Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość całkiemzielona
Ok. Jak będę w domku to zrobie zdjęcia i C**prześle co mi zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qookiee
trudno szukam dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sprzedający zrobił psikusa jak można sprzedać urządzenie bez instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qookiee
Jest szansa, że dziś bedę posiadaczką instrukcji:-) dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że się wciągnę w te pomiary:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet nie mam instrukcji jakoś wszystko mam w małym palcu w końcu to tylko 3 guziczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qookiee
Instrukcja jest, pierwszy pomiar za mna:-) byle do przodu:-) Katasha7 podziwiam, niby 3 guziczki a ja jednak za cholere nie umialam wyzerowac pomiarów:-) no ale z instrukcja to mały pikuś, albo Ty jesteś taka zdolna albo ja taka niepełnosprytna;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardamone1992
Dziewczyny! Też tak Wam ciężko czasami? Kurcze, mam Pearly od ponad roku i nigdy nie byłam zabezpieczona czymś innym, poza dwoma razami z prezerwatywą. Mam 21 lat. Od poniedziałku do piątku wracam do domu o 19h, potem robię kolację, potem oboje, ja i mój narzeczony, robimy przygotowania do konkursu na studia. I praktycznie, w tym całej gonitwie, znajdujemy może 2 lub 3 godziny gdzie jesteśmy razem. A w weekendy 1 dzień u Jego rodziców, trzeba jechać na zakupy, korzystać z tego, że mamy więcej czasu na przygotowania do konkursu. A co Pearly na to? Daje nam zielone 1 weekend na 4, w ogóle, nie licząc 5 dni gdzie mam okres to zielone mam przez 7 dni. I jakoś się dało, kochaliśmy się się 2 razy w miesiącu. Ale teraz to już całkowita porażka, bo zielone miałam 1 dzień, a potem okres, a po okresie czerwień. Nie mamy warunków, maszynka nam nie sprzyja, a mój mężczyzna ma ochotę od przypadku do przypadku. I powiedział mi, że jak coś chcę, to mam pytać i najwyżej odmówi. Tylko, że mi to ochotę odbiera. ;-/ Myślicie, że seks jest ważny? Wiem, że może to nie to forum, nie ten temat albo coś, ale to Wy macie maszynki i doświadczenie. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jeżeli Pearly pokazuje Ci tak mało zieleni to znaczy że coś jest nie tak z twoim cyklem bo 1 dzień zieleni to nie jest normalne. A mierzysz tempki codziennie, nie masz jakiś dziwnych anomali w cyklu??? Co do narzeczonego to dziwne zachowanie z jego strony wiesz seks nie jest najważniejszy ale jednak jest ważny a jeżeli wy już teraz w tak młodym wieku kochacie się 2 razy w miesiącu to dla mnie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
A ja pierwszy raz od kiedy mam kompa (rok) wykorzystałam zielone przed owu i powiem wam ze sex bez gumy w tym czasie jest naprawdę super i tak sobie myślę czy zrządzeniem losu nie zostanę mamusią po 30 ale było by wesoło :) teraz odliczam dni do skoku może się uda bo za stara jestem na pieluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cardamone no to co opisujesz to fajne ani chyba normalne nie jest 1 zielone??? chłopak 20 latek i nie napastuje cię codziennie? hmm... całkiemzielona nie załamuj mnie po 30 stara????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cardamone może warto trochę zwolnić tempo , odpocząć może wtedy organizm się unormuje i będziesz mogła nacieszyć się zielenią. A jeśli chodzi o faceta , to raczej nienormalne , że taki młody chłopak nie ma ochoty na przytulanki, myślę ze mimo wszystko sex w związku też jest ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cardamone no dziwne to wszystko o czym piszesz. u mnie 30 na karku, od 14 lat ten sam partner i jest super, a sex kilka razy w tygodniu, a mężowi i tak ciągle za mało :) może wam się tak udało, że nie potrzebujecie częstego współżycia (mieliście dużo szczęścia że na siebie trafiliście:) i że obojgu wam to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt może się tak dobrali ale jezeli nie no to co będzie za 10 lat ?? zero seksu albo raz na rok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym się zapytać czy ktoś już przechodził wymianę baterii w PEARLY? Na stronie wyczytałem, że wymiana baterii kosztuje 50zł. Czy uwzględniają wysyłkę? Czytałem kiedyś o wysyłaniu wykresów? Jeśli Tylko wymieniają baterię SONY CR2032 za 50zł i to wszystko to chyba podziękuję i wydam u zegarmistrza 5zł. Pozdrawiam wszystkich Andrzej mąż swojej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu drogi myślę że lepiej tam zadzwonić lub napisać i dopytać jak to jest z tą wymianą bo skoro karzą wysyłać to może jest jakaś przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qookiee
Hej dziewczyn, I pojawil sie pierwszy problem przy uzytkowaniu pearly, otoz juz dwa razy nie zapisał mi sie pomiar. Pomiar robie po ciemku sugerujac sie tylko sygnalem dzwiekowym, moje pytanie jest nastepujace, czy gdy zrobie pomiar a pearly pyta o miesiaczke i ja jej nie nacisne plusa lub minusa to wtedy pomiar sie nie zapisuje? Myslalam, ze ewentualnie moge miesiaczke potwierdzic pozniej a pomiar zostanie zapamietany, a tym czasem dwa razy sie nie zapisal. Pomozcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne,. mi się zawsze do tej pory zapisywał. A jak nic nie nacisnęłam przy M to pikał tylko smutno i nic sę nie działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwne a jak dzwoni pearly i wkładasz sensor do ust to wciskasz jakiś przycisk aby uruchomić pomiar i czekasz aż piknie wskazując na zakończenie pomiaru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wytrwania w postanowieniach noworocznych, ja jak co roku oczywiście się odchudzam , ale teraz to już na serio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafer
Witam wszystkich. Proszę o pomoc***przesłanie pełnej instrukcji na adres mafer@op.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Przecież mała w końcu urośnie a b-c jest świetną formą antykoncepcji , czyżbyś chciała przejść na ciemną stronę mocy? i zacząć brać tabsy? trochę szkoda pozbywać się takiego fajnego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, proszę, żebyście mi coś doradziły, bo waham się nad kupnem komputera, już byłam zdecydowana, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Przejrzałam swój kalendarz i oto, do czego doszła. Ja mam nieregularny cykl i nie jest to przecież przeciwskazaniem do używania kompa, mój cykl trwa raz 32 dni, za miesiąc 36, czasem dobije do 40. Ale raz na jakiś czas, naprawdę rzadko, może na rok-dwa, zdarza mi się cykl...26 albo 28 dniowy. A to niestety oznaczałoby, że bardzo szybko miałabym owulacje i czas płodny. Na jakie podstawie komputer miałby to wiedzieć? Tym bardziej, jeśli kupiłabym go teraz, a cykl 26 zdarzyłby mi się np. za rok. W takim razie przed owulacją na wszelki wypadek nadal trzeba byłoby stosować gumki :-( To skąd ta skuteczność kompika? Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na co lepiej się zdecydować Pearly czy Cyklotest 2 ? Wskaźnik perla jest na korzyść Pearly bo wynosi tylko 0,7 ,a w cyklotest 1-3 ,ale czy faktycznie te "termometry " ,aż tak różnią się między sobą? Cyklotest jest dużo tańszy i ma więcej funkcji ,ale przyznam ,że skuteczność ochrony jest najważniejsza.Osoby ,które posiadają te komputerki wypowiedzcie się ,proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×