobią te raty albo może trzeba się targować :) mój M mnie nauczył że w życiu wszędzie trzeba się targować i zawsze pytam o rabat i muszę przyznać że często mi się udaje trochę cene zbić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina24
Wiecie ja na zwykły termometr tez bym się nie zdecydowała bo najzwyczajniej w świecie nie ufałabym swoim subiektywnym obserwacją a jeszcze te badanie sluzu i szyjki i rysowanie wykresików to nie dla mnie. LC jest poprostu bardzo wygodny a za wygodę trzeba płacić:P Ale fakt z tymi ratami to troszkę głupio chociaż ja na raty akurat nic nie luibie kupować bo zawsze duzo drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
czytam różne artykuły o tych komputerkach i widzę różnice miedzy lc a pearly ale dalej nie mogę się zdecydować który lepszy cena lc jest dość wysoka pearl y ma znacznie niższą, pomóżcie czy lepiej zainwestować i kupić lc czy nie przepłacać i wziąć pearly bo tańszy chociaż mniej funkcji. Proszę o radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ciężko doradzić bo ja np. mam LC i tak do końca nie znam pearly bo go nie mam. wiem tylko ze pearly jest znacznie mniejszy od ladycomp i lżejszy ale z kolei ma tę baterię a ladycopmka podłączasz raz na miesiąc do ładowarki i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA patrzac w przyszlosc LC zawsze mozna przeksztalcic w BC jak zapragniesz bobasa.Peraly ma mniej funkcji jest mniejszy ale pokazuje co najwazniejsze-dni czerwone i zielone.mi osobiscie starczyl by peraly i o nim mysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja dalej w oczekiwaniu na @...Posiadaczki LC, czy musiałyście wysyłać sprzęt z jakiegokolwiek powodu do dystrybutora? jestem c iekawa czy zdarza siętaka potrzeba(pewnie tak) i jak często. zamierzam zrobić zakup za granica bo tam przebywam z tym ze juz pewnie niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz po wydruk i to była szybka akcja nie spodziewałam się że aż tak szybka, bo z powrotem wysyłają kurierem i na drugi dzień masz kompa u siebie. NIe wiem czy tak jest zawsze czy mi sie pofarciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
no i cholera spekalam:( pierwsze zielone) tak dlugo czekalam a kiedy sie pojawilo to mnie poprostu strach oblecial. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze dzisiaj rano pomaranczowa lampka i znowu trzeba czekac. ale juz sie nie boje :) pozdro dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam Lady Compa jako antykoncepcji od pół roku i póki co w ciąży nie jestem:) tylko tych czerwonych dni sporo :( nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wysyłałam do dystrybutora 2 razy po wydruk a drugi raz bo położyłam przez przypadek na nim komórkę i całą noc tak leżała i jeszcze dostawałam jakieś smsy więc ostro wibrowała komórka na komputerku i przestał działać a i kiedyś dzwoniłam bo ładowarkę gdzieś zgubiłam więc jeszcze łądowarkę mi przysłali i tez tak zaraz na 2 dzień więc chyba zawsze to kureirem idzie ale co się dziwić jak się przestanie mierzyć temperaturę przez kilka dni to można zamieszanie tylko zrobić więc z zagranicy co najmiej może iść tydzień albo 2 i co wtedy zero mierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na 10 lat używania LC to wiekszośc czasu bede w Pl ale jednak kupie za granicą. Pzresylki nie trawaja tak długo. w tygodniu powinni sie zmieścić. Cena mnie kusi dziewczyny, jak myslicie, jak jest w okresie menopauzy z korzystaniem z LC? czy jest on wtedy wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_Bella
Jak kupi się za granicą, to jak zapłacę za serwis, to go nie dostanę? Jak tak to bardzo pomysłowe, tylko sobie klientów zabierają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×