Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Wg mnie różnice są (u mnie tak jak u Was wcześniejsza godzina mierzenia oznacza niższą temperaturę), ale LC to uwzględnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmfanka
ja tez zauwazylam roznice, jesli pomierze troche wczesniej, mam troche nizsza, mam nadzieje ze urzadzenie to uwzglednia Aggie85 pewnie jak skonczysz brac ten lek to sie unormuje widac ze ma wplyw na temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nie posiadam instrukcji w pl LC mam od 12 dni...? krotko, wiem jakos na poczatku gapa wcisnelam 'M' i nastepnego dnia odbl. a okres dostalam dopiero dzisiaj a pokazuje mi ze 10 dzien cyklu dzisiaj :/ od poczatku same czerwone... boje sie ze cos pomyle kurde, bez tej instrukcji jak bez reki teraz :( bylaby ktoras w stanie pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmfanka
obecniewolna na stronie ladycomp masz intrukcje w j.polskim moze tam cos znajdziesz? a jak nie to zawsze mozesz tam do nich zadzwonic i sie spytac, babka jest b.pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmfanka
niby wiedzialam ze bedzie czerwono i zolto, ale, no gdzie to zielone, ciagle czerwone, a teraz zolte, no chyba jeszcze sobie troche poczekam.. ech jestem niecierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wiem że ten temat był poruszany dość dawno ale jeśli któraś z wypowiadających się dziewczyn zagląda tu to może podzieli się swoim doświadczeniem odnośnie prognozy płci baby comp -czy sie sprawdziła? ja używam baby comp od ponad roku a obecnie jestem w ciąży i ciekawi mnie czy prognoza płci jest prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnych względów w tym cyklu przez tydzień nie mogłam mierzyć temperatury. Wynikowo przetestuję więc, ile pomiarów (i w jakim momencie cyklu) można bezproblemowo pominąć i zdam relację :) Skok temperatury mam zwykle 17 dc. Jak na razie brak danych z 6-13 dnia nie robi LC różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie :-) Przejrzałam zapisy z ostatnich kilku miesięcy i miejscami czyta się jak thriller ;-) Nadal używam Baby Comp (10 cykl). Póki co o skuteczności nie będę się wypowiadać bo luby w większości daleko, ale przy moich zdarzajaych się nieregularnych cyklach rzeczywiście liczba zielonych jest niezadawalająca. Ilija - jakiś czas temu zastanawiałyśmy się nad tematem wiarygodności określenia płci i poza jednym przypadkiem nie sprawdzenia się prognozy BC nie było wypowiedzi z praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź!za jakieś 2 miesiące może ja będę mogła powiedzieć czy prognoza się sprawdziła czy nie bo będę miała drgie USG!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmfanka
No to pierwszy cykl z LC za mna i w sumie mialam 6 dni zielonych nie liczac okresu, ale dosc krotki byl ten cykl tylko 26 dni z reguly mam nieco dluzsze wiec mam nadzieje ze bedzie ich nieco wiecej ale i tak super sprawa jednak mysle ze dla znajacych sie na npr i ufajacych swoim przewidywaniom to LC bylby zbedny, ja jednak mimo ze wiedze jaka taka mam o NPR to nie ufam sobie, a LC tak, wiec fajnie bylo sobie chociaz przez te 6 dni poszalec w koncu bez stresu i na spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche poza tematem, ale rozwalajace W zwiazku ze zmiana kraju poszlam sie zapisac dzis do lekarza. W kwestionariuszu bylo pytanie o stosowana antykoncepcje. Gdy podalam metody naturalne, to pani sie ironicznie usmiechnela i napisala w komputerku 'nie stosuje'. Na moje protesty zapytala sie czy stosuje kalendarzyk, a na sprostowanie, ze metode termiczna (bo w sumie BC to jest to) zobaczylam wyraz twarzy pokazujacy, ze pani pielegniarka pracujaca w sluzbie zdrowia nie ma pojecia o czym mowie, choc przyznala, ze sama zrezygnowala z pigulek, bo je zle tolerowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Himalaya, żadna to szokująca wiadomość dla mnie:) Chodziłam już do kilku ginekologów zanim znalazłam (mam przynajmniej taką nadzieję) odpowiedniego dla mnie i za każdym razem nie mieli pojęcia o tym co to jest LC.....a tak chciałam zapytać co o tym sądzą. Pare dni temu u mnie w pracy rozwiązała się dyskusja na temat antykoncepcji i wszystkie młode i te starsze kobiety mówiły że metody naturalne równa się kalendarzyk i w ogóle jest to jeden wielki ciemnogród wciskany przez księży:O Swoją drogą uważam, że npr jeśli już powinni uczyć ludzie zupełnie niezwiązani z kościołem, bo może wtedy byłoby to bardziej wiarygodne i nie kojarzyło się ludziom z czymś narzuconym przez moherowe berety i watykańską ruletką. a tak poza tym mam nadzieję że już niedługo nie będę potrzebowała orgametrilu, unormuje mi się wszystko i będę mogła spokojnie kupić pearly.....nad LC się zastanawiam, ale skoro skuteczność taka sama więc jednak kupię to tańsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zakupilam :)
witam Was serdecznie - wlasnie zakupilam LADY COMP - odkad zastanawialam sie nad tym zakupem przeczytalam prawie caly Wasz watek i wiem, ze niektore z Was dysponuja i moga przeslac polska instrukce do urzadzenia.... moj e mail : jonson.diana10@gmail.com p.s. niecierpliwie czekam na przesylke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zakupilam :)
moze jednak ktos ma mozliwosc podeslac polska instrukcje na maila??? jonson.diana10@gmail.com z gory bardzo dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zakupilam :)
na polskiej stronie internetowej maja jedynie spis tresci instrukcji obslugii---nie cala instrukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie 85 - też kiedyś gdy zaczęłam sie interesować npr (lata temu) to usłyszałam od b.bliskiej osoby że to ciemnogród itp(szkoda pisać)... i co? ja mam dwoje maluszków a ona.. po odstawieniu po kilku latach tabletek 3 lata już stara sie o dzidziusia i co i NIC... i nie wiadomo co będzie bo już lata swoje ma.... ech i taki to ciemnogród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi - tak Janeczko! i gdzieś po głowie chodzi nam jeszcze myśl o 3 maluszku.... tylko żeby nie trzeba było tak szybko wracać do pracy po macierzyńskim brrrrrr! Szkoda ze wogóle nie ułatwia się tego matkom.....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zakupilam :)
witam ponownie i ponawiam swoja prosbe - nie mialam mozliwosci zakupic lady comp w Polsce-polski dystrybutor nie ma uprawnien do wysylania lady comp za granice- a bardzo zalezy mi na ulotce po polsku!!! czy ktoras z Was moze przeslac? jonson.diana10@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znerwicowana karinka
witam. wiem, ze ten temat pewnie sie juz pojawiał, ale nie mam czasu na przegladanie tylu stron. jesli któras z was cos wie na ten temat to bardzo prosze o odpowiedx. Chodzi o to, że mam pearly juz od 3 lat i jeszcze nie wymieniałam baterii. czy juz mam to zrobic?? Czy mam czekac aż cos sie zacznie wyswietlac na ekranie? Aaa jesli juz bede wysyłać urzadzenie do producenta to w oryginalnym pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z zapowiedzią zdaję raport: niemierzenie w dniach 8-13 nie miało wpływu na wskazania LC, pokazał normalnie zielone po owulacji. Inaczej FF, który w związku z brakiem danych z tych dni zakwalifikował chyba cykl jako bezowulacyjny. Krzywa temperatury jest typowa, ze skokiem. właśnie zakupiłam --> niestety, ale dysponuję tylko ulotką w wersji drukowanej. Karinka -> może najlepiej zadzwoń do dystrybutora? ja mam LC, więc nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o odpowiedz
jak to jest z pomiarami gdy codziennie w nocy wstaje dwa razy do dziecka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiar musi być po 3 godzinach snu i w zakresie bodaj 3 godzin od pory poprzedniego (do 3 godzin wcześniej, do 3 godzin później). Pytanie czy po drugiej pobudce możesz się przespać te minimum 3 godziny i czy wstajesz codziennie w ramach tych widełek czasowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o odpowiedz
Pierwszy raz wstaje ok 1-2 a potem ok4-5 i potem o 7.......więc boję się, że to nie dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do specjalistek!
witam Was dziewczyny - moje pytanie do specjalistek :) dzisiaj dokonalam 10tego pomiaru LC - po zakupie wprowadzilam dwie wczesniejsz miesiaczki i ta, ktora rozpoczela cykl, ktory teraz mam....bylam dzisiaj bardzo zdziwiona, ze LC po pomiarze temperatury pokazal mi zielone swiatelko!!! nie spodziewalam sie go w ogole bo podobno komputerek sie uczy przez pierwsze 3 cykle - czy mozna juz zaufac zielonemu??? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alantolina
jak wyłączyć alarm orientuje się ktoś? jeśli chodzi o zielone światełko, to ja bym zaufała. zresztą, w pierwszych dniach okresu zawsze jest zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
wcisnij krotko minus a potem dlugo minus.wa teraz powiedzcie jak wlaczyc bo kiedy sprawdzalam wylaczylam i nie moge wlaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×