Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość triple-five

blizny po oparzeniu

Polecane posty

Gość meczkaa
ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaaaa
a miał ktoś robiony tatuaż medyczny- coś jak permanentny makijaż tylko na bliznę w kolorze ciała? robią takie tatuaże w salonach kosmetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam zeby jakis salon kosmetyczny robił takie rzeczy. z tymi tatuazami to jest roznie cos nie wyjdzie jak jest jakas duza blizna tez nie bedzie takiego efektu jak na zdrowej skórze. kwestia wyboru;) ja mam pytanie jakiego podkładu uzywać do twarzy była poparzona i zostały mi dwie blizny tzn jedno jest okragłe znamie nie wypułe tyle ze duzo jasniejsze od mojej skóry a drugie znamie jest lekko czerwone. jakiego pokdładu uzywac zeby ten koloryt skóry jakos sie wyrównał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa ;)
Używa ktoś kelo cote ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa :)
a przynosi jakieś efekty ? ktoś stosował ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta:-)
Ja stosowałam Kelo-cote żel.Kupiłam duże opakowanie 100g za 300zł,ponieważ sugerowano, że powinno się smarować minimum 2 miesiące a najlepiej jeszcze dłużej.I ja przygotowałam się na to "dłużej".Moja blizna ma jakieś 30 lat.Nie krępuje mi ruchów,ale jest przerosła i przeszkadza mi bardzo,gdyż przez nią nie mogę założyć nic na ramiączkach.Piszę o jednej a mam ich kilka w innych jeszcze miejscach.No ale eksperyment z kelo-cote robiłam właśnie na ramieniu. Jeśli chodzi o efekt to uważam iż taki sam dają wszystkie inne "smarowidła".Trochę bardziej miękka skóra(w końcu silikon nawilża) i wrażenie,że coś się robi dla siebie.Tyle pieniędzy i tyle czasu(codziennie smarowałam dwa razy) ile poświęciłam uważam za zmarnowane.Efekty są mizerne o ile nie wmówiłam sobie,że te wogóle są:-( Domyślam się,że lepsze efekty będą gdy ten żel zastosuje się na świeże blizny,ale na stare niestety nie działa. Piszcie proszę o waszych doświadczeniach z innymi "cudownymi" lekami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta:-)
A i jeszcze jedno: żel stosowałam 4 miesiące.Trochę go zostało,ale już nie mam motywacji go wsmarowywać, bo nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez stosowałam kelo-cote, no i coz pieniadze wyrzucone w błoto, efekt identyczny jak po masci contractubex.Co sie z tym wiąze koszty mniejsze. a jesli chodzi o czas poswiecony na wcieranie tego w blizne dokładnie taki sam w moim przypadku 3 lub 4 razy dziennie ; ] Moze kiedys znajda sie ludzie ktorzy nie uciekaja w popłochu widzac kogos takiego jak wszyscy uczestnicy tegoz forum moze kiedys skoncza sie te dziwne komentarze i spogladanie na te 'nasze' blizny poki co coz trzeba sie łudzic ze zejda znikna... szukac cudownych metod leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa ;)
no bo własnie ja tes stosuje kelo cote juz 3 miesiąć, jakies tam efekty były na początku ale teraz to juz ich nie widze. Jak te blizny skorygować ? macie jakies pomysły ? Jestem młoda i dosyć sie juz wycierpiałam przez nie, chce wreszcie załozyc bluzke z dekoltem, malutkim chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milikla
Cześć Mam spora blizne na klatce piersiowej, jest dosc stara, kilka lat temu laserowalam ja w siemianwicach, efekt byl ale bardzo slaby. Niedawno zaczelam czytac o tym laserze frakcyjnym CO2, bylam tez juz na konsultacjach dowiedziec sie jaki efekt moge osiagnac. Dowiedzialam sie ze efekt osiagne po ok 10 zabiegach, przy czym po kazdym z nich bede zauwazala poprawe, zabiegi sa co miesiac wiec za 10 miesiecy, koniec roku bylam "szczesliwsza". Z tego co powiedzial lekarz to slad zawsze pozostanie ale wszystko bedzie zrownane z powierzchnia skory i jedynie co bedzie widac przebarwienie. Chcialabym moc sie kogos poradzic kto korzystal z tego typu laseru. czy jest efekt, po ilu zabiegach. Naprawde bardzo chce wierzyc, ze moze sie udac. ale nie chce wydawac kupe kasy jesli wynik jest marny. Moja blizna jest obecnie nierowna ale blada wiec nie rzuca sie tak w oczy, nie chcialabym zeby po takim zabiegu stala sie czerwona. Prosze o wypowiedzi osoby ktore poddaly sie tego typu laserom. dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysły, no reklamuja te masci fakt blizny sa bledsze mieksze po nich ale wątpie zeby jakas naprawde zniwelowała do minimum taka blizne. operacja no coz usuwałam ze 3 blizny juz i nie moge narzekac nie ma słady po nich skóra jest gładka mniejwiecej jednego koloru, ale sa tez blizny których nie da sie usunac, co do laserów CO2 hmm nie wiem zastanawiam sie podobno bolesna sprawa chciałabym zeby nie było tych wystajacych blizn. Mam pytanie co zrobic z oparzonych dekoltem? nie mam blizn na nim ale skóra jest dużo jasniejsza zrówna sie to kiedys ten kolor no nie wiem opalac sie czy co z tym robic? czekam na odpowiedz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka85
Ja byłam na konsultacji w sprawie mojej blizny po oparzeniu. Chciałam zastosowac integre ale się okazazało że na tak starej bliźnie efekty są marne. Polecił mi chirurg coś w rodzaju peelingu chemicznego. Podobno ingeruje on w bliznę robiąc ją głatszą mniej widoczną. Zapisałam się na zabieg. Jeśli jest choć małą nadzieja na poprawe to chce spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hassana
Moje Drogie, a ja dziś byłam w studio tatuażu, ponad 3h bólu ale dałam radę i mam piękne różowe kwiatki na nodze :D Nie mogę się doczekać aż się zagoi :D Było warto, naprawdę nie widać blizny! Chyba, że ktoś zacznie się przyglądać z odległości 10 cm :D Jestem zadowolona jednym słowem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z blizną
ej jakie polecilibyscie zele albo kremy, maście ?? odpada kelo cote, dermatix, no scar prosze o odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia....
do milikla Szczezre to daruj sobie te zabiegi, ja robiłam je z 8 razy. nie dosc ze efekty marne to jeszcze wydałam kupe kasy i bardzo bolało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poparzony
Witam ponownie. Dla przypomnienia mam czerwona, wypukla blizne na rece po poparzeniu. Czy ktos stosowal na taka "dermabliz"? Slyszalem ze nie drogie a moze pomoc. Na te celo-cote po 300 zł jakos nie jestem przekonany, cudow sie nie spodziewam chcialbym tylko zeby blizna zjasniala, nie musi byc juz nawet gładka byle tylko jasniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: poparzony i ona z blizną Polecam maść CONTRACTUBEX tubka 50g kosztuje niecałe 50zł. Uwazam ze w miare optymalna kwota działanie dokładnie takie jak np po kelo-cote który jest duzo droższy. CONTRACTUBEX trzeba wcierac w blizne 5 do 6 razy na dobę efekty sa widoczne, np u mnie blizna zmiękła zrobiła sie blada.Polecam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z blizną
za kelo cote dałam 150 zł i mam ją 3 miesiące, efekt był na początku ale mnei nie zadowolił. To w takim razie musze kupić Contratubex, spróbuje wszystkiego.. jak macie jakieś pomysły to piszcie.. prosze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam jeszcze do "zrówanania blizny wystajacej ze skóra" plastrów GRANUFLEX EXTRA THIN. Zastosowanie:przemyc blizne 'benzyna'(środek dezynfekujacy dostepny w aptece cena około 8zł) nakleic plaster wiekszy niz blizna około 2 cm lekko go rozciagnac nosic 6 dni, zrobic jeden dzien przerwy i znów kleic przemywajac benzyna. Poleciła ni to pani chirurg u której sie lecze i coz po 4 miesiacach klejenia blizna zmiekła i jest juz równo ze skóra nie odstaje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granuflex kosztuje 18zł za plaster 15x15cm ja kleje go na szyje wiec jeden plaster dziele na dwie czesci ktos kto na mniejsza blizne bedzie go miec na dłuzej i coz po odklejeniu plastra skóra jest lekko czerwona moze troche swedziec czasem pojawia sie jakies czerwone krostki-ale to efekty normalne; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z blizną
a czy te plastry widać ? są przezroczyste ? bo ja juz w sumie mam blizny zrównane w sumie to po tylu zabiegach i zeli to nie ma co sie dziwić. ale czy te plastry pomogą na zblednięcie i mneijszą widocznosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te plastry sa jasno brązowe zbliżone do koloru skóry, widać jak sie go przyklei, ale wg mnie warto bo tak jak mowie blizna po paru miesiacach noszenia robi sie nei wystajaca i blada, po 4 miesiacach blizna na szyi jest prawie w kolorze mojej skóry a była krwisto czerwona ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z blizną
ok ok spróbuje z tymi plastrami ale narazie mam kelo cote i go zużyje. a maskujesz jakoś blizne na szyi ? bo tez mam własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co w chłodnie miesiące nosze bluzki z golfem, a w te ciepłe zakładam apaszke jakas fajna chustke takze przewaznie ludzie mysla ze to dodatek do stroju a tak naprawde zasłania szyje ; ) kto wie moze juz nie długo wystarczy jakis puder i uwolnie sie od tej męki w lecie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrym wyjsciem sa tez koszule z kołnierzem jak kupuje z długim rekawem bo reke tez mam oparzona jak pozapinam bluzke to i szyja i reka jest zasłonięta; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z blizną
też nosze apaszki :) czasem golfy ale we wakacje jest najgorzej. :( a masz tez blizny na dekolcie ? ja mam i na ręcy i na szyi i wogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milikla
do monia... Zdecydowalam sie w miedzyczasie na ten zabieg, bylam pierwszy raz, faktycznie bol nieziemski. 8 razy to sporo, Lekarz powiedzial mi ze po 3 razach powinnam zobaczyc juz efekt pierwszy, tyle lat czekam na jakas nadzieje ze jesli sie pojawia musze sprobowac. Jezeli po tych 3 nie bedzie zadnego efektu to zrezygnuje. Mozesz mi napisac jak dlugo masz ta blizne, i w jakim byla stanie przed zabiegami, a jaka jest po. To co mnie niepokoi to jak przegladam artykuly i filmy o tym laserze to wszystko tam robia poza leczeniem blizn pooparzeniowych, no i w sumie tez nikt w tym temacie sie nie wypowiada. Jak zdecydowalas sie na ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:ONA Z BLIZNA wiesz co ja mam na szyi blizne, dekolt tez oparzyłam ale na nim nie mam blizny tylko skóra jest ciut jasniejsza no i reka prawa tez oparzona od łokcia do palców niestety, dlatego tez lato to jest masakra... w Ty jak sobie radzisz w lato z ubiorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z blizną
do majusjoanna jak sobie radze hmm cięzko jest we wakacje bardzo. t-shirt i tyle zakładam zawsze. jak byłam na weselu to troche pudrowałam na dekolcie i zakładałam jakiś naszyjnik więc mniej było widać. jak sie zacznie lato to znowu masakra.. trzeba zapomnąć o bluzkach na ramiączkach :( a ty jak sie ubierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×