Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Byłam wreszcie u lekarza i dostałam skierowanie do ginekologa - endokrynologa, bo koniecznie trzeba zbadać poziom hormonów- WRESZCIE coś porządnego :) wiec chyba troszkę pochodzę sobie po lekarzach... tylko, żeby w miarę szybko uregulowali mi cykle... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyjaśniło się... ale bardzo niekorzystnie jak dla mnie... :( mam spore problemy z owulacją, a dokładnie z jej brakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadasda
powiedzcie mi co to urządzenie robi? tylko mierzy temperaturę i interpretuje to co widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha-ha-ha - a nam wczoraj pękła prezerwatywa w 15 dc. Dupa, cycki, jasny gwint. Znającmoje szczęście - nawet mnie to nie dziwi. No cóż - metoda lc to nie tylkosam lukier, niestety komfortu psychicznego pigułek nie jest w stanie zapewnić. Nie chcę sę już truć, więc nie zdecyduję się na escapellę - czekamy do sylwestra, co nam Nowy Rok przyniesie :P PS Na drugie damy Durex :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha-ha-ha - a nam wczoraj pękła prezerwatywa w 15 dc. Dupa, cycki, jasny gwint. Znającmoje szczęście - nawet mnie to nie dziwi. No cóż - metoda lc to nie tylkosam lukier, niestety komfortu psychicznego pigułek nie jest w stanie zapewnić. Nie chcę sę już truć, więc nie zdecyduję się na escapellę - czekamy do sylwestra, co nam Nowy Rok przyniesie :P PS Na drugie damy Durex :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr, no zła jestem. Święta, Sylwester, myślalam, że wreszcie sobie trochę odpocznę, bo młyn w pracy ostatnio miałam nieziemski, a tu taki klops. Już raczej więcej nie zufam prezerwatywom. Tylko właściwie co w zamian? Wstrzemięźliwość? Prezerwatywa + stosunek przerywany? Ehh, no nie brzmi to zbyt różowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biel kurcze bardzo mi przykro ale dobrze że przynajmiej ten problem wyszedł niejako dzięki LC. Ale to się da jakoś wyregulować lekami co??? Janeczka kurcze co za pech ja powiem że w czerwone stosowałam zawsez gumki i nigdy mi nie pękłą. Ale jakoś 6 miesięcy przed zajściem w ciąże stosowałam tylko przerywany bo w razie czego byłam już gotowa na dzieck. No niestety każda metoda ma swoje plusy i minysy w tej w dni czerwone trzeba bardzo uważać. Natomiast zielone to czas szaleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to praktycznie w ogóle nie ma owu. ... :( i jak niedawno martwiłam się ewentualną nieplanowaną ciążą, to teraz już raczej chciałabym móc zajść w ciążę... po prostu wszystko odwróciło się całkowicie... i z Mężem już nie stosujemy gumek w ogóle, bo skoro prawie nigdy owu nie ma, to po co? A LC służy nam teraz tylko po to, by wychwycić ewentualną owu., jakby się łaskawie zdarzyła :p Ale tak poważnie, to mocno jestem podłamana, bo planowaliśmy niejedno dzieciątko, a tu się zapowiadają prawdziwe i wielkie PROBLEMY... :( Narazie dostałam luteinę na wywołanie @ i w kolejnym cyklu mam brać10 dni duphaston od 16 do 25 dc na pobudzenie przysadki mózgowej... :/ Średnio to widzę... Jedno jest pocieszające: szalejemy z Mężem cały czas :) i w czerwone i w zielone :p hehe! A LC to raczej nie radzi sobie z cyklami, w których są problemy z hormonami, bo mi teraz - w 38 dc dał zielone, a przecież pewnie owu. w ogóle nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczkaa, 3maj się! Miejmy nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli! Jak będziesz już coś wiedzieć, to proszę daj znać! De facto nie jest to aż tak proste zrobić dzidziusia, więc jest duuuża szansa, że wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczkaa, Biel ma rację - wcale nie tak łatwo zajść w ciążę, więc a nuż się "upiecze"... Ten 15 dc to u Ciebie przed skokiem czy pierwsze temperatury po skoku (ale jeszcze czerwone)? Bo jeśli to drugie, to np. FertilityFriend te dni ocenia jako mało już "perspektywiczne", jeśli chodzi o możliwość poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, lepiej by było, gdyby o. wypadła w czwartek... Wklejam fragment z FF - ten serwis co prawda służy prokoncepcyjnie i z TEGO punktu widzenia ocenia szanse, ale IMHO to pocieszające: "The days when conception is possible are the days just before and including the day of ovulation. Based on the MAXIMUM lifespan of human sperm and ova, (five days for sperm and one day for the ovum) this fertile window is at MOST six days. This MAXIMUM window is thus made up of the five days before ovulation and the day of ovulation. Though pregnancy is technically possible during this six day window, most pregnancies actually can be attributed to intercourse from within TWO DAYS before ovulation up to the day of ovulation".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie pocieszyłaś. Mi się wydaje, że raczej był to czwartek. No nic, zostaje mi teraz dłuuuugie czekanie. @ powinien być 30-31.12. Postanowiłam sobie nie świrować z testami przed sylwestrem, ale alkohol, (może poza łykiem wina na wygilię, coby uniknąć dopytywań) i śmieciowe jedzenie idą póki co w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczkaa, co do alkoholu, to na wszelki wypadek faktycznie lepiej odstaw, ale nie przesadzaj z ograniczeniami w jedzeniu! Zwłaszcza że są Święta! BTW ja jestem ten "drugi biegun": abstynencja w czerwone. Przy proporcjach 5 ziel / 13 czerw-żółtych / 7 ziel nie jest to wcale LEPSZE rozwiązanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISTOPADOWA MAMA
hej ;) jestem posiadaczką lady compa. i jestem też mamą miesięcznej Antosi ;) czy proponujecie już teraz mierzyć temperaturę? czy poczekać na miesiączkę? (karmię tylko piersią) i czy mam wprowadzać poprzednie cykle? i jeszcze prośba- czy któraś z Was ma instrukcję elektroniczną, i mogłaby mi przesłać na maila ? dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa mama lepiej poczekaj do meisiączki bo i tak dopuki się ona nie pojawi będziesz miała czerwone albo żółte światełko więc bez sensu mierzyć. A jak karmisz tylko piersią to możliwe że miesiączka będzie za 6 mies a nawet za rok więc bez sensu mierzyć. Niestety instrukcji w wersji elektronicznej nie posiadam Biel czyli maz może policystyczne jajniki albo coś takiego no niestety urządzenia opierają się na owulacji a jak jej nie ma to ich używanie jest na arzie bez celowe. No ale może służyć przynajmiej do jej wychwycenia. Spokojnei ja myślę że lekami jakoś się to ureguluje trzymam kciuki. Widzisz gdyby nie lc nawet byś nie wiedziała o tych problemach więc i tak jakiś plus jest. Janeczka w ciążę nie tak łatwo zajść więc spokojnie. Ja tam śmieciowe jedzenie w ciąży też jem bo lubię i bez przesady nie musisz go tak odrzucać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespołu policystycznych jajników jeszcze nie stwierdził, bo nie ma objaw towarzyszących, ale to jest coś w tym stylu niestety... Jak to gin powiedział: "owulacji prawie nigdy nie ma ale się zdarza, wiec nie jest aż tak źle. A jak będzie Pani chciała już dziecko, to będziemy się porządnie leczyć..." dla mnie to katastrofa!!! Taką wiadomość w Mikołajki dostałam na "prezent". Powoli dochodzę do siebie, chociaż jest mi strasznie trudno... Na razie przypisał mi duphaston na pobudzenie przysadki mózgowej, żeby wreszcie zaczęła poprawnie funkcjonować... A mierzę temp. żeby wiedzieć czy i kiedy ewentualnie owu. była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biel, spokojnie, nie nakręcaj się, bo bywa bardzo różnie. Dla przykładu - moja znajoma z policystycznymi zaszła w ciążę w pierwszym cyklu starań i za chwilę będzie szczęśliwą mamą, mimo iż lekarz też uprzedzał, że będzie baaardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta230972
Witam serdecznie. Jestem szczęśliwą posiadaczką Baby-comp od 5 lat. Mam dwóch synków (3 latka i prawie roczek). Oboje planowani z BC. Kilka tyg. temu dostałam pierwszy okres po porodzie. Od następnego cyklu planuje powrót do pomiarów BC. Mam jednak problem, który uswiadomiłam sobie dopiero teraz:( BC kupowałam i przez te kilka lat używałam w USA. Teraz po powrocie do Polski powinnam do niego do kupic ładowarke przystosowaną na Europę. Czy kto wie gdzie taka ładowarkę mogę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
Aneta ładowarkę można normalnie kupić u dystrybutora więc spokojnie no chyba że sobie kupisz taki przełącznik do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśniło się na szczęście :) Na pewno teraz będziemy już bardziej uważać. Pozdrowienia noworoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
czesc dziewczyny!! dawno tu nie pisalam ale co jakis czas wchodze poczytac.mija moj 15 cykl z lc i zdaje Wam sprawozdanie z liczby swiatelek:cykl32-34dn: ,18 zielonych,2 zolte i 14 czerwonych. wszystkigo naj w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×