Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość www.kobieta3miasto.pl
Po kawie należy pić dużo wody, ponieważ ona wypłukuje to, co dobre. Na vacum oraz podczas sportu nie warto, a nawet nie zaleca pić się gazowanej wody. Koleżance, która zaczyna randkę z vacum życzymy powodzenia i tracenia centymetrów! Na pewno coś się zmieni. Oczywiście polecam wejść na stronę www.kobieta3miasto.pl i dowiedzieć się, co jest najważniejsze na vacum. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figurkaaa
Pozbądź sie cellulitu raz na zawsze !! Zapraszamy na zabiegi ŻELAZKIEM ANTYCELLULITOWYM !! SPRAWDŹCIE !!! www.wyprasujcellulit.pl www centrumfigury.pl SCHUDNIJ Z NAMI NA 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem po drugiej ciazy i zaczelam znowu treningi na Vacu dla mnie to rewelacja po pierwszej wrocilam do poprzedniej sylwetki, a niestety silownia i bieganie nie pomoglo. Oczywiscie najwieksze plusy daje poprawie skory, zanikanie celulitu , no i oczywiscie kilogramy!Teraz chodze do Evolution na ul Kronikarza Galla 2 w Krakowie. Maja teraz super promocje 10x za 99 zl 20 x za 180 i karnet open za 200 zl na miesiac . Aha polecam ich super solarium , wczesniej chodzilam do roznych punktow ale takie solarium to w Krakowie jescze nie bylo !!Wystroj i jakosc opalania 5+. Gorco polecam.Aneta- Aha maja stronke jak chcecie popatzrec sobie :www.evolutionkrakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Pięknej Sylwetki Kraków
Zapraszamy do naszego studia w Krakowie gdzie stracą Panie zbędne kilogramy oraz pozbędą się cellulitu.Promocje!!! Więcej na : www.studiopieknejsylwetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka200
Witam dzis byłam na pierwszym vacu- rowerek. Nie czułąm jednak ssania, a po wyjściu byłam oczywiście spocona w górnych partiach ciała, ale akurat to co było w kapsule pozostało suche i zimne. Cxzy to normalne że odczuwałam lekki nawiew a nic więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARADISE STUDIO
ZAPRASZAM DO PIERWSZEGO W RZESZOWIE STUDIA KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI PARADISE!! POSIADAMY MASZYNY ODCHUDZAJACE (BIEŻNIE) NA PODCIŚNIENIE I PODCZERWIEŃ! JEDYNE W RZESZOWIE URZĄDZENIE DO ROLL MASAŻU: ROLLETIC, A TAKZE WIELE INNYCH USŁUG (KOSMETYKA, STYLIZACJA PAZNOKCI, SOLARIUM). MIEŚCIMY SIE W CENTRUM HANDLOWYM ROTUNDA UL.OKULICKIEGO 10. www.paradisestudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w super salonie w zielonej gorze FENIX Solarium i Salon Kosmetyczny na ul. Fabrycznej 17A/02 . jest bardzo mila obsluga i tanie karnety :)) za 10 wejsc 100zl a za 20 wejsc 150. ja kupilam karnet na 20 wejsc :) i daja wode gratis :D jestem bardzo zadowolona. juz po 3 wejsciach widze efekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco rozczarowana
ćwiczyłam na bieżni 11 razy i muszę przyznać, że nie takich efektów się spodziewałam. Oczywiście, po treningach samopoczucie jest lepsze, kondycja się poprawiła a skóra stała się bardziej gładka, ale to tyle. Jeśli chodzi o wagę to nie zmieniła się ona ani trochę..a w wymiarach ubyło najwyżej 1 cm. Nie objadam się a słodycze jem sporadycznie. Podczas treningów, bieżnie miałam ustawioną na nachylenie 15 i prędkość 6-7. Zastanawiam się co robiłam źle.. Tak czy inaczej chyba zrezygnuję z bieżni i przerzucę się an bieganie w plenerze i basen..przynajmniej taniej mnie to wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco rozczarowana
ćwiczyłam na bieżni 11 razy i muszę przyznać, że nie takich efektów się spodziewałam. Oczywiście, po treningach samopoczucie jest lepsze, kondycja się poprawiła a skóra stała się bardziej gładka, ale to tyle. Jeśli chodzi o wagę to nie zmieniła się ona ani trochę..a w wymiarach ubyło najwyżej 1 cm. Nie objadam się a słodycze jem sporadycznie. Podczas treningów, bieżnie miałam ustawioną na nachylenie 15 i prędkość 6-7. Zastanawiam się co robiłam źle.. Tak czy inaczej chyba zrezygnuję z bieżni i przerzucę się an bieganie w plenerze i basen..przynajmniej taniej mnie to wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Coś nie wierzę w działanie tego vacu well... Nic, co nie wymaga solidnego wysiłku ie może być dobre... Takiego jestem zdania. A poza tym wolę wrócić do domu porządnie zmęczona, spocona i z przeczuciem, że zrobiłam coś dobrego dla siebie i dla swojego zdrowia. Tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez takie wypowiedzi jak wyzej to wcale Ci sie nie dziwie:/ jak chodzi sie na biezni 6-7/h to czego mozna sie spodziewac?? ja nigdy nie schodze ponizej 12/h i efekty widze!! pilnuje sie zeby zawsze zrobic min 6 km i po wyjsciu ledwo zyje, jestem zmeczona i czuje, ze naprawde robie cos dla mojego ciala, wiec tak naprawde wszystko zalezy od tego jak do tego podchodzimy i czy idziemy sie tam wypocic i schudnac czy na spacer!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwkobieta3miastopl
Dziewczyny, bez ciśnienia. nie na każdą działa od razu, nie u każdej będzie widać po kilku ćwiczeniach. Ty, co nie schudłaś. Jakie miałaś tętno? Schodziłaś mokra z bierzni? Panienki, zawsze jest możliwość, że macie za dobrą kondycję i nie spada tak szybko. Nie można powiedzieć, że vacum nie działa. To dokładnie tak samo, jakby powiedzieć, że codzienny trening nie pomaga na siłowni. Jeśli coś jest nie tak, to trzeba iśc po poradę specjalistów i pamiętajcie - panie, które obsługują Vacum nie zawsze mają taką dobrą wiedzę! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco rozczarowana
Pauliśś obędzie się bez krzyków, trochę kultury nie zaszkodzi, nie sądzisz? Opisałam swoje doświadczenia, 6-7 km/h to dla mnie szybki chód a nie spacer. Poza tym każdy musi dostosować prędkość do swojej wytrzymałości. nie można się katować na siłę. Nigdy nie byłam sportsmenką więc taka prędkość była granicą moich możliwości i treningi kończyłam spocona jak mysz. Dziwni mnie tylko dlaczego nie zmieniła mi się waga po treningu 3 razy w tygodniu. W końcu to regularny wysiłek.. ehh może to indywidualna sprawa mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.kobieta3miasto.pl
Rozczarowana, a czy straciłaś w obwodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco rozczarowana
no właśnie nie.... i nie wiem dlaczego ... chociaż przyznaję, że poprawiła mi się kondycja a skóra jest bardziej gładka i ładniej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco rozczarowana
ale niestety moim głównym celem było schudnięcie a nie poprawa wyglądu skóry..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio VACU
Zapraszam do naszego studia vacu, daję gwarancję na odpowiednie dopasowanie treningów dla każdej klientki. Profesjonalna i wyszkolona obsługa z potwierdzonymi certyfikatami do wglądu dla każdego. Serdecznie zapraszamy. Zamieniecka 90 lokal 118 na 1 piętrze. TEL. 22 333 21 18( zapisy) PROSZĘ NIE MYLIĆ Z FITNESEM NIE JEST TO JEDNA WSPÓLNA FIRMA. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to proszę o kontakt 604 313 096. Szkoda że większość osób korzystających z tych urządzeń negatywnie opiniuje efekty a właściwie ich brak. To tylko dlatego że powstają nowe punkty z odkupionymi urządzeniami ALE Z TOTALNIE NIEPROFESJONALNĄ I NIE MAJĄCĄ ZIELONEGO POJĘCIA OBSŁUGĄ. CENY NISKIE PRZYCIĄGAJĄ ALE NIE IDZIE TO W PARZE Z WYSZKOLONĄ I PROFESJONALNĄ OBSŁUGĄ I PORZĄDANYMI EFEKTAMI. SZKOLENIE KOSZTOWNE WIĘC OBSŁUGA JEST TYLKO OCZYTANA BZDURAMI Z FORÓW I PSEUDOKLIENTEK KTÓRE PO 5 NIBY ZABIEGACH TRACĄ PO 5, 10 i o zgrozo 20 CM..... Ceny są u nas niezmienne ale są również promocje. Nie sugeruj się tym że u konkurencji jest o połowę taniej...widocznie u nich wiedza i doświadczenie - a właściwie brak -nie mają żadnego znaczenia. Przyjdź, sprawdź a jeśli zdecydujesz się na zakup karnetu i powołasz się na KAFETERIĘ otrzymasz rabat. ZAPRASZAM do STUDIA VACUWELL Zamieniecka 90 lokal 118 na 1 piętrze. TEL. 22 333 21 18( zapisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio VACU
Zapraszam do naszego studia vacu, daję gwarancję na odpowiednie dopasowanie treningów dla każdej klientki. Profesjonalna i wyszkolona obsługa z potwierdzonymi certyfikatami do wglądu dla każdego. Serdecznie zapraszamy. Zamieniecka 90 lokal 118 na 1 piętrze. TEL. 22 333 21 18( zapisy) PROSZĘ NIE MYLIĆ Z FITNESEM NIE JEST TO JEDNA WSPÓLNA FIRMA. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to proszę o kontakt 604 313 096. Szkoda że większość osób korzystających z tych urządzeń negatywnie opiniuje efekty a właściwie ich brak. To tylko dlatego że powstają nowe punkty z odkupionymi urządzeniami ALE Z TOTALNIE NIEPROFESJONALNĄ I NIE MAJĄCĄ ZIELONEGO POJĘCIA OBSŁUGĄ. CENY NISKIE PRZYCIĄGAJĄ ALE NIE IDZIE TO W PARZE Z WYSZKOLONĄ I PROFESJONALNĄ OBSŁUGĄ I PORZĄDANYMI EFEKTAMI. SZKOLENIE KOSZTOWNE WIĘC OBSŁUGA JEST TYLKO OCZYTANA BZDURAMI Z FORÓW I PSEUDOKLIENTEK KTÓRE PO 5 NIBY ZABIEGACH TRACĄ PO 5, 10 i o zgrozo 20 CM..... Ceny są u nas niezmienne ale są również promocje. Nie sugeruj się tym że u konkurencji jest o połowę taniej...widocznie u nich wiedza i doświadczenie - a właściwie brak -nie mają żadnego znaczenia. Przyjdź, sprawdź a jeśli zdecydujesz się na zakup karnetu i powołasz się na KAFETERIĘ otrzymasz rabat. ZAPRASZAM do STUDIA VACUWELL Zamieniecka 90 lokal 118 na 1 piętrze. TEL. 22 333 21 18( zapisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
hej, mam pytanie. dzis bylam pierwszy raz na biezni. szlam 3,5 km na godzine, pochylenie 4%, tentno ok. 150. cisnienie 30. (raz na 5 min mialam pochylenie 12% i cisn 35) Po 30 min mialam mokro pod pachami , czolo i troche kark. nic wiecej. nogi suchutkie (moze dlatego ze od spodu byl zimny nawiew). trener-wlasciciel powiedzial, ze nast raz za 2 dni, i znow na tej biezni + 10 min na platformie wibracyjnej a juz 3 raz na innej maszynie, takim kole masujacym z podczerwienia. Jka myslicie.. chce mnie zrobic w jajo czy rzeczywiscie poprawic efekty ? Bo sie zastanawiam czy nie warto skupic sie tylko na vacu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga lejdi
co myslicie o vacu well? ja chodze od niedawna! na razie zauwazylam zmniejszenie sie celulitu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak uwazam ze chce Cie naciagnac:)Na vacu dla dziewczyny nie nastawia sie wysokiej gorki!!2% raz na jakis czas mozna podniesc na wiecej. Natomiast z predkoscia to wedlug mnie zaniska. Dziewczyny dochodza spokojnie do 7 km/h. No i jeszcze cisnienie 35?? Cisnienie mierzy sie w barach ktore w tych maszynach moga dojsc jedynie do 25 (jest to udowodnione medycznie i wiecej nie moze byc)Wiec spytaj ich lepiej w jakiej jednostce jest to mierzone:) Pozdrawiam!! Natomiast ja mam pytanie: Czy na vacu można chodzić dwa razy dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak uwazam ze chce Cie naciagnac:)Na vacu dla dziewczyny nie nastawia sie wysokiej gorki!!2% raz na jakis czas mozna podniesc na wiecej. Natomiast z predkoscia to wedlug mnie zaniska. Dziewczyny dochodza spokojnie do 7 km/h. No i jeszcze cisnienie 35?? Cisnienie mierzy sie w barach ktore w tych maszynach moga dojsc jedynie do 25 (jest to udowodnione medycznie i wiecej nie moze byc)Wiec spytaj ich lepiej w jakiej jednostce jest to mierzone:) Natomiast ja mam pytanie??Czy na vacu można chodzić dwa razy dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisana
Ostrzegam przed vacuwell studio w poznaniu na ul.Kasztelańskiej. Oszukują na karnetach i wpisują po 2 kobiety na jedną bieżnię, a wchodzi ta, która przyszła pierwsza!!! Skandal!!! I co z karnetem zrobic, który kupiłam, a wykorzystałam mniej niż połowę??? A pieniędzy oddac nie chcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
zdecydowanie ożna 2 razy dziennie.pod warunkiem,ze pozwala ci na to kondycja,najleiej po treningu wskoczyc na platforme,zeby rozmasowac miesni -unikniesz w en sposob zakwasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
no wlasnie tez mysle ze on chce miec wolna bieznie, mnie wcisnac gdzie indziej i w tym czasie inne babki cwiczyc. tzn wydaje mi sie ze facet konkretny-mowi ze na masazach wyprofiluje co chce (i slyszlam ze innej babce tez tak mowil) ale sama nie wiem. dzis juz szlam 4,8km/h i cisnienie 25 (tez mierzone w barach i naprawde mozna na tej maszynie dojechac do 35!! - sprawdzalam , a bary napisane obok na maszynie, obok licznika kalorii - kcal, wiec to chyba prawda) mam pytanie: na liczniku pokazalo sie 275 kcal spalonych. a wlasciciel uparcie twierdzi ze to 2750 kcal. ale wydaje mi sie to niemozliwe!! przeciez bym padla tam.. wiec mu tlumacze, ze rto chyba 275kcal, a on swoje. ze to tak duzo sie spala, a nawet sie nie czuje.. kto ma racje? dzis slyszlama jak z synem sie klocil na ten temat na zapleczu( syn twieddzil tak jak ja, a ojciec ze po prostu wyswietlacz jest 3 cyfrowy i wynik trzeba mnozyc razy 10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
faktycznie spala sie ok 1000-2000kcal tylko nie wynika to z tego,ze wyswietlacz ma za malo miejsca,tylko z tego,ze kcal sa liczone z samej biezni bez podcisnienia,podczerwieni i sauny(o ile urzadzeia maja ta funkcje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz lepiej:) Ale z tymi mieszankami maszyn to dziwne:) Mi nawet powtarzaly dziewczyny ze nie mozna laczyc maszyn (raz na vacu raz na infre). Odrazu mowily prosze sobie zrobic karnet na vacu caly a potem na infre. A co do rozmasowania mięsni to zamiast platformy polecam tez rollen. Natomiast co do kalorii moze nie dojdzie sie do 2000 ale jest to inny przelicznik niz pokazuje na biezni. To sie jakos tam mnozy aby doliczyc ta proznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×