Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę miec więcej włosów

INNEOV- kapsułki poprawiające gęstość włosów

Polecane posty

Gość Bambi89
Witam wszystkich. Przeczytałam opinie na temat tych tabletek inneov od siostry słsyzalam tez ze bardzo szybko rosną po nich włosy. ja nie mam zadnego problemu z wypadaniem włosow mimo ze całe mam rozjasniane na blond to trzymają sie niezle nawet je przedłuzam. bardzo chciałabym zeby szybciej rosły czy wie cos ktos na temat porostu włosów i szybkosci p ozastosowani u tych kapsułek? bo ta kuracja jest dosc drogawa i nei chciałabym na marne wydac tyle pieniędzy. no i jak ich uzyje czy potem wlos moze potrzebowac kiedys powtórzenia tej kuracji? będe zaglądała na odpowiedz i czekała z góry dziękuje. Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankaaa
nie no przestań, kuracja kosztuje 100 zł. pewnie więcej wydajesz na kosmetyki co miesiąc, więc nie mów, że to drogo. efekty znam tylko z drugiej ręki, ale są obiecujące. włosy się zagęszczają i rosną dość szybko przy tym. dlatego na pewno bym spróbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka28
naczytałam się o skuteczności i jednym rzutem kupiłam dla siebie i dla męża (dla niego inneov homme, dla mnie gęstość włosów) i zaczynamy łykanie od dzisiaj. mam nadzieję, że będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opieńka27
ja łykam Inneov gęstosć wlosów od 2 miesięcy i efekty naprawde widać.Aż wstyd się przyznać, ale nawet nie wiedziałam, że już można kupić w Polsce Inneov homme dla facetów. Może też kupię mojemu mężowi, niech ma chłopak coś od życia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka28
można - od niedawna są u nas dostępne te tabletki dla mężczyzn. my dopiero zaczynamy je brać, więc na efekty trzeba będzie poczekać, ale czytałam o nich wiele dobrego. także fajnie że u Ciebie widać poprawę, mam nadzieję że u nas też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
dzisiaj zaczęłam przyjmować, włosy wypadają mi bardzo.Zaczęły już w liceum, dziwne,że nie wyłysiałam. Ale od wakacji zdecydowanie się nasiliło. Napiszę później jakie efekty :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! mnie włosy wypadają od lutego,sa cienkie i wogóle nie moge ich ułożyć.Kiedys jak ułożyłam to były puszyste,teraz pół godziny i jestem ulizana.Stosowałm wszystko comozliwe;skrzyp drozdze i całą resztę długo by wymieniać...Wyniki mam dobre a dermatolog powiedział że to od stresu -fakt jestem nerwowa i to bardzo.Dzisiaj kupiłam Inneov i Pani z apteki była tak miła ze sprzedała mi listek na próbę ponieważ nie toleruje cynku i muszę zobaczyć jak się będę czuła.Jeżeli będę mogła je przyjmować to na[piszę o efektach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieska77
ja brałam jakiś czas temu inneov przez 3 miesiące. efekty były i to bardzo dobre. także ufam tej marce i nie mam do niej zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marccinka
a ja kupiłam mojemu mężowi wczoraj ten Inneov homme - na łysienie właśnie, bo ostatnio bardzo mu wypadają włosy. Loreal to dobra marka, więc mam nadzieję, że i w tym wypadku się nie zawiodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airish1985
Hej dziewczyny! Co do marki loreal to mam bardzo srednie zdanie na ich temat, ale wiadomo ze kazdy jest inny i inaczej reaguje na kosmetyki. Ale wracając do tematu wypadania włosów to właśnie dziś otrzymałam przesyłkę z moim inneov i pokładam w nim wielkie nadzieje, bo żadne skrzypy ani nic w tym stulu nie robiło na mnie wrażenia. Zawsze miałam bardzo długie i gęste włosy, nic nie robiło im nawet farbowanie, rozjaśnianie- były mocne same w sobie. Ale ten czas szczesliwosci zupełnie niespodziewanie dobiegł końca parę miesięcy temu po tym jak to fryzjerka przytrzymała mi dośc silną profesjonalna farbe przez godzine na głowie. Juz przy nastepnym myciu wlosy zaczely mi leciec garsciami, doslownie jakbym miala raptem wyłysiec. W tym momencie mam już znaczne ubytki na głowie:/ I postanowilam spróbowac inneov, bo wikszosc opini dziewczyn ktore to stosowaly, zacheca jednak do kupna.... nabylam tez Dercos przeciw wypadaniu włosów, wzmacniajacy szmpon z Vichy. I nie robiąc reklamy, a moze i robiac ale im sie nalezy, polecam z calego serca apteke internetowa Gemini, maja orginalne kosmetyki dobrych mark, bo za inneov zaplacilam 65 zl , a za dercos 200 plus 100 ml 37 zl, oprocz tego po prostu tone gratisow, probek z vichy i la roche posay....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fran
Ja biore inneov już trzeci miesiąc i nie widzę żadnej poprawy.Jeszcze kupię jedno opakowanie i zobaczymy co będzi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkablondynka
Heyka;** zażyłam 4 opakowania Inneov i cóż....efekty praktycznie zerowe;(( może w trakcie brania leku włosy trochę mniej wypadały, ale kiedy przestałam łykać tabletki włosy cały czas wypadają i to bardzo...zwłaszcza przy czesaniu... Niewiem już co mam robić...mam naprawdę mało włosów i każdy jest na wagę złota.. Ehhh;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
ja dziś kończę pierwsze opakowanie, razcej spektakularnych efektów nie zuważyłam, trochę jakby mniej na gumce do włosów, ale przy czesaniu po umyciu głowy wypadają.Ja mam włosy do ramion, więc jak wychodzą to robi się z nich kłębek, wizualnie dużo.Mam drugie opakowanie dla mężczyzn, ale sama je zużyję. Czarna rzepa na razie więdnie, nie chce mi się trzeć :( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoś do usunięcia wiola123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzielcowaa
ja stosuje od prawie 3 tyg i musze powiedziec ze narazie zauwazylam ze wlosy mi podrosly ale nadal wypadaja. Cera bardzo mi sie poprawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
a czy któraś z was SYSTEMATYCZNIE stosowała sok z czarnej rzepy ? pomógł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabuszka
A czy jezeli bede brala Inneov zalozmy przez rok, to wlosy beda coraz ladniejsze?:P bo znajac moje wlosy, po 6 misiacach brania i zrobieniu przerwy, znowu zaczna wypadac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTUSIAAAA
Cześć Dziewczyny.Brałam inneov na poczatku roku ,ale tylko 1 opakowanie(miałam operacje pod narkozą ,a po tym wiadomo włosy wypadją :/ ) .Teraz znowu biorę (też miałam operacje).Brałam miesiąc przed operacja i teraz kontynuuje.Na razie włosy mi tak nie wypadają jak przed braniem inneov(farbowanie,stres,zmiana pory roku).Włosy robia się mocniejsze,szybko rosną,stają sie błyszczące.Kiedyś (prawdopodobnie z powodu stresu i łupieżu ,którego się kiedyś nie mogłam pozbyć) włosy wypadały mi garściami.Oprócz tego co polecił mi dermatolog zaczełam stosowac ampułki Vischy do wcierania w skórę głowy.Wtedy włosy też mi mniej wypadły.Polecam branie inneov i dodatkowo stosowanie ampułek(może być Radical,tez stosowałam przed pierwszą operacją).Te ampułki są dobre ,ale mają 1 wade ,włosy się przetłuszczają ,ale są tanie :) .Teraz na pewno będe brała 6 miesięcy inneov,uważam że jest dobry .Niektóre z Was pisza ze po stosowaniu inneov nie mialy burzy loków,ale przeciez zauwazyłyscie meszek,czyli wlosy te ktore mogly odrosly i dzieki temu sie zagesciły ,moze nie w takim stopniu jak byście oczekiwaly :) Pozdrawiam i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
a gdzie ten nowy meszek, gdzie go mam szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola121
hello gdzie mogę się dowiedzieć więcej szczegółów na temat promocji w której wzamian za kilka opakowań czy kodów innoeov można dostać za darmo ten produkt? Sama też biorę inneov, jestem w trakcie połowy drugiego opakowania. Włosy faktycznie mniej wypadają, szybszego wzrostu raczej jeszcze nie zauważyłam, mam nadzieje że to kwestia czasu. Dodatkowo myję szamponem przeciw wypadaniu włosów -subrina recept z wyciagiem z chmielu (dermatolog tak go zachwalał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmutanaaa
witam wszystkich! mam takie pyt czy ten inneov to można brać w każdym wiku czy to jest tylko dla dojżałych kobiet?? bo ja mam 16 lat i reż mam bardzo duży problem z wypadaniem włosów. Bardzo proszę o szubka odpowiedź:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola121
z tego co wiem to na opakowaniu jest napisane że dla dorosłych ale to można przeczytać na większości tego rodz suplementów. Ja sama mam 17 lat i biorę i jak na razie dobrze się trzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammiano
Witam wszystkich, Czy jest ktoś kto może powiedzieć cos o efektach stosowania u mężczyzn??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malami196
Witam ja bralam Inneov Gestos Wlosow ok 4 miesiecy nie farbowalam w tym czasie wlosow i powiem ze rewelacja zadne tabletki, wcierki nie zadzialaly tak dobrze ja inneov, wlosy staly sie lsniace i rosly szybko no i 2 razy wiecej na glowie naprawde warte polecenie ja jeszcze scielam wloski do ucha przed a po 4 miesiacach mialam juz do ramion. Kuracje robilam ok roku temu a do tej pory wlosy wygladaja zdrowo i jeste ich tyle ile przybylo wiec warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupiradło
Jeszcze jedno ten płyn najlepiej używać np. na noc i rano myć głowę. Systematyczna to ja nie byłam zdarzały mi się dwu dniowe przerwy, ale najważniejsze, że podziałało. Śmiesznie bo przy bakach nigdy mi nie rosły, a teraz są :) Pozdrawiam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
na razie skończę ten szampon, strasznie wysusza włosy.Pierwszy raz jak umyłam to myslałam że ich nie wysuszę i nie ułożę, mimo mocnej maski do włsosów.Tam też pisze o myciu co 2 dni.I z tą częstotliwością mycia jest gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalek
po ostrym odchudzaniu(a teraz problemach z tarczycą)włosy wypadały mi niemal garsciami.skonczyłam własnie 1 opakowanie tabletek vichy i widać poprawę.wczesniej bralam tez revalid i vitapil ale wszystko na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×