Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nemasu

Seroxat - początki..

Polecane posty

Gość ABC..123
K..wa mac!!!Zastanow sie Co wypisujesz!!!uzaleznil Cie po 6 dniach????On po 6 dniach nawet jeszcze nie zadzialam...Zgadzam Sie calkowicie z Panna de....To nie byllek dla Ciebie?Skoro Jednak poprosilas o jego wypisanie,choc troche musialas wierzyc?Teraz znow Cos Lykasz?Po Co skoro Tak Cie seroxat Uzaleznil??Widocznie nie bylas chora,skoro poszlas do zwyklego internisty,czlowiek ktory nie daje sobie rady psychicznie juz,napewno wybierze Psychiatre..Byle By Tylko Leki minely.......I jeszcze cos...Codzien rano wszyscy staramy sie Cos robic ze swoim zyciem,chodzimy na psychoterapie rowniez!Ciekawa Jestem czy ty tez???A Co ty ze soba Robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ABC ,kolezanka od ku...wa mac jest uzalezniona od innego szajsu a na seroxat chciala przejsc z tamtego ale sie nie udalo-moze dlatego ,ze dwa leki sie wzajemnie wykluczaly,napisz jaki szajs bierzesz i probuesz odstawic!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
mój Boże :o tak to już jest, uzależniony człowiek przyzna się do wszystkiego oprócz tego, że jest uzależniony 💤 1. seroxat wypisał mi psychiatra, ale może go przepisać lekarz ogólny 2. psychiatra NIGDY nie ma pewności, czy lek będzie właściwy dla danej osoby, rzadko kiedy pyta o inne dolegliwości, które mogą spowodować zupełnie odwrotne działanie leku, np problemy z serduchem, żołądkiem, nerkami, skąd więc wiadomo, dla kogo dobry jest seroxat, i w którym momencie można stwierdzić, że jednak jest niewłaściwy? 3. seroxat to lek z grupy narkotycznych, narkotyki dobre nie są 4. nie napisałam, że mnie uzależnił, raczej chodziło mi o to, że objawy adaptacyjne są takie same jak odstawienne, ja podczas 6 dnia dostałam ataku, podczas którego ciśnienie skoczyło do 220/120 puls 170, wymioty, drgawki, paraliżujący, przeszywający lęk, omamy, atak trwał 8 godzin, czy któraś pokusi się o wytłumaczenie tego zjawiska, czy to też jeden z objawów ubocznych? A tak apropos, bądźcie łaskawe odpowiedzieć na takie pytanie: czy któraś po czymś takim odważyłaby się kontynuować terapię? 5. Tak, jestem uzależniona od benzo. Po raz pierwszy podano mi je w szpitalu po ataku po seroxacie, zadziałało błyskawicznie, nikt nie poinformował mnie o ich uzależniającym wpływie, a kolejni lekarze zwiększali dawki aż do 2 mg Xanaxu SR. Obecnie jestem przy dawce 0,25 zwykłego. Jak mam lepszy dzień biorę 0,125 mg. Poza tym nie biorę nic. 6. Nie chodzę na psychoterapię, chodziłam i poznałam mechanizmy nerwicy i lęku. Umiem sobie z nim radzić, chociaż lekko nie jest. Poza tym staram się pracować i mieć ciągłe zajęcie. Czasem bywa tak, że z nerwów wymiotuję, a potem idę do pracy. Tam z czasem uspokajam się i tak dzień po dniu. Wszystkim paniom gratuluję postępów w walce z chorobą i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
reenka, marny z ciebie detektyw :) heheh i nie podniecaj się tak, bo ci żyłka pęknie, albo nie daj Boze znów będziesz musiała zarzucić tableteczkę szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, podniecam sie jedynie przy moim chlopie! no to juz wiemy jaki szajs bierzesz czyli xanax a co do objawow jakie opisalas teraz- przy seroxacie -od tego trzeba bylo zaczac a nie sie wk..ac i wyzywac wszystkich,nikt po takich rewolucjach o jakich pisalas nie bralby go dalej i kazdy lekarz kazalby go odstawic!!!!!!!!!!!!!!!!! Zycze Ci powodzenia w odstawce xanaxu i nie wkur...aj sie tak ,szkoda zdrowia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat: skąd więc wiadomo, dla kogo dobry jest seroxat, i w którym momencie można stwierdzić, że jednak jest niewłaściwy? a no wlasnie w tym w ktorym Ty bylas przy takich rewolucjach co mialas i skoku cisnienia,zreszta dotyczy to wszystkich lekow uspok.i depresyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
jeszcze do panny de. czy jak ja tam zwał "co nie zmienia faktu,że nie masz prawa nas wyzywać", ale tak na pewno na pewno miało być przeczenie??? :) droga renko, zagwarantujesz koleżance pysi, że nie przeżyje tego, co ja??? co do benzo, nie przyznasz mi, że jestem na dobrej drodze do odstawienia? Lekarz był zaskoczony, zwłaszcza, że zejscie z 2 mg do 0,75 było piekłem, ciekawe, czy też tego doświadczycie......z chęcią poopowiadam teraz to już bajka, biorę, nie biorę....lekarz stwierdził, że to już raczej psychiczne uzależnienie, siegam po xanax jak jestem zestresowana, a jak rozluźniona to nawet zapominam...moim marzeniem jest brać go tylko doraźnie, w sytuacji, kiedy mam atak, a najwiekszym to nie brać w ogóle, narkotyki robią sieczkę z mózgu, a ten luz, jaki dają jest absolutnie pozorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
aha, czyli renka jesteś absolutnie spokojna o to, że przy ciśnieniu powyżej dwustu, pulsie 170 i ataku trwającym osiem godzin nic nie może się stać i można śmiało ryzykować, nie zważając na sygnały jakie wysyła organizm? W jaki sposób można odróżnić objawy uboczne od realnego zagrożenia dla zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucha gdybym byla zlosliwa to bym napisala ze xanax Ci dziure w mozgu wypalil i nie umiesz czytac ze zrozumieniem he,he.... przeciez ja napialam ze przy takim cisnieniu kazdy by go rzucil i kazdy lekarz by CI KAZAL ODSTAWIC LEK czy to seroxat czy inny ,przeciez nie napisalam zeby brac majac takie cisnienie!!!!!!!!!!!!!!!...czytaj ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dlaczego mialabym gwarantowac komukolwiek cokolwiek ....w kwestii wprowadzania nowego leku do organizmu trzeba sie obserwowac czyli mierzyc cisnienie czy nie ma wielkich skokow lub spadkow ,takze puls czy inne....jesli natomiast to wszystko jest ok a czujemy\"jedynie\" -tak samo jak dotychczas lęk ,niepokoj czy inne znane mnam objawy to mozemy sie nadal bacznie obserwujac spodziewac ,ze lada dzien poczujemy poprawe( minimum(ok2-3 tyg.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
faktycznie komuś przegrzały się zwoje :) hehe, ja uzależniłam się w ciągu 4 miesięcy, lepiej napisz,jak długo ty łykasz seroxat i kiedy odważysz się odstawić moja droga, pewnie, że każdy by odstawił, po czymś takim, pod warunkiem, że by przeżył, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
mi psychiatra tlumaczyl ze dobrze jest brac seroxat lacznie z xanaxem-przynajmniej na poczatku-poniewaz tlumi skutki seroxatu dziwne ze wiekszosc osob pisze ze kryzys przypada na 4-6 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
nicola spadaj z tymi kliknieciami-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
skoro potrafisz kogoś zachęcać tak zagorzale do łykania tego świństwa, to dlaczego nie dasz gwarancji??? co do tego "w kwestii wprowadzania nowego leku do organizmu trzeba sie obserwowac czyli mierzyc cisnienie czy nie ma wielkich skokow lub spadkow ,takze puls czy inne....jesli natomiast to wszystko jest ok a czujemy"jedynie" -tak samo jak dotychczas lęk ,niepokoj czy inne znane mnam objawy to mozemy sie nadal bacznie obserwujac spodziewac ,ze lada dzien poczujemy poprawe( minimum(ok2-3 tyg.)" to najbardziej wierutna bzdura, jaką tu wyczytałam, mierzę ciśnienie codziennie, atak zaczął się w ciągu sekundy, bez żadnych ostrzeżeń, żadnych sygnałów, nawet nie odczuwałam lęku czy innych,jak ty to piszesz, znanych nam objawów, niestety poprawy też nie odczułam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
K..mac Seroxat nie Jest Ja i inne leki dla kazdego..To sprawy indywidualne...Ty mialas Atak,mi nie bylo nic..biorac miesiac po 40 mg..Jak ten Fakt wytlumaczysz??masz prawo Nie byc do niego nastawiona pozytywnie,po tym co mialas,ale Ten lek wielu innym pomaga...sa rowniez ludzie ktozy przy odstawianiu nie mieli zadnych skutkow ubocznych?To tez wytlumaczysz?piszesz bysmy Jej nie zachecali!Za To Ty ja straszysz..piszesz co Ci bylo Po nim A Ja Jej pisze ze mi nic nie bylo.......A moze wlasnie kiedys moglaby napisac ze Seroxat to byl strzal w dziesiatke,ze juz go odstawila,,,i ze Cieszy sie ze Na niego Trafila po tylu latach meki?!Nie wiesz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA78
Współczuję Ci, nie wyobrażam sobie ataku, który trwałby 8 godzin. Wcale się nie dziwię, że seroxat to dla Ciebie gówno. Ja też jestem uzależniona od benzo. Każdego dnia biorę mniejszą dawkę ale kiedy postanowię nie brać xanaxu wcale mój organizm sam się o niego upomina. Zawroty głowy, poty, drżące ręce... Mi seroxat pomógł bardzo. Ale psychiatra ostrzegła mnie ,że tak ciężko jak się do niego przyzwyczaić , jest się później ciężko odzwyczaić. Nie użyła słowa, że on uzależnia ale po mojemu to na jedno wychodzi. Łykam go, bo mam 4 letniego synka dla którego muszę być na chodzie cały dzień... Ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, odstawić go będzie b. ciężko. Nie piszę tego, żeby Was straszyć, bo sama przeżywam to co Wy, ale taka jest niestety prawda i trzeba się na to przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
i tak na zakończenie, to był najbardziej ostry i najdłuższy atak, jaki miałam w życiu, nie da się opisać tego, co czułam, podejrzewam, że spowodował duże zmiany w układzie nerwowym i że długo nie wrócę do równowagi pod tym względem, nigdy też nie zapomnę tego, co się ze mną działo natenczas i przerażonych oczu mamy i chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore seroxatu ,sprobowalam raz -jedna tabl. i zle sie poczulam (bylam jak pijana)i od razu go wywalilam -spanikowalam ale to nie znaczy ,ze mam tepic wszystkich ktorzy go biora :D wielu osobom pomaga,acha i nie bedzie go gorzej odstawic niz xanax czy lorafen,kwestia nawrotu choroby to juz oddzielny temat jestem w takiej sytuacji jak Ty odstawiam tez benzo i tez mam na swoim koncie ogromne sukcesy,jestem uzalezniona glownie psychicznie boje sie ze wsio wroci jak swej ociupinki nie wezme(pol tabl.lub cwiartka),jak widzisz mam podobne marzenia do Twoich ,ale i mam wiele pokory do choroby NNNNN dlatego nie skreslam z taka latwoscia ludzi jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
wiec nie lepiej pozostac przy samym xanaxie niz brnac w seroxat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
ABC, napisz mi tylko tyle - znasz kogoś, kto brał xanax, potem odstawił i nie miał nawrotu choroby? IWONA, doskonale Cię rozumiem, dla dziecka zrobiłabym to samo, niestety nie posiadam i póki nie wyjdę z uzależnienia, nawet nie mogę o nim marzyć co do objawów, o których piszesz, to nieco dziwne, mnie trzęsło jak schodziłam z 2 mg do 0,75 mg, w zasadzie było mi wszystko, o zawrotach nawet nie wspominam, przy tak małych dawkach to aż dziwne, ja czasem czuję ssanie w żołądku i wtedy sobie przypominać, że znów muszę zarzucić to gówno, wiem, że takie ssanie to nic innego jak głód...narkotykowy głód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dyskusja z Toba jest calkiem smieszna szkoda ,ze musze uciekac do wieczornych zajec...mysle ,ze osoby kumate pojely o co mi chodzi..... kazdy z nas jest inny i trzeba do niego indywidualnie podejsc,zycze wszystkim aby trafiali na wlasciweych lekarzy i wlasciwy lek a wszystkim uzaleznionym od benzo i innych aby z rozwaga i rozumem podchodzili do odstawiania ,po malu malymi kroczkami i sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
ja bralam xanax przez 7 lat-pozniej mialam 3 lata przerwy i nerwica wrocila -teraz zazywam afobam(notabene to to samo co xanax)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
Renka, nie skreślaj ale też i nie zachęcaj, skoro nie wiesz nic w temacie, gdybyś przeżyła to, co ja, myślę, że Twoją intencją byłoby ostrzegać ludzi przed tym, co może ich czekać, bo absolutnie normalne dla mnie jest, że lepiej nie brać NIC, niż doświadczyć tego, czego doświadczyłam, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Odswiezamy.....Hmmm..xanax pomaga tylko w chwili gdy masz atak..seroxat ma byc lekiem ktory zadziala,po kilku tygodniach i jest inhibilatorem zwrotnego wychwytu serotoniny w mozgu....xanax..podziala i dzialanie przechodzi,seroxat ma dzialac przez caly czas w naszych glowkach.oczywiscie +psychoterapia to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
ttttaaaaa k.......a mac a co ty tak o tych narkotykach ciagle? nie mieszaj pojec bo to nie to samo moga uzalezniac JAK narkotyki ale to jest cos innego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa k..wa mać
renka wydaje mi się, że ty siebie sama nie rozumiesz, a może bawisz się dobrze, tylko szkoda, że we własnym świecie :o odświeżamy --7 lat? Ty jeszcze żyjesz? jakie to były dawki? i jak z tego wyszłaś? co do afobamu, wiem, że to to samo, ale nie mialam przyjemności, wątpliwej zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
K..a mac...Nie piszemy o xanaxie A o seroxacie:)Prosilam Bys wytlumaczyla fakt ze biorac go w dawce 40 mg,nie mam zadnych skutkow ubocznych???nic...Co do xanaxu,z pewnoscia jak kazde benzo,trudno go odstawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
szkoda ze tej serotoniny nie ma normalnie w pozywieniu (tak jak magnez czy potas etc jakbym wiedziala ze jest w szpinaku np to bym sie kg zajadala no ale to hormon to jak moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
szkoda ze tej serotoniny nie ma normalnie w pozywieniu (tak jak magnez czy potas etc jakbym wiedziala ze jest w szpinaku np to bym sie kg zajadala no ale to hormon to jak moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×