Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość triple-five

blizny po oparzeniu

Polecane posty

hej.Czy ktoś już usuwał laserowo blizny w CENTRUM LECZENIA OPARZEŃ w SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH? www.clo.com.pl Za miesiąc się tam wkońcu wybieram i bedę miała zabieg, na który czekałam rok.Jest on bezpłatny.Blizny mam na obydwu rekach, nodze i męcze się z nimi od 17 lat :/ podobno mozna wykonywac go tam tylko raz w roku i po kilku takich sesjach widac poprawe...tak powiedziała mi ta lekarka u której miałam wizyte. Długo co? ale chce wkońcu cos z nimi zrobić. Nigdzie nie moge znalesc informacji o tym laserze ani wypowiedzi osób, które miały wykonywany tam zabieg, a ja coraz bardziej sie boje... jeżeli wiecie cos na ten temat to proszę odezwijcie się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.Czy ktoś już usuwał laserowo blizny w CENTRUM LECZENIA OPARZEŃ w SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH? www.clo.com.pl Za miesiąc się tam wkońcu wybieram i bedę miała zabieg, na który czekałam rok.Jest on bezpłatny.Blizny mam na obydwu rekach, nodze i męcze się z nimi od 17 lat :/ podobno mozna wykonywac go tam tylko raz w roku i po kilku takich sesjach widac poprawe...tak powiedziała mi ta lekarka u której miałam wizyte. Długo co? ale chce wkońcu cos z nimi zrobić. Nigdzie nie moge znalesc informacji o tym laserze ani wypowiedzi osób, które miały wykonywany tam zabieg, a ja coraz bardziej sie boje... jeżeli wiecie cos na ten temat to proszę odezwijcie się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaataa86
cześć mam 23 lata i od 22 mam blizny po oparzeniu gorąca woda. Mam to na lewej dłoni do łokcia i brzuchu po lewej stronie. Na udach mam blizny po przeszczepie. Blizna na brzuchu jest bardzo duza i twarda...Nic jeszcze z nimi nie robiłam. Byłam raz w takiej klinice i lekarz chiał mi zrobic przeszczep. Ale sie nie zdecydowałam. Słyszałam ze ekspandery są bardzo dobre. Wie ktoś cos o tym??? mam chłopaka i mysle ze niedługo bedziemy małżeństwem. Boje sie ze przez blizne na brzuchu nie bede mogła mieć dziecka.... Czy ktoś wie coś o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rygi25
A ja jestem chłopakiem i też mam podobne problemy, a konkretnie naczyniak płaski, czy ktoś wie jak się tego skutecznie pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rygi25
A ja jestem chłopakiem i tez mam podobny problem a konkretnie naczyniak plaski, czy ktoś wie jak się tego skutecznie pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rygi25
A ja jestem chłopakiem i tez mam podobny problem a konkretnie naczyniak plaski, czy ktoś wie jak się tego skutecznie pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oliwka_26 co z tymi twoimi bliznami byłaś je wyciąc u jakiego lekarza to konsultowałas podaj dane jak mozesz bo jestem ciekawa ja tez mam blizne na dekoldzie i tez bym ja wyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha.
w pociagu; ja popazyłam sie 1,5 roku temu w wakacje, palacym sie olejem, lezałam w szpitalu 2 miesiace, poparzenie III stopnia, dwie lydki i lewa stopa, cos okropnego, ale jak sie staralam o odszkodowanie to przyznali mi ok 10%, musisz się gdzies z tym udać, bo to tak nie może być, dziwne bardzo. pozrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfo
do cesca: dobrze, że jest ktoś taki jak Ty :) Nie dziwię się, że masz wielu przyjaciół, bo skoro miałaś taką siłę charakteru, by się pogodzić z taką bądź co bądź tragedią, to musisz być wspaniałym człowiekiem :) Też się staram... Oj, jak się mocno staram, by moje blizny były tylko fizyczne i nie sięgały głęboko do psychiki :) Ale myślę, że w końcu sobie poradzę z tym, jestem na dobrej drodze, a czytając Twojego posta czuję się jeszcze bardziej przekonana, że najważniejsze, to pokonać w sobie bezsensowne fobie :) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfo
do cesca: dobrze, że jest ktoś taki jak Ty :) Nie dziwię się, że masz wielu przyjaciół, bo skoro miałaś taką siłę charakteru, by się pogodzić z taką bądź co bądź tragedią, to musisz być wspaniałym człowiekiem :) Też się staram... Oj, jak się mocno staram, by moje blizny były tylko fizyczne i nie sięgały głęboko do psychiki :) Ale myślę, że w końcu sobie poradzę z tym, jestem na dobrej drodze, a czytając Twojego posta czuję się jeszcze bardziej przekonana, że najważniejsze, to pokonać w sobie bezsensowne fobie :) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolok
Mam pytanie. Mam od urodzenia blizne czyli od 16 lat i chce sie spytac czy mi masc pomoze jescli tak to jaka masc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakas000
DO KOLOK MAść to napewno Ci nie pomoże :P Ja mam bliznę od 15 lat i 2 operacje nie przyniosły żadnych efektów :( a ty mówisz o maści ;d :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść może trochę pomóc, ale na pewno nie zlikwiduje blizny całkowicie. Przed operacją stosowałam noscar, blizna zrobiła się dzięki temu trochę bardziej miękka w dotyku, po operacji lekarz też zalecił mi noscar, a poza nim elocom przez miesiąc, mam wrażenie, że wśród maści elocom najbardziej mi pomógł, ale jest na receptę i nie wiem, czy nadaje się na stare blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść może trochę pomóc, ale na pewno nie zlikwiduje blizny całkowicie. Przed operacją stosowałam noscar, blizna zrobiła się dzięki temu trochę bardziej miękka w dotyku, po operacji lekarz też zalecił mi noscar, a poza nim elocom przez miesiąc, mam wrażenie, że wśród maści elocom najbardziej mi pomógł, ale jest na receptę i nie wiem, czy nadaje się na stare blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogu
Witam wszystkich. Mam 16 lat ,w wieku 4 lat doznałem oparzenia calego przedramienia. Cudem uratowano mi reke. Jednak po tym wypadku została mi duza blizna ,po nieudanym przeszczepie. Wyglada ona paskudnie, jak "PRISON BREAK" . Czy NFZ zwraca koszt takiej operacji ??/ Czy dlugo trzeba sie "starac" o taka operacje????? Z gory dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakas000
DO BOGU: nfz zwraca koszty operacji ;) ja miałam operację miesiąc po konsultacji z lekarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bogu: a ja bede miał robiony zabieg na NFZ. Juz w tą srode... a \"starałam\" sie ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka koniecznie napisz jak po tym zabiegu i co to za zabieg laserowy czy jakis inny jestem ciekawa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Ja rowniesz jestrm poparzona i to juz31 lat.Poparzylam sie wrzatkiem w wieku 3 lat dokladnie plecy i prawe ramie .Jakis czas temy bylam u chirurga w Warszawie.Potej wizyciestracilam nadzieje ze mozna cos z tym zrobic.Ale czytajac wasze wypowiedzi znow sie zastanawiam nad pojsciem do jakiegos specjalisty.Moze mi polecicie dobrego chirurga u ktorego bylyscie. Njlepiej w Warszawie albo Bialymstoku.Z gory dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Ja rowniesz jestrm poparzona i to juz31 lat.Poparzylam sie wrzatkiem w wieku 3 lat dokladnie plecy i prawe ramie .Jakis czas temy bylam u chirurga w Warszawie.Potej wizyciestracilam nadzieje ze mozna cos z tym zrobic.Ale czytajac wasze wypowiedzi znow sie zastanawiam nad pojsciem do jakiegos specjalisty.Moze mi polecicie dobrego chirurga u ktorego bylyscie. Njlepiej w Warszawie albo Bialymstoku.Z gory dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to zabieg laserowy...już się boje ;/ Napisze wszystko ze szczegółami jak tylko wróce. Pewnie w piątek ;p Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płeć piękna
Hej! Mam 22 lata. Bliznę mam od 4 roku życia. Nauczyłam się z nią żyć i zaakceptowałam siebie:) pomógł mi w tym mój wspaniały chłopak:). Mam do Was kochani pytanko... Czy któraś z dziewczyn posiadająca bliznę na brzuchu była już w ciąży. Co się z tą blizna działo w trakcie "rośnięcia":)? I czy polecacie jakiś żel/krem, który mógłby pomóc? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płeć piękna
Hej! Mam 22 lata. Bliznę mam od 4 roku życia. Nauczyłam się z nią żyć i zaakceptowałam siebie:) pomógł mi w tym mój wspaniały chłopak:). Mam do Was kochani pytanko... Czy któraś z dziewczyn posiadająca bliznę na brzuchu była już w ciąży. Co się z tą blizna działo w trakcie "rośnięcia":)? I czy polecacie jakiś żel/krem, który mógłby pomóc? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kamila55: laser, którym miałam wykonywany zabieg to DERMA K. http://www.clo.com.pl/laseroterapia.php Mam opatrunki założone na 10dni i pózniej jade tam na konsultacje itp. w sumie starli mi 3mm skóry i teraz sie goi. Jest czerwona i strupki przyczepiły sie troche do opatrunku co mnie najgozej martwi.. ;/ troche ogranicza mi to ruchy. No ale nie pozwolili mi tego ruszac. Ma sie zagoic. za 10 dni tam pojade i zobacze co mi powiedza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kamila55: laser, którym miałam wykonywany zabieg to DERMA K. http://www.clo.com.pl/laseroterapia.php Mam opatrunki założone na 10dni i pózniej jade tam na konsultacje itp. Starli mi 3mm skóry i teraz sie goi. Jest czerwona i strupki przyczepiły się trochę do opatrunku co mnie najgozej martwi.. ;/ trochę ogranicza mi to ruchy. No ale nie pozwolili mi tego ruszać. Ma sie zagoić. za 10 dni tam pojade i zobacze co mi powiedzą. Pozdrawiam jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie na ciebie czekalam to byla dermabrazja, gdzie to robilas i czy cie jakos znieczulali mam nadzieje ze lepiej bedzie lenka kuruj sie i zycze wszystkiego dobrego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie..to nie była dermabrazja. W Siemianowicach Sląskich w CLO. Moge podac nr tel jak chcesz :P ?? zawsze to jakiś krok do przodu :)chyba teraz na konsultacje czeka sie ok 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lenka I jak sie goją rany. Nic sie z nimi nie dzieje? Bardzo mnie to interesuje ponieważ sama chcę sie zapisać na konsultacje. Wcześniej pisałam jako copi. Pozdrawiam Cię serdecznie i napisz co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×