Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę miec więcej włosów

INNEOV- kapsułki poprawiające gęstość włosów

Polecane posty

Gość kira2527
dziewczyny te tabletki to tylko strata pieniedzy. Kupilam sobie roczna kuracje, zeby miec motywacje i to byl blad. Po roku stosowania nie zauwazyam zadnych efektow, wlosy nie byly mocniejsze, a wypadaly tak jak wczesniej ......;/ szkoda, czasu i pieniedzy, tym bardziej ze po ich odstawieniu rowniez nie zauwazylam zadnych zmian- wlosy nie wypadaly mi bardziej niz w trakcie kuracji. Lepiej wybrac sie na mezoterapie, pieniadze takie same a efekty o niebo lepsze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chodzi o te tabletki to nawet ja się skusiłam. Zamówiłam 180 tabletek (3-miesięczna kuracja ) za 170 zł na allegro. Nie mam jeszcze czego załowac,ponieważ dzisiaj wziełam dwie pierwsze tabletki. Mam nadzieję,że efekty bd zadowalające. Wszystko w swoim czasie. W aptece kosztowały 260 zł,więc zaryzykowałam i zamówiłam na allegro. Dzisiaj mi przyszły,jeśli chcecie zaoszczędzic trochę pieniedzy to zróbcie tak jak ja. Jeśi zauwaze choc troche poprawe,bd kupowac nastepne opakowania,poniewaz wierze,że jest cos co w koncu pomorze moim wlosą odżyc,pozdrawiam Ola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie kupiłam żel do wcierania w skóre włosów dermena , podobno po tym gęstość sie poprawia , sie zobaczy :) kiedyś ładnie zagęściły mi sie włoski po tabletkach vitapil ale żołądek bolał więc już nie biore , zastanawiam sie czy nie zacząć pić drożdży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne na wypadanie włosów jest serum EVENSWISS. Działa już po trzech dniach. Włosy przestają wypadać! Oczywiście trudno w to uwierzyć, ja też miałam problem bo wydałam mase kasy na wszelkie cuda. Bez efektu! EVENSWISS uratował moje włosy. Polecam i gwarantuję skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu zarzywalam innoev geste wlosy i bylam zadowolona dlatego tez gdy problem z wlosami powrocil nie zastanawialam sie nad innymi sposobami. Od wrzesnia 2014 r zaczely mi strasznie wypadac wlosy ( nie wiem czy to na jesien czy po prostu tak mi sie przytrafilo) odczekalam troche czasu majac nadzieje ze samo przejdzie. Nie przeszlo a wlosy byly w domu wszedzie ! Inneov zaczelam brac od lutego 2015 r. Po prawie dwoch m-cach moge powiedziec ze wlosow mi mniej wypada. Dodatkowo jak poszlam kilka dni temu do fryzjera (nie bylam od kilku mcy) to babka mi powiedziala ze mi nowe ktorkie wlosy rosną wiec przypisuje to kuracji:) zobaczymy co bedzie za mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość amanda
Najlepsze kapsułki na gęstość i wzmocnienie włosów to profolan. Można zakupić go na stronie drogerii internetowej NuviaLab. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Robiłem przeszczep włosów metoda FUE u dr Tomasz Mierzwiński z kliniki Bona Dea w Krakowie  Po tym zabiegu mam włosy na głowie gdzie nic nie miałam, bardzo ładnie zaczynają odrstac. Zabieg bardzo dobrze mi wykonał i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×