Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poul

Dziewczyny mam troche wstydliwe pytanie do was

Polecane posty

Gość Poul

Co byloby,gdybyscie przylapaly chlopaka w szkolnej ubikacji na zadawalaniu sie( nie mowia tu o jakis zboczencach tylko wiadomo stresujaca sytuacja,matura wazny egzamin),troche to glupie,ale wiadomo jakie sa niektore toalety nie oznaczone czasami drzwi sie nie domykaja. No wiec co byscie zrobily,nie wiem chlopak by dostal opieprz i powiedzialybyscie kolezankom,a potem poszloby na cala szkole co chlopak robil w toalecie,albo moze udawaly,ze nie widzicie tego i po prostu poszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
dodam ze pracuje na drugą zmiane w pobliskiej biedronce :o zajmuje się wycieraniem kas z kurzu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulashowa24
Zależy, która to klasa :) Obawiam się że do gimnazjum włącznie większość by latała i gadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
No tak podszywcze. Gulaszowa,nie chodzim i np liceum,badz inna szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic bym
nic bym nie zrobiła daj chlopakowi spokoj po co cokolwiek robic - zdarza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Chodzi mi o np liceum,lub inna szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke back
Poul przyznaj sie, ze zostales nakryty :P Zalezy od dziewczyny - jakby miala mój charakter to by na pewno rozpaplala :P Jesli nie, to moze zachowa to dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulashowa24
Mówiąc za siebie - tak w liceum jak i na studiach obróciłabym się jakby nigdy nic i nikomu nie puściła pary z gęby, mając świadomość w jak niemiłej sytuacji postawiłabym takiego delikwenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie zależy od osoby...rozwydrzona, wrzaskliwa małolata od razu by powiedziała. A jeśli to cicha myszka to pewnie powiedziałą koleżance z ławki i teraz im obu się śnisz po mocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie odpowiadasz na pytania. Chłopak w damskiej, dziewczyny w męskiej, czy koedukacja toaletowa? Jakbym przyłapała faceta w damskiej, przykopałybym mu z półobrotu, jak idę wymienić tampon, to nie lubię być podglądana. W męskiej - w końcu jest u siebie. Koedukacyjnych w szkołach nie widziałam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Poul niestety zdarzylo mi sie to,ze zostalem przylapany i strasznie tego zaluje i az wstyd mnie bierze jak sobie przypomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke back
Trza trzymac konia na wodzy, dla mnie to juz lekki dewiantyzm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Ekhme ale czasami jest tak,ze toalety sa nie oznakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Tak zostalem przylapany i fatalnie sie z tym czuje(nie jestem zboczencem)sytuacja byla stresujaca i po prostu chcialem rozladowac stres,emocje.Nie sadzilem,ze takie cos mi sie przytrafi,w rezultacie zamiast sie odprezyc, zapomniec na chwile zostalem przylapany i czuje sie jakbym mial nogi z waty. :( I strasznie mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPOD
chyba nie robiles siusiu bo tak sie przejmujesz:D nie powie a nawet jesli to posmieje sie 5 minut z kolezanka i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magulka
stary przykro mi ale kobiety zawsze rozmawiaja o takiego typu sytuacjach tazke jestes skazany na wysmiewanie a inni na ubaw:) pozdrwaiam i sorki za NAGĄ prawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Wiem,ze zlezrobilem,ze pewnie powinienem domknac drzwi,ale niestety musialem rozladowac napiecie,stres i pewnie bedzie tak jak mowisz. Tak mi glupio ,ale za bledy trzeba placic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brondynka
Wcale się tym nie przejmuj, jeśli komuś powie a ty zaczniesz sie denerwować a inni zobaczą, że sie złościsz to już ci nie odpuszczą. A jak zobaczą, że cię to nie rusza to szybko zapomną. Niech się wstydzi, ten kto widzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2234534634
czy chodzi o masturbacje? bo to nie zostalo powiedziane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Tak chodzi o masturbacje,ale mialem szczescie,ze dziewczyna nie powiedziala tylko dziwnie siena mnie patrzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aco tam podniose
Moze cos dziewczyny poradzicie chlopakowi ktory niestety zostal przylapany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba juz wszystko
zostalo powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallly
JA BYM GO DOSIADŁA I ZA MILCZENIE MUSIAŁ BY MNIE NIEZLE ZERZNĄĆ :):):):):) .....UFFFFF MARZY MI SIE TAKA SYTUACJA:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba juz wszystko
Oj Sally to jest powazne pytanie,prosze nie robic sobie eeee jaj :) Uwazasz,ze to jest przyjemna sytuacja? ...chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umow się z nią ! Jesli jescze powiesz ze to przez nią to robiles to jest juz twoja na zawsze ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac ja bym sie na taki widok chetnie popatrzyla, a potem sama poszla do kabiny zrobic sobie dobrze :) ale jestem juz nieco starsza i inaczej patrze na te sprawy. w szkolnych latech to faktycznie ludzie wyszukuja powodow do posmiania sie z innych, albo ich ponizenia ... rady dla Ciebie? jedyna ktora mi przychodzi do glowy, to gdybys slyszal jakiekolwiek komentarze na ten temat, koniecznie przyjmij je ze smiechem - zaskoczysz przeciwnika, ze pierwszy sie z tej sytuacji obsmiejesz, wiec przeciwnik straci juz atut wyzszosci na Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha no to koleś wtopiłeś
ja tam bym wszystkim rozgadała, a co!!! Mam nadzieje ze laska która Cie widziała tez pusci pare z geby. Bedziesz miał nauczke ze szkola jest od nauka a nie od walenia gruchy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×