Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koralik***

Kosmetyki dla niemowląt OILATUM

Polecane posty

Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tych kosmetyków. Czy któraś mama ich używała i co o nich sądzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszee
napisczie mi ceny tych kosmetykow tj kremu, emulsji, szamponu jak cos ominelam to tez prosze o cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny (znalazłam w necie) OILATUM EMULSJA DO KĄPIELI 250 ML szt. 31,18 PLN OILATUM EMULSJA DO KĄPIELI 500 ML szt. 55,44 PLN OILATUM ŻEL 65 G szt. 18,73 PLN OILATUM EMULSJA DO KĄPIELI 150 ML. szt. 29,28 PLN OILATUM PLUS PŁYN 150 ML szt. 29,32 PLN OILATUM MYDŁO 100 G szt. 18,35 PLN OILATUM SOFT KREM 40G szt. 15,70 PLN OILATUM SOFT SZAMPON 150 ML. szt. 22,90 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak urodziłam synka, to pediatra zachwalała te kosmetyki i roztoczyła przede mną wizję że jeśli nie będę ich używać, tzn emulsji do kąpieli, to mój maluszek źle na tym wyjdzie... Cóż...ceny dla nas były niemal powalające, więc któregoś dnia po prostu zaczęłam używać zwykłego żelu do mycia ciała i włosów Nivea i oliwki i w sumie efekt jest nawet lepszy niż po Oilatum... A, i mojemu synkowi nic się nie stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wypowiedź. To prawda, że nie są to tanie kosmetyki ale czy są chociaz dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oilatum to kosmetyki ...
... LECZNICZE ! Nie powinno się ich stosować bez potrzeby ! Do zwykłej, codziennej pielęgnacji skóry dziecka - w zupełności wystarczy Nivea Baby, Ziajka, Linomag etc. Oilatum, Balneum - stosujemy wtedy, gdy skóra dziecka tego wymaga - wysypka, AZS, podrażnienie itd. - gdy inne środki zawodzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowałam
emulsję do kąpieli Oilatum ponieważ moj synio miał straszną wysypkę na buźce i pomogło zatem jest godna polecenia w takich sytuacjach Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam Oilatum mimo że nie było takiej konieczności. Owszem są to kosmetyki drogie ale dobre. Konkretnie stosowałam płyn do kapieli, nigdy nie używałam żadnych oliwek po ukąpaniu Małej, jedynie Linomag do pupci. Do tej pory używamy kremu do buźki:) Dzięki temu zdołałam uniknąć uczuleń, potówek i wszelkiej maści wysypek. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się już jest przyzwyczajonym do czegoś, to nie ma się co szarpać. A co do oliatum, to muszę przyznać, ze to bardzo dobre kosmetyki i jeżeli ktoś jeszcze nie zaczął używać innych, to warto sobie te kupić. Widziałam na ekids.com.pl w przystępnej cenie, można sobie cały zestaw skompletować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
ja tez uzywam nivea ale do buzi mam z oilatum bo strasznie skóra mu sie łuszczyła po porodzie,i krem nivea nic nie dawał a po tym po pierwszym razie już prawie wszystko zeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oilan
a słyszłayście o kosmetykach OILAN /(chyba taka jest pisownia) podobny sład a cena nizsza tylko czy aby na pewno dobre? i wlasnie jaka cena takiego olejku do kąpieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo-asia
tez mi sie wydaje, ze oilatum się używa leczniczo, nie ma potrzeby ich stosowac na zdrową skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oilan
znalazłam w necie za 500ml OILLAN- ok. 37 zł za 500 ml OILATUM- ok. 59 zł CZYLI cenowo taniej ale czy jakościowo tez? kto je miał (OILLAN)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrr...........
Mozecie mi wytlumaczyc dlaczego uzywacie kosmetykow LECZNICZYCH kiedy nie ma takiej koniecznosci ? Rozumiem ze antybiotyki tez podajecie "na wszelki wypdek", co ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Emolium są identyczne jak Oliatum ale tańsze mi poleciła Emolium Ordynator noworodków w szpitali. Synek ma bardzo suchą skórkę i te kosmetyki sprawdzają się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam próbki oliatum
ze szpitala... i u mnie też się nie sprawdził - moim zdaniem tylko wanienkę brudzi ten "cudowny" olejek do kąpieli:O Ja używam kosmetyków Babydream z Rossmana, są niedrogie a dziecko ma piękną cerę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka_79
po oilatum moja córka dostała wysypki na całym ciałku, okazało sie ze to alergia na parafinę bo oliwkami tez jej smarować nie moge, żal było wyrzucić wiec użyłam do swojej kąpieli ...co sie ze mną działo masakra swedziało tak że szkoda gadaćo no i mnie obsypało:( biedna córunia zmuszona do picia hydrolizatu bo było podejrzenie skazy bardzo podobna wysypka ale nie schodziła tylko sie pogarszała szczególnie po kąpieli, tak ze mała strasznie płakała, odstaiłam oilatum i wysypka zanika a mała wróciła do mleka na co zareagowała uśmiechem i podwójna porcją:) tak ze nawet najbardziej zachwalane kosmetyki moga uczulac pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam oilan jest to odpowiednik oilatum tylko że tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioola80
oliatum emulsja do kąpieli -" nowa wersja ulepszona "= soft oliatum baby w białej butelce i że tak powiem , napiszę stara wersja w niebieskiej butli - drogie panie mamy z czystym sumieniem polecam starą wersje emulsje do kąpieli standard wypróbowałam obydwie wersje i ja osobiście po kąpieli niczym synka nie "dotłuszczałam " a po tej soft -emolienty jest ciałko jakby a nawet bardzo wysuszona tylko co gorsze całkowicie zanika sprzedaż z trudnością udało mi się zamówić przez internetową sprzedaż pozdrowienia dla troskliwych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita2404
ja używam oilatum do buzi mojej córci (3 miesiące) i niestety za każdym razem gdy jej posmaruję buzię kremem bardzo jej się czerwieni :( Zaczerwienienie utrzymuje się około 20 minut... Próbowałam skontaktować się z producentem, ale niestety w internecie nie da się znaleźć żadnego maila :( kosmetyki są chyba mocno przereklamowane, lekarze chyba dostali dużo pieniędzy za ich promowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy cos jest dziwnego
a ja wszystkie kosmetyki, leki dla siebie i dziecka mam za darmo. No tak ale nie mieszkam w Polsce.... ja bardzo chwalilam sobie plyn do kapieli - nie trzeba bylo uzywac mydla ani zadnego balsamu po kapieli bo pieknie nawilzal skore. Teraz corka juz nic nie musi stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko nie ma AZS, a Oilatum stosujemy zimą, w kresach dużych mrozów i kiedy grzejniki w domu działają na maksa, a wiadomo, że to wysusza skórę. Co do cen, wiadomo że nie są niskie, ale zamawiam przez internet w Melissie, tam wychodzi najkorzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Eloderm miałam balam do ciała dla synka. Za 200ml płaciłam 15zł. Ale to i nie cena ma tu znaczenie, bo zaplaciłabym każdą cenę, żeby syn się nie męczył. Te eloderm są po prostu dobre. Emolienty mają ogólnie zbawienny wpływ na skórę niemowląt. Można ich używać też przy problematycznej skórze, a nawet przy AZS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochodnych ropy naftowej nalezy unikac jak ognia, nawet w kosmetykach dla doroslych. Juz lepiej wlac kilka kropli oliwy spozywczej bio do wanienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojej małej wybrałam już jakiś czas temu kosmetyki Oilatum. Uważam, że najsensowniejsze jest używanie kosmetyków z jednej serii, aby ich działanie miało najlepszy efekt. Używam: OILATUM BABY Emulsji do kąpieli, Szamponu z tej samej serii oraz Oilatum Baby Łagodna Ochrona Balsam plus krem do twarzy. W dobrych cenach można znaleźć Oilatum w aptece internetowej Melissa. Kupuję tam od dłuższego czasu. http://www.apteka-melissa.pl/produkt/szukaj?szukaj=oilatum+baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ktoś chce mieć raka to niech wali na siebie te chemiczne emolienty. Ja tam dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 zł to i tak bardzo drogo, dwa i pół raza tyle ile płacę za Eloderm, a uważam, że jest bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja z pochodnymi ropy naftowej w skladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×