Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość katasha7
gloksa co za pytanie jak daje zielone to jest ono pewne na 99,3% nie ma sensu brać żadnych innych zabezpieczeń w tym czasie nie mówiąc już o tabletce PO Ja zawsze wykorzystywałam wszystkie zielone i od ponad 6 lat nigdy nie miałam nawet obawy że wpadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloksa
katasha7 właśnie potrzebowałam takiej odpowiedzi, dzięki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
Potwierdzam ja też korzystam ze wszystkich zielonych po @, nie ma ich dużo ale jakieś 2, czasem 3 się znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zaufała zielone to zielone a z tymi tabsami "po' to uważaj bo to mega dawka hormonów , po wzięciu jednej mogły by ci się rozregulować cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta317
Witam, rok temu kupiłam Lady Comp w celach antykoncepcyjnych i jestem zadowolona z jego działania. Kilka moich znajomych również korzysta z powodzeniem z tych komputerów cyklu. Niestety mam teraz poważne problemy zdrowotne uniemożliwiające zajście w ciążę, dlatego chciałabym sprzedać Lady Comp - oferuję korzystą cenę i oczywiście wykasuję wszystkie swoje dane przed wysyłką. Bardzo polecam, zainteresowanych zapraszam do kontaktu, udzielę wszystkich informacji - m.czajkowska@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasha7
A mi nie wiem jak to wyjaśnić ale chyba akumulator z czasem ma więcej mocy :P Ostatnio ładuję go co 2 miesiące a zawsze ładowałam ok raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleonek
katasha7 ja właśnie też jestem zdziwiona, bo od kiedy kupiłam swój lc basic to jeszcze nie ładowałam go, a to już 7 miesięcy! więc nie wiem co jest grane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mój kompik też tak ładuję co 1,5- 2 miesiące , to zależy jak dużo w nim grzebię :) jeśli robię tylko pomiar to na dłużej wystarcza ładowanie. Co do tych nowych to superowo , że tak długo trzyma, a ty masz ładowarkę do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi84 on jest na baterie akumulatorki, i jest do nich ładowarka. A starsze modele też mają akumulatorki czy cały komp podłączasz do ładowarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W starszych podłącza się całego kompa do ładowarki. No a w tych nowych to tez słyszałam że baterie bardzo długo trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
całego, całego :) ale u mnie też na jakieś 1,5 miesiąca starcza ładowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniua 89
A ja mam pytanie, bo jestem dwa miesiące po porodzie i czy można tego używać i jak to działa, bo wiadomo,że szybko okresu nie dostanę( po pierwszym było to jakiś miesiąc po odstawieniu dziecka od piersi)Dlatego chciałabym wiedzieć czy w takiej sytuacji też się to sprawdzi?? Proszę o odpowiedź :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
poczekaj do miesiączki bo bez niej raczej się nie przyda, bez danych o miesiączce będzie na żółto świecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam LC już 2 lata, przez rok służył jako antykoncepcja,a później planowaliśmy dziecko i udało się przy pierwszym cyklu :-) Polecam jako antykoncepcje i jako pomoc przy planowaniu dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasha7
Dokładnie u mnie też wypróbowany w 2 strony do antykoncepcji i planowania dzidziusia i też za każdym razem w pierwszym cyklu się udawało zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem wam jeszcze jedną historię odnośnie tabletek. Byłam właśnie na weselu u kuzyna i okazało się że Pani młoda chciał być mądrzejsza od wszystkich i pobrała sobie kilka dni tabletki antykoncepcyjne bo nie chciał mieć okresu na wesele, a teraz mijają już 3 tygodnie i okresu nie widać . Co wy na to ? kilka dropsików i kogel-mogel z cyklami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny potrzebuje pomocy:-) mam BC to mój drugi cykl no i wprowadzam "m" a on mi pokazuje dalej 29dzien, następnego dnia rano m nie miga wprowadzam znów i dalej 30 dzień. Co jest bo trochę nie ogarniam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty masz stary model czy nowy bo piszesz że od 2 miesięcy go masz? Może soc źle wprowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1
ja mam stary model LC i czasami tez tak miałam, ale 3, 4 dnia załapywał i wskazywał poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Czy może mnie któraś poratować polską instrukcją do Lady Comp? Podaję maila: handy_1989@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instrukcja nie jest w wersji elektronicznej , napisz do dystrybutora to moze ci wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasha7
dokładnie jeżeli chodzi o instrukcje to lepiej do dystrybutora, bo tą co ja miałam to taka książeczka mała więc nawet ciężko ją zeskanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u was też pada śnieg? Uwielbiam zimę już nie mogę doczekać się jak będzie wszędzie biało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasha7
Na razie u mnie to taki śnieg co zaraz się roztopił bo mrozu brak. A tak z ciekawości wrzuci któraś z nowego komputerka wykresik abyśmy zobaczyły jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykres z nowego komputerka wyglada tak samo jak ze starego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz ładny wykresik , super czytelny :) i na ilość zielonych chyba też nie narzekasz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi84 jakoś większych problemów nie mam z cyklem i wykresami, i nawet po odstawieniu plasterków dość szybko się to unormowało, a co do zielonych to całkiem spoko, nie narzekamy :P choć w czerwone też działamy tylko wiadomo z zabezpieczeniem. A najlepsze jest to, że teraz przy stosowaniu kompka kochamy się częściej niż przy plastrach, o ironio :) a pamiętam jak mężuś kręcił nosem na pomysł kompka a teraz bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×