Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

na czym najlepiej ćwiczyć, aby pozbyć się tłuszczu z brzucha? rowerek, steper czy bieżnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makka81
widzę, że nie tylko mnie się tam podoba, bo na forum już kilka osób o nich pisało, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqwqqqw
czy to napewno suteczne? ile musi byc zabiegow by byl efekt? I czy potem bedzie zachowany efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acik24
ktore z urzedzen vacu sa najlepsze ? vacu line ? czy vacu well ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acik24
w ktorym urzadzeniu jest wecej programow treningowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acik24
ktore z urzadzen jest bardziej wysilkowe ? ktore ma wecej programow treningowych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjwk
Byłam na Królowej Jadwigi Vacu jest naprawdę po 10zł za wejście i nie trzeba kupować karnetu na 10 wejść. I byłam zaskoczona ale oni dają wodę mineralną jak się chodzi na vacu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmmmhmhm
mjwk: w jakiej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
dziewczyny zwroccie przede wszystkim uwage na to czy Panie sie wami zajmuje czy maluja paznokcie(powinny kontrolowac was przez caly trening-puls i predkosc) jesli tego nie robia to nawet dobra ceny i dodatkiw gratisach nie sa wazne gdyz nie osiagniecie zalozonego celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany ptysiuu
Gdzie polecacie vacu w wawie? najlepiej Praga Północ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makka81
w Studio fit na Wysłouchów też dają wodę, nawet nie patrzyłam ile jest programów, ale zawsze mam dobrany do mojej kondycji w danym dniu. I racja, co z tego, że zapłacisz 10 zeta za trening, skoro w ogóle się Tobą nie zajmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjwk
To studio jest w Krakowie. Dziewczyny są fajne, zawsze (byłam 3 razy) pyta jak się czuje, jak było po ostatnim razie, w czasie chodzenia podchodzi zapytać się czy wszystko ok, a tak poza tym to jest na sali cały czas, więc nie czuje się jakaś zaniedbana czy niedoinformowana, jak czegoś nie wiem to pytam. Dla mnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany ptysiuu
Gdzie polecacie vacu w wawie? najlepiej Praga Północ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vacu well jest fajny, ale efekty zależą od tego jak sie odżywiamy. Warto robic te zabiegi z dietą. Np. dieta oczyszczająca z warzyw i owoców grillowanych+ sok z cytryną po całej serii przechodzimy na niskokaloryczna zbilansowaną. Powinny być efekty już po całej serii 10 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaa
A jakie są dokładnie ceny w centrum horyzontu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacuwelka
mam pytanie do sylwia78 o cennik vacu na 20 zabiegów w termy spa w Legionowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efekciara
Widzę, że zdania są baaaardzo podzielone. Teraz się waham, bo liczyłam na błyskawiczny efekt po 10 razach. Też mam 60 kg przy 162 cm ale chciałabym w ciągu 3 tygodni mieć minus 3-4 kg. Czy to jest realne przy 10 zabiegach na wibra lub vacu? Przy diecie, oczywiście? ??????? ??????? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
witam,na duza utrate kilogramow w tak ekspresowym tempie bym nie liczyla!naszczescie centymetrow sie pozbedziesz:) ale w takim przypadku polecalabym raczej vacu niz platforme(na platformie poprawisz kondycje skory i wzmocnisz miesnie na vacu zgubisz wiecej centymetrow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na efekty...
witam, ja dziś bylam 10 raz... jestem na półmetku i co ...niestey NIC... dodam gorzej bo uda na których najbardziej mi zalezało zwiekszyly sie o 1 cm... aha..chodze na bieznie... codziennie oprócz niedzili, predkość sredno 6, a co do wysokości to roznie probowałam, od 4 nawet do 12 ma 160 cm wzrostu i 58 kg, potrzebuje zrzucic 3 kg, bo to jest waga w której dobrze sie czuje... NIE PODDAJE się, zastosuje sie do rad z forum, predkośc 5,5 gorka 5-6, wirzę, że zobaczę efektu tam gdzie ja chodze chodzi taka pani i ona zrzucila juz 10 kg, ale mial duża nadwagę, zastanawiam sie czy dla takich lekko grubych jak ja ta forma "ćwiczenia" ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na efekty...
Bardzo dziękuję za informację, niestey jestem z innego miasta, a to studio do którego chodzę mam najblizej domu. Panie są bardzo miłe i uczynne...ale czy po szkoleniu na te maszyny... nie wiem, odnosnie mięśni mówił, że raczej u kobiet nie ma wzrostu mięsni.... że jak bede chodziła nawet wolno a na dużej górce to bede miła lepsze spalanie i że przyrostu mięsni nie bedzie... i fakt jak chodziłam na 12 (górka) spalalam powyzej 330, a na niskiej górce średnio 200..., ale nie straciłam nic na cm i wadze...a zyskałam 1 cm w udach.... oj nie o to mi chodziło... od jutra ustawiam na predkośc 5,5 i górka 2... bede chodziła codzeinnie, wiec moze końcem tygodnia... coś drgnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie nie poddawajcie się! Wykupiłam karnet 10 wejœć bo podchodziłam z niedowierzaniem do tej formy spalania zbędnych kilogramów:) Na poczštku nie chciałam się mierzyć, chociaż Pani w studio nalegała, wolałam się po prostu nie rozczarować, myœlałam że nic nie schudłam, ale po tych zabiegach zauważyłam że niedoœć mam gładszš skórę to na dodatek spodnie troche luŸniej mi wchodziły:) Zmotywowana wykupiłam kolejny karnet - tym razem 20 wejœć i zmierzyłam się w studio i faktycznie sš rezultaty!NIe widać tego w wadze ale w centymetrach bo podciœnienie działa na skórę. CZytajšc o problemie wyrabiania mieœni zamiast spalania rozmawiałam z Paniš w studio- ja akurat chodzę do studia na Morenie, i powiedziała to samo co Panie wczeœniej - wznios bieżni powoduje wyrabianie mięœni łydek, mi polecono program medium czyli podciœnienia 20 i 5,5 km i jestem zadowolona z rezultatów a bieżni w ogóle nie podnoszę!No i oczywiœcie odstawiłam słodycze i póŸne podjadanie:)) życzę Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babiniec
Producentów urządzeń typu "vacu" jest kilku na naszym rynku. Wydaje mi się, że nie ma znaczenia jakie logo widnieje na urządzeniu. Wszystkie działają na tej samej zasadzie. Niestety nie ma urządzeń cud! Nic nie zastąpi systematycznej i konsekwentnej pracy nad swoim ciałem i walki ze słabościami charakteru. Jeżeli ćwiczysz na vacu, a potem objadasz się na noc, to efektów nie będzie - to chyba jasne! Zachęcam Panie do zdrowego stylu życia, którego jednym z elementów jest vacu. Aby zdrowo i trwale chudnąć trzeba działać holistycznie: REGULARNE ĆWICZENIA NA VACU + INDYWIDUALNA DIETA + ODPOWIEDNIA SUPLEMENTACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekotka
ja chodzę do klubu gdzie ustawia się programy ja cwiczę na programie 'szybkie spalanie' - cisnienie jest na 24 praktycznie przez caly czas a - predkosc zmienna od 2 do 7 km - raz zwalnia raz przyspiesza Na razie (bylam 9 razy) nie widzę większych efektów (mam ca 15 kg nadwagi) jedyne co zauważyłam to tłuszcz na brzuchu (bo oponka jest moim głównym problemem) zrobił sie jakby luźniejszy. Teraz kupiłam 2 karnet i mam nadzieję ze cos sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekotka
nie dodałam ze smaruje sie zelem na spalanie Lipo gel Czy ktos z Was cwiczy w takim systemie...i z jakim efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka.28
Witam, czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie w TARNOWIE jest vacu? Wiem, że są 3 koło siebie (okolice dworca, Skotnik i gdzieś jeszcze w tej okolicy). Czy vacu jest też z drugiej strony Tarnowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelim
Jak myślicie, czy strace koło 3 cm w biodrach po ok. 10 zabiegach???? bardzo mi na tym zależy, tylko, że prablem tkiwi w tym, iż jestem chuda, bo przy 180 cm wzrostu ważę 65kg, myślicie, że utrata tych centymetrów była by możliwa????? proszę o dop. i z góry dzięki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziullella
w warszawie na białołęce jest fajny przytulny salon :) fajna obsługa co wszystko wytłumaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafkatuiteraz
Czesc :) Mam zamiar zrzucic pare nadprogramowych kg. Mam problemy z krazeniem krwi i cellulit i poczytalam troche i wiem ze Vacu well bedzie dla mnie odealne. 163cm wzrost i waga 63kg. okolo 8kg mniej i bede szczesliwa. Po rozstaniu z chlopakiem udalo mi sie wazym 55 i bylam szczesliwa jak nigdy. Nowy chlopak normalne zarcie mniej ruchu i znow ten tluszcz. Wiem dieta to podstawa i juz jem zdrowo :) pytanie. Myslicie ze to odbry pomysl : polaczyc vacu stepper rano z vacu rowerkiem popoludniu? np stepper o 9 rano a rower o 21? i tak przez 2 tygodnie? plus dodatkowo z 5 drenazy limfatycznych??? ciekawe jaki byl by efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 4
Zgadzam się z poprzednią opinią.Cwiczenia na vacu stepper są dobre raczej dla facetów.Wyrabiają się mięśnie nóg i dziewczyny mają tzw.zajęcze uda.Nie wspomnę o pajączkach lub problemach ze stawami.Polecam raczej ćwiczenia na vaku bieżni są bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaaaaaaaaa
polecam Myślenice!!!! Karnet 150 zł za 10 wejść!!!! po ciąży znów weszłam w stare ciuchy!!! super!!! i to dzięki bieganiu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×