Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nemasu

Seroxat - początki..

Polecane posty

Gość pysia_79
no nie mnie wystraszyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Afomamka:) dzieki ze sie odezwalas..afomam biore z 2 miesiace,na poczatku codziennie po 2,3 tabletki.Potem zmienilam lekarza ktory kazal mi go brac tylko w momentach ataku,i teraz tak wlasnie robie..Mysle ze moglabys sprobowac seroxatu:(Ja coprawda narazie zadnych skutkow nie odczuwam,ale moze miesiac to za malo...:)ale mimo iz panicznie balam sie tego leku,nie mialam w zasadzie zadnych skutkow ubocznych,nic sie nie stalo..teraz pozostaje mi czekac kiedy zadziala...Co do Afobamu,to uspokaja mnie zawsze przy ataku,chociaz pozniej czuje sie do niczego:(Pozdrawiam goraco,napisz czy zdecydujesz sie na seroxat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Nie sluchaj ich biedaku:) Rozumiem Jak lekarstwa,negatywnie wplywaja na nasz organizm,uzalezniaja...Ale co mam robic gdy czuje ze atak nadzchodzi,gdy wydaje mi sie ze umieram,a rece tak mi sie wykrecaja,ze niepotrafilabym nawet tel.do reki wziac?:( Chodze na psychoterapie..Tylko tak jakos nie bardzo w nia wieze:(moze sie myle...wiem ze to tkwi w naszych glowach,ale przychodzi tak nagle,bez ostrzezenia,ze nawet przez metody,prawidlowego oddychania(by nie dopuscic do hiperwentylacji)Nie jestem w stanie nad tym zapanowac::(Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABC....123 ja z nerwica lekowa walcze juz 7 lat-afobam bralam przez AZ 5 pozniej mialam spokoj przez prawie 2 lata(ciaza i karmienie piersia)i teraz wszystko wrocilo odwiedze jeszcze jedna lekarke i zobacze co mi doradzi napisze jak bede po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
ja lecze sie też na leki nerwice od tylu lat że nie pamietam a po urodzeniu dziecka było jeszcze gorzej to było piekło przez co przeszłam dokładnie 5 lat temu brałam pramolan a teraz ten seroxat jak to nie pomoże to ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu ale was powaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Afobamka Pysia79.......u mnie ataki pojawily sie 10 lat temu,przez ten czas wciaz bylam na relanium,leczylam sie na wszystkie mozliwe choroby,nigdy nawet nie pomyslalam ze "to to "to"...gdy bylam w ciazy,ataki minely..Teraz gdy mam taka remisje..boje sie ze kiedys mala mnie zobaczy w takim stanie,panicznie boje sie byc z nia sama w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Ja pierdziu...A czego sie spodziewasz?dlaczego "Nas"powalilo?...Mi jest lzej,majac swiadomosc ze sa inni,ktorzy rozumieja co przezywam..Tu sa..obok mnie nie ma nikogo takiego,a rozmowa i wymiana doswiadczen,sa mi mocno potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Oliwka ma 5 latek:)jest super pogodna:)...Ciekawe ze w czasie trwania ciazy leki minely!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna de.
'miel' to bardzo indywidualna sprawa. Ty, wnioskuję po tym co piszesz masz uprzedzenie co do leków, jak i zarówno do lekarzy,którzy je przepisują. Jednak nie wszyscy psychiatrzy przepisują leki wtedy kiedy pacjent mało tego potrzebuje. Wiesz, zaśmiałam się kiedy napisałaś,że polecasz Deprim. Owszem leki antydepresyjne, czy psychotropowe, są czymś mocnym i trudnym do odstawienia, jednak nie wydaje mi się żeby tu ktoś pisząc o swych objawach lękowych, które powodują niemożnosć wychodzenia z domu - przykładowo, miał zażywać deprim. Oczywiście, bardzo dziękuje za ostrzeżenie, lecz również nie ma co ludzi straszyć, bo są jeszcze psychiatrzy, którzy wiedzą kiedy leki powinni przepisać i czy w ogóle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
jestem po pierwszej caej tabletce wczesniej miałam po połówce czuje sie fatalnie wstałam z łóżka taka pijana i jeste wewnetrznie taka zdenerwowana trzese sie i w głowie sie kreci nie mogłam spac w nocy doktorka powiedziała jak nie umie spac to mam rano sobie wziąt tabletke to jak wczoraj wieczorem wziełam to dzisiaj rano mam wziąsc? to tak kródki odstep a żle sie czuje co za swinstwo co mam na uspokojenie wziąsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ten cały deprim
to to samo co bym jakieś zwykle witaminowe pastylki łykała. Zero jakiegokolwiek działania. Nawet psychotropy na mnie nie działają nie mówiąc o jakimś głupim deprimie. Nie wiem komu to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
podobno dobrze jestpolaczyc seroxat z afobamem-przynajmniej na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
już mi przeszło dzwoniłam do pani doktor i powiedziała że mam brac połówke w takim razie ale dopiero jutro rano czy ktoś z was brał połówke miesiąc czasu? bo dopiero 13 ide na wizyte a nie powiedziała kiedy mam wziąśc całą, to do 13 musze połówke brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
ale napiszcie ajk to jest jak zadziala ten seroxat-bierze sie np pol roku-to czemu pozniej nerwica wraca? i podobno okropnie przybywa kg po nim?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
nie mam pojęcia czy sie tyje, ale moja ciocia go brała 8 miesiecy i schudła, ja też nie moge jesć od trzech dni sie zmuszam do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
a przepisuje tylko psychiatra czy moze rodzinny lekarz? i macie wpisane jako choroba przewlwkła? jest wtedy taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna de.
'napisze na pomaranczowo' lekarz rodzinny niechętnie przepisuje, a jeśli już przepisuje to raczej tylko z zaświadczeniem o Twoim leczeniu i chorobie. I owszem ważne,żeby lekarz zaznaczył chorobę przewlekłą, bo jest sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
dziwi mnie tylko ze lekarze rodzinni przepisuja od reki xanax czy tez afobam a np efectin czy seroxat etc to uz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
a przeciez benzo sa teoretycznie gorsze od antydepresantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wypisuja antydepresanty ale najczesciej benzo.....z tym ze jest to blad,powinni zamiast brac sie sami za leczenie zaburzen nerwowych i wypisywac kolejne recepty wysylac do specjalisty czyli do psychiatry oraz do psychologa ,mniej byloby ludzi uzaleznionych od lekow ......i zle leczonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Pysia 79....Ja bralam polowke przez Tydzien,potem cala,a w tzrcim tygodniu,2 tabletki rano...strasznie sie balam tego leku,ale naprawde on mi nic nie zrobil:)Przestan sie bac leku:)Spojrz na niego inaczej:)Wiem latwo mi mowic ,ale ja tez sie go panicznie balam...Ale wzielam dwie razem..i..nic sie zlego nie stalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
pierdu pierdu, ćpajmy będzie wesoło, potem jednak będzie piekło ale co tam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna de.
skąd sie biorą ludzie typu jak to coś, co sie wypowiedziało nademną? bo juz naprawdę męczące jest czytanie o jakimś ćpaniu. tymbardziej kiedy wypowiada sie człowiek,który zapewne patrzy na to wszystko jako przecietny człowiek, albo jako człowiek,który ma jakąś traume lekową. No błagam Was ludzie opanujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
jestem dzisiaj w fatalnym stanie mąż spytał dlaczego jesteś taka zdziwiona? oczy mi chca z orbit wyjść żrenice powiekszone nie odczówam żadnych emocji jestem rozczesiona i mysle o tym leku żle nie potrafie sie usmiechać mam szczekościsk i boje sie już na przód bo czytam że żle sie go odstawia są potworne skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
panna de...zgadzam sie z Toba calkowicie,tylko ludzie ktorzy absolutnie nie rozumieja pojecia,stanow,przezywania lęków,moga tak sie wypowiadac..widocznie ta osoba,poprostu nigdy nie czula Sie tak...Przeciez My doskonale wiemy Co to za leki,jakie maja skutki,ale tez wiemy ze gdy atak nadchodzi,one jedne pomagaja...i nie mowmy o cpaniu...bo pedac pod kontrolą lekarza,damy rade je odstawic,nawet jezeli,mialo by to Byc trudne,wazne By Te leki nie powracaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Pysia 79 wiem ze musisz strasznie sie czuc....Ja dzis mialam atak:(zle mi bylo,znow te wykrecanie rak,brak tchu,serce szaleje,mysl ze umieram.....Pysiu..powiedz o tym jak na Ciebie dziala seroxat lekarzowi...Ale wiem ze Na wiele osob dziala On wlasnie tak jak Ty to odczuwasz i jedyne Co mi powiedzieli,to "Przejsc przez ten pierwszy okres"Zycze Ci duzo wytrwalosci,i nie poddawaj Sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Taaa..k..mac zastanow sie Co piszesz....zdajemy sobie sprawe z Tego ze One uzalezniaja,ze sa takie i siakie..Ale Widocznie Ty nie miales nigdy problemow podobnych do nas...nie rozumiesz..poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mytanie czy jest mozliwe aby brac seroxat na nerwice natrect, lękową i stany depresyjne jedniczesnie? Czy pomaga? Pozdrawiam i trzymajcie sie dzielnie, ja wiem tylko ze osoba chora na nerwcie chwyci sie kazdaej deski ratunku.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×