Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bolonia Polonia

Jestescie za zamknieciem handlu w niedziele??

Polecane posty

Gość Bolonia Polonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNIIIIIIIIEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowa z elku
jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że nie
"dzięki" temu wiele osób straci pracę a inni beda mniej zarabiać i pewnie ich to nie ucieszy :P i gdzie studenci beda dorabiali na promocjach? Teraz mohery i uciemiężeni pracownicy krzyczą o zakaz handlu w niedzielę a za rok bedą walczyć o przywrócenie im tego prawa :P Z mojego osobistego punktu widzenia jest mi wszystko jedno, ja większe zakupy robię zawsze z początkiem tygodnia jak są luzy w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie czy wszystko ci jedn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie - tylko dlatego, że to ograniczenie kolejne swobód. Nie przypominam sobie, żeby obecnie był obowiązek handlu w niedzielę. Kto nie chce, niech nie handluje i nie pracuje. Straci pracę? Może - ale to będzie jego wybór. Zakaz obróci ten wybór w przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w sklepie
moj sklep otwarty jest w niedziele przez 11godzin....tylko jedna zmiana...ale jak sobie pomysle ze zamkna te kolosy...to wszyscy do osiedlowych sklepikow.. o matko to bedzie szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
a dlaczego tylko pracownicy marketow maja odpoczywac w niedziele ??? jakies 10% spoleczenstwa jak nie mniej ??? A co z reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
nie jest wiele ludzi ktorzy chętnie pracują w niedziele mając wizje bezrobocia. Niehc zamkną jeszcze huty i inne zakłady produkcyjne a dobudują kościołów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu maher
absolutnie jestem przeciw-moja koleżanka dzienki min. niedzielą ma na studia. a słyszeliście o tym że w jednej z firm chcieli przyjąć nowych pracowników, tylko warunek był że trzeba pracować w soboty- ZWIĄZKI ZAWODOWE SIĘ NIE ZGODZIŁY. Noż kurwa jego mać - normalna robota byłaby na 3 zmiany, ale związki pier...ne zawodowe w tej firmie stwierdziły że to jest zbyt dużo mieć robocze soboty. Takie małpy są mądre bo mają robote i są nie do ruszenia. Odtąd związkom zawodowym mówie NIE!!! Ci ze związków to po prostu pokomunistyczne ku….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielengiarki też powinny
mieć wole niedziele. A ciekawe czemu księża zarabiają właśnie w niedziele??? A może tu chodzi o niewłaściwy sposób wydawania pieniędzy?? Bo zamiast przyjąć do kościoła w niedziele to ludzie idąwydawać kase w supermarketach- a tak przyszło by ich więcej i grosz do grosza.... A u księży teraz to taka bieda ... zwłaszcza u rydzyka- kto mu wyśle 1 gr???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z tym powyzej, ludzie niektorzy przez to do garnka nie beda mieli co wlozyc,tyle ludzi prace straci , co za durnota, co za ludzie, co za mohery, wybraliscie KAczyniaka to teraz swiatynie opatrznosci za nasza kase zbuduja , w niedzielel handlu zakazą, jeszcze do kosciała zmusza zeby chodzic,mohery pieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem za, bo pracuje w niedzielę od 10.00-20.00 nie w każdą ale jednak szlag mnie trafia jak widzę pięknie wystrojone mamusie z tatusiami i dzieciuszkami spacerujące po galerii centrum handlowego i traktujące ten wyczyn za jedyny godny sposób spędzania niedzieli. Ludzie co się z wami porobiło?Kiedyś sklepy były czynne od 8.00 do 18.00 w tygodniu, potem w sobotę do 13.00 czy 14.00 i wszyscy zdązali zrobić zakupy, a teraz to co rusz słyszę, że wszyscy tacy zapracowani że tylko niedziela na zakupy zostaje i kto by pomyślał, bo w kraju takie bezrobocie :O Uważam że centra POWINNI zamknąć, niech rodzinki odwiedzają w niedziele rodzinę i znajomych tak jak to kiedyś bywało, niech idą do parku, itp. a nie łażą jak smrody po gaciach i gapią się na kolorowe wystawy, bo przecież i tak nie przyszli nic kupić, tylko zabić nadmiar wolnego czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutenka
no wlasnie...ja tez bym chciala miec niedziele i swieta wolne, a nie zapieprzac w sylwestra do pracy na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam w Wigilie do 14.00, po pracy wsiadłam w auto i jechałam 100km do rodziców na święta, a w Sylwestra do 16.00 i też było podobnie 1 maj Święto Pracy???Może dla was, bo dla mnie nie! Tak samo 3 maj, 11 listopad itp. P.S. I nie piszcie mi kurwa, że mam znaleźć inną pracę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak już jest
Jeśli chodzi o sprzedawców, pracowników marketów, to fakt żal mi ich, że nawet w niedzielę nie mogą wypocząć. Natomiast sama osobiście uważam, że w niedzielę sklepy powinny być otwarte. Sama lubię czasem wyskoczyć do supermarketu, czy pochodzić po sklepach. Poza tym otwarte są tylko supermarkety i niektóre sklepy spożywcze. Drogerie, sklepy obuwnicze czy odzieżowe są zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, chyba że te \"Drogerie, sklepy obuwnicze czy odzieżowe\" znajdują się w pasażu centrum handlowe go :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, miałam juz taką pracę, że w Sylwestra jeździłam w delegacje na inwentaryzacje w różne dziwne miejsca. Sama. W godzinach popołudniowo-wieczornych. Zmieniłam, bo mi nie odpowiadało - więc mi nie mów, że nie można tego zrobić. :-P Kochani, przyznajcie się, ilu z Was tu krzyczących, żeby zamykać w niedzielę wszystko, chodzi w niedzielę do kina? Do teatru? Do restauracji? Do kawiarni? Do cukierni po śiweże ciasto do popołudniowej kawy, na którą zaprosiliście rodzinę? Na basen? Na lodowisko? Mam wymieniać dalej? :-P Sorry, ale zakazy nie poprawiają sytuacji. Pomysłowość ludzka nie zna granic. :-P A co jak co, ale partyzantka w Polsce to wychodzi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
Uważam że powinno się pracować CAŁY TYDZIEŃ, zwłaszcza w urzędach i biurach różnych firm. Nie każdy ma czas,albo ochotę załatwiać coś w dzień , a o 22,00 już nic nie można załatwić ,czy kupić ! BIURA CZYNNE W NOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już nie ma być pracy w niedzielę to sprawiedliwie, niech to się wszystkim należy. Przecież w innych branżach nie pracują same roboty tylko ludzie. Zakazać pracy w niedzielę policji, pogotowiu ratunkowemu, straży pożarnej. Napadli cię w niedzielę? Trza było z dupą siedzieć w domu. Masz zawał? A po cholerę ci się tak spieszy w niedzielę, poczekaj do poniedziałku. Pali się dom? W poniedziałek przyjedzie straż i dogasi pogorzelisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie macie rację dlaczego wszyscy nie pracują w niedzielę! Przede wszystkim urzędy, sądy...które nie wyrabiają się ze wszystkim w tygodniu. Dlaczego jest taka społeczna niesprawiedliwość, że jedni w niedzielę muszą usługiwać drugim????Niech będzie po równo, albo wszyscy pracują albo nikt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Arkadio Morales>> Nic dodac nic ujac. Trafnie to ujales. Podpisuje sie pod tym. Pielegniarki, lekarze i straz to co? Im tez sie nalezy odpoczynek w niedziele. Myslicie, ze sa robotami na sluzbie, ktorzy nie maja swoich rodzin :P Szpitale tez zamknac w niedziele :P Jak jakas rozplodowka zacznie rodzic to niech leci do kosciola i tam w konfesjonale jej ksiezulko porod odbierze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ...
"""""""""Jak jakas rozplodowka zacznie rodzic to niech leci do kosciola i tam w konfesjonale jej ksiezulko porod odbierze"""""""""" TROCHE PRZEGIAŁES z ta rozpłodówką, w koncu tez jestes od podobnej ROZPŁODÓWY...hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
a co myślicie o opodatkowaniu bezdzietnych??Słyszeliście o tym pomyśle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×