Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nescafe

Co kupujecie przez internet?

Polecane posty

Gość purtała
ostatnio kupiłem nowy odkurzacz zelmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talula
ja ostatnio kupiłam sobie pierścionek i siostrze kolczyki w Rafidu.pl śliczne biżuteria ze złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
a czy ktoś kupuje w necie jedzenie, bo mu się nie chce latać do marketu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję głównie książki, rzeczy do wystroju domu no i biżuterię. Na allegro sporo, ale jest fajny sklep ze śliczną biżuterią www.jubiler.pl - ostatnio kupiłam tam kolczyki i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w zasadzie. Cały sprzęt do kuchni:zmywarka, pralka, piekarnik, plyta gazowa, lodowka. Oprócz tego łóżko, materac, szafki do łazienki, umywalkę. Z drobnych szuszarkę, biżuterię, odkurzacz i mnóstwo innych pierdół. Nie kupuję butów i ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavveczka
Ja głównie jedzenie,bo nie mam czasu biegac po sklepach. Teraz nawet zamówiłam przez strone astry ich bardzo dobra kawke ,cantate jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona fajna
Hej! Ja często kupuję kolczyki przez internet. Ostatnio obczaiłam bardzo fajną stronkę gdzie jest darmowa przesyłka: www.stylowekolczyki.pl i na prawdę oryginalne kolczyki. No i jak Ci się nie spodobają zawsze możesz zwrócić, ale mi się to jeszcze nie zdarzyło, na prawdę fajnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doNescafe,ja robię biżuterię,mam kilka galerii-chętnie Ci prześlę jak chcesz napisz gg 11717886 możesz sobie pooglądać,zadać pytanie,przerabiam coś jak Ci się podoba jakiś kamień a chciałabyś inny typ.Zapraszam pisz na gg wyślę Ci linki oglądanie nie kosztuje,a może coś ci się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkaska
allegro - ubrania superapteka.pl - lekarstwa, kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia788
Zwykle sa to własnie ubrania-ale dla mojego dziecka,mozna upolowac naprawde perełki i do tego w dobrych cenach.I kupuje równiez najbardziej potrzebne rzeczy,których czesto w sklepach stacjonarnych nie ma. I tak moim ostatnim bardzo dobrym zakupem z serii dla dzieci był to nosidełko http://www.babytuli.pl/products/emma-mae Patrzyliśmy sobie w takich "normalnych" sklepach ,były rózne nosidełka,ale takiego z którego bylibyśmy w 100% zadowoleni nie bylo.A jak sie okazuje przez internet udało sie nam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko .....
oprócz żarcia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
W sklepach internetowych kupuję prawie wszystko. Na allegro ostatnio trochę rzadziej, ponieważ nie mam już takie zaufania do osób tam sprzedających. A teraz czekam na rozpoczęcie działalności platformy kupuje.to która ma działać w oparciu o social selling. Mają to być aukcje na facebooku. Moim zdaniem może to być ciekawa alternatywa dla zakupów na różnych stronach aukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję dużo rzeczy książki w merlinie, leki i kosmetyki na tanieleki.net.pl,ciuchy na allegro, nawet lampy do domu. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie książki, filmy,zabawki i bajki dla dziecka, sporadycznie kosmetyki, bardzo rzadko ciuchy i sporadycznie jakieś pierdoły ( ostatnio w chooy różnych nasion dla mamy do ogrodu :D ) Popularny jest chyba też tytoń bo często znajomi proszą mnie o zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki, płyty CD, DVD. przęt RTV i AGD - po uprzednim obejrzeniu w sklepie w moim mieście. Rzadziej ubrania - częściej wykorzystuje np. vouchery fastdeal.pl czy groupona. jeżli kupuje buty to tylko znanych mi marek - wiem jaka jest polityka oznaczania rozmiarow danej firmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkot
ja również kupuje już prawie wszystko z wyjątkiem jedzenia, wole mój warzywniak pod domem. a jeżeli chodzi o inne rzeczy to nawet nie boję się kupować sprzętu elektronicznego, najczęściej kupuje w CSEiE bo mają duży wybór i są przeze mnie sprawdzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala90
również znam CSEIE, ostatnio udało mi się tam zamówić ogrzewanie podłogowe w bardzo okazyjnej cenie, pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltyzonkil
a kupujecie może jedzenie dla waszych psów i kotów ? Bo widziałam, że na e-karma można dostać wiele karm najwyższej jakości i nie trzeba by było się męczyć z taszczeniem toreb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee-wa
Kod zniżkowy do sklepu www.nici.pl/ - 1ctak7w4 - kod na -10% , ważny do 26.04.2012 może się komuś przyda. Zwłaszcza jesli kupujecie takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmę dla psa jak najbardziej :) głównie w krakvecie zamawiam - raz na kilka miesięcy robię zapas i mam z głowy. poza tym, dźwiganie suchej psiej karmy do najprzyjemniejszych nie należy, a tutaj kurier przynosi mi pod same drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazki karme dla kociow spozywka ale taka ktorej normalnie dostac nie mozna kupuje w merlin empik aledobre zwierzakowo nareo ostra kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michauuuka
Oj jeśli o mnie chodzi to są to kosmetyki. Takim moim numerem jeden jeśli chodzi o sklepy to najczesciej zaglądam do tego http://www.nantes.pl/ Tu można kupić naprawde dobre i sprawdzone kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej książki, zabawki, sprzęt sportowy, artykuły AGD, niektóre spożywcze np kawę albo czekoladę do fontanny...ale też np buty i ubrania, ale tylko ze sklepów w których wiem że nie będzie niespodzianki co do rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnaca gitarra
ja kupuję na allegro rozmaitości, ksiązki, zabawki, biżuterię i masę innych dupereli nigdy nie kupuję ciuchów przez net. A kosmetyki tu: www.kobietaeko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaria222
Ale oczywiście ze kupuje. Po prostu wydaje mi się ze to jedno z takich miejsc w których można kupic dobre i profesjonalne kosmetyki. Może troszkę droższe, ale mam pewnośc ze rzeczywiscie sa dobre i ze mam kompleksowa pielęgnacje skóry. A najczesciej kupuje tutaj http://kosmetolog.sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×