Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xmena

ładna ale z małym biustem?

Polecane posty

Gość male jest
piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego hmmmm
a srednie???:( wsztscy zignorowali srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male jest
a jakie to srednie?Jaka numeracja? Ja mam b to sa male czy srednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam średnie
i je lubię :) Kwestia akceptacji, też na samym początku byłam płaskawa i wszystko wskazywało na to, że tak pozostanie... i wtedy też potrafiłam się akceptować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam.
no srednie to pewnie zaczynaja sie od c,takie ma moja zonka.B to jeszcze chyba male,co?Sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB
to średnie, takie przysłowiowe, co się w dłoni idealnie mieszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tych czasach
slonko b to sie zalicza do malych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB
w tych czasach kochanie B naturalnie zalicza się do średnich, nie rozmawiamy o biuście dody, który wygląda jakby silikon miał go rozsadzić, ale o normalnych kobiecych biustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tych czasach
eh...ta kobieca zazdrosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
prosze panstwa ekhem.... rozmiar B to rozmiar sredni c to juz duzy a d to bardzo duzy itd..kazde piersi sa ladne byle by byly zdbane i pasowaly do reszty ciala ...uwazajcie na to co piszecie...przez takie zwykle glupie forum mozna komus zrobic krzywde i latwo wprowadzic w kompleksy..:/od kiedy duzy jedrny niczym silikony biust ma byc podstawa atrakcyjnosci kobiety??? ano od czasow kiedy media zaczely sobie ten wizerunek kreowac...kobiety sa rozne!!!maja rozne figury ale i tak sa piekne!!i nigdy jakos wczesniej panowie na to nie narzekali a teraz?? za niska za maly biust za wysoka za duzy biust blondynka czarna ..nic wam nie pasuje to jakas totalna masakra przeciez a jak znowu dziewczyna jest niska i ma duzy nieproporcjonalny biust to tez ja zdolujecie..wrrr....polacy to glupsze spoleczenstwo chyba niz amerykanie:( az przykro sie robi:( ludzie przestancie ogladac programy typu"chce miec znana twarz" "labedziem zostac czy byc" cholera wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
w calej dlugosci i szerokosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dyskredytuję posiadaczek mniejszych piersi , niemniej lubię takie \"C\" :P mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki koneser
slusznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam b
i moj misio go uwielbia.Mowi ze nie zamienilby go na inny,wiekszy egzemplarz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
eh.. w tych czasach>>zadna kobieca zazdrosc tylo stwierdzenie faktu:) kobiety juz takie sa i na tym polega ich slodycz ze chocby nie wiem jak sliczne byly zawsze narzekaja:) jedna ze za male druga ze za duze a zaraz ktoras ze wyrwie ze za srednie:) panie z duzym biustem tez placza bo je plecki bola bo nie moga ladnej bielizny czy ubran kupic:( te z malym narzekaja ze nie moge bluzki bez stanika wlozyc:( a tez ze srednim ze ich facet ma za male lapki albo za duze i ich piersi sie mieszcza albo nie:) PROTESTIEREN wszystkim tym ktorzy swiadomie badz nieswiadomie probuja wprowadzac kobiety i ich roznej wielkoscci piersi w kompleksy to nie jest fair wy tez panowie nie jestescie doskonali zaloze sie:] a wy panie ktore tak tu ladnie niekiedy najezdzacie na biusciaste i malobiusciaste uwazajcie zeby was to samo nie spotkalo tylko w realu..to juz wtedy nie bedzie zabawne:D ludzie troszke rozumku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki koneser
złusznie , znaczy sie tak jak głosi hahaha znawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego, skoro ja i tak lubię takie ... \"C\" :P mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
alee to sobie lub :) prosze cie bardzo:) nikt ci nie karze nie lubic:) i wlasnie o to mi chodzi:) tylko odnosze sie do tych wypowiedzi ktore w jakis sposob krzywdza czy rania kobiety ze wzgledu na ich wielkosc piersi a przeciez to niedorzeczne....przykro mi ze zalozycielka topicu uwaza ze kobieta z malym biustem musi czyms nadrabiac:( jak jest ladna mila madra i namietna to uuuuu facetow kolo niej bedzie pelo:) i bedzie pociagajaca mimo wszystko bo seksapil nie zalezy od samej urody tylko od umiejetnego wykorzystania go i przede wszystkim od naszej kondycji psychicznej...jak sami czujemy sie ze soba dobrze i sexy to inni tez beda to odczuwali:D dlatego xenia nie przejmuj sie panowie i tak beda mowili ze duzy biust ma byc i tyle ale wiekszosc tylko tak gada bo tak niby gadaja prwadziwi mezczyzni;) a moim zdaniem prawdziwy mezczyzna docenia kazdy piekny biust i co wiecej potrafi w kobiecie wzbudzic piekno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej doceniam każdy piękny biust, i uważam , ze kazdy biust jest wart pieszczot... mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
kruuk>>> zdrowy chlopak:D mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbdddd
ja uważam że każdy biust jest śliczny, jesli tylko jego właścicielka się go nie wstydzi. Pozatym każdy ma jakies tam kompleksy czym się przejmujesz dziewczyno :) Ja kiedys miałam kompleks mojego biustu (D70), ale przestałam go mieć odkąd dostalam mase komplementow i zauwazylam ze jest naprawdę ładny i jędrny w porownaniu z innymi duzymi biustami, za co powinnam Bogu dziękować. Ale co będzie za20 lat? To dopiero będzie kompleks! Ja się będę chować pod grubum swetrem a ty będziesz piękna :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek_21
Ja bym sie brał za taką z małym biustem!:-)TAKIE SĄ SŁODZIUTKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a srednie/
znowu nikt nie docenia srednich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa i niech
mi ktos wytlumaczy dlaczego male nie moze byc ladne??bo co???? kretynizm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definitywniee
kończcie z tym głupim tematem,przecież to nie ma znaczenia jakie dziewczyna ma piersi,jeśli spotka tego jedynego to nie za cyce ją będzie kochał,a reszta która pozwala sobie na przykre uwagi na ten temat to same dupki,tak gadacie / niektórzy oczywiście/ jakby cycki były najważniejsze pod słońcem,a to kompletna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definitywniee
chciałam jeszcze dodac, że wczoraj zrobiłam sobie lewatywę sokiem z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×