Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość DO Permanentnej
Najbliżej Śląska Power slim jest w - Czchowicach Dziedzicach. NIestety nic bliżej. Tylko tam lub w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek wa-wa
do jap. wiem już bo właśnie tam się zapisałam. bardzo chętnie bym z kimś chodziła bo razem raźniej. bardzo dużo dobrego słyszłam od klientek o Vacu, także się zdecydowałam!!! odpisz i powiedz czy się zapiszesz- to może się spotkamy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie babcia...
Witam :) Przeleciałam wzrokiem wątek i po kilku minutach doszłam do wniosku,że wiele osób jest podekscytowanych bardziej pisaniem niż czytaniem,a przecież to o zdobycie istotnych informacji na temat działania Vacu Well chodzi,a nie o pranie brudów :P Napiszę o sobie...Nie jestem młodą dziewczyną (a szkoda),ale mam córki mniej więcej w wieku większości pań,które tu napisały.Od kilku lat mam problemy z prawą stopą. Po prostu w okresie letnim puchnie w okolicy przy palcach.Tworzy się z góry "poduszka".Wszystkie możliwe badania mam w normie,a żaden specjalista nie jest w stanie stwierdzić przyczyny obrzęku. Zapisałam się do ortopedy i we wtorek mam wizytę.To ostatni lekarz,który się jeszcze nie wypowiedział na temat mojej przypadłości.Nie pracuję,mam mało ruchu,chociaż ciągle mi się wydaje,że jestem zabiegana,ale to nie jest zdrowy ruch.Córka namówiła mnie na zabiegi w Studiu modelowania sylwetki w Kołobrzegu. Oczywiście nadwaga,tłuszczyk na brzuszku i w innych okolicach to ja ;) O cudownym działaniu urządzeń ,córka dowiedziała się od koleżanek,które niemal "zniknęły z powierzchni ziemi" ,bo tak schudły ;) Pomyślałam,że ja już nie zniknę,ale z pewnością poprawię troszkę kondycję,ponieważ wchodzenie po schodach na 4 piętro wywołuje u mnie zadyszkę. Poza tym wykombinowałam,że jeśli zafunduję córce karnet,to ona będzie mnie mobilizowała do chodzenia.Jak pomyślałam,tak zrobiłam. W Studio znajdują się dwa urządzenia Bodyroll i jedno Vacu Well. Wykupiłam w czwartek dwa karnety na półgodzinne zabiegi na jednym i drugim urządzeniu,dla siebie i córki. Wagę swoją znam,centymetrów wolałam nie zapisywać,bo jeśli je zgubię to zauważę z całą pewnością po ubraniach,ale córka zapisała swoje wymiary przed pierwszym treningiem.Na drugi dzień,po pierwszym zabiegu zauważyłam,że obrzęk stopy jest mniejszy.Obrzęk zawsze kojarzyłam z wysiłkiem,z chodzeniem,a na bieżni troszkę się nadreptałam przez te pół godziny.Mimo to na drugi dzień był mniejszy.Dzisiaj jest niedziela,a my po trzecim zabiegu odpoczywamy,aby od jutra wystartować ponownie.Pierwsze dreptanie w Vacu Well na najniższym programie,a ja wylazłam mokra,zasapana,zmęczona i ogólnie czułam się wypompowana. Wskaźnik pracy serca przez całe pół godzinki szalał,a ja miałam wrażenie,że 30 minut to wieczność.Już na drugi dzień serduszko nie szalało,a ja zaczęłam się nudzić tupiąc w urządzeniu powoli.Próżnia,która wytwarza się w okolicach od pasa w dól przestała mnie irytować i stwarzać dyskomfort.Na trzeci dzień zmieniłam program w Vacu Well na kolejny czyli medium.Spociłam się znowu,ale zmęczenie minęło szybko.Wyszłam odprężona i uśmiechnięta.Obrzęk stopy jest minimalny,zastanawiam się co powiem i co pokażę ortopedzie we wtorek.Sądzę,że na obrzęk bardziej pomogły masaże limfatyczne na urządzeniu Bodyroll,ale spacer podciśnieniowy na bieżni dopełnia efektu.Po tych trzech zabiegach córka zmierzyła się i ubyło jej po 1cm w biodrach,udach i łydkach,a jest dziewczyną,która według mnie ma świetną sylwetkę.Uda były zawsze największą jej bolączką. Jeśli moją wypowiedź przeczytają panie,które mają za sobą niejedną dietę to z pewnością przyznają mi rację,że do diet zniechęca właśnie to,że katujemy się nimi przez kilka dni,a efektu na wadze nie widać lub są mało widoczne.Najpierw uciekają nam centymetry.Dopiero po kilku,a nawet kilkunastu dniach wskazówka na wadze zaczyna spadać w dól.Sądzę,że identycznie jest z Vacu Well.Nie oczekujmy natychmiastowych cudów.Tu chyba systematyka i wytrwałość cuda uczynią.Lepsze od natychmiastowej utraty kilogramów jest poprawienie kondycji.Dobre samopoczucie i więcej sił witalnych zachęci nas do działania w kierunku poprawy swojego wyglądu.Ja mam zamiar wytrwać w postanowieniu i ćwiczyć dłużej niż karnet to określa.Kupię następny po 12 dniach,bo żadne pieniądze nie są w stanie zapewnić mi tak dobrego samopoczucia jakie uzyskałam już po trzecim zabiegu. Wydane pieniądze na kosmetyki,herbatki odchudzające,reklamowane preparaty to pieniądze wyrzucone w błoto,a przecież wyrzucamy ich dużo i nie liczymy ich.One nam nie zapewnią kondycji jaką uzyskamy dzięki ćwiczeniom więc lepiej wydać trochę grosza na Vacu Well. Zapewniam Was,że nie jestem właścicielką,żadnego Studia.Chcę się podzielić tylko swoimi spostrzeżeniami po tym jak trzy dni temu postanowiłam zrobić coś dla siebie. :) Pozdrawiam miło.Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ile spalacie kalorii na vacu ? mnie wychodzi około 280 ( 280 x 4 jesli to prawda, że podany wynik mnoży się x 4 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalife Kraków
chodzę na vacu kilka miesięcy, na początku efekty były niesamowite, teraz wiadomo wszystko idzie wolniej, jednak jest świetnie. Kondycja, super skóra i kilka kg mniej. podczas 30 min ćwiczeń tracę nawet 350 cal co faktycznie mnoży się przez 4. Uważm, że nie ma przynajmniej dla mnie lepszej formy ćwiczeń. Zachęcam wszystkich do spróbowania. Oprócz tego w salonie w którym ćwicze jest również turbosonic platforma wibracyjna odkąd połączyłam ją z vacu efekty są o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinekaniabl
Witam serdecznie.Pochodzę że Szczecina ,wczoraj objezdziłam,obdzwoniłam pół miasta za najtańszym miejscem gdzie jest Vacu Well,znalazłam na oś.Zawadzkiego,to jest 10 wejśc(30 minutowych)za 130 zł.Wydaje Mi sie że to chyba jedno najtańsze miejsce.Obsługa rewlwacyjna.Tylko że ten fitnes jest również uczęszczany przez mezczyzn bo tam jest siłownia.Mi to nie przeszkadza,ale wiem że są kobiety które tego nie lubią.Jednak można przemknąć praktycznie nie zauwazalnie. Ja jestem po pierwszym zabiegu zadowolona,zmęczyłam się jak po 75 minutach ćwiczenia w domu.Na początku po zejsciu kreciło się w głowie ale za chwilę czułam się fantastycznie.Dodam że jestem na diecie 1000kcal.Jakie będą efekty to powiem w sobote,bo wtedy będę po 5 zabiegach więc napeno będzie cos widać,albo na plus albo na minus.Tymaczasem pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam! właśnie wybieram się na pierwszy zabieg, po tym jak zobaczyłam efekty u koleżanki. u niej zadziałało rewelacyjnie- ponad 3 cm w obwodzie uda, celullitu prawie nie ma! napisze jak będę po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka23
Hej przeleciałam szybciutko 29 stronek tematu i mam mętlik w głowie ale: od środy (30.07) chodzę po bieżni (sobota niedziela nie byłam) - 6km/h, 4 nachylenie, tracę ok 210 kalorii chcę schudnąć troszkę, mięśni mi nie potrzebne -więc od jutra zwiększam prędkość i prostuję bieżnie - DOBRZE WYWNIOSKOWAłAM ?? nie ważyłam sie jeszcze (przed 165cm 62-64kg) wiec nie wiem czy są jakieś straty, mierzyć się nie mierzyłam w ogóle więc nawet jeśli co stracę nie zmierzę - może lepiej :)) Jestem z Krakowa nie będę mówiła do którego studia chodzę - powiem jak zakończę - mój plan to aktywny sierpień :)) bo wysłałam na wakacje 3-letniego synka więc mam czas zająć się sobą - więc: 30 min vacu codziennie 60 min na basenie co drugi dzień Trzymajcie kciuki odezwę się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalife
Ćwicze na maszynach vacu fitness posiadają one specjalny program utraty wagi. Podając wiek i wagę urządzenie samo badając Twoje tempo ustala prędkość i nachylenie. Zaczyna od 4 km/h natomiast maksymalne tempo to 7,2 km/h przy nachyleniu bieżni 8-10. Trening jest dość intensywny ale przy tym świetne rezultaty. Są Panie kt spalają nawet 420 kal. Nie jest prawdą, że przy większym nachyleniu powstają mięsnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to pięknie, fajna maszynka. Ja ćwiczę na vacu fit, pędzę też koło 7,2 km/h ale nachylenie mam 2 lub 3 bo właśnie chciałam tylko co nieco spalić a nie robić mięśnie, których mam co nieco. No ale zobacyzmy, może podniose trochę jeszcze nachylenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie babcia...
Witam :) Jestem po szóstym dniu dreptania na Vacu Well. Na wadze 2,5 kg mniej i ubranka podejrzanie luźnawe ;) Myślałam,że już mnie nic nie ruszy,bo po 40-stce trudniej o utratę kilogramów (przemiana materii nie ta co 20 lat wcześniej + sprawy hormonalne). Karnet na 36 półgodzinnych wejść na Vacu,do tego jedno gratisowe kosztuje u mnie 660 zł.Pozdrawiam "próżniowców" ;) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania101
... ja spalam ponad 300 cal chodzac z predkoscia 7,3-7,5 a przy nachyleniu min.4 Efekty rewelecyjne!!! Jednak z tego co wiem to nie powinno sie bardzo chodzic pod gorke bo wtedy bardziej wyrabiaja sie miesnie, lepiej szybciej chodzic i po plaskiej biezni! Pozdrawiam i do zobaczenia w moim studio: POLECAM --> www.befitness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka anka
Ćwicze na vacu już dłuższy czas, jednak 30 min to już dla mnie za mało. Trening w ogóle mnie nie męczy a i od pewnego czasu waga stanęła. Słyszałam o urządzeniu na podczerwień, czy ktoś wie, czy ćwiczy się na nim trudniej? Jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKA23
Hej w środę na popołudniowym treningu 280kal na prędkości 6,5km/h w czwartek rano nie wiem dlaczego? 210kal na prędkości 7,0km/h czy ktoś to potrafi wyjaśnić ?? no i od czwartku popołudniu odmawiają mi posłuszeństwa moje nogi :(( jak tylko posiedzę dłuzej nie mogę wstać tak mnie bolą mięśnie jak już przejdę kawałek jest Ok na szczęscie :)) Dzisiaj popołudniu trening - aż się boję jak ja to przeżyję ?? Ale założenie ambitne prędkość 7 i wyżej :)) Oprócz tego czwarty dzień diety kapuścianej :)) już nie mogę sie doczekać wejścia na wagę ale postanowaiłam sobie że dopiero po pełnym tygodniu. ania101 może ty mi powiesz jakie w takim razie może być max nachylenie bieżni żeby spalać dużo ale nie wyrabiać mięśni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że ilość spalanych kalorii jest także zależna od pulsu jaki mamy. Najlepsze spalanie jest jak mamy około 120 - 130. Jak mam gorszy dzień to skacze mi do 140 a czasem nawet więcej i wtedy mniej spalam. Tak to średnio przy 2-3 nachyleniu, 7,2 km/h spalam ok 280 kcal. Dziś ide i zamierzam już podnieść prędkość troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla06
Witam, zapraszam zainteresowane panie z Głogowa do Studio Modelowania Sylwetki Linea przy Balwierskiej 13 na Starym Mieście. Posiadamy dwie bieżnie Vacu Power oraz stojące solarium z platformą wibacyjną. Cena karnetu na 10 wejść to 200 zł, na 20 wejść 400 zł(dodatkowo 1 wejście gratis), 30 wejść 500 zł(dodatkowo 2 gratis) oraz solarium 1min/1 zł. Zapewniamy naprawdę miłą i fachową obsługę! Telefon do studia : 783 474 204, zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla06
Witam, zapraszam zainteresowane panie z Głogowa do Studio Modelowania Sylwetki Linea przy Balwierskiej 13 na Starym Mieście. Posiadamy dwie bieżnie Vacu Power oraz stojące solarium z platformą wibacyjną. Cena karnetu na 10 wejść to 200 zł, na 20 wejść 400 zł(dodatkowo 1 wejście gratis), 30 wejść 500 zł(dodatkowo 2 gratis) oraz solarium 1min/1 zł. Zapewniamy naprawdę miłą i fachową obsługę! Telefon do studia : 783 474 204, zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka404
Chce wyprobowac vacu ale mam obawy.Moim problemem sa pekajace naczynka na udach.Czy sa jakies przeciwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiajj
Witam Ja mam problem ze sporą nadwagą no i oczywiście celulitem. Mam pytanie i bardzo liczę na Waszą pomoc - czy w Rzeszowie chodził ktoś na vacu well? Jeśli tak to pls o namiary Pozdrawiam wytrwałych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsduhaodh
to i ja sie wypowiem o efektach vacu...w moim przypadku oczywsicie Najpier opisze siebie mam 24 lata 165 i 68 kg ....wiec chuda nie jestem...wczesniej mialam tak z 64 kg...zapisalam sie na aerobik oczywiscie po miesiacu nei bylo nic widac ale po paru miesiacach ladnie wszystko zaczelo zrzucac...taka ladniejsza sylwetka sie zrobila..pomimo wszystkich innych plosow fitnessu - KOCHAM GO....jednak mialam problemy ze stopami i nie moglam ciwczyc wiec zapislalam sie na vacu....zanim poczekalam miesiac na moja kolej maila 20 wejsc...wiec i jakos chyba byly dw misiace cwiczen nie pamietam..pare miesiecy mialam zastoju...a teraz efekty....ZERO!! myslalam ze choc pare cm spadnei w udach ..boczkach a tu nic...pozatym te ciweczenia sa tak monotonnne i jak by nie ciezkie ze jak wchodzilm to non stop patrzylam na zegarek i czkalam az sie skonczy...az nienawidzialm tam chodzic ale czekalam na efekt...efektuu zero co do celulitu nigdy duzego nei mialam chodzilo mi bardziej o cm...teraz wrocilam na sale i powli zaczynam wracac do poprzedniej formy...zaluje ze zrobilam taka przewre bo zapewnne wygladalabym troche inaczej teraz...wiem ze na kazdego inaczej dziala ale przyklad moj i mojej kolezanki to zero efektow a raczej plus pare kg za bezczynnosc.... nie wiem...moze to dziala na jakies chude dziewczyny ktore maja ciut celulitu i chca sie pozbyc...ale na osoby z nadwaga najlepszy jest ruch...a najlepeij gdy to pokochamy i wdrazymy w nasze zycie...chocby te minimum 2 x w tyg....ja pokochalam fitness...jest mnustow radzai kazde zjacia inne...chodza mlode, starsze, chude, grube....super sprawa wieczorem wyrwac sie od tv czy innych rzeczy i zrobic cos dla siebie...uwiezcie mi ze po ostrych zajeciach kiedy jestem cala mokra i ledwo ide...az chce sie zyc:)takiego powera to daje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wermisa
to może i ja się wypowiem, ja: 170 cm wzrostu i 84 kg tak było przed vacu a po miesiącu chodzenia codziennie bez weekendów i dodanie diety prezentuję sie zupełnie inaczej czyli 75 kg. Mnie bardzo pomogła bieżnia w podciśnieniu i wg mnie opłąca sie wydać tyle kasy a jak jest dobry początek dalej możńa sie odchudzać już bez vacu. Od kiedy skończyłm vacu minął miesiąc schudłam jescze 2 kg wiec efektu jojo tez nie ach no i nie mam w ogóle celulitu choć i tak nie mialam za wiele. Ja polecam vacu i diete i na pewno się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghgda
bo przy osobach z duza nadwaga zawsze jest lepeij cos zrzucic...nawet sama nierygorystyczna dieta czy jakiekolwiek cwiczenia powoduja spadek wagi...gratuluje ci serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Drogie Panie. Jestem tu chyba najmłodsza ale też już parę razy byłam na vacu :) Zaobserwowałam że najlepsze efekty są kiedy chodzimy regularnie oraz stosujemy odpowiednią dietę. Z tego co tu przeczytałam wiele z was będzie miało efekt jojo. Dieta-to nie 2tygodnie jedzenia warzyw których nie lubimy. Dieta to zmiana którą wprowadzamy powoli w swojej gospodarce żywieniowej. Zamiast jeść 2razy dziennie jemy 5 ale musimy wybierać jedzenie niesko-kaloryczne. Zamiast jedzenia chlebusia z masełkiem polecam wafle ryżowe (mogą się jednak one wam znudzić to są inne pieczywa które można jeść bez masła i smakują). Ale nie polecam całkiem wyjaławiać sobie żołądków! Np. w weekendy można sobie pozwolić na coś wysoko kalorycznego. Kiedy uważacie że jesteście na diecie i nic nie jecie a po skończonym okresie odchudzania wracacie do poprzedniego trybu życia to logicznę że wrócicie do poprzedniej wagi a może i nawet więcej przytyjecie. Dla tych co chodzą regularnie ale nie widzą efektów ponieważ jedzą zbyt wiele polecam 3xdziennie stosować Linea. To naprawdę działa :D pozdrawiam Gosia ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi**
To ja tez w takim razie cos napisze:) Niestety nie mam dobrych wspomnien zwiazanych z tym urzadzeniem... karnet 20 wejsc wykorzystalam w niespelna miesiac (czyli wedlug zalecen) ale ani cellulit nie drgnal ani waga (przy czym o redukcje cellulitu mi glownie chodzilo). Moze przyczyna tego, ze czesc osob odczuwa pozytywne zmiany a czesc nie jest stopien aktywnosci fizycznej przed rozpoczeciem cwiczen na tej machinie? Ja tygodniowo na zajeciach fitness spedzam 5-6 godzin, do tego 2 treningi na silowni (2-3 godziny kazdy), taniec (4 godziny/tydz.), tenis, wspinaczka, duzo chodze i jezdze na rowerze. Tak wiec trening na vacu stepie nie byl zadnym szokiem dla organizmu (od drugich zajec cwiczylam przy maksymalnym cisnieniu a od 4 przy najciezszym programie), musialam naprawde niezle ruszac nogami, zeby utrzymywac odpowiedni puls. Dla odmiany kolezanka, ktorej najwyzsza forma aktywnosci ruchowej jest wchodzenie po schodach na 4 pietro gdy popsuje sie winda zrzucila pare kilo (ale wydaje mi sie, ze efekt bylby podobny, gdyby codziennie zrobila sobie godzinny, szybki spacer...). Chcialabym zwrocic uwage na jeszcze jedna sprawe - takie chodzenie w podcisnieniu niesamowicie obciaza kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego obciaza kolana
ja chodze na vacu line -bieznie i przynajmniej na razie nie odczuwam zeby cos bylo nie tak a efekty widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25Ol
Kolana obciąża urządzenie Vacu ze steperem w srodku to bardzo wyczrpujace ćwiczenie ! Vacu Well z bieżnia, ruch naturalny wspomagany poprzez silnik poruszającej sie bieżni. Bardzo wygodna i efektywna forma kształtowania sylwetki oraz poprawy skóry tj. zaniku \"pomarańczowej skórki\' Cwicze na tym urzadzeniu od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia861
ja dzisiaj bylam pierwszy raz na vacu step i szczerze jak dla mnie to rewelacja..myslalam ze bedze cieczko ale jest git.mam nadzieje ze to zadziala, dodatkowo aby uzyskac lepszy efekt stosuje diete HL i wierze, ze efekt bedzie rewelacyjny.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek66
Witam serdecznie, Zapraszam Panie i Panów do Lubina , do Studio Vacu Well na ul. Skłodowskiej Curie 25a . Dwie beżnie Vacu Power , profesjonalna i miła obsługa .Cena jednego zabiegu 25 zł , karnet 5+1 gratis 130zł ,karnet 10+1 gratis 200zł ,karnet 20+1 gratis 360 zł. Telefon (076) 746 67 79 Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×