Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość romano małżonek
drogie panie jak świat światem nigdy nie było i nie będzie równouprawnienia w zakresie liczby partnerów łóżkowych. Nie można udawać że jest oki jak ludzie wymieniają partnerów jak papier toaletowy. Maleństwo nie bierz tego tak do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi Romano Italiano Małżonku, nie biorę sobie tego do siebie ponieważ mnie to nie dotyczy. Myślę jednak, że każdy robi to co lubi i nikomu nic do tego :) niech każdy zajmie się swoja sypialnią a wszystko będzie ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, czy jest ktoś życzliwy kto mógłby mi przesłać instrukcje do Baby Comp po polsku? dostałam to urządzenie w prezencie i dlatego nie mam instrukcji po polsku dlatego proszę was o tą instrukcje , czy ktoś byłby mi wstanie to przesłać? bardzo was o to proszę, szukałam już chyba wszedzie na necie i teraz to oststnie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak maleństwo ja mam podobne chyba do Ciebie poglądy w temacie:P Instrukcją nie poratuje ale ostatnio dość wiele osób o to pytało więc pewnie się ktoś odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ zaniebdałam wątek hehehe a tu proszę jakie dyskusje filozoficzne:) eh niestety od zarania tak jest że kobieta skacząca z kwiatka na kwiatek to k...a a facet to ma powodzenie ehhh a jak dla mnie to każdy niech tylko sobie pod kołdrę zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tak dobre określenie niech każdy zagląda pod swoją kołderkę :P Ale jedno jest pewne Lady Comp nadaję się dla kobiet, które mają stałe związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na jutro mam prognozę na M a dzisiaj nada wysoką powiem ze wyższa niż zwykle trochę się boję bo niby tak nie miałam zawsze przed M spadała a tu góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prognozę możesz mieć, a czy @ się pojawi to inna sprawa. Jak nie będziesz jej miała to wciskasz "-" i tyle :), a jak się pojawi w ciągu dnia to musisz ją aktywować i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maleństwa
Jej chyba nie o to chodziło :P raczej czy mamy wysokie czy spadają przed M. U mnie zawsze spada :) a jak nie spadnie to kolejna wpadka z LC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie spada u mnie spadała czasem dopiero pierwszego dnia M albo nawet 2 więc to nie jest reguła. I o jakiej wpadce ty mówisz. To że prognozuje M to nie znaczy że ona na pewno będzie następnego dnia prognoza to tylko prognoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak katasha napisała, u mnie też spada różnie raz w pierwszym dniu miesiączki, a w innym cyklu po jakiś 2, 3 dniach miesiączki, a to że prognozuje M to inna sprawa mnie pyta na jakieś kilka dni przed jej wystąpieniem, a jej czasami nie ma przez kolejne 4, 5 bo coś się tam przeciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Dołączam do grona użytkowniczek komputerów cyklu :) Moje pearly już zamówione, czekam na dostawę. :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćMarlena
cze wszystkim dziewczynom, przypomniałam sobie o forum i tak wpadłam z ciekawości zobaczyć co słychać u kompowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiekomputerkowa
A u mnie wszystkie kolory chodź nie było sexu przed owu i dopiero na 6 dzień zielonych. test negatywny zawsze zachwalałam te komputerki ale dziś wiem ze to nie warto. Zrobię popołudniu hcg chodź wiem ze na ciążę nie bardzo są szanse no chyba ze sensor jest zepsuty i naprowadzil mnie źle generalnie nie polecam tego sprzętu i chyba wrócę do tabletek ale przyznam ze się rano dość mocno zestresowałam u mnie to by było jakieś cudowne poczęcie pozdrawiam wszystkie jeszcze ufające. No chyba ze któraś z pan doświadczyła tego co ja i uważa to za normę kolorki bez ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
Jeżeli piszesz prawdę to na ciążę szans nie ma a komp świeci bo może masz jakieś anomalie w cyklu. i dlatego tempka utrzymuje się długo na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćMarlena
Ja nie poradzę nic na podstawie własnych doświadczeń bo takich anomalii bez powodu nie miałam, a wydłużone zielone okazało się ciążą. No ale w Twoim przypadku myślę, tak jak dziewczyny, że musi to być jakaś anomalia, stres czy coś. Zresztą sama pisałaś, że Twoje cykle to szaleństwo i że trudno coś przewidzieć, także pewnie to kolejny cykl do kolekcji szalonych. Odczekaj jeszcze i nie zrywaj z kompikiem, nie ma sensu faszerować się tabletami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zobacz ile czasu upłynęło od owuli który dzień cyklu masz i jakie długie cykle? być może masz jakieś chwiejne tempki i długaśną fazę lutealną to walnął dyskoteką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam raczej nie wierzę w niepokalane poczęcie może rzeczywiście masz szalony cykl i wyższe temperatury, dlatego pokazuje światełka, a ile dni jesteś po owulacji? jeśli rzeczywiście ciąża jest niemożliwa to nie masz się czym martwić a światełka potraktuj jak ostrzeżenie że coś się dzieje z organizmem. Może też warto wybrać się do lekarza skoro masz takie dziwne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak dziewczyny napisały, zobacz jak to tam u Ciebie wygląda, kiedy była owula jakie tempki masz, jak długi ten cykl jest, nie ma co jeszcze tak przekreślać kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiekomputerkowa
Mam spisane temp. wychodzi mi ze ze 5-6 dni wcześniej określił sobie owu i pomimo ze skok był później to nie przekalkulowal M i w ten sposób mam ciążę z komputerka dodam ze w zasadzie przytrzymał mnie na żółtym tak ze raczej wpadki by nie było na pierwszym zielonym ale tego się nie dowiem. Dobrze ze małżonka nie było bo bym naprawdę się dzisiaj chyba zaskoczyła kolorami a tak wiedziałam ze przytula ko było na 100% pewniaki. Nie wiem co robić nie chce tabletek ale taki stres doprowadzi mnie do grobu a naprawdę stosuje się do kolorków ba nie używam zieleni przed owu bez zabezpieczenia a tu taka przygoda w tym miesiącu tylko zieleń po owu. Dodam ze też mam to pierwszy raz od kiedy mam kompa 9 miesięcy nie miałam zastrzeżeń ale życie. Mam nadzieję ze jutro będzie M i zakończenie stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Mam pytanie, ginekolog zmienił mi tabletki z Yasminelle na Vibin mini, ponieważ miałam plamienia i wiecznie mdlałam:/ Czekam na miesiączkę, a w niedzielę jadę do Krakowa i chciałabym wiedzieć gdzie można je tanio kupić? p.s. przepraszam, że wcinam się z tematem, ale jestem ty pierwszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mój Pearly już dotarł, leży cierpliwie i czeka, bo sama jeszcze czekam na fizjologiczną miesiączkę. Obejrzałam go dość dokładnie i mam pytanie do Was, bardziej obytych :) Czy wasz sensor na tej czarnej główce też gdzieś ma jakby hmm..złuszczony w jednym miejscu kawałek tej czarnej...warstwy? pod nią tez jest czarne, ale widać jakby taki płatek maleńki był złuszczony. Do tego może mam nadwrażliwe kubki smakowe, ale mam wrażenie jakby to czarne pod językiem dawało gorzki smak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×