Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bolonia Polonia

Jestescie za zamknieciem handlu w niedziele??

Polecane posty

Gość jak zwykle ...
"""""""""""""""""''Jak jakas rozplodowka zacznie rodzic to niech leci do kosciola i tam w konfesjonale jej ksiezulko porod odbierze""""""""""""""""""" TROCHE PRZEGIAŁES...jakbys nei wiedizał tez jestes z podobnej ROZPŁODÓWY..hipokryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia po równo to już było
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam moim drodzy zauważyć, że tacy lekarzy czy strażacy zarabiają przynajmniej jak ludzie i dzięki temu mogą żyć na odpowiednim poziomie, a taka kasjerka w markecie świątek piątek i niedziele za kasą siedzi a i tak 500zł dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Przestan sie kopiowac idiotko :P:P::P:P:P Napisz coc konstruktywnego a nie sie powtarzasz jak kataryna. Widac nie masz zdania godnego uwagi na ten temat, wiec znikaj na inne topiki odpowiadajace twojemu poziomowi inteletualnemu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
To bylo do jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nienormalna jak ta nizej
do kogo sie drzesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia81 --> Zarabiają tyle ()choć i tak mało) między innymi dlatego bo albo ratują, biorą odpowiedzialność za czujeś życie albo narażają swoje własne. Pieniądze to nie tylko wynagrodzenie za pracę trudną/odpowiedzialną/niebezpieczną ale i źródło motywacji do dalszego należytego jej wykonywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, akurat wigilia i sylwester to sa normalne dni pracy i pracują w nie wszyscy - w normalnych godzinach swojej pracy, więc nie gadaj tu, jak to ciężko zasuwałaś, bo pracujesz w hipermarkecie. Ja pracuję w biurze i w wigilię do 15 i w sylwestra jeszcze dłuzej, bo inwentaryzacja, więc nie chrzań. Jestem przewna zakazowi pracy w niedzielę - nie ma takiego nakazu, żeby pracować, kto nie chce,m nie musi. I, Gonia, nie mów, jak było kiedyś, bo kiedyś każdy po 15.00 zamykał biurko i miał robotę w d... a teraz ludzie pracują po 12 godzin, zeby zarobić na rodzinę i nie mają czasu codziennie latać do sklepu po mleko i bułki. Mają czas w niedzielę właśnie, zrobić duże zakupy na cały tydzień. I jeszcze oczywiście psrawa bezrobocia - ciekawe, co powiedzą na 5-ciodniowy dzień pracy Ci, których wywalą z roboty i po pół roku stracą prawo do zasiłku. Czy wtedy w n9iedzielę będą sobie odpoczywać i chodzić do praku, rodziny i znajomych. Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taich jak nie
TAKICH JAK NIE powinni zamykac....ten ktos JAK ZWYKLE wcale cie nie obraził , natomiast ty popisałes sie bardzo ,gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co jest najgorsze??? Że całe tabuny ludzi zanoszą większość swojej wypłaty do marketu, takie markety w większości podatków w Polsce nie płacą, pracownikom płacą marne groszę, więc cały zarobek naszego narodu wypływa za granicę i nasza kochana gospodarka nic z tego nie ma! A jakby te tabuny ludzi wydawały te pieniązki w lokalnych małych sklepikach to tenże pan sklepikarz zapłacił by od tego podatek, który zostałby w naszej gospodarce i wcześniej czy później do każdego z rodaków wróciłby w formie różnego rodzaju świadczeń, itp. A tak to mam wielkie g... a nasz wspaniały kaczy kraj sam się wykańcza wpuszczając coraz to nowych \"inwestorów\" którzy Polaków traktują jak Murzynów. Niestety świadomość tego faktu jest w naszym kraju bardzo niska, bo każdemu się wydaje, że kupił w markecie coś TANIEJ. No może i kupił, ale dzięki temu sfinansował o stokroć bogatszą od nas zagranicę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubu król
Za. Wystarczy tego wyścigu szczurów w dni powszednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NIEEEE
oczywisicie masz prawo mic swoje zdanie ale nie zasmiecaj topika obrazaniem innych ,nie chcemy takich na forum bo to nie rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
Nie no! Nikogo tu nie interesuje temat opodatkowania??? Wszyscy macie po troje dzieci czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Gonia - jeszcze jedno. Piszesz o zakupach w małych sklepikach - ja nie mam czasu jeździć po całym miescie do 10 małych sklepików, zeby kupić chemię, spożywkę, papiernicze itp, bo przecież każdy asortyment w innymi sklepie. W hipermarkecie mam wszystko pod jednym dachem i to w dużym wyborze, a nie po dwa rodzaje koncentaru czy dżemu, jak to bywa w małych sklepikach. W 2 godziny w niedzielę robie zakupy, które wg Twojej filozofii zajęły by mi 4 popołudnia i wracałabym do domu chyba w nocy. Zastanów się, co piszesz, dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
Czmemu mnie lekceważycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I_r_i_s --> A mają opodatkować tych co nie mają dzieci? Już sobie wyobrazam jakie kary do....dolą tym co są bezpłodni. W naszym pięknym kraju myślenie i zdrowy rozsądek u rządzących nie był nigdy sprawą priorytetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ewo33 zapewne mieszkasz na pustyni i pod Twoim domem nie ma ani jednego sklepu! A poza tym to Twoje prawo i Twój wybór gdzie kupujesz tylko nie narzekaj potem na służbę zdrowia, która niedomaga, na szkoły w których nie ma kto pilnować bezpieczeństwa, na zaśmiecone ulice i nieodśnieżone osiedla, których po prostu nasze państwo nie ma z czego sfinansować. Ludzie uświadomcie sobie wreszcie jakie miliardy dolarów NASZYCH PIENIĘDZE wypływają z naszego kraju przez działalnośc sklepów wielkopowierzchniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
Przeczytałam coś takiego,że Ci co są bezdzietni jak będą się rozliczać to muszą pomnożyć to przez dwa...czy jak...sama nie wiem dokłądnie, bo się na tym nie znam...Myślałam,ze ktos wie wiecej...Nie chce umierac z głodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podatek od starego kawalera
juz kiedyś był, nazywane "bykowym" więc specjalnie się nie zdziwię, jak znowu go wprowadzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
Nie no dajcie...żyć... To jak człowiekowi zabiorą 3/4 pensji to za co ma normalnie funkcjonować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E co ty Gonia
Właściciele tych supersklepów napewno mieszkają w Polsce i robią zakupy w Polsce np.10 bochenków chleba,10 litrów mleka,czyli tyle ile kupowało by 10-ciu Polskich sklepikarzy gdyby ich nie wykończył supersklep i napewno nie korzystają z żadnych ulg jak wszyscy inwestorzy polscy. A zresztą ; NIE WOLNO DOPUŚCIĆ ŻEBY POLSKI SKLEPIKARZ DOROBIŁ SIĘ I ZA JAKIŚ CZAS SAM WYBUDOWAŁ SUPERMARKET !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byku z plastiku
Bykowe to polityka państwa w zakresie demografii. Podobnie jak prorodzinne podatki czy ulgi na kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
o rany...wy o sklepach...a tu ważna kwestia została przeze mnie poruszona!! Podatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy ktoś się na tym zna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za niska świadomość społeczna, co Ty w ogole piszesz???? Który supermarket jest polski?????Bo z tego co wiem to jest taki jeden \"Piotr i Paweł\" się nazywa, ale tylko Warszawiacy o nim słyszeli, bo tylko w stolicy ma punkty, i to dosłownie kilka! Real i Makro czyli Metro Group to sieć niemiecka Geant francuska Kaufland niemiecki, Champion podobnie, nawet wasza Biedronka należy do Portugalczyków!Jeronimo&Martins mówi Wam to coś????? Proponuję zamiast siedzieć na kafeterii poczytać w sieci co się w ogóle dzieje na świecie i w naszym wspaniałym kraju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Gonia, akurat w moim bloku jest sklepik, własnie taki, mały osiedlowy, fajowy - tylko, ze po 15 nie ma w nim świeżego pieczywa, mleko jest od jednego dostawcy, mozarelli w ogóle nie ma a o chemii mogę pomarzyć co najwyżej. A jeśli chodzi o te podatki - to chyba nie tędy droga, to takie naprawianie od dupy strony. A nie wystarczy poprostu wprowadzić podatki dla tych dużych sklepów, zamiast utrudniać życie ludziom i powiększać bezrobocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_r_i_s
"Proponuję zamiast siedzieć na kafeterii poczytać w sieci co się w ogóle dzieje na świecie i w naszym wspaniałym kraju!!!'' - no właśnie ja poruszyłam wazny problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×