Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bolonia Polonia

Jestescie za zamknieciem handlu w niedziele??

Polecane posty

Gość DO GONI
podawaj kobieto informacje sprawdzone :) a nie to co usłyszysz :) Champion to siec francuska bo podlega Carrfour. A poz tym - o jkakich Ty podatkach mówisz? No ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
Wczoraj czy tam przedwczoraj na niektórych stronach np. interii było napisane o tym nowym pomyśle dotyczącym opodatkowania bezdzietnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A WG. MNIE
TO JEST ŚWIETNY POMYSŁ TYLKO NIESTETY NIEREALNY:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
Umrę z głodu...i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosposia.
robie zakupy tylko w hipermarketach :) tylko pieczywo kupuję z małej piekarni. Nie chodzę do małych sklepików gdzie pani sklepowa wmawia mi, że data ważności jest datą produkcji, że ta kiełbaska jest dzisiejsza a śmierdzi na odległość, kupując jabłka 1/3 od razu wywalam, bo zawsze przywinie sie jakiś nadgnity owoc itp. Nikt mi nie wmówi że sklepikarz wyrzuca przeterminowaną żywność, to właśnie w tych sklepach najłatwiej kupić kurczaka w trzecim wcieleniu i naoliwiona kiełbasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A WG. MNIE
CHODZIŁO MI O TE NIEDZIELE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
I tak umrę z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak atk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosposi
to właśnie w hipermarketach kupisz kurczaka w trzcim wcieleniu a nie w małym sklepie, po pierwsze w małym sklepie bierze się mniej towarów, małe sklepy maja możlliwość zwrotów towarów, a hipermarkety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
Gonia a skąd niby mają ci właściciele osiedlowych sklepików towar co???/ bo u mnie w przeważającej czesci własnie z tych sklepów...:P...więc oni mogą ładowac kase za granice a ja mam u nich kupowac drożej tak ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
Co tak?Kto tu mi zle zyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jedna miła pani
w takim sklepie osiedlowym gdy ją poprosiłam o zioła prowansalskie to poradziła mi żebym poszła do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do mnie
przemawiaja liczby, bo zakaz handlu w niedziele spowoduje ze ok 50 tysiecy osób straci prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak faktycznie Champion to sieć francuska, tu masz rację, ale co do reszty się nie myliłam. Jeżeli chodzi o podatki od tych wielkich sieci to niestety jest tak, że mają one genialnych prawników i wykorzystują wszelkie luki w prawie żeby się od tych podatków wywinąć. Tak jak to było parę lat temu, że jak market się gdzieś wybudował, to przez 5 lat był zwolniony, bo to była nicy inwestycja i ludziom pracę dawali (to nic że za 500zł), tylko że pop tych 5 latach sieć ogłaszała likwidację, zmieniali nazwę na nową, przebudowali w środku 3 ściany i przez następne 5 lat dalej nie placili :O A poza tym większość korporacji jest zarejestrowana w tzw. rajach podatkowych, jeśli ci to coś ewo33 mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
Iris co Ty tak z tym podatkiem panikujesz...tyle ich już jest to jeden w tą..jeden w tą :P i tak taniej wyjdzie niż wychowanie dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdad
ale z niektórych ofiary, skoro nie potrafią kupić dobrych jabłek, czy co tam jeszcze :P btw sklepik jest zawsze pod nosem i gdy coś będzie nie tak to można podskoczyć "na 1 nodze" i zwrócić, a do marketu specjalnie raczej sie nie wybierzemy, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
ooo na 3 jest teraz na ten temat rozmowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosposia.
Jeszcze nie zdarzyło mi się kupić w hipermarkecie nic nieświeżego, zwracam uwagę na date ważności, wygląd, kolor mięsa i kupuję tylko tam. Tak samo z rybami, świeżą rybę łatwo odróżnić od starej. Wybierając mięso z lad chłodniczych nie czuję smrodu zepsutej krwi i nie widzę much (latem oczywiście) co często daje się wyczuć i zauważyć u sklepikarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia jeśli chodzi
O "Piotra i Pawła" to sklep ten powstał w Poznaniu. Założyło go dwóch braci a do Warszawy przywędrował niedawno. W Poznaniu sieć "Piotra i Pawła" jest dość dobrze rozwinięta i na pewno wolę kupować tam niż w małych osiedlowych sklepikach. W osiedlowym sklepiku zaopatrzenie jest beznadziejne. Żadnych porządnych przypraw, mięso stare, wędliny zielonkawe. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdecydowanie przeciwna zamykanu sklepów w niedziele.Jak niektórzy nie chca zakupów w niedzielę to maja prawo nie chodzic.Ten rząd jest chyba nielogiczny,gdyby ludzie nie chodzili to sami by zamkneli.Chciałam dodać ,że ja nie robię zakupów w niedziele ale to moja prywatna sprawa i władzy nic do tego.Pozdrawiam. PS chyba trzeba niestety na emigrację.Bardzo żałuje ,że nie zrobiłam tego w 1989.No coż ,po prostu nie przyszło mi do głowy ,że tu może byc taki ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gonia jeśli chodzi i chwała ci za to że tam lubisz kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jest o tym mowa w radiowej TRÓJCE \"za a nawet przeciw\" Kuba strzyczkowski prowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonia Polonia
To nie bylo trzeba do UE sie pchac jak nie chcecie zamykac sklepow w niedziele!!! Trzeba sie teraz do Europy dostosowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia skoro tak nienawidzisz
swoich pracodawców, to co cię tam tak trzyma, bo chyba nie ta nędzna pensyjka 500 zł? Do partii sie zapisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja nie pracuje na markecie, tylko w butiku na pasazu hipermarketu a moim pracodawcami są właściciele tego butiku czyli rodzima mała firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia ty byś
do młodzieży wszechpolskiej pasowała Polska dla Polaków itp. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi
temat, niech sobie każdy robi zakupy kiedy chce, będę zamknięte w niedzielę to se zróbcie zakupy w sobotę wieczorem. przecież to tylko współczucia osobom które pracują 7 dni w tygodniu do 22 czy nawet dłużej, a nawet w żabce to widziałam sklep otwary w Bo ze narodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat do Młodzieży to nie bardzo, bo nie jestem moherem młodszego pokolenia, ale do Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych to napewno. Szkoda ludzie że nie jesteście świadomi manipulacji, której ofiarą padacie każdego dnia. Mówcie co chcecie ja i tak wiem swoje i dzięki temu napewno będzie mi w życiu lepiej niż wam. Może życie w nieświadomości jest wygodne, ale na pewno nie wychodzi na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
nikomui nie będzie lepiej ..tylko gorzej...niestety...no hcyba że się dopchasz do korytka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×