Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xmena

ładna ale z małym biustem?

Polecane posty

Gość Xmena

pytanie kieruje do mężczyzn : czy jeśli dziewczyna jest ładna,zadbana,z fajnym charakterem i ogólnie git ale ...ale ma mały (naprawdę mały) biust zato nadrabia buźką,włosami ,figurką itp. , to może wam się podobać na tyle dużo by zdecydowanie przyciągała wasz wzrok?Może być mimo wszystko (czytaj malutkiego biustu) pociągająca? tylko szczerze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler-us
Jezeli o mnie chodzi to chdzby zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz kurna dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jano
Kobieta to powinnna mieć duży biust bo inaczej to nie kobieta tylko imitacja kobiety. Sorry ale małe cycki dyskwalifikują Cie na wejściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler-us
Jano daj se siana tylko dlatego ze tobie sie nie podoba to laska ma skakac z mostu bez jaj ja tam nie widze nic zlego w koncu jak by wszystkie byly takie same to co by byla za frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jano
włosy,nogi , oczy- kazda ma inne, ale piersi MUSZĄ być. jak ich natura nie dała to niech se dorobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler-us
w sumie ile ludzi tyle opini z tym ze ja juz bym wolal zeby byl maly niz mial by byc sztuczny to jest juz komplena lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro piszesz, że jest ładan i zadbana, \"z fajnym charakterem i ogólnie git\", to rozmiar biustu raczej nie ma znaczenia - przynajmniej jeśli o mnie chodzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacze rules!!! :D Chciałbym spróbować, ale chyba nie podołam - ten styl jest dla mnie za trudny :( Pozostaje mi tylko niemy zachwyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie
koles ktory patrzy tylko na biust nie jest wart uwagi...niestety taka prawda..to tak samo jakbys ty patrzyla tylko na umiesniony tors:) co ci po tym??facet ma cie kochac i przytualc i odwrotnie ty jego tez a ni z piersiami twoimi gadac:) jak masz male ale ksztaltne i zadbane to na pewno jestes cala sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xmena... hmm, gdyby tylko chodziło biust, nie byłyłoby problemu. Myślisz, że biust jest najważniejszy? Wzajemna akceptacja wzrokowa... to jest ważne. Dla jednego Twój biust będzie super, dla innego nie do przyjęcia. Jednak najważniejsze jest to co nosisz \"pod biustem\". To wzajemne \"obwąchiwanie się\", prawie jak u zwierząt, jest na początku niezmiernie istotne. Wzajemna początkowa akceptacja jest ku temu jedynie \"jakimś\" wstępem, ku późniejszemu zapoznaniu. Dalej następuje obserwacja tego co sobą reprezentujecie - potem ewntualnie wzajemna fascynacja i.... a dalej? już życie samo dopisuje scenariusze. Wszystko zależy \"od Was dwojga\"!!! :) Tak w skrócie możnaby odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmena
to już nie o to chodzi że uważam że biust jest najważniejszy-ABSOLUTNIE! A to może inaczej:jak wytłumaczycie mi zachowanie mojegochłopaka który zapewnia mnie że mu na mnie zależy i jest dla mnie dobry ale... np w telefonie trzyma zdjęcia porozbieranych panienek a raczej nie dokońca pozrozbieranych może ale z dużyyym pokaźnym biustem (dodam że silikonowym) ,jak ja to zobaczyłam to się zde\nerwowałam bo poczułam się urażona trochę i ...zakompleksiona :( Ale on twierdzi że to nic nie znaczy i że juz je usuwa .Co mam o tym myśleć?myślicie że wszyscy faceci są tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi patrzec na ladny biust i na ladne panienki...tyle. Albo brakuje mu tego u CIebie. Tez mam dziewczyne a w telu mam inne, bardziej zajebiste laski niz ona..:] Juz sie do tego przyzwyczaila itd. I nawet mi nigdy nie powiedziala zebym usunol te foty czy cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki koneser
biust nie ma nic do rzeczy, jest to jest;) kazdy jest ok:) a fotkami sie nie przejmuj, tomnic takiego, zwykła tapeta w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona ma bardzo mały biust [ A ] i z tym jej lepiej do twarzy niż z C , gdyż ma taką drobną figurkę. Zresztą powiem prawdę i przyznam się że wolę bardziej te małe od dużych. Żeby oddać cały obraz , więc dodam , że ja nie jestem taki mały. Mam 180cm i 98 kg. wagi, a wolę malutkie.Duże są przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki koneser
Mój Tata Wladyslaw pod wplywem obejrzanych odcinkow "wypraw kapitana Custeou" postanawia zostac czescia morskiej fauny . w tym celu pani Stasia skleja mu chitynowy pancerz z opakowan 5 litrowych po wodzie "Ustronianka" . niestety Wladyslawa ponosza zbyt mocno emocje i gryzie dotkliwie Michala szczypcami . Jerzy znajduje w piwnicy stary rower "Ukraina" , po czym zapisuje sie do zawodowej grupy kolarskiej Intel-Action i wygrywa Wielka Pętle czyli Tour de Sochaczew . Elzbieta kupuje lateksowe ubranie , robi pompony ze swinskich ryjow i zostaje jego cheerleader'ka. Agnieszka Lubicz razem z siostra Ola zafascynowane wyczynami wujka jerzego postanaiwaja cwiczyc plywanie synchroniczne ale zeby podniesc sobie poprzeczke chodza na zupelnie inne baseny, po 4 treningach dochodza do konkluzji ze to nie ma sensu i powracaja do wspolnych kapieli wieczornych w wannie . Wuj Stefan przezywa zalamanie nerwowe po tym jak sie okazalo ze bedzie mial "warunek" z W-f na drugim semestrze prawa , szybko jednak bierze sie w garsc biorac korepetycje ze stania na rekach u wujka Wladyslawa. .Rysio wygrywa w multilotka ... 7 zlotych postanawia wyremontowac mieszkanie kupujac oslonki pod kontakty , proba remontu nie dochodzi do skutku gdyz Bozenka z Mackiem kupuja za ta kase po tablecie "mitsubishi" w aptece na Sadybie. Bozenka zaczyna sie dziwnie zachowywac i od tej pory porusza sie wylacznie ruchem konika szachowego, po Macku nie widac ze cokolwiek zazyl wiec uchodzi mu to plazem. docen Deptuła i Jas Rafalski tocza korrespondencyjny pojedynek na bierki . pod wplywem kolejnego odcinka "przygod kapitana Custeou" Wladyslaw podlacza sie pod 230V udajac elektrycznego wegorza. Jerzy wykorzystuje swoj 5 zmysl do interesow , zabiera Wladyslawa do Juraty gdzie opycha go na pobliskim targowisku turystom po 9 zlotych za kilogram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmena
do chujnia: w sumnie nic w tym złego nie ma ale...mimo wszystko jakos tak się dziwnie poczułam(dodam że on oczywiście zdziwiony o co mi chodzi- to nic takiego) lubie CZASEM popatrzeć na przystojnych facetów ale NAPEWNO nie zamieszczałabym ich zdjęć w telefonie -no sory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmena
P.S. Onanizując się marzę o tym, że mam wielkie obwisle piersi z sutkami jak banknoty 10 rublowe. Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmena
tak tak -oczywiście .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmena
Oj ale mi się troszkę pomylilo bo już jestem po 3 cim VIPie z Biedronki, w końcu dziś popielec i trzeba jakoś ostatki przed postem uczcić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmena
spadaj podły podszywaczu ! Co za ludzie, nawet najmniejsze piersi mogą obwisnąć, kiedy się was czyta i potem pozostanie mi już tylko dyndajaca skóra buuuuuu a ja pytałam powaznie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmena
Nie mam przyjaciól dlatego udaję że ktoś się pode mnie podszywa aby móc prowadzić tą zawilą konwersacje, heppp (odbilo mi się po VIPie). :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy zgrywają się
a oglądać się będą i tak za dużym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnetovideo
z małym nie moża być ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki koneser
uaktywnily sie zazdrosne panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmena
Ale nie znalazlam na tym forum zrozumienia więc jedyne co mi pozostaje to spakować się i wyjechać do Moskwy by tam zamieszkać z bezdomnymi i szczurami w kanalach pod miastem. Tamtejsze stolze sa ponoć niebywale w smaku, czuć bowiem kawior!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego hmmmm
male nie moga byc ladne??tylko duze??? a co z tymi srednimi???czemu nikt nie mowi o srednich piersiach???{zły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×