Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klistier

dlaczego niektórzy lubia lewatywa ?

Polecane posty

Gość Klistier

ciekawe ile jest takich co to lubią ? czy to wstyd do tego się przyznać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
wstydzimy sie czegos co moze dla innych wydawac sie nieco dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
jak widać (a wlaściwie nie widac) sami wstydliwi są na forum szkoda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
dla zainteresowanych i nieśmiałych podaję kontakt GG 5337399

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
robilas to ze wzgledow zdrowotnych czy innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
lewatywa ma szereg zalet to od dawna wiadomo, nasze babcie moglyby cos o tym powiedziec, ja stosuje zdrowotnie ale przyznam sie ze sprawia mi ona przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
czy nie ma takich co lubia lewatywe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem stosuję tę metodę
ale nie dlatego, że lubię tylko mam zaparcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
i co zaparcia minely ? i nie masz ochoty powtorzyc tak dla przyjemnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
moze i to mania, hobby to tez jakas mania, tak sobie mysle ze niektorzy maja wrazliwe okolice odbytu i lubia tam sie dotykac, lubie to uczucie ciepla wlewajacego sie do srodka, czyzbym byl zboczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
ja robie ze wzgledow zdrowotnych, fajnie poczuc taką lekkość po wykonaniu zabiegu ale szczegolnie przyjemny zabieg to to nie jest, ale za to po jakie uczucie robileś może hydrokolonoterapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
o lekkosci nie wspomnialem bo to jest oczywiste, co do hydrocolonterapii to jestem ZA, sam tez taki zabieg mialem i czulem sie po nim bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
hydrocolonterapia to zabieg przypominajacy gleboka lewatywe, przeprowadza sie go przy pomocy specjalnej aparatury (rodzaj pompki) za pomoca ktorej pompuje i wypompowuje sie wode do jelita, w ten sposob plucze sie jelito grube ze zlogow kalowych i oczyszcza scianki jelita, cos w tym temacie mozna znalezc tez w Internecie, jest wiele gabinetow ktore ten zabieg wykonuja odplatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko teoria
Kilistier, czy ty przypadkiem nie masz ciągot homoseksualnych ? Widzę że cie bardzo podnieca majstrowanie przy drugiej dziurce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
mam tez problemy z tosmamoscia plciowa, czekam az sie pojawia 2 rzedne cechy plciowe aby dowiedziec sie w koncu kim naprawde jestem, bo w majtki sobie nie zagladam - kto wie co sie tam moze czaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko teoria
a moze i mnie by sie to spodobalo kto wie napisz cos wiecej o lewatywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
Lubię jak mi ładują w odbyt i pompują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
oj bredzisz podszywaczu, mlody i glupi, z wiekiem moze zmadrzejesz, ale to nie jest az takie pewne, i ostatnia rada: wiecej odwagi, wypromuj sie pod wlasnym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klistier
mój ojczym wujek Zdzisiek jest strażakiem i czasem jak popiją z chłopakami to robią mi lewatywę wężem strażackim. Moje złogi kału pryskają wtedy dookoła niczym ulewny deszcz w porze monsunowej na Malediwach. Po wyczyszczeniu mojej odbytnicy koledzy wujka biorą się ostro do roboty przepychając moje jelito swoimi batami. Mój wujek stoi wtedy z boku i ostro się trzepie. Zwykle dochodzimy razem.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnieeee
niech ktoś napise jak się robi tą lewatywę i dlaczego to niby ma być przyjemne poza lekkością o której już pisaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany no bo niektorych
to podnieca! przykladowo: wiekszosc kobiet nie przepada za badaniem ginekologicznym itd. sa natomiast takie ktore to kreci, sa podniecone na mysl o czyms takim i chetnie by polaczyly takie badanie ze sfera seksualna w praktyce! roznych ludzi rozne rzeczy kreca, pytanie dlaczego jest bezsensowne!! co do lewatywy, to zalecam ostroznosc!!! a co do zlogow kalowych, to faktycznie podobno przecietny czlowiek potrafi miec do kilku kilogramow zlogow kalowych w jelitach!! dla niedoinformowanych i dzieciakow: zlog kalowy to resztki starego gowna zalegajacego w zakamrkach jelit dluuuuuugi czas:) osobiscie podejrzewam ze niezle twarde musi byc to gowno;) jak kamien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego niektórzy
nie umieć pisać polski? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×