Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xmena

ładna ale z małym biustem?

Polecane posty

Gość Wielbicielll lllll
wysłałem czekam na twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dojda to dam swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
pewnie sie nie doczekam , bo pewnie jestes niesłowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwileczke
chyba lepiej miec male piersi i fajnie wygladac niz duze cycki - nawet przypuscmy ze ladne - ale wielki nochal i np brzydka cere:O lepiej wygladac tak by sie podobac wszystkim - zalezy tez co niektorzy uwazaja za male piersi - bo male dla niektorych to nawet C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doczekasz sie jak
dojda bo narazie nic nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
oczywiście ,zrozumcie , że ja nie mam nic do dziewczyn z małym biustem każda dziewczyna jest piękna , po prostu preferuje dziewczyny z duzym i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zdjecia wiec nie mam
mozliwosci nawet by zaprezentowac ci jak ja wygladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
wysłalem pomyliłem adres i zamiast wp wysłalem na o2 , ale pewnie zaraz będzie , ale to nieważne , w każdym bądz razie czekam na twoją jak jesteś słowna to wyslesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
wiadomość została wysłana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okey
odpowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmena
No tak..Ja w zasadzie nie twierdze że TERAZ są nietakie jak trzeba ,bo..bo nie są (87 w biuście,pod 72cm- więc chyba nie tak źle).Miałam raczej na mysli to że moga a w zasadzie NAPEWNĄ sie zmniejszą jak zrzuce jakies 4kg (bo tak zamierzam) .Teraz mojemu facetowi sie raczej podobają(tak mi sie wydaje) ale jak poleca cm w dół....hm..:-( nie zaciekawie (no wtedy to będę dopiero płaska ,bo pewnie jakies 83-84cm zostaną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
nie działa haha wiedziałem , że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziala
skopiuj i wpisz - nic trudnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
w każdym bądź razie do adonisa mi daleko , ale pasztetem raczej nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj pomylilam sie
zmienilam przeciez. to chwile poczekaj:) juz wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
no fajna jestes , ale biust masz mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co ze maly
:) maly ale jary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co ze maly
:) maly ale jary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
może i tak , ale ja wolę taki większy trochę nie musi być 150 f czy coś , ale lubię oprzec glówę na cycuszku a drugim się przykryć , pozatym o hiszpanie można pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam pierdzielisz
po co ci pokraka z duzym biustem:) zreszta z mojego 75B jestem zadowolona i basta!! Nie zepsujeszm i humoru:o Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
e tam spoko , trochę mały , ale nikt nie jest doskonały , ja poluję na duże d , małe e , ale niestety pracuję w damskiej firmie gdzie 95% obsady to kobiety , ale wszystkie niestety to b góra c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzzz ale macie problemy
Są faceci, którzy wolą duże biusty (większość0, ale są też tacy, któryz wolą małe. Każdy ma swoje upodobania. Jedni wolą chude kobiety, inni pulchne. Jedni małe, inni wysokie. Każdy ma różne upodobania. O co się tutaj martwić? Jeżeli Twojemu facetowi nie pasuje rozmiar biustu, to poszukaj takiego, któremu się on będzie podobał. A to straszczenie odcinka Klanu jest najlepszym tekstem, jaki przeczytałam na tym forum:D Tak się uśmiałam, że nie mogłam przestać płakać... :) ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielll lllll
gadacie , może być super śliczna z buzi , mieć świetna figurę , ale nigdy nie będzie doskonała , bo cycuszki niestety są małe, aż się pytanie na usta ciśnie byłaś na wojnie? nie ,,, to gdzie ci cyce urwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efedryn
Wielbiciel kultury troche Cycki to ma krowa a kobieta sie rozni tym od niej ze ma wspaniale piersi.DLa mnie osobiscie nie ma znaczenia jakie kobieta ma piersi gdyz to nie od niej zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowielbiciel
a od kirdy ty tu jestes miernikiem doskonalosci kobiecych piersi co??niby sie wypowiadasz ze wszystko luz piersi sa fajne ale ogromne sa doskonale...dla kogo??dla ciebie!!!wiec do cholery nie uogolniaj skoro ty masz prawo do wlasnego zdania to inni tez😠 a kretynom ktorzy twierdza ze kobieta z malym biustem (o zgrozo idioci ktorzy mowia ze to b albo c!!)! to zycze ekhem....szczescia....pryszczaci onanisci albo biedni sfrustrowani panowie po nieudanych zwiazkach w realu:) wiecej sie wypowiadac nie zamierzam wiec odpierdzielcie sie wkoncu od tych cyckow i zacznijcie robic cos pozytecznego w zyciu..chociazby mietosic je w realu a nie pier...lic glupoty non stop bez ustanku na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababydollllllllll
ja miałam to szczęście że jestem i ładna i mam duży biust (70D). Ciesze się chwilą, tym że teraz jest piękny i jędrny, a co ma być za 20 lat to będzie nikt nie jest wiecznie młody i piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 D
to nieduzy biust:) u mnie wygladal by jak b:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysio pysio misio
Mowisz o tym: Wladyslaw pod wplywem obejrzanych odcinkow "wypraw kapitana Custeou" postanawia zostac czescia morskiej fauny . w tym celu pani Stasia skleja mu chitynowy pancerz z opakowan 5 litrowych po wodzie "Ustronianka" . niestety Wladyslawa ponosza zbyt mocno emocje i gryzie dotkliwie Michala szczypcami . Jerzy znajduje w piwnicy stary rower "Ukraina" , po czym zapisuje sie do zawodowej grupy kolarskiej Intel-Action i wygrywa Wielka Pętle czyli Tour de Sochaczew . Elzbieta kupuje lateksowe ubranie , robi pompony ze swinskich ryjow i zostaje jego cheerleader'ka. Agnieszka Lubicz razem z siostra Ola zafascynowane wyczynami wujka jerzego postanaiwaja cwiczyc plywanie synchroniczne ale zeby podniesc sobie poprzeczke chodza na zupelnie inne baseny, po 4 treningach dochodza do konkluzji ze to nie ma sensu i powracaja do wspolnych kapieli wieczornych w wannie . Wuj Stefan przezywa zalamanie nerwowe po tym jak sie okazalo ze bedzie mial "warunek" z W-f na drugim semestrze prawa , szybko jednak bierze sie w garsc biorac korepetycje ze stania na rekach u wujka Wladyslawa. .Rysio wygrywa w multilotka ... 7 zlotych postanawia wyremontowac mieszkanie kupujac oslonki pod kontakty , proba remontu nie dochodzi do skutku gdyz Bozenka z Mackiem kupuja za ta kase po tablecie "mitsubishi" w aptece na Sadybie. Bozenka zaczyna sie dziwnie zachowywac i od tej pory porusza sie wylacznie ruchem konika szachowego, po Macku nie widac ze cokolwiek zazyl wiec uchodzi mu to plazem. docen Deptuła i Jas Rafalski tocza korrespondencyjny pojedynek na bierki . pod wplywem kolejnego odcinka "przygod kapitana Custeou" Wladyslaw podlacza sie pod 230V udajac elektrycznego wegorza. Jerzy wykorzystuje swoj 5 zmysl do interesow , zabiera Wladyslawa do Juraty gdzie opycha go na pobliskim targowisku turystom po 9 zlotych za kilogram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababydollllllllll
może dla ciebie to i mały, ale sex hiszpański wychodzi super pozatym nie porównuj 70D do 100B, to nie ma zadnego sensu. U grubych kobiet piersi to prawie sama tkanka tłyszczowa. Pozatym licze roznice 22 cm między obwodem biustu a pod biustem, a nie miedzy biustem a wielkim brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×