Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość monia09876543
idz i spróbuj sama, gadka typu działa, nie działa, chudne, nie chudne nie ma sensu. ja nie sugeruje sie tymi durnymi komentarzami, chodze zawsze sama i próbuje, różne rzeczy na różne osoby działają w różny sposób. tak mialam w kilku przypadkach gdzie ktoś coś krytykował a ja byłam zadowolona, dziwne ?? nie, każdy jest inny i na każdego inaczej cos moze działać. jesli masz kase idz spróbuj! a jak nie to nie idż i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaczka
Hej dziewczyny, ja na vacu chodziłam przed zeszłymi wakacjami, muszę przyznać, że na mnie podziałało bardzo, byłam raptem 10 razy, a efekty oszałamiające jak dla mnie, najważniejsze było to że ubrania przestały być opięte, a nie które zrobiły się za duże. Z tego co się zorientowałam, to efekty widać w zależności od zbędnym kilogramów, im jest ich więcej tym efekty lepiej widoczne, więc jest to całkowicie sprawa indywidualna. Ja zaczynam nową serię od poniedziałku, minął nie cały rok od pierwszego razu na vacu, i mam nadzieję że efekty będą podobne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
słuchajcie, a czy była któraś na vacustylerze, tam się nie ćwiczy tylko wszystko polega na zmianie ciśnienia z dodatniego na ujemne podobno jest świetne. Z tego co wyczytałam jest w Krakowie i w Lesznie w ośrodku Akawit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewapaulina
ja chodzę na Vacu Power - w moim przypadku naprawdę działa! szczególnie jeśli chodzi o cellulit - sama jestem zaskoczona, że jest taka poprawa w wyglądzie moich ud. brzuszek też zmalał i jest na pewno jędrniejszy. cieszę się bardzo, że zdecydowałam się pójść na vacu, bo poprawiło się moje ogólne samopoczucie i kondycja. teraz chodzę regularnie 2razy w tygodniu, a zaczynałam od chodzenia 4razy w tygodniu. babeczki, naprawdę polecam - ja jestem baaardzo usatysfakcjonowana. oczywiście, jeśli zakładacie, że schudniecie w ciągu tygodnia kilka kilogramów, to nie jest to dla Was. to dla osób, które trwale i naprawdę (a nie powierzchownie, do kolejnego jo-jo) chcą zmienić swoją sylwetkę i poprawić kondycję. przynajmniej ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewapaulina
Ania 85, jeśli chodzi o okolice Warszawy, to ja polecam Vacu Power w Pruszkowie na ul. Emancypantek 4 (Babiniec). Tam karnet 10 wejść kosztuje 200 zł, ale do końca kwietnia jest promocja i można kupić za 180 zł. Poza tym jest tam świetny, kameralny klimat, co dla mnie jest dość istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosik
Witajcie, Ja chodzę na Vecu well od miesiąca byłam 18ście razy i efekt taki iż dwa rozmiary w doł- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda.jg
W Zielonej Górze vacu well kosztuje 100 zł 10 wejść. Ja sama jestem bardzo szczupłą osobą, dośc umieśnioną, ale zamierzam iść potowarzyszyc i wesprzeć mojego mężczyznę. Jak czytam mialyście super efekty, wiec mam nadzieje, ze on zejdzie poniezej 100 jg :] plus to że usilnie zmieniam sposób jego odzywiania i zaczyna sie przekonywać ćwiczeń, na szczęście są osoby które nie zrzucaja nic, wiec mam nadzieje, ze ja tez nie znikne po tych zabiegach, tylko mi tłuszczyk wyparuje z woda pozostawiając ślicznie mięsnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczix
Witam :) Ja jestem z Żar (koło Zielonej Góry). W studio do którego chodzę jest teraz promocja na vacu well i za 10 wejść płacę 70zł, więc bardzo niedużo. Dodatkowo trenerka poleciła mi wibra line na którym ćwiczy się 10 minut, a efekty (rzekomo) są takie same jak po 4 godzinach siłowni. Co prawda byłam tylko 5 razy na wibra line, ale zawsze miałam po nim zakwasy. Dzisiaj skończyłam drugi karnet, czyli razem 20 wejść i mierzyłam się w studio. Po tym czasie ubyło mi tylko 1cm w udach i w pasie, a w kilogramach nic :( Oprócz vacu biorę wspomagacze, czyli tabletki "Linea" i smaruje się kremami na cellulitis i na pozbycie się zbędnych centymetrów. Ale efektów w zasadzie żadnych. Do tego ograniczyłam jedzenie (staram się jeść na godziny, czyli 5 małych posiłków co 3 godziny) i staram się wypijać 2 litry wody dziennie (tak poradziła mi trenerka). Mówi żebym się nie poddawała, ale ja już nie mam żadnej motywacji. W zasadzie jeśli chodzi o moją posturę to mam 162cm wzrostu i ważę prawie 60 kg. Nic mi we mnie nie przeszkadza oprócz brzuszka (moja zmora). Najgorsze jest to że o tyle mi on nie przeszkadza, co mojemu narzeczonemu :( za 2 miesiące bierzemy ślub, a ja chciała bym mu się bardzo podobac w tym najważniejszym dniu. Wtedy byłabym bardziej pewna siebie. Może jest ktoś kto by mi doradził jakąś najszybszą technikę albo dietę dzięki której mogłabym zrzucić brzuszek w te dwa miesiące. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Foczix niestety na brzuszek nie ma diet. diety służą ogólnemu spadkowi masy ciala, ale nie wyrzeźbią mięśni, ani nie spalą tłuszczu. generalnie patrzac na Twoje \"parametry\" to zgodnie z bmi mieścisz się w normie, z resztą sama mówisz, ze chodzi tylko o brzuch.. vacu działa chyba głównie na pupe i nogi, więc to też nie to, chociaz przy takiej cenie bym nie przerywała, zwłaszcza,z e po tych 30min na bieżni organizm jest w trybie spalania tłuszczu jeszcze przez ok. 8 godzin. na Twoim miejscu bym to wykorzystała i zwyczajnie robilabym brzuszki. tylko to musi być regularnie. tzn na bieżnię po dwóch karnetach zrobionych wystarczy chodzić 2-3 razy w tygodniu, ale brzuszki trzeba robić codziennie. najlepiej kilka różnych rodzajów i oczywiście trzeba pilnować, by w ćwiczeniach nie był nadwerężany kręgosłup szyjny. zacznij od takiej ilości jaką dasz rade, nie spiesz się, z czasem postaraj się dobić do ok. setki dziennie. jak dasz radę więcej to super, choć też nie ma co się masakrować, ważniejsze by robić to regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodna1
a jak wygląda sprawa pękających naczynek?mam pajączki na udach niestety dosyć spore...boję się ze tylko pogorsze sprawe...Bardzo chciałabym cwiczyć na vacu bo mam pod samym domem i niedrogo ale boje się o te pajączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewapaulina
jeśli pękają Ci naczynka, to możesz ćwiczyć, ale musisz powiedzieć o problemie obsłudze i po prostu będziesz miała ustawione niższe ciśnienie w kapsule niż standardowe. kategorycznym przeciwskazaniem są ostre zapalenia żył (żylaki) - z pajączkami można ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraa168
Dziewczyny a ja wam polecam żelazko antycellulitowe, w Katowicach jest gabinet modelowania sylwetki w samym centrum, na stawowej. Tam tez jest elektrostymulacja, masaz prozniowy i chromoterapia, jeden zabieg na cale cialo to ok 70 zl. super efekty,u mnie bylo widac juz po drugim zabiegu. a dziewczyna, ktora robi te zabiegi jest po dwoch kierunkach studiow wiec zna sie na rzeczy. jak ktos chce namiary to prosze pisac na maila,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiah
ja polecam vacu fit eliptical w STUDIO PILEGNACJI CIALA NA PODKAMYCZU OKOLICE LOTNISKA W BALICACH,maja liczne promocje i bardzo przystepne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danadana
dziewczyny z Leszna i okolic znacie miejsce gdzie znajduje się vacu well lub vacu o podobnym działaniu? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0101
Hej dziewczyny orientuje sie gdzie w Krakowie mozna wypróbować bezpłatnie zabieg w vacu well ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
nie napisałaś o ktorym Lesznie piszesz. Jeden jest koło Warszawy, drugi jak leci się od nas na Poznań i o tym napiszę. Wejdż na stronę Akawit spa, mają tam dużo ciekawych urządzeń do spalania tłuszczu i celluitu. Najbardziej intryguje mnie vakustyler. Ceny w porównaniu z Warszawą są bardzo niskie, tylko strasznie daleko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ville
hej:) dla wszytskich tych ktorzy sie wachaja, przez dwa tygodnie zrobilam 7 zabiegow i schudlam 2 kilo:) ja jestem zadowolona z tego efektu i mam zamiar chodzic dalej:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussi28
witam, właśnie jestem po 2 karnecie na vacu bieżnia i jestem bardzo zadowolona z efektów, cellulit z 4 stopnia zmniejszył się tak, ze jest prawie niewidoczny a do tego ubrania jakby luźniejsze :)) pozdrawiam. ps. gdyby ktoś szukał vacu w łodzi to jest na chojnach, podaję link http://www.superfit.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_25
gdyby ktoś szukał kapsuły vacu well w Łodzi to znajduje się ona przy ulicy Białostockiej 6. Sama korzystam ze stepera, zamierzam kupić drugi karnet bo zauważyłam że zmniejszył mi się cellulit na udach a koleżance, która chodzi już 3 miesiące spadła waga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiah
do ania0101 w krakowie wykonuja bezpłatne konsultacje- 1 zabieg w STUDIU PILEGNACJI CIALA VIP UL. PODKAMYCZE 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero zaczęłam chodzić na vacu. Od razu zostałam poinformowana, że cudów nie ma. Pierwsze efekty widoczne są po paru zabiegach - najszybciej pozbywa się cellulitu. Ja już po drugim razie widzę różnice w jędrności i gładkości skóry, ale na ubycie cm w obwodach trzeba co najmniej jedną serię 10 zabiegów wykonać, a spadek kg pojawia się dopiero pod koniec drugiej serii. Oczywiście każdy ma trochę inaczej ale taka jest ogólna zasada. I co najważniejsze, aby uzyskać wymierne efekty nie wolno stosować w tracie korzystania z vacu, diet poniżej 1000kcal. Mam do was pytanie, czy naprawde tak bardzo się pocicie w czasie spacerku i od już za pierwszym razem? Bo ja zupełnie się nie pocę ani nie męczę i zastanawiam się czy czegoś nie robię nie tak;) z kolei pomiar tętna wskazuje, że nie powinnam zwiększać na razie prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczix
Ja na vacu miałam wykupione dwa karnety (20 wejść) i chodziłam na ostatnim programie. Tętno było różne raz duże albo b.duże a raz normalne. Moje posiłki były nie duże ale też i kaloryczne ( ale bez przesady), czyli 5 razy dziennie małe posiłki. Do tego brałam wspomagacze, czyli "Linea" i smarowałam się kremami ale na wadze nic nie schudłam ani grama a w obwodzi pasa i ud po 1cm. Więc szału nie ma :] Słyszałam że vacu lepiej działa na grubsze osoby niż na takie "normalne" jak ja. Czy trenerka ze studio zalecała Ci pić wodę przy vacu? Niby to dużo daje bo wypłukują się toksyny i zbędna woda w organizmie (dlatego niektórzy przy tym tak się pocą). W czasie ćwiczeń nic nie schudła, dopiero po ćwiczeniach (ok 2-3 tygodni) ale to był raczej wynik stresu. Co polecacie na zgubienie brzuszka? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
czytam Was bardzo dokładnie, gdyż zaczynam w przyszłym tygodniu. Wypytywałam babeczkę w klubie o możliwość nabrania mięśni. Gdyż jakieś 5 lat temu chodziłam na siłownię i rozwaliłam sobie uda, pośladki, nogi, pomimo że ćwiczenia ustawiał mi trener. Babeczka odpowiedziała, że należy ćwiczyć do 6 i wtedy jest spalanie, natomiast wyższe ustawienia powodują nabierania mięśni. Może dlatego nie straciłaś nic, gdyż ciało nabrało mięśni. Fakt też mówiła, że należy pić wodę podczas zabiegu i nawet jest to w ramach zabiegu. Pozdrawiam. Nie wiem ile w tym prawdy okaże się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt jak zaczelam pic wode to i pocic rowniez:) Ja jestem baardzo zadowolona, po 5 razach juz mi ubylo w udach 2cm, i schudlam 4kg, wystarczylo w polaczeniu z vacu przejsc na lekkostrawna ale wysokobialkowa diete. Teraz kombinuje tylko co zrobic z brzuchem, ponieważ mam chory kręgosłup i \"brzuszkow\" nie wolno mi robic:/ znacie jakies cwiczenia nieobciazajace kregoslupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcvbdntfgun
wszystko zalezy od trybu życia, od jedzenia, ruchów, jeden ma taki problem i szybciej zgubi inny nie wiec musi to potrwać , aby widział efekty , nie krytykujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccc
Zapraszam do Studia Vacuwell Zamieniecka 90 pierwsz piętro lok. 118 Warszawa tel. 0 22 333 21 18 WIOSENNA PROMOCJA KUP karnet na 10 treningów 1 trening otrzymasz GRATIS KUP karnet na 15 treningów 3 treningi otrzymasz GRATIS KUP karnet na 20 treningów 5 treningów otrzymasz GRATIS KUP karnet na 25 treningów 7 treningów otrzymasz GRATIS KUP karnet na 30 treningów 10 treningów otrzymasz GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilam troche i bez efektow.Pic na wode fotomontaz-jak to mowia:P Nie ma jak typowy fitness-szybko widac efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccddd
jak sie chodzi TROCHĘ to napewno nie bedzie efektów:) Aby byly widoczne efekty pierwsza intensywna kuracja powinna trwac 4 tygodnie i powinna obejmowac od 20 do 25 treningów czyli wychodzi na to ze treningi sa codziennie a na fitnes tez chodzilas TROCHĘ ?.... a tak na marginesie to \"trochę\" to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to trwalo 2 miesiace czyli po 4 razy w tygodniu.Czasem 3 razy w tygodniu:) po miesiacu fitnessu-ta sama czestotliwosc,widac efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×