Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nescafe

Co kupujecie przez internet?

Polecane posty

Gość gość
Ja też musze przyznac ze sama kupowałam tam suplementy, a teraz ten utrwalajacy opaleniznę Sun Boost. Po prostu wiem ze jest to dobra gama suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plyty tanie, uzywane na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
Ja na pewno w większości kupuje kosmetyki. Teraz mam tez swoje sprawdzone i polecone przez kosmetyczke http://www.nantes.pl/ Naprawde szczerze polecam bo kosmetyki są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio sporo rzeczy dla dziecka kopiliśmy na allegro - stelaż do łóżeczka od producenta Kris, kołderkę, bawełniane body sztuk kilka, nawet naklejki scienne do ozdobienia pokoju dla małej :) tak jest szybciej i o wieeele wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co się tylko da ;) od książek, mebli, sprzętu - np. na allegro, po kosmetyki zamawiane w subskrypcji supplite. Wolę zakupy przez neta, bo jest dużo taniej i wygodniej - w jednym miejscu najczęściej jest wszystko co chcę kupić, bez chodzenia po sklepach, bez stania w kolejkach, z dostawą pod same drzwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko- doslownie ! na chwile obecna szukam opon zimowych jako prezent do samochodu mojego taty :D kilka lat temu psa dla mamy :D poza tym leki (z apteki inter.), ubrania, kosmetyki itp. jw. WSZYSTKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Cześć;-) Powiem szczerze, że mam małego fioła na punkcie biżuterii, i już mi się powoli zaczyna nie mieścić w domu ;PP Muszę nowe miejsce zorganizować;) Ja to kupuję różnie – czasami stacjonarnie, czasami przez neta. Jeśli chodzi o internet to naprawdę ładne rzeczy mają na stronie www.crazydiamond.pl. Świetnie wykończone, niecodzienne, stylowe projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to różne rzeczy kupuję przez Internet do mojej firmy budowlanej. Znalazłem niedawno dobry sklep http://www.glazurnik-narzedzia.pl/ który ma bardzo duży wybór narzędzi i akcesoriów glazurniczych. To wszystko przydaje mi się w mojej pracy. Sklep ma konkurencyjne ceny i duży wybór towarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? WSZYSTKO XD ostatnio kupiłam węża ogrodowego przez internet (lazienkaplus), bo nie chcialo mi sie szukac sklepow u mnie w miescie;d nie wiem, kto wymyslil zakupy online, ale go uwielbiam!;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKwiatek
Ja przygotowałam dla swojego synka całą wyprawkę przez Internet. przy okazji dałam się przekonać argumentom http://bobolider.pl/pieluszki-wielorazowe.html do wypróbowania pieluch wielorazowych. Dziś bardzo to sobie chwalę i mój maluszek też, choć nie ummie jeszcze mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to właściwie kupuję wszystko przez internet, ostatnio kupiłam chłopakowi ubrania na treningi http://senseishop.pl/ był zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często lubię kupować kosmetyki dla siebie jak i dla najbliższych. Korzystam z usług tej firmy: ABCKOSMETYCZNE.PL Naprawde polecam, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę namiary na sprawdzony sklep internetowy, zobaczcie - https://polskikoszyk.pl Fajnych okazji zdecydowanie nie brakuje, można je dopaść w różnych miejscach, ale tam jest tego najwięcej i co najważniejsze - to wszystko jest zawsze dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto dokładnie czytać skład na kosmetykach. Taką mam zasadę. Co do sklepów z naturalnymi upiększaczami to polecam sklep na stronie www.e-naturalne.pl Często tutaj dermokosmetyki kupuję – jest ich sporo w asortymencie, na różne przypadłości, w tym właśnie na moje problemy trądzikowe. Kosmetyki naturalne mają tę przewagę, że są lekkie, nie obciążają i tak już nadwyrężonej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina88
Ja od jakiegoś czasu przez internet kupuje tusz do drukarki!Zamawiam go na drukujesz24 pl i jestem bardzo zadowolona!Tusz jest u nich tańszy niż w sklepie stacjonarnym obok mojego bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryśkaGos
Ja ostatnio kupiłam przez internet okulary przeciwsłoneczne na galeriawidzenia com. Są super!Bardzo jestem z nich zadowolona!POlecam każdemu zerknąć sobię tę stronkę bo mają na prawdę spory wybór okularów w super cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula677
Ja zaczęłam niedawno kupować leki w aptece https://eapteka.pl/. Mają fajne niskie ceny i duży wybór asortymentu. Kilka razy korzysta łam też z ich promocji - a jest dość dużo. Sprawdźcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo odpowiadają kosmetyki jakie mają na stronie www.nocanka.pl . Głównie mam na myśli rzeczy do pielęgnacji włosów od Natura Sibertica które tutaj sprzedają za przystępne pieniądze. Pierwszy raz przestałam mieć problemy z włosami, które wcześniej praktycznie były nie do ułożenia i nie do rozczesania. Zmiana szamponu zrobiła różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuszdodrukarki
Ja podobnie jak Celina zamawiam przez internet tusz do drukarki z drukujesz24 pl!Wczoraj koleżanka namawiała mnie na zamówienie ciuchów z allegro ale jeszcze nie podjełam decyzji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie akcesoria, od tych domowych po te związane z codziennym użytkiem kupuję w internecie, a dokładnie od https://polka24.pl/ . Taka jest zaleta internetu, iż po odpowiednim rozeznaniu możemy trafić na możliwość zakupu markowych rzeczy po wyjątkowych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba większość rzecyz kupuję w sieci. Bo i kosmetyki i ciuchy i inne.. Np zabawki. Nie raz jest po prostu wygodniej niż latać po sklepach i szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuję zwykle online, nie umiem stacjonarnie wybierać, poza tym lepiej kupować online bo jest więcej możliwości i można się spokojnie zastanowić.Ja kupuje na avans.pl takie rzeczy, lubię prezenty praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×