Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lactovaginal II

Kto stosuje Lactovaginal ???

Polecane posty

też zawsze go lubiłam i stosowałam ale odkąd poznałam invag stosuję właśnie jego obydwa są skuteczne, dopochowe, jednak invag zawiera 3 szczepy bakterii dlatego właśnie jego stosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winterr
ja wiem jedno i drugie dobre ... lactovaginal juz mega długo na rynku jest wienc co sprawdzone to I LIKE IT ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtttak
oj tak juz bardzo dlugo jest na rynku pamientam ze z 5 lat temu mialam problemy i uzywalam lactovaginalu i teraz znow mam nawrot i powróciłam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otinium
naprawde dziewczyny wiele nie trzeba, schowac wstyd do kieszeni pojsc do apteki poprosic lactovaginal, byc systematyczną i mozna sie szybko pozbyc tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arowianka
ale jak cos lzejszego sie zlapalo to mozna na poczatek z provagiem , zel ten np szybko mi pomogl i nawet nie bylam u gina ale to roznie bywa , u kazdego inaczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaaaacię.
Cześć dziewczyny, pisze, bo mam pewnien problem. A więc jakieś 3 miesiące temu piekło mnie, bolało i swedzialo więc poszłam do lekarza, okazalo się że mam bakteryjne zapalenie pochwy, dał mi globulki jakieś na receptę, masc no i przeszło. Tyle że teraz sytuacja się powtarza ://, znowu piecze i boli. Używałam clotrimazolum tyle że to nic nie daje. Tyle że teraz nie mam kasy na lekarza i nie wiem co zrobić. Czytałam tu o tych wszystkich lekach dopochwowych i nie tylko, tyle że jestem ciekawa nad tym zsiadlym mlekiem :o, czy to może pomóc, a czy jeśli nie pomoże to czy napewno nie pogorszy sytuacji? Dzięki za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkołomna
nie ma co probowac z kefirami i tak dalej bo w takich lekach jak np Provag zel tez masz te bakterie ale skumuowane po stokroc i masz lepsze działanie na miejsca intymne nie ma co sie babrac w kefirze jak mozna uzyc czegos cywilizowanego co napewno poprawi twoja sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawiemzetak
ja bym sprobowala z tym provag zelem, kefir nic mi nie pomogl kompletnie wienc odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przasnykk
Kefir to zło - posłuchaj sie doswiadczonych kolezanek :) provag zel lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przasnykk
aaa i dopowiem ze chyba provag zel tanszy bo nie wiem ile musiala bys zaplaci za kefir zeby miec takie efekty jak po provag zelu ... w kefirze sa te bakterie ale o wiele mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiewiemja
kefir przezytek wiemy to wszytkie a co chwila to sie pojawia w jakis wątkach nie rozumiem tego, ja sie poradziłam co do provag zelu i nie zaluje a o kefirze juz nie chce slyszec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toczystość
lactovagial tez ma bacterie lactobacilusy wienc też jest dobry podczas infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierekk
Tani lek a skuteczny, tez moge polecic Lactovaginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmonaa
post dotyczy chyba szybkiego skutecznego sposobu a bardziej odpowiednie jest cos domiejscowe provag żel, działa szybko i własnie stosujemy go w miejscu o ktore nam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoloro
NO ale Lactovaginal też jest podawany w miejscu w ktorym potrzeba ... czyż nie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajuztak
ja tak czesto nie powtarzam juz dawno mam to za soba ale raz na jakis czas tez podaje sobie lactovaginal dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipiseksem
o jezu jak sobie przypomne nasiadówki i czosnek to sie zastanawiam gdzie miałam głowe i jak głupia byłam ze odrazu nie poszłam do ginekologa, dał mi lactovaginal i po sprawie a nie martwienie sie stres o matko polko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona80
Nie no 21 wiek a wy sie zastanawiacie nad jakimis szamańskimi metodami, tyle postów widze o lactovaginalu pomaga podejrzewam z 90% kobietom a wy o czosnku eh oh ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulukochana
ja stosuje 2 rodzaje i lactovaginal i provag żel dobrze sie uzupełniaja, czuje ze jestem zabespieczona na każdą ewentualność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen_o_zdrowiu
Ja tez mialam problemy z upławami i podraznieniami i odkad zastosowala Lactovaginal moje problemy znikły. Działa natychmiast po zastosowaniu więc nie trzeba czekać na efekt, stosowalam tak jak pisza w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek24
lactovaginal stosuje profilaktycznie po okresie, ale również po basenie, w podróży, na wakacjach, przy antybiotyku to już obowiązkowo, nie mam żadnych infekcji, polecam każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia011
jestem po leczeniu grzybicy, nastepnie lekami przeciwbakteryjnymi -ostatnio Dalacin krem dopochwowy. w wymazie nic nie wyszło:((, a ja nadal mam mleczne uplawy. biore juz dosc długo lacibios femina ale zastanawiam sie nad lactovaginalem. czy pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
spróbuj-co masz do stracenia? lactovaginal jest dopochwowy-szybciej działa na miejscu. Zreszta skoro nie ma efektu po lacibiosie to szukaj dalej-jest wiele probiotyków do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia011, podczas leczenia infekcji oraz po zakończonej kuracji powinnaś obowiązkowo stosować preparat, który odbuduje florę bakteryjną pochwy. Najlepiej działają preparaty stosowane miejscowo (np. żel dopochwowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena120
ja uzywam lactovaginal dopiero 3dzien, ale widze poprawe. straszne mialam uplawy, non stop musialam zakladac wkladki itp. mam nadzieje ze jak skoncze to opakowanie to i uplawy sie skoncza? wiecie moze? a jak sie skoncza to tez brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Lenko najlepiej będzie jeśli zastosujesz Lactovaginal przez min 7-10 dni, tak aby w pełni odbudowac i wzmocnić flore pochwy, nawet jeśli wczesniej ustąpią upławy. Możesz tez stosowac terapie podtrzymująca, 2-3 razy w miesiącu, wtedy efekt jest trwalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to możliwe, że przez Lactovaginal wróciła mi infekcja? Miałam infekcję i brałam Fluomizin oraz Trivagin (probiotyk doustny) przez 20 dni, wszystko przeszło, potem jeszcze zapobiegawczo dostałam Lactovaginal i po 2 dniach od brania Lactovaginalu infekcja mi wróciła, czy to możliwe, że przez Lactovaginal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lactovaginal zawiera bakterie kwasu mlekowego zatem nie może być przyczyną infekcji, widocznie jeszcze się nie doleczyłaś i infekcja nawróciła to często się zdarza. Sama przez 3 miesiące leczyłam grzybicę. Kontynuuj leczenie i pamiętaj o probiotykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możliwe żeby to było przez lactovaginal-przecież jego stosuje się właśnie po leczeniu grzybicy żeby odbudować florę. To pewnie zbieg okliczności,a grzybica niestety lubi nawracać. Pomyśl o diecie bez węglowodanów i cukrów-mnie to pomogło w pozbyciu się grzybicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×